Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mantyla
larka22 - porozmawiaj z lekarzem, może doradzi Ci coś innego. Nie na każdą z Nas pigułki działają w ten sam sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymymy
gdzie jest groszek? slatake zrobić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Prosze napiszcie jak myslicie czy po 7 dniowej przerwie po zazywaniu Yasminelle jak zaczne przyjmowac Mercilon to moge miec plamienia itd, bo znowu organizm sie przyzwyczaja? Czy raczej zbytnio nie bedzie musial? [Po Yasminelle kluje mnie w brzuchu, mam przepisany Mercilon, ale boje sie, ze znowu organizm bedzie sie przyzwyczajał].....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Lena 1985 moge prosic Cie o jakies namiary? Chcialabym z Toba pogadac...moze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiia
witam, chcialam sie dowiedziec czy to prawda ze po tabletkach antykoncepcyjnych rodza sie jakies niepelnosprawne dzieci? i czy trudno jest potem zajsc w ciaze, mam 19 lat i biore je pol roku, a pozniej chcialabym miec zdrowe dzieciaki.... bardzo prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
aniiia masz taki sam roblem jak moja przyjaciolka:) ona tez sie tego obawia:) jednak moim zdaniem to nie prawda... wczesniej i owszem bo tabletki zawieraly duuuzo hormonow i moglo to miec wplyw na zdrowie dzieci teraz hormony sa ograniczone do minimum takze wydaje mi sie ze nie ma co sie obawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
aniiia nie masz co sie bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna -- Biore ten antybiotyk o którym Ci pisałam w mailu i zaopatrzyłam sie w Lactovaginal zapobiegawczo,bo boję sie jakiejś grzybicy,swędzeń w tych okolicach przez branie antybiotyku.Czy lactovaginal (kapsułki dopochwowe sprzedawane bez recepty) ma jakikolwiek wpływ na skuteczność tablatek?Wydaje mi się,a nawet jestem pewna,ze nie,ale wolę się jednak upewnić,bo przeczytałam gdzieś teraz w necie,że jakieś tam globulki mogą mieć wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
steysi ---a czy lactovaginal mozna stosowac w czasie leczenia przeciw bakeryjnego? Pytam sie bo nie mam ulotki,ani nigdy nie stosowalam tego preperatu ale cos mi sie kojarzy,ze mozna go stosowac dopiero po leczeniu antybiotykiem.Na antykoncepcje nie ma wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna-- W ulotce pisze że można go stosować :profilaktycznie,przy występowaniu upławów,w stanach zapalnych narządów rodnych;po leczeniu lekami przeciwbakteryjnymi,przeciwrzęsistkowymi lub przeciwgrzybiczymi. Jesli chodzi o stosowanie innych leków to jest napisane w ulotce,że nie należy go stosowac w czasie podawania leków przeciwbakteryjnych,przeciwrzęsistkowych lub przeciwgrzybiczych,poniewaz zabijaja one paleczki kwasu mlekowego lub hamują ich wzrost.To nie wiem.może i nie powinnam na razie brać.Ale mówilam w aptece,ze biorę antybiotyk i farmaceutka nic mi nie mowiła.Biorę tez lacidofil i jem po2,3 jogurty na dzień.A coś mnie tam zaczyna lekko "piec,swędzieć".Ale nie wiem czy w okolicach pochwy czy cewki moczowej bardziej.I chcialam zacząć to brać,żeby mi sie coś dalej nie rozwinęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta buźka przy profilaktycznie to niechcący.Miało być p zamiast buźki.Źle coś wcisnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
steysi ---- ja bym na Twoim miejscu przeszla sie do rodzinnego po recepte na nystatyne,ona jest najlepsza do antybiotykow.Masz antybiotyk o szerokim spektrum dzialania wiec o grzybice baardzo latwo.Ale dezycja nalezy do Ciebie.Ja polecam nystatyne zwlaszcza,ze juz cos odczuwasz.Lacidofil i jogurty ( z zywymi kulturami bakterii oczywiscie) 'robia dobrze' na jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
