Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość malenkaaaaaaa
dziewczyny a bola was piersi po tych tabsach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuuttttt
no dobra. od wczoraj biorę aspargin. . . . a jak wyglądają twoje żyły? lepiej je widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
aurinko,no ja jej powiedziałam o tych prawdopodobnych skłonnościach do żylaków,ale ona nic nie powiedziała,więc teraz nie wiem. nie chce sie też faszerowac lekami. w sumie narazie żylaków nie mam,mam tylko takie trzy uwypuklone żyłki pod kolanem,ale to chyba od niepamietnych czasów...no i na moim ciele to można się uczy rozmieszczenia żył,bo mam przezroczystą skórę tudzież moje żyly chcą się pokaza światu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
tzn. ona nie powiedziała o aspirynie,tylko o tabletkach,że niekoniecznie mi y. zagęści krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 Wis
do aurinko ----> tak jak mówiłaś i przekonywałaś mnie , że nie jestem w ciąży , tak też miałaś rację ;)) krwawnienie wystapiło w 4 dniu przerwy :) muszę powiedzieć ,że jak narazie jestem zadowolona z Yasmienelle , są to moje pierwsze tabletki anty. , jutro zaczynam drugie opakowanie... i mam nadzieje , że nadal bedzie w porządku , nie odczowam zadnych bolow przed miesiączką ( a wcześniej w pierszym i drugim dniu okresu brzuch mnie okropnie bolał ) poza tym , nie zauważyłam spadku libido , i ogolnie dobrze się czuję , nie drętwieją mi tak jak niektóre z Was piszą ani ręce ani nogi,,,a jeśli chodzi o cerę to na pewno nie jest gorzej niż było , a mogę powiedziec , że nawet troszkę się polepszyła , choć podono znaczną poprawę zauważa się po więcej niż tylko jednym opakowaniu... mam nadzieję , ze nadal tak bedzie jak jest a może nawet lepiej :) i zyczę też Wam tego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-yasminellka
Hejka,ja biore dopiero pierwsze opakowanie yasminelle ale już jestem zadowolona pomimo tedo iż mój okres trwał 9 dni a w sumie to nie taki okres jak plamienia i...narazie przeszło;))) już odczuwam zwiększone libido;)))))))) i jak na pierwsze opakowanie to suuuuuuuper bo schudłam 2 kg,oby tak dalej bo spadek wagi mi się przyda:) mam nadzieje że ich skuteczność będzie taka sama jak plusy tych tabsów. pozdrawiam yasminellki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoolka
mi tez ginekolog przepisal yasminelle ale chcialabym zaczac brac od razu i nie czekac na menstruacje.okres mialam pare dni temu wiec na nastepny musialabym sobie poczekac. Mialam polroczna przerwe w zazywaniu jakichkolwiek srodkow. wiec jak to jest?moge zaczac brac od tak sobie? a jesli tak to od kiedy jestem "bezpieczna"? dzieki z gory za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALIMA
Hej dziewczyny! czy którejś z Was wyszły plamy,przebarwiena po solarium? wczesniej po innych nie mialam, zastanawiam się czy po yasminelle cos sie komuś przytrafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoolka ... ot tak sobie nie powinno sie zaczynac ;) W ulotce jest wyrazne napisane, ze jesli preparat stosuje sie po raz pierwszy,lub po przerwie w stosowaniu, to tabletke nalezy przyjac 1szego dnia cyklu. Czyli powinnas poczekac do okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź BŁAGAM CZ
Czy \"wilgotność\" jest normalna? Nie są to gęste ciągnace się sluzy, ale jasne plamy na bieliźnie i w ogole mam wrazenie jak podczas dni płodnych!! Czy solarium zmiejsza skutecznosc tabsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki dzialaja skutecznie juz od samego poczatku? Dopiero zaczne je brac i nie wiem, co i jak dokladnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusia
hej mam pytanie czy po tych tabletkach poprawiła wam się cera?? tzn zniknął trądzik?? jeśli tak to po jakim czasie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusia
aha jeszcze 1 pytanko czy tyje się po tych tabletkach????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
Kocia---- do tabletek jest dolaczona mala ksiazeczka z ktorej wszystkiego sie dowiesz dokladnie..... niuniusia ---- to jest indywidualna sprawa kazdego orgaznimu... jednej tradzik znika, drugiej pojawia sie z podwojnie a trzecia wcale nie ma problemow z cera, tak samo jest z tyciem.... na to nie ma reguly, ale mozesz przejerzec forum i sama sie przekonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga84
dziewczyny dostalam okres po 1 opakowaniu. Nigdy wczesniej nie bralam tabl. Mam tak bolesny okres ze wczoraj caly dzien lezalam. Jest gorzej niz przed braniem tabl. Ogolnie czuje sie po yasminelle bardzo dobrze. Czy po nastepnym opakowaniu bedzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieq
czesc dziewczeta! moje spostrzezenia dot. yasminelle ( jestem w 3tyg. 3-go opakowania) i: -waga utzrymuje się na tym samym poziomie, mam sklonnosc do tycia wiec balam sie ze przytyje, ale nic takiego sie nie stalo :) -tradziku nie ma, tzn branie tabsow nie spowodowalo jego wystapienia -jest bolesnosc i nabrzmialosc piersi ( najbardziej powiekszyly sie wlasnie przy 3cim opakowaniu - to jest najbardziej widoczny i odczuwalny skutek -mam wrazenie ze jestem tam bardziej "mokra" niz gdy niebralam tabletek - innych objawow nie zauwazylam.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobotki! Mam taki problem który mnie męczy, wczoraj zaczełam brać 4 opakowanie i znowu czuje sie jakoś tak ciężko. Denerwuje mnie strasznie mój brzuszek jest taki jak balonik napompowany boje sie ze może jestem w ciazy ale dwa dni temu skończył mi sie okres wiec to chyba jest mało prawdopodobne, czy można być w ciązy i mieć okres??? chyba panikuje ale on jest taki nabrzmiały w przerwie czułam sie lepiej . Wszystko było oki i pod k0oniec 3 opakowania tak sie pogmatwało nogi mam takie cięzkie. Czy któras z was kobiteczki miała taki problem czy ktoś mi pomoże ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasieniaa -- W trakcie przyjmowania tabletek nie wystepuje okres ( w pelnym tego slowa znaczeniu) tylko krwawienie z odstawienia.Jesli bralas tabletki regularnie,nie bierzesz zadnych antybiotykow,ktore oslabiaja dzialanie tabletek,zadnej nie zapomnialas,nie mialas biegunki,ani wymiotow to raczej zgodnie z dzialaniem tabletek nie jestes w ciazy ;) A to,ze brzuch jest jak balonik napompowany moze miec inna przyczyne... Z kolei ciezkie nogi to mozliwy skutkek uboczny,tak jak ja mam dretwienie dloni przy yasmin. Nastepnym razem powiedz o tym swojemu lekarzowi i on Ci powie,czy lepiej zmienic,czy odstawic,a moze odesle Cie na jakies badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasieniaa -----------> ja tez zaczełam odczuwać skutki uboczne pod koniec 3 opakowania zaczeły sie pojawiac drobne pryszcze na dekoldzie i twarzy, zaczełam brac cynk to po polowie miesiąca (w polowie 4) zaczeło przechodzić. Poza tym własnie mam przerwe po 4 opakowaniu i tez juz sie bałam ze jestem w ciązy bo spoznilo mnie sie krwawienie o dzień, poza tym brzuch mam wypochany i czulam sie naprawde jak z 3-4 miesiącu.... juz sama nei wiem czy moze nie jestem w tej ciązy, ale to przeciez nieprawdopodobne. na dodatek, mam przestrasznie obfite krwawienie, nigdy takiego nei mialam po tabsach, bez tabsów tez nie mialam takiego chyba nigdy! poza tym juz trzeci dzien, a mnie nadal brzuch boli. ja nei wiem, te tabsy nei sprawdzają sie przy dłuższym stosowaniu... juz sie nei moge doczekac az wyjem ostatnie opakowanie.... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 20
do kasieniaa____niunia owszem majac okres mozna byc w ciazy!!jest sie w ciazy i okres moze wystepowac do 4 miesiaca ciazy!!ale nie mysl ze jestes w ciazy bo ja tylko odpowiadam na twoje pytanie czy gdy ma sie okres czy mozna byc w ciazy!tak mozna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 1001 nocy
hej moje drogie dolaczam do was :D ja dzis bede brala 2 tabletke..sa to moje 1 tabletki anty takze nei mam porownania..zreszta zanim poszlam do ginekologa poczytalam o tabletkach i powiedzialam mu jakie chce..bez problemu sie zgodzil..kiedys poszlam do endokrynologa zbadac sobie poziom hormonow..i mialam spora nadwyzke testosteronu..co za tym idzie zwiekszone owlosienie..moze ktos czy te tabletki maja wplyw na testosteron?? dziekuje za odpowiedz a ciekawe jak jest z cera przetluszczajaca bo czytalam na jakies stronie ze yasminelle zmniejsza łojotok i jest dobry na tradzik..ale wiadomo od organizmu wiele zalezy.. bede zdawac relacje co i jak :D poki co zyje :P pozdrawiam wszystkie yasminellki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodociana.
