Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

ja tej listy nie robilam tylko kilka osob na forum jakis czas temu i ja tu wkleilam. wiem co to chrom ale juz i tak gdzies wczesniej slyszalam ze jednak wplywa. nie chce sie z Toba spierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
Gdyby chrom wplywal na tabletki to trzeba by bylo wogole przestac jesc zdrowe rzeczy...chrom połączeniu z innymi substancjami odchudzajacymi moze miec wplyw na wchlanianie tabletek pod warunkiem, ze doprowadza do 'ostrej biegunki'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18
mam pytanko. mam chorobe lokomocyjną i musze zażywać awiomarin, gdy gdzieś wyjeżdzam, czy on jakoś osłabia działanie tabletek? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba bo brzmi logicznie :) sam chrom pewnie jest w jedzonku w niewielkich dawkach. w tych tabletkach na odchudzanie moze jest go tak duzo ze jednak wplywa? nie wiem dokladnie bo nigdy w to nie wnikalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
czy zna ktoś może jakiegoś dobrego ginekologa w Krakowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego???tak uwazasz??tabletki bralam i ani jednej nie ominelam:(....no to teraz sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
megii--- spokojnie, takie bole sa normlane i na pewno nie swiadcza o tym,ze masz owulacje, ale jezeli bardzo Ci dokuczaja to oczywscie mozesz isc do lekarza.Bardzo duzo osob odczuwa takie bole,ja tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu boje sie czy nie jestem w ciazy ,ale bralam wszytskie tabletki......sumiennie.....ale obawy zawsze sa i do okresu mam 2 tygodnie jeszcze wiec dlugo zeby czekac i sie bac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulks
w ogole się troche zdziwiłam, że pseudoefedryna nic nie robi. uh dzieki bogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plankabianka
aurinko5 - Sory ale uwazam ze twoimi wypowidziami na tym forum mozesz komus zaszkodzic. I chyba juz ktos ostatnio na tym forum zwrucil ci uwage zebys lepeij niedawal takich porad. To ze jestes studentka medycyny to nieswiadczy ze jestes juz lekarze!! Mowisz dziewczynie ze niema isc lekarza?? Co postawilas jej juz diagnoze?? Sluchaj to moze byc cos powaznego , niewolno bagatelizowac jak cos w organizmie dzieje sie nie tak , a ty przez komputer niebedac lekarzem juz ja postawilas diagnoze. Wiem ze z byle czym do lekarza sie neiebiega, ale niemozna komus radzic zeby bagatelizowal problemu. Do trzech miesiecy moze byc duzo skutkow u bocznych potem to ma sie uregolowac, a jak ja boli to moze ma cos nie tak . A ty tu wszystkich ladnei diagnozujesz!! Moj lekarz jak uslyszal o tej aspirynie ktora kazesz zazywac to oczy szeroko otworzyl i powiedzial ze asporyna to zadna witaminka ktora mozna tak se brac regoralnie!! Poczytaj sobie forum duzo dziewczyn sie konsultowala po twoich poradach z lekarzem, i byli wszoku ze sobie tak sobie biora reguralnie aspiryne i to jeszcze bez konsultacji z lekarzem , a sory ale ty lekarzem nie jestes!! Inna dziwczyne bolaly nogi to jej kazalas to zbagatelizowac nieisc do lekarza powiedzials ze to sie unormuje , potem sama sie przestraszylas jak powiedziala ze nagle mono jej zyly wyszly i poszla do lekarza. Prosze cie neiudzielaj w iecej takich rad. Na tym forum dziewczyny maja wymieniac sie informacjami udzielac informacji na ten np. w jaki dzien jestes zabezpieczona co zrobic jak sie zapomial tabletki.Wiem z e to pisze wszytko w ulotce ale niektore sie o to pytaja. Te forum niejest do radzenia neiidz do lekarza i stawianiu komus samemu diagnozy lub mowieniu jakie leki przyjmowac!! O t ym decyduje lekarz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plamkabianka
Ja bym neisluchala na waszym meijscu zadnych diagnoz i rad aurinko5. Zawsze jak macie jakis problem lub cos was boli mozna zdzwonic do swojego lekarza napewno powie przez teleofn czy konieczna jest wizyta alebo cos doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj wziełam 8 tabletke Y. Są to moje pierwsze tabletki anty. Nie zauważyłam żadnych zmian w swoim organizmie, kompletnie nic nie czuje...tylko przedłuża mi się okres ale ginekolog powiedział, że to normalne...Zobaczymy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadasdasd
i przedłuży ci sie ... będzie trwał nawet 3 tyg. (plamienie) tak było w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena7
Witam serdecznie, mam pytanie bo ostatnio zaniepokoił mnie ból, drętwienie lewego podudzia w czasie snu i rano, a dziś ból cały czas się utrzymuje, że mam problem z chodzeniem.Na początku zażywałam Yasminelle prze 4 m-ce, ale lekaż zmienił mi na Yasmin, to moje pierwsze opakowanie, połowa opakowania, a już pojawiły się te dziwne bóle nogi. Czy jest to powód do stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja wlasnie zmienilam z yasmin na yasminelle, z innych powodow ale (nikomu o tym nie mowilam) mnie tez ostatnio dretwiala noga jak bralam yasmin, np jak sie rano budzilam. slyszalam ze to moga byc poczatki zakrzepicy ale pewnosci nie mam. jak cos to moze skontaktuj sie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena7
Powinnam odstawić tabletki? Iść do ginekologo, czy do swojego lekarza? DZIĘKI ZA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ginekologa najlepiej bo taki zwykly lekarz to pewnie nie zna sie za bardzo na szczegolach. nie ma co odstawiac tabletek przed rozmowa z ginekologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena7
Może najlepiej będzie jak zadzwonie do ginekologa i się zapytam co robić. Bo wiytę mam dopiero we wrześniu:( MIŁEGO DNIA, CHOĆ U NAS PADA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pada :)w takim razie zadzwon, mysle ze w naglym przypadku powinien Ci pomoc, nie daj sie zbyc!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena7
Dziwne jest jeszcze to że teraz od rana cały czas boli mnie noga, tak jakbym mniała naciągnięte ścięgno, albo mięśnie tak jak zakwasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez tak mialam czasami rano, leze w lozko a tu takie odretwienie ze nie mozna nic zrobic, noga ruszyc! tego nie mozna lekcewazyc skoro wiaza to z zaczatkami zakrzepicy. ja jak zaczelam brac yasminelle to (na razie) juz tego nie mam!a powiedz czemu zmienilas yasminelle na yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena7
Yasminelle to były moje pierwsze tabletki, gdy po miesiączce zczynałam znów kolejny blister tabletek, miesiączka powinna się skończyć, a ja miałam jeszcze z 2 dni, myślałam że z czsem to się unormuje, ale nic z tego, dlatego ginekolog stwierdził że jest to dla mnie za słaba dawka hormonów i przepisał mi Yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne. ja ostatnia tabletke biore w czw a okres dostaje w ndz lub pon i kolejna tabletke biore w pt i mam wtedy okres jeszcze, w sob sie konczy i nikt mi nie powiedzial ze cos jest nie tak. tabletke bierzesz nawet jak jeszcze masz okres i to nie problem. wazne zeby nie bylo go w trakcie, w srodku tych 21 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena7
Ostatnią tabletkę brałam w czwartek i okres zaczynał mi się w poniedziałek,a gdy w piątek brałam pierszą tabletkę zkolejnego blistra okres nie zanikał tylko trwał gdzieś do poniedziałku. W ulotce jest informacja że miesiączka ustaje wraz z przyjęciem kolejnej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×