Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

migotka17, lepiej chyba zabezpieczac się prezerwatywą niż stosunkiem przerywanym :) ta druga metoda to żadna metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
hej kobitki.. powiedzcie mi tak obiektywnie jak to jest z cera przy braniu tych tabsów yasminelle... bo mi moja doktorka powiedziala ze maja takie działanie jak yasmin a własnie yasmin mi pomagał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana Anetka
PONAWIAM PYTANIE- Witam koleżanki od Yasminelle. Byłam dziś u ginekologa ponieważ po skończeniu pierwszego opakowania Yasminelle nie wystąpiło u mnie krwawienie z odstawienia,nawet się troszkę bałam,że zaszłam w ciążę,ale to nie było to.Pani ginekolog powiedziała mi że niektóre kobiety tak reagują na tabletki antykoncepcyjne jeżeli je zażywają non stop (ja biorę pigułki dopiero od 2,5 roku naipierw był to Microgynon,potem Yasmin a teraz Yasminelle) Zaleciła mi przerwę w stosowaniu pigułek anty na okres trzech miesięcy zeby organizm odpoczął a potem od września mam brać Yasminelle.Bardzo proszę napiszcie czy robicie czasem przerwę w stosowaniu pigułek?Czy często ją robicie ?raz na rok?Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Strasznie dużo piszecie o Yasminelle. Ja mam zamiar zacząc brać tabletki. Czy są one godne polecenia ?? ( Zresztą pewnie mój lekarz i tak sam mi dobierze odpowiednie pigułki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marissa89
Do Waniliowa _ Krowa :) Z tego co pamietam to byl normalny tylko ze szybciej sie skonczyl. Wczesniej mialam strasznie bolesne miesiaczki .. i miedzy innymi na to dostalam te tabsy. Okres sie unormowal i bol tez troszke minal juz od pierwszej miesiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oowcaa
do załamana Anetka Ja robie ale tylko pod kontrolą lekarza. ja brałam Mercilon, Harmonet, Yasmin i teraz yasminelle. samemu nie mozna robic sobie przerw bo moze sie to źle skończyc :) także korzystaj z przerwy i do bojuuu we wrzesniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa23
Hej Dziewczyny, biore Yasminelle juz dwa tygodnie... i pisze zeby was uspokoic :-) Cera baardzo mi sie poprawila, NIE UTYLAM, no i skóra jest o wiele ładniejsza!!! Jedyne co to ta sennosc na poczatku, pierwsze 3 dni... Poza tym super :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
skakAnek: wiesz co, ja tego az tak nie zauwazylam tlyko moj chlopak;p i to dopiero niedawno.. i to przed dosdtaniem okresu.. wiec chyba racje ze trądzik sie jednak zmniejsza;) bo ja sie przyzywczailam ze one są i juz ;] no ale skoro juz facet zauwaza ze jst mniej wyprysków na twarzy :P to chyba znak ze sie ładnieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
a tak poza tym zgadzam sie z Ewą23:) aaa i moj okres rowniez przed braniem tych tabletek był strasznie uciązliwy i jesli chodzi o krwawienie bardzo obfite, i o bolu.. czasem dochodzilo do tego ze nawet srodki przeciwbolowe nie pomagaly i musialam laczyc np. no-spe z pyraLGINĄ i dopiero wtedy bol trroche sie zmneijszał.. gdy bylam u ginekologa po badaniu powedzialala mi ze jest to spowodowane innym ustawieniem macicy czy cos takieghgo i zebym sie nie martwila bo czasem tak jest i ze te tabletki zmneijszą i krwawienia i ten straszliwy bol .. no i rzeczywiscie tak jest. po pierwszym opakowaniu pierwszy okres byl taki normalny nie zbyt obfite krwawienie i zero bolu brzucha :) teraz ten co mam to juz pisalam jaki jest .. brzeuch troche bolal ale krwawienie jak dla mnie ograniczlo sie do minimum.. co mnie tez zaniepokoilo ale bedzie wsyztsko okej:) pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. bire yasminelle juz 2 opakowanie. wczeniej brala mcerazette- ze wzgledu na problemy z cisnieniem. od jakiegos czasu znowu zaczely sie sercowe klopoty- klucie, bol glowy i do tego cisnienie 140/80. niby w normie ale jednak podwyzszone. czy mialyscie podobne objawy, badz macie problemy z cisnieniem?? jutro ide do ginekologa z pytaniem co dalej. moze jakies tabletki na zbicie cisnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, Z instrukcji obsługi wynika, że pigułki Yasminelle przyjmuje się przez 21 dni, następnie robi się 7 dniową przerwę w trakcie której powinno wystąpić krwawieni (mniej więcej 2-3 dnia ). 8 dnia rozpoczyna się nowy blister. Co ile dni wystepuje u was miesiączka, bo o ile dobrze liczę to mi wycodzi co jakieś 25 dni. No chyba że coś żle liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana1
do marzena1s źle liczysz okres będzie zawsze co 28 dni przy braniu kolejnych opakowań, tylko po pierwszym opakowaniu będzie wcześniej, np.po 24 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markotkaaa
Witam Was:) Dziewczyny mam takie pytanie.... lekarz zalecil mi branie antybiotyku "Trioxal" pierwesze moje pytanie brzmi czy moge brac Go rowniez z tabletkami Yasminelle?? a drugie pytanie dotyczy tego, ze kochalam sie dzis ze swoim facetem do konca i czy jesli chcialabym od jutra zaczac brac ten antybiotyk to czy nie spowoduje to ze moge zajsc w ciaze?? Prosze o szybka odpowiedz.. bardzo prosze.. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa aa wiesz ze ja mam identyczny przypadek i sama nie wiem co mam myśleć ...bo zaraz po drugim mega obfitym dniu zaczełam tylko plamić i plamie już 17 dzień:(( no ale trudno przeboleje, nawet zaczełam snuć podejrzenia czy w ciązy nie jestem, ale raczej mało prawdopodobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka przeczytaj ulotkę tego leku! jeśli będzie tam wspomniane coś o zmniejszeniu działania tabletek Yasminelle to uważaj, poczekaj kilka dni a potem dodatkowo używajcie gumek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam do Was takie pytanie. Yasminelle to moje pierwsze tabletki, dzisiaj wzielam 9. Teoretycznie okres powinien mi się skonczyc 3,4 dni temu. Jednakze nadal plamie. Wiem ze to normalne.Ale nie wiem,czy pomimo tego plamienia, moge sie kochac z moim chlopakiem... pomozcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BL.. ble..ble
Powracam do pytania.....Czy ktors zwas po 1 opak lub po 7 dn przerwie gdy wziela talb nie miala zadnych juz objawow tj.bol piersi krwawienie bol glowy bo kurde stersuje sie bo czuje sie chocbym ich wogole niebrala prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana87
Kasiuniaa - możesz :) ja się kochałam ze swoim w czwartym dniu brania tabletek, kiedy okres był jeszcze dosyć obfity. i dzisiaj dostałam krwiawienia z odstawienia, więc w ciąży raczej nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli to bedzie moj pierwszy raz, to nie bedzie to plamienie w niczym przeszkadzalo ? Boje sie, czy cos sie nei stanie... Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Kasiuniaa myśle ze raczej nie ma żadnych przeciwwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haehiehslkam
Dzisiaj bylam u mojego gin i mi powiedział, że jesli jeszcze raz Go zapytam czy tabletki na pewno dzialaja to mnie wyrzuci :D. Powiedział mi, ze organizm nie orzyjmuje tabletek tylko wtedy kiedy po zazyciu wystapia wymioty lub biegunka. MOZNA SIE KOCHAC DO WOLI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do AQUA 12 : CZyli mamy te same wąpliwośći :) pogrzebałam trochę tu i tam i wygląda na to że niektóre z nas reagują własnie tak jak my czyli następuje zatrzymanie okresu, a niektóre wręćz odwrotnie..trwa nawet kilkanaście dni. Chyba nie mamy sie czego obawiać..?JAk myslicie dziewczyny? ( czyt. wczesniej ). DZiś mam troszke krwi a mam wraznie ze cały czas cos się ze mnie leje, jakies brązowe upławy..ech..no nic. aha, i też miałam podejzenie ciąży skoro ustała miesiączka było jednodniowe krwawienie ale skoro nie tylko ja tak mam wg tego co znalazłam w sieci jestem raczej spokojna a poza tym 2 dni temu robiłam test i wyszedł egatywnie;) Pozdrawiam WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, nie macie co sie martwic :) mozna i plamic i nie miec okresu- trzeba dac organizmowi czas na przyzwyczajenie sie do tabletek, a jak wiadomo kazdy organizm moze reagowac inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ksienka 1986: Czytałam ze po pierwszym opakowaniu moze nie wystąpić krwawienie z odstawienia tylko ze ja zaczełam pierwszy blister dwa dni temu kiedy dosatłąm okres i juz po pierwszej tabletce prawie się skończyl wieć...no wydalawało mi się to dzinwe...Myślisz ze moze to byc zdrowa reakcja czy co jest nie tak? I dzięki za odzew wogole :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx123
PYTANIE DO YASMINELLEK.... Cz podczas brania tabl moze wystapic taki mazisty sluz bialy??? Czy mialyscie takie cos prosze bardzo odp mi bo niewiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx123
a i jeszcze biust mi opadl i juz nieboli jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
hej:) kurcze przedwczoraj byłma u ginka i przepisał mmi tez yasminelle i troszke sie obawiam z racji tego ze sa to moje pierwsze tabsy a jak tak czytam jakie sa skutki uboczne to brrrr.najbardziej przeraza mnie ten tradzik.cholera:/ a znów piersi to te znie jestem chetna zeby mi urosły.bo już ich troche mam i tyle mi wystarczy:) powiedzcie mi czy ten tradzik to mija czy nie??pytanie do tych co juz biora dłużej.ja i tak musze czekac do konca miesiaca zeby móc wziaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny wam powiem??!! Biore Yasminelle od jakis 4 miesiecy i do tej pory bylam zadowolona z ich dzialania, bo dzialaly naprawde rewelacyjnie...Ale teraz nie wiedziec czemu mam pewne watpliwosci,czy przypadkiem nie jestem w ciazy pomimo, ze nie pominelam ani jednej tabletki!!!! :( Cos (choc jeszcze nie wiem dokladnie co) musialo zmniejszyc ich dzialanie, a czego nie napisali w swojej wspaialej i dlugiej ulotce :( moze ktoras z was wie co moglo zpowodowac,ze teraz nie spie po nocach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa no na to wygląda że mamy te same wątpliwości, ja też własnie miałam takie brązowe plamienia i raz ich było więcej raz mniej,teraz już jest lepiej, mniej leci noo ale dzisiaj biore już 18 tabletke. Mam nadzieje że w tym 2 miesiącu będzie lepiej. A co do ciąży też uważam że raczej nie mamy czym sie martwić :), również troche przekopałam sieć żeby znaleźć odpowiedź na dręczące mnie pytania i raczej wszystko wskazuje na to że to nie jest ciąża a działanie hormonów na nasz organizm. :** Pozdrawiam ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×