to podobno najlepsza anty na nadmierne owlosienie... poczatkowo specjalnie "zapuscilam sie" na nogach, patrze, a z wewn. stronu ud prawie calkowicie mi sie starlo! z brzucha u gory rowniez.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak.. strrrrrrasznie długo mnie tu nie było:) Skończyłam 4 blister, jutro wieczorem albo w nocy dostane okres. Piersi- troszke powiekszone (na poczatku tabsow byla wieksza różnica, teraz troche \"spadły\") Cera- zawsze miałam problemy, na poczatku bylo nieciekawie:/ ale teraz poprawilo sie, tylko przed krwawieniem sie troszke pogarsza Suchość- hmm w sumie ten problem mnie nie dotyczy.. może na początku, ale teraz.. wszystko w normie Libido- JAK NAJBARDZIEJ W POŻĄDKU:p Czemu lekarze mówią różnie o tym od kiedy jest sie naprawde zabezpieczonym? otóż.. Mnie sie wydaje ze nie dokońca jest pewne ze od pierwszej tabl. rzeciez moze sie okazac ze jestes tą pechową kobitką, której organizm nie przyją tabsów. Myśle że lekaże wyznaczają jakąś granice błędu i to jest jak najbardziej słuszne (moim zdaniem). Ja osobiście, chciałam byc pewna ze moj organizm zaakceptował tabletki i w 3 opakowaniu dalej \"na końcówke\" używaliśmy z chłopakiem prezerwatyw. Może rzeczywiście schizujemy.. ale na bachora jeszcze za wczesnie więc w sumie naszą decyzje traktuje jako po prostu ostrożność. Pozdrawiam kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzialania na nadmierne owłosienie, to nie liczyłabym na cud.. niestety ale te tabsy niewiele w tej kwestii zdzialają. ja nie widze roznicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzzxxxzzz
"... moze sie okazac ze jestes tą pechową kobitką, której organizm nie przyją tabsów..." Jest coś takiego,ze organizm może "nie przyjąć tabsów " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostrzegam was!!!Jesli macie sklonnosci do zylaków-np:maja je rodzice to nie bierzcie Yasmienelle ani Yasmin.Ja się zalatwiłam tak że mam całe nogi w zielone pregi a mała zyłka na łydce zmieniła sie w ohydną wystajacą zyłę. Tabletki 4 generacji rozwalają zyły i jest to potwierdzone przez lekarzy. Lepiej brac sprawdzone tabletki. Yasmin i Yasmienlle wcale nie maja tak mało hormonów-Logest i Harmonet mają dużo mniej, nawet Microgynon jest lepszy.Ja wiem że lekarze olewaja jak sie mówi, że rodzic ma zylaki itp.Dlatego warto isć prywatnie, lekarz dobierze tabletki, jak beda pasować to przecież mozna po recepte iść do przychodni na kziążeczka.Ja odstawiłam Yasminelle po 4 miesiacach katorgi-bóle łydek, kłucie pod kolanami, depresja, zmeczenie, pragnienie, sucha cera+pryszcze typu kaszka, alergia na słońce, ciezkie nogi, ból szyi.Objawy nie były silne ale ciagle były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biore do końca to 4 opakowanie i chyba zakończe swoją przygode z Yasminelle ten wzdenty brzuch jest strasznie denerwujący i uczucie ciężkich nóg:( szkoda mi tylko tego biustu bo mi ładnie pdskoczył a zawsze chciaóam miec takie cycunie ;) no i oczywiscie tego ze nie bedziemy mogli isc na całość z moim chłopakiem Mam takie pytanie czy jak sie odstawia tabletki to sa jakies komplikacje jakies skutki uboczne bo znajoma mi poiwiedziała ze ona utyła a druga ze dostała jakiegos owłosienia na plecach. czy to może być prawda?????? Zastanawiam sie czy jakies inne tabletki by mi spasowały brał ktos może logest??? słyszałam troche pozytywnych opinii Pozdrowienia dla wszystkich kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 20
do pidzamka..... plus dla ciebie za ta jak ty nazwalas ostroznosc ale jak mozesz dziecko nazywaz bachorem ??przeciez nie daj Boze bys wpadla i co ??tak bys je nazywala??jak tak mozna??poczelibyscie go i ??????wlasnie w taki sposob rodza sie niechcianae dzieci!!!pamietajcie ze zawsze jest jakies ryzyko i trzeba byc gotowym nawet na dziecko jesli zaczelo sie wspolzyc!! ja tak twierdze i nie jestem jedyna!!sorry za uswiadamianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×