Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość monis111
lejka---------wiesz co nie mam pojecia czy znieczulenie wplywa na tabsy mnie sie wydaje ze nie bo nigdy o czyms takim nie slyszalam ale o to musialabys sie zapytac gina bo niestety ale ja ne moge ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
bumerangien... ja chyba powoli juz schizuje... pisalas ze plamienia mialas 1 lub 2 dni max a u mnie to trwa juz 3 dzien i doszedl do tego bol jajnikow jak przy okresie, mam nadzieje ze to nie ciaza bo w sumie takiej mysli na poczatku niedopuszczalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWawa
Mloda Położna - pomozesz? Bardzo cie prosze bo nie ma mojego gina na urlopie jest i nie mam kogo zapytac Witajcie dziewczyny! Mam pytanie, brałam 2,lata microgenon21 , miałam okropne migreny i moja gin przepisała mi Yasminelle.Zaczełam brac w styczniu, teraz biore juz 2 opakowanie.jestem na drugim tyg. i znowu wyglada na to ze mam okres.Nie jest to tylko plamienie bo troche za mocno.Przez ostatnie tydzien mialam mnóstwo stresu przez meza, jestem mloda mezatka i troche ostrzej sie kochalismy.Wyczytałam ze moze sie trafic plamienie ale przy 2 opakowaniu i po innych pigułakch.Moze mi ktos powiedizec co sie dzieje?To krawawienie naprawde wyglada jak miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerangiem
nanus - ja dostawalam plamienie nawet tydzien za wczesnie...i wtedy krwaiwienie z odstawienia niewiele roznilo sie od tego plamienia...no bo ile w koncu mozna krwawic... ale jesli dostawalam plamienie np. 4 dni przed tygodniem przerwy, to spokojnie moglam jeszcze miec delikatne krwawienie do 4 - 5 dnia przerwy nie stresuj sie, bo nie ma czym :-) jesli nie uspokoi Ci sie wszystko po przyszlym opakowaniu to zmien po prostu tabletki...ginekolog na pewno cos Ci doradzi :-) a teraz uszy do gory - nie masz powodow do nerwow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEJKA.....
JESTESCIE TAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
a bol jajnikow jak przy miseiaczce tez mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerangiem
wiesz, ja generalnie paskudnie zawsze sie czuje w pierwszy dzien krwawienia, ale jesli plamilalam wczesniej to zawsze te objawy byly mniej nasilone - czulam sie niefajnie, bolalo mnie podbrzusze itd, ale mniej niz podczas normalnego krwawienia ktore przychodzilo w dniu spodziewanej "miesiaczki"... i jesli krwawisz, a bralas wszystkie tabletki dobrze - to nie masz najmniejszych powodow do obaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
dzieki.... w ciazy napewno nie jestem wszystkie tabletki biore regularnie takze z tym krwawieniem uspokoilas mnie... dzieki i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nanus86--- nie przejmuj sie, ja do 3 blistra mialam delikatne plamienia, a juz od 4wszystko ustapilo. Jezeli Tobie sie to nie zmieni to dopiero idz do lekarza, chyba ze naprawde sie niepokoisz. Lekarze mowia ze na pocztaku plamienia moga wystepowac- nie u kazdego, ale u wielu niestety wystepuja. co do bolow jajnikow to ja tez mialam, zreszta przy miesiaczce zawsze mam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
tagusia---to jest moje 7 opakowanie, przy2 i 3 tez mialam plamienia ale ustapily. wezme jeszcze 8 i najwyzej potem wybiore sie do lekarza... w koncu takie plamienia da sie przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
Hej dziewczyny! Ja po pierwszym opakowaniu, które skończyłam w poniedziałek dostałam dziś okres, czyli nie jest tak źle. Mam tylko nadzieje że nie będzie zbyt obfity, na razie czuję się dobrze. I dziwię się że wiele z Was każde złe samopoczucie zrzuca na pigułki, czy jak ich nie brałyście to nic Wam nie dokuczało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda polozna--> Pewnie masz rację ,ze poczuję się lepiej acz zanim nie urodził sie moj synek ,po prostu chcielismy drugie dziecko i nie musiała m sie zabezpieczać ,wrecz przeciwnie ,rozpaczalam ze mija czas a ja wciaz nie zachodze w ciaze.Kiedy Mały juz sie pojawil na swiecie \"zamknelam produkcję potomstwa;) \" zaczelam sie strasznie obawiac nieplanowanej ciazy ,wrecz unikac kontaktow a pigulki pozwoliły mi sie wyluzowac i znowu kochac z przyjemnoscia ... trudno sie teraz bedzie przestawic na inna metode kiedy tak bardzo wierzylam tej ... na ale zdrowie wazniejsze ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lejka..... --- a od kiedy znieczulenie wplywa na tabletki? MartaWawa --- w ulotce uprzedzaja,ze na poczatku moga dziac sie takie rzeczy. Fallenangell69 ----- a nie myslalas o spirali? Jest rownie skuteczna.Ja bym z mila checia sobie zalozyla,ale jestem 'nierodka' wiec narazie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona2
Witam Biore już drugi blister Yasminelle i pojawiła się u mnie swędząca wysypka. Trochę mnie to dziwi bo mam ją tylko na nogach.Co prawda powoli zajmuje większą powieżchnię moich nóg? Czy mam iść z tym do lekarza? Proszę o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejka.....
mloda polozna .....no wiesz ja nie wiem nie znam sie az tak bardzo jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
niedoswiadczona2--- pewnie ze powinnas isc do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lejka..... ------- napisalas tak,jakbys byla z gory przekonana ,ze wplywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
mloda polozno---czytalam wiele wypowiedzi na tym forum. Wiem, ze w czasie ciazy mozna dostac miesiaczki, ale tak jak pisala Pani, przy tabletkach jest ona \"inna\"? tak? nie jest to normalne krwawienie tylko plamy??? przepraszam za moja dociekliwosc, ale chcialabym to wiedziec.zaczelam dopiero brac tabletki yasminelle i poprostu chce miec komfort umyslu,ze jak dostane krwawienie to wszystko jest ok. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejka.....
no wiem czyli nie wplywa to dobrze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boujourk ------ zarowno miesiaczka jak i krwawienie z odstawienia bedzie w tym wypadku bardzo skape,praktycznie plamienie.Moze tez oczywsiscie w ogole nie wystapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnez3333 ----> ja tak mam teraz i nie wiem co z tym robić, od dwoch dni mam tak i smaruje się Clotrimazolum i mała poprawa jest.. za 3 dni kończe pierwszy blister i nie wiem czy to moze być spowodowane tabletkami ale martwi mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
mloda polozno--- dziekuje slicznie;) podziwiam Pania za wiedze na te nasze "babskie" tematy. zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
greenengirl--- slyszalam wlasnie, ze prz tabletkach takie infekcje sa bardziej mozliwe....:|moja kolezanka wlasnie mi pisala ze jej czesto to powraca... tez mam clotrimazolum masc i tantum rosa- kup sobie to, na prawde pomaga.. to sa saszetki jedna ok 3zl kosztuje;/drogo ale polecam.ja juz czuje ze mi przechodzi. Myje sie tez w wywarze z ziol VAGOSAN,tanie sa ok 5zl, oraz w rumianku i szałwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnez3333 --- dzieki za informacje:) skorzystam na pewno .. mam jakieś dziwne wydzieliny , swedzenia :( też tak masz?Ile już CI to trwa? Kurde to jest takie męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
Dzis kolej na 2 opakowanie, okres mialam, w sumie mam teraz plamienia, brac bezwgledu na to tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
hej kobitki:) juz cała moja rodzinka wie ze bedziemy miec dzidziusia... i ku memu zdziwienieu wszyscy sie ciesza:) czyli mialiyscie racje... ja tez bardzo sie ciesze... pozdrawiam wszystkie panie biarace yasminelle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwiiiinkkaa
UBUNTUX----- tak bierz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
agataaa--- jak sie zorientowalas ze jestes w ciazy? rozumiem ze nie dostalas krwawienia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
krwawinie mialam tylko dwa dni i to mnie zaniepokoiło... zrobilam test ktory nie wykazal ze jestem w ciazy ale mimo to poszlam do lekarza ktory stwierdzil ze rosnie malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona123800
brałam tabletki na wywołanie miesiączki LUTEINA. Dziś minął 10 dzien i mam taki krwawy sluz niby to miesiączka niby nie . a ginekolog powiedzial ze mam je stosowac tylko 10 dni a jak juz bedzie ta miesiaczka to dopiero antykoncepcje9yasminelle) mam zaczac no i nie wiem czy mam brac antykoncepcje skoro to jest tylko taki śluz z krwią jakby i jest tego mało . poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×