mam pytanie a wlasciwie maly problem:/ jutro minie tydzien jak zaczelam brac Yasminelle i odkad zaczelam je brac mam dziwne uczucie w brzuchu - jakbym polknela balon:/ nie objadam sie strasznie i nie wiem jak sie pozbyc tego uczucia a nie jest to wcale przyjemne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINI25-25
serducho86 ja też się tak czuję... wogóle to ja się zastanawiam czy tych tabletek za okno nie wyrzucić :(:(:( skoro ja się tak źle czuję, plamię i wogóle deprechę łapię to ja tak nie chcę :( nie chcę mieć teraz dzidziusia , ale też nie chcę tego co jest teraz :(. Może i wydaje się Wam że przesadzam ale akurat JA tak się czuję :(. może pocieszy mnie któraś z Was , że to minie itd... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
no wlasnie moze to minie:D:D:D ja mam taka nadzieje zastanawiam sie nad mala glodowka zeby oczyscic organizm i zobaczymy czy to przejdzie:/ wczesniej bralam diane to nic mi nie bylo tylko biust mi urosl:D a teraz to masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINI25-25
hmm żeby tylko mój biust nie zaszalał bo E to ja nie chcę mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
nooo ja tez juz mam D :D ale moj chlopak nei narzeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINI25-25
hmm chłopcy nie narzekają na te sprawy :D... tylko, że ja mam 156 cm wzrostu a mój biust jest już zdyt duży ;( :( .. zresztą... niech przejdą mi inne objawy a biustem zajmę się później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
no ja mam tylko 10cm wiecej:D e tam znam takich ktorzy by narzekali na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINI25-25
idę spać.. bo od 7 dni mogłabym chodzić spać po dobranocce :(:(:(:( Trzymaj się ciepło :):) serducho86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
nie no z tym to nie mam problemu:D to kolorowych snow zycze i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
do lovemusicher, czy nadal chcesz pogadac? pisz najlepiej na forum...czy chodzi o twoje bole podbrzusza? tez chcetnie porozmawiam z osoba ktora boryka sie z tym prolemem...zemna coraz gorzej. mam 37 i 5 kresek na termometrze, wiem ze to nie goraczka ale ...dzis zrobiło mi sie niedobrze...mam nadzieje tylko ze tabletki sa skuteczne jesli chodzi o zabezpieczenie...z drugiej strony ten ol juz trwa 3 tydzien, i boli mnie tylko prawa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko. Czy przy stosowaniu Yasminelle mogę stosować czarnuszke??? No w ulotce nie ma, ale chciałabym sie upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeNi*
Ups...:( Stosując Yasminelle od 4 miesięcy,zawsze dostawałam krwawienie w piątek wieczorem albo wq sobotę rano.Teraz nie mam okresu i..nawet nie boli mnie brzuch:( Coś może być nie tak?? Boję się strasznie,aczkolwiek Wszyscy wokół mówią,żę mam okresowe humory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku było tak samo,jak zaczęłam brać Yasminelle,to złapałam strasznego dołka,potrafiłam z byle powodu płakać i w ogóle czułam sie źle.Na dodatek te plamienia przez całe pierwsze opakowanie,tak mnie to denerwowało, no ale da się to przeżyć:) Teraz już jest znacznie lepiej,nie mam plamień,no i mój nastrój jest dużo lepszy aha i cera mi się poprawiła.Krwawienie z odstawienia jest skąpe i trwa tylko 3dni,ale pierwszego dnia jak zwykle cały dzień jestem na tabletkach przeciwbólowych:( Niestety też czasami mam brzuch jak\"balon\" i to jest naprawdę denerwujące,bo spodni nie mogę dopiąć. Poza tym zauważyłam,że moje piersi są jakby większe(może mi się wydaje:) ) i niestety czasem mnie bolą:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissable1
Hej dziewczyny. Mam pytanie, a mianowiceie biore Yesminelle 5 dzien i czasami biore tabletki od bolu Ibuprom, słyszalam ze one osłabiaja dzialanie tabletek anty... czyli w ten dzien musze sie dodatkowo zabespieczyc kiedy wzielam ibuprom? Czy troche dłuzej musze uzywac prezerwatyw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
kissable1 ----- nie oