Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość AQUA 12
zaniepokojona 001 w ulotce ktora jest dołączona do tabletek wszystko pisze na ten temat.Wystarczy tylko przeczytać. " można też rozpocząc w dniach 2-5 cyklu, ale wtedy trzeba stosować dodatkowe środki ochronne( np. prezerwatywy) przez pierwsze 7 dni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
iam3 jeżeli nie wiesz co zrobić to śmigaj do lekarza on Ci odpowie na Twoje pytania i będzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iam3
wiem ze to teraz najlepsze rozwiazanie i tak bede musiala zrobic tylko troche sie teraz wstydze i boje co on mi powie... no nic dzieki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
iam3 moim zdaniem nie ma co sie wstydzić wiele z nas robi przeróżne błędy;) ponoć na nich sie uczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdasdaasd ----> wlasnie ze wszystko co piszemy to opinie, chodziło mi tylko o dobrą radę, ja po kilku pierwszych opakowaniach tez skakalam z radosci ze nawet nie czuje ze tabsy biore. mialam na mysli jedynie to, bysmy podeszly do tego sceptycznie i jezeli zacznie sie cos dziac po 4-5 opakowaniu lub pozniej to bysmy tego nie lekcewazyly skoro wczesniej bylo tak sielankowo .. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
Oglądałam dzisiaj jakiś program o zdrowiu na wakacjach... i było tam wspomniane ze jeżeli zażywa się środki antykoncepcyjne to należy uważać na słońcu bo mogą spowodować przebarwienia na skórze. czy ma ktoś jakieś informacje na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_18
Witam, mam pytanie czy jesli bierze się tabletki Yasminelle to można pić alkohol, jeśli tak to kiedy. Tak wogóle to zaczęłam brac te tabletki 2 dni temu i jak narazie nie jest źle, nie mam żadnych buli, jedyne co zauważyłam to spadek apetytu, ale w moim przypadku to nie jest złe:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marcia
Uwazaj z tym alkoholem! Mozesz sie zatruc, zwymiotowac tabletke albo cos... Poza tym np mnie szybciej lapie przy tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanko. Od trzech miesiący mam nie regularne miesiączki i bardzo obfite krwawienia, wymioty, uderzenia na przemian gorąca i zimna. ostatnio pare dni po miesiątce zemdlałam. w środe ide do ginekologa. mozecie polecic mi jakieś tabletki? Proszę pomóżcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Marcia_18 z tego co mi wiadomo alkohol pić można ale z umiarem, kłopoty są dopiero jak zwymiotujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem od paru dni na tym forum . Mam pytanko. Od trzech miesiący mam nie regularne miesiączki i bardzo obfite krwawienia, wymioty, uderzenia na przemian gorąca i zimna. ostatnio pare dni po miesiące zemdlałam. W środe ide do ginekologa. Mozecie polecic mi jakieś tabletki? Proszę pomóżcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dzena -- my zadnych tabletek Tobie nie mozemy polecic bo niby na jakiej podstawie? Tabletki dobierze Ci lekarz na podstawie wynikow badan ,ktore moim zdaniem przy takich objawach powinien Ci zlecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BL.. ble..ble
PYTANKO TAKIEEEE JESTEM PO 7 DN PRZERWIE(po 1 opak.) i wzielam dzis 2 tabl i nie mam zadnych objawow jak wczesniej krwawienia brak biust opadl niewiem co sie stalo czyzby nie dzialaly?! Czy ktoras zwas tez tak miala bo niewiem czy to normalne czy moze niedzialaj niewiem niewiem prosze odpowiedzicie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
hej. jak juz wczesniej pisalam balam sie ze z moim chlopakiem wpadlismy...;/ ale dostalam okres(balam sie bo po wzieciu tabl po trzech godzinach wymiotowalam) tyle ze ten okres byl jakis dziwny.. niby to mnie brzuch bolał niby nie.. i wogole lecialo jakby chcialo a nei mogla (a z regulu od kad miesiaczkuje mialam dosc obfity albo poprostu normlany okres..) a teraz go prawie nie bylo.. trwał z reguly od 6 do 7 dni.. a teraz po czterech sie skonczylo.. i nie wiem teraz co sie dzieje.. czy brac tabl normlanie czy poprostu zrobic test.. tak dla pewnosci... co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Oluss --- ja na Twoi miejscu zrobilabym test po okolo 3 tyg bo wtedy bedzie najbardziej wiarygodny.A najlepiej jak pojdziesz do lekarza.Wtedy od razu bedziesz wiedziala na czym stoisz.Ja osobiscie uwazam,ze male jest prawdopodobienstwo zebys byla w ciazy jezeli bralas regularnie tabletki,a jezeli chodzi o wymioty to w ciagu 3 h ona spokojnie juz sie wchlonela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle28
Yasminelle jest super ! wczesniej probowalam kilka rodzaji roznych tabletek oraz plaster. milam okropna depresje i plamienia tak duze jak normalna miesiaczka. bylam bardzo zniechecona i przerazona hormonami. moj lekarz poradzil mi yasminelle bo maja inny hormon, wczesniej nie uzywany. skonczylam wlasnie 1-sze opakowanie. okres pojawil sie w 2-gim dniu przerwy i jest znacznie lzejszy! jestem zachwycona!!! zadnej depresji, zadnych plamien. w kilku pierwszych dniach brania yasminelle milam silne bole glowy, ale przechodza po kilku dniach. czytalam gdzies ze te tabletki powoduja lekkie odwodnienie organizmu i faktycznie troszke czesciej chodze do toalety. chyba to przyczynia sie do utraty wagi po dluzszym okresie uzywania. dziewczyny, zdecydowanie polecam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasdsd
... poczekaj trochę z tą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasdsd
a według mnie to : WSZYSTKA ANTYKONCEPCJA HORMONALNA JEST DO DUPY!!!!!! TERAZ JEST OK!!! a odstaw - ZOBACZYSZ CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO. Ps. Sama się truję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_18
a powiedz mi AQUA 12 jakie to mogą być problemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BL.. ble..ble
PYTANKO TAKIEEEE jestem po 7 dn przerwie(po 1 opak.) i wzielam dzis 2 tabl i nie mam zadnych objawow jak wczesniej krwawienia brak biust opadl niewiem co sie stalo czyzby nie dzialaly?! Czy ktoras zwas tez tak miala bo niewiem czy to normalne czy moze niedzialaj niewiem niewiem prosze odpowiedzicie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
Witam Was Yasminellki:) JUz dawno do Was nie pisalam..Mam takie pytani..Otoz biore tabletki juz jakies4 albo 5 opakowanie..Zawsze robilam tak ze bralam jedno opakowanie i potem robilam 7 dniowa przerwe..a teraz sa wakacje i zaraz po skonczonym opakowaniu wzielam nastapne..I powiedzcie mi czy normalnie jestem zabezpieczona ?? bo w poprzedniom opakowaniu chyba w trzecim tygodniu zapomnialam wziac 1 tabletki ale minelo 11 godzin i ja wzielam(w sumie to chyba zdazylam przed 12h) ale miedzy innymi wzielam kolejne opakowanie...Ale prosze powiedzcie mi czy jestem zabezpieczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według recepty i wskazówek z ulotki jesteś zabezpieczona :) EH, nikt mi nie odpowiedział na moje wczesniejsze pytanie. czy komus yasminelle pomogło na trądzik :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
jesli chodiz o trądzik to mi zawsze wyskakiwaly przed dostanioem okresu jakis tydzien.. a teraz praweie zadnej kroski nie mam ani zadnego syfka;) moze ze dwa a tak to miaslam pol buzi zsypanej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Marcia_18 noo jezeli zwymiotujesz to masz mniejsze działanie tabletek, tzn w okolicach 3-4 godzin po zażyciu tabletki ;) dopuki ona całkowicie sie nie wchłonie do organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
Marcia_18 mi wczoraj ginekolog przepisal Yasminelle i powiedzial ze moge pic alkohol al ezeby nie przesadzic jesli przesadzisz i zwymiotujesz tabletke to do razu wez nowa. nic sie nie stanie tylko poprostu opakowanie przesunie Ci sie o jedna. i nastepna bedziesz musiala wziac o normalnej porze:) pisalam juz jedna wypowiedz ale nie wiem czy sie wyslala wiesz napisze jeszcze raz: Stokrotko duzo kobiet nie robi przerwy 7dniowej tyko bierze od razu nowe opakowanie bo chce opoznic z roznych wzgledow krwawienie. to ze zaomnialas w poprzednim opkaowaniu tabletki nicnie szkodzi bo zaczynajac nowe zaczynasz nowa ochrone wiec nie boj sie jestes zabezpieczona :) a jezeli bardzo sie nie pokoisz no poprostu zastosuj z chlopakiem seks przerywany:) al enaprawde rozmawialam duzo z ginekologiem o tym i nie masz powodow do obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _serduszko22_
Cześć ;-) ja też biorę te tabletki i bardzo je sobie chwalę ;-) Zauwazylam tylko ze po nich moj biust jest troszke wiekszy i jakby się ladniej zaokrąglił ;) Nie wiem jak wy ale ja po tych pigulach mam straszny apety, no czasami to mi sie geba nie zamyka ;) Mam pytanie czy procz tabletki stosujecie jeszcze jakies zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* mam pytanie :)) wczoraj zaczełam brać yasminelle ( moje pierwsze tabsy anty) i tak jakby okres się skończył, mam raczej plamienia...nie wiem czy to prawidłowy objaw..? proszę o opdowiedz :* a poza tym czuję się całkiem dobrze oprócz tego że boli mnie żołądek i troche piersi...no nic...mam nadzieje ze minie pozdrawiam i z góry dzieki za odp:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marissa89
Ja tak miala przy drugim opakowaniu ... zrobilam przerwe, w 8 dniu wzielam tabletke i nagle okres sie skonczyl tylko plamienie ze dwa dni jeszcze trwalo :) takze niczym sie nie martw a co do bolu piersi to mam je caly czas no ale rosna :D A czy ktoras z Was orientuje sie czy moge nie robic przerwy miedzy jednym opakowaniem a drugim? Tak bardzo mi zalezy zeby nie miec okresu w tych dniach w ktorych akurat mi wypada ;/ tylko blagam nie piszcie mi swoich podejrzen tylko jasne i konkretne informacje Pozdrawiam i z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możęsz nie robić przerwy - to pewne- czytaj w ulotce Yasminelle :)) więć bez stresu...a jesli mogę spytać..czy kiedy zaczełaś zazywać pierwsze opakownie Yasminelle jak wygląał Twoj okres..był normalny czy może bardziej skąpy lub krótszy? :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×