Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

\"sama nie wiem\", według ulotki powinno działac od pierwszej tabletki. Tym bardziej, ze to nie pierwszy miesiąc brania więc organizm powinien się przyzwyczaić. Ja natomiats nie wiem, cy mozliwe sa objawy owulacji przy pierwszym opakowaniu :|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18
hej. niedługo mam zaczać brac Yasminelle. to moje pierwsze tabletki i bardzo sie boje. nigdy nie miałam trądziku i problemu z okresem i boje się że to może sie zmienić. wyjeżdzam na 2,5 miesiąca nad morze do pracy i boje się że skutki uboczne będa przeszkadzć mi w pracy. niewiem co mam robić. Błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudabubapampuch
czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudabubapampuch
dziewczyn ja zaczelam brac pierwsze opakowanie w piatek sa to moje pierwsze tabletki jakies palmienie malam w czwartek w nocy ale tabletke wzielam w piatek rano w a poludnie cos przeciwbolewego z chlopakiem kochalam sie w sobote to mimo ze tabletka ma dzialac odrazu to ja sie boje ze cos jest nie tak bo zwylke mam okres 5-6 dni obfity a teraz trwal 3 i byl malo obfity co o ty,m myslicie wiecie?????????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanek NIEMOŻLIWE żebyś miała owulację. nie martw się jest ok. ja teżmiałam dziwne bóle owulacyjne, czasem miesiączkowe a nawet nie miałam plamień. no i jajniki też czasem czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudabudapampuch powinnaś się cieszyć że masz mniej obfity okres. to normalna reakcja. niektóre dziewczyny biorą Y właśnie na zmniejszenie obfitości okresu. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek
witam ponownie :) poniewaz ostatnio nie mam czasu czytac tego forum to nie orietuje sie czy pytanie które mnie meczy juz nie padło jak by co to wybaczcie ze sie powtarzam a wiec zauwazyłam ze chyba zbiera mi sie woda w organizmie od tych tapsów spuchły mi nogi urusł brzuch itp wiec mam pytanko czy sa jakies tabletki które mogłabym zarzywac razem z yasminelle zeby zniwelowac nadmiar wody w organizmie pozdrawiam serdecznie pinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga84
czy dostajecie okres zawsze tego samego dnia i mniej wiecej o tej samej godzinie? odpiszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Yasminelle zniszczyły na tyle, że teraz nie biore nic i odpoczywam bo mam dosyc półrocznego cierpienia, bóli nóg, mdłości i spania po 16 godz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Biorę Yasminelle 5 dzień i narazie czuje się swietnie...Czy zauważyłyście jakieś zmiany w biuście? Proszę odpiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vegamultivitamina mnie np NIC nie bolało i nie krwawiłam. może dlatego że byłam całkowicie rozluźniona i nie planowaliśmy tego. bo jak się planuje to wtedy jest trema żeby wyszło. wg mnie ważne jest także to żeby to był facet którego kochasz bo wtedy czujesz się bezpiecznie. najważniejsze to luz :-) 3mam kciuki i napisz jak poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka 18 ja jestem w 3 blistrze a piersi mnie cały czas bolą i pomalutku, ale stopniowo rosną. już nawet przeżyję ten ból :-) przynajmniej wiem że jeszcze rosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnyLotos
Czesc dziewczyny. Ja juz niedlugo,bo za 2 dni zaczynam brac Yasminelle. Juz od roku biore Diane-35.Nie bylo zadnych skutkow ubocznych,stan cery sie poprawil ale rozmiar biustu w zaden sposob sie nie zmienil. A bardzo mi zalezy zeby sie zmienil(na wiekszy) ;). Wiec pytam: JAK TO BYLO U WAS?? Czy po Yasminelle biust sie POWIEKSZYL?? Dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, koncze drugie opakowanie, libido mam 0~!! Porazka normalnie i nie wiem co teraz robic, ładowac sie w trzecie opakowanie z nadzieja, ze sie to unormuje?! Czy dac sobie z nimi spokój? Jak radzicie? Jestem nerwowa bardzo, nienawidz emojego faceta, za to, ze istnieje :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna XD
Moze któraś z Pań moze mi odpowiedzieć :)... biore pierwsze opakowanie tabletek, dzisiaj 9 dzień:) ale miesiączke mam strasznie dziwną a mianowicie 2 dzień był bardzo obfity, 3 średni a reszta to tylko plamienia, czy to normalne;>? i nie musze sie obawiac ze jestem w ciązy? tymbardziej ze nie współżyłam, a "przytulałam sie" tzw peeting:) z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA27 tu Cię zaskoczę.. badania na poziom hormonów muszą zostać wykonane tylko jeśli chodzi o problemy zdrowotne (trądzik, włosy, baaaaardzo nieregularne miesiączki). natomiast jeśli chcemy stosować hormony tylko i wyłącznie dla zabezpieczenia nie jest to konieczne, ponieważ hormony hamują wytwarzanie hormonów przez organizm! a w wyżej wymienionych przypadkach trzeba zrobić badania, ponieważ przyczyną tych dolegliwości wcale hormony być nie muszą i leki hormonalne wtedy nie są konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_Angie
Siemka! Sluchajcie a z yasmielle, można chodzic do solarium? Ja bym soebie poszla z raz albo dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka18, każdy organizm reaguje inaczej. dziewczyny tu piszą o plamieniach, ja kończę pierwsze opakowanie i żadnych plamień - nic. Fakt, że mój okres przypomina i tak plamienie nie okres, ale ztego co czytam to \"normalne \". Tak samo każda ma inną reakcję jeśli chodzi o biust :) Ja nie wiem czy schudłam czy przytyłam, ale biust mi sie powiększył na pewno. Nie boli jakoś straszliwie chociaż na brzuchu już spac nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssszalonaaa
Witam!:) Poiwem wam, że dzis po raz pierwszy poszłam do ginekologa po tabletki... przepisał mi właśnie yasminelle.... ale mam opory przed branim jej.... Boje się że nie zadziała?? boje się nie tylko o tą tabletke, chyba jakich bym nie dostała to bym sie bała..... powiedzcie mi po jakim czasie od zażycia pierwszej tabletki mogę byc pewna zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_Angie
Siemka! Sluchajcie a z yasmielle, można chodzic do solarium? Ja bym soebie poszla z raz albo dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna XD
Moze któraś z Pań moze mi odpowiedzieć ... biore pierwsze opakowanie tabletek, dzisiaj 9 dzień ale miesiączke mam strasznie dziwną a mianowicie 2 dzień był bardzo obfity, 3 średni a reszta to tylko plamienia, czy to normalne;>? i nie musze sie obawiac ze jestem w ciązy? tymbardziej ze nie współżyłam, a "przytulałam sie" tzw peeting z góry dziękuje za odpowiedz. pytam dlatego ze ponoc do 4 miesiąca występują plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba-za
a ile kosztuje yasminell ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko D
różne są ceny tych tabletek. można je kupić za 35 zl -ale to zależy od apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antares
no właśnie - jak to jest z solarium? Chodzi ktoś się dopalać i zażywa yasminelle? niby nic nie pisze w ulotce o tym wiec chyba można - na niektórych lekach jest zaznaczone żeby nie korzystać z lamp solaryjnych np. duac żel... co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) dzisiaj po raz pierwszy mam wziac yasminelle i tak sie zastanawiam czy sa one dobre... bo jak czytalam wczesniej do duzo dziewczyn pisalo ze strasznie wysypalo je odkad zaczel brac yasminelle...czy wy tez tak mialyscie? z tyciem to chyba roznie jest ....mam nadzieje ze nie przytyje...nom ale niby one nie zatrszymuja wody w organizmie...to prawda? aha i wlasnie takze sie chcialam dowiedziec co z solarium? a i mozna palic jak sie bierze yasminelle? tzn ja nie pale tak calej paczki dziennie tylko tak 4-5 papierosow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one.
witam. skończyłam drugie opakowanie y. przez pierwsze mój krwawienio okres trwał 4 tyg. z drugim opakowaniem przestało. skończyłam drugie op. więc powinnam dostać okres w poniedziałek. jest środa a go nie ma. mam powody do zmartwienia czy to normalne że mogę być trochę rozregulowana? błagam o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciagu tych 7 dni masz dostac okres:) a wiec nie masz sie co obawiac ze dzisiaj sroda a go jescze nie ma ...na pewno sie pojawi jutro albo pojutrze:) nie masz sie co obawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Ja za swoje yasminelle płace niecałe 33 zł... Pryszcze mi powyłaziły w trakcie pierwszego blistru potem już był i jest spokuj:-) A jeżeli chodzi o solarium czy słońce... to przez cały maj latałam na solarke i nic się nie działo i teraz jak tylko mam okazję to wystawiam się na słoneczko i też jest wszystko si. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one.
dziękuje za uspokojenie. będę z utęsknieniem oczekiwać okresu jak nigdy dotąd. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziekujeeee slicznie za odpowiedz;) pewnie jak sie hormony unormuja w moim organizmie to te pryszcze mi zejda na pewnoe :) zreszta dzisiaj dopiero pierwsza tabletke bede brala...a wlasnie jak to jest gdy dostalam okres to musze pierwsza tbetke wziac w ciagu 24 godzin od pojawienia sie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×