Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

bralam yasminelle przez pol roku - i bylam bardzo zadowolona, lzejsze krwawienia, powiekszyly mi sie piersi, zero problemow z cera czy \"napompowaniem\", jedyne co to czasami \"smutek jesienny\" w srodku lata :-) a no i przez cale pierwsze opakowanie plamilam, ale pozatym miodzio :-) calkowicie subiektywnie goraco polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
mam pytanko do mlodej poloznej. biore juz ktores opakowanie yasminelle z kolei chyba z 6 albo 7. teraz pojawil mi sie bol jajnikow przy tym opakowaniu ktore biore. wiesz moze skad to sie wzielo nigdy wczesniej nie mialam takiej dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
agasza 89>>> ja tazkze mam taki problem jak TY:( oprocz nieregularnosci zawsze bolaly mnie plecy:( jajniki i piersi sporo przed okresem:( tez mialas podobne objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
resecotton>>> biore juz 5paczke...mnie bole nasilaja sie w czasie polowy cyklu:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna>>>zastanawiam sie czy nie zmienic tabletek yasminelle na inne lub poprostu ja odstawic po konsultacji z lekarzem...jak juz pisalam mam wysoka PRL,pecherze na jajniku..i bralam tabsy na wyregulowanie okresu.wszystko jest ok mam regularny...ale zawsze od polowy cyklu bola mnie jajniki,w tym miesiacu strasznie,podbrzusze...i piersi ...wiem ze to moze byc spowodowane PRL;/ a tabletki moga mi ja jeszcze podwyzszac:| jak myslisz co powinnam zrobic??/te bole strasznie dokuczaja:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia ---- musisz porozmawiac z lekarzem....antykoncepcja przy wysokiej PRL na pewno nie pomaga,tabletki moga podniesc jej poziom.Ja mialam dobra PRL a po yasminelle skoczyla mi bardzo.Nie bardzo rozumiem polityki lekarzy,ktorzy przepisuja kobieta z wyoska PRL tabletki anty na wyregulowanie okresu.Przeciez wiadomo,ze od tego problem nie zniknie.Jezeli przy wyoskiej PRL pojawiaja sie problemy z okresem to trzeba zastanowic sie nad zbiciem PRL.Ja narazie zdecydowalam sie jej nie zbijac, ale nie mam problemow z okresem,sprawdzilam czy PRL nie ma podloza chorobowego,antykoncepcje odstawilam i obserwuje,narazie wszystko idzie w dobrym kierunku.Musisz skonsultowac sie z jakims dobrym endokrynologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
hej dziewczyny. moja siotra berze Yasmin. jest teraz w polowie piątego oapkowania. i i boli ją prawa ładfyka nad kostka od paru dni. czy moze to byc s[powodowane braniem tych tbaletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mlodas polozna>>>na poczatku bylo w miare ok z tymi tabsami...ale teraz zauwazylam ze cos nie tak....mam dzis 14dzien cyklu....piersi bola...podbrzusze,jajniki sama nie wiem juz co....tj nie do wytrzymania:| boje sie ze cos mi jest:( dodam ze nie wspolzylam w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
hej dziewczyny. moja siotra berze Yasmin. jest teraz w polowie piątego oapkowania. i i boli ją prawa ładfyka nad kostka od paru dni. czy moze to byc s[powodowane braniem tych tbaletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
OluSs>>> przeczytaj posty wyzej,na tej str.bylo o tym pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia --- w ciazy na pewno nie jestes,ale wizyta u lekarza Cie nie ominie,zwlaszcza u endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
młoda polozno a skad u mnie te bole jajnikow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna>>>> czy moglabys mi dac namiary na jakiegos lekarza w Wawie?bo chyba tam mieszkasz,mowilas ze znasz...ja moge jechac tam,jesli jest dobry,bo mam sie gdzie tam zatrzymac. dzis nawet plecy mnie bola.....:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nanus86 --- nie wiem, nie mam USG w oczach.Moge tylko powiedziec,ze przy tabletkach moga wystepować. tagusia-- w wawie to najlepiej udac sie do szpitala na karowa, do poradni endokrynologicznej,tylko,ze sa kolejki.Poztym pamietaj,zeby kazdych bolow nie zwalac na tabletki bo mozna w paranoje popasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keesia
Hej! :) Uważacie że tabletki te działają już od pierwszej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze tylko tyle DZIĘKI ŻE MACIE MNIE W D*UPIE i ile razy o cos spytam to nigdy odpowiedzi i totalna zlewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka007
hej dziewczynki :) jestem wlasnie w 4 dniu przerwy po pierwszym blistrze. Mam takie pytanie, czy krawawienie moze nie wystapic podczas pierwszej przerwy? Czy moze dla pewnosci zrobic test? Prosze o pomoc, dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Hey a ja mam do Was takie pytanie , poniewaz juz 2 raz z kolei mam zapalenie pecherza :( 1 raz to bylo w wakacje a 2 jet od przedwczoraj .. domyslam sie ze to moze miec jakis zwiazek z zazywaniem tabl.. ale biore tabl. z zurawina i chyba to nie obniza skutecznisci Yasminelle co :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
anulka007 !! Hey , moze sie tak zdarzyc ze nie wystapi krwawienie.. a jesli bralas tabl. regularnie to nie powinnas robic zadnych testow.. chyba ze w nastepnej przerwie nie dostaniesz to juz wtedy idz do lekarza...ale glowa do gory :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka87
hej laseczki pytam tak z ciekawości biorąc YASMINELLE współżyjecie raczej jeszcze z dodatkowym zabezpieczeniem np prezerwatywy czy globulki czy już nie?!:-)) i jeszcze jedno pytanie takie też nurtujące moją ciekawość: a mianowicie w ciągu miesiąca ile razy współżyjecie ze swoim TŻ?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
Witam mam takie pytanko bo zapomnialam sie zapytac w aptece, bo strasznie lamia mi sie paznokcie i w ulotce pisze ze nie wolno brac nic z dziurawcem, a ze skrzypem polnym? cos takiego witaminowego na paznokcie? moge wziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
do ninka87 ja dopiero zaczynam brać yasminelle i przez pierwszy miesiąc zamierzam korzystac jeszcze z prezerwatyw:-) przyzwyczajenie:-) ( a poza tym ja trochę schizuje więc będę się tak czuła "bezpieczniej"):-)) a globulki po co Ci przy takim zabezpieczeniu?! tabsy+ prezerwatywa=100% a co do tego drugiego pytania: to .... taka słodka tajemnica:-)) tak by zrealizować wszystkie swoje potrzeby:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
do ksiasia w ulotce niby pisze lekarz powinien wiedzieć jakie przyjmujesz leki ziołowe...ale watpię żeby skrzyp polny miał jakikolwiek wpływ na działanie tabletek..skrzyp polny i jakieś tam witaminy nie powinny zaszkodzić... możesz spokojnie wziąć:-)) upewnij sie czy nie ma tam jakiś innych jeszcze ziółek... a przy okzaji ja biorę capivit A+E tez mam problemy z paznokciami a poza tym tam nie ma zadnych ziół:-)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
ksiasia Ja biore Ysaminelle juz jakies 4 mies. a przez 8 mies bralam janine :) i caly cza biore tabletki ze skrzypem- BeliSSa i sa naprawde skuteczne, a poki co jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_a---> dosc dlugo u ciebie ta biegunka ... gdybyssie strula czyms ,powinien cie bolec brzuch ,nie mialabys apetytu itp... no nie wiem ,idz do lekarza po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 1987
hej dziewczyny mam pytanie, czy jak przestałam brac tabletki nie ze to jest ta 7dniowa przerwa tylko poprostu juz nie biore, to czy normalne jest ze dostałam plamienie mimo ze okres skonczyłam tydzien temu?? czy powinnam zgłosic sie z tym do ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia -> to jest nawet bardzo normalne ,prawdopodobnie dostaniesz teraz znowu okres ,niezaleznie od tego jak dawno mialas poprzedni. Nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---Fallenangell69 no skoro tak mowisz, to juz łapie za telefon. dzieki :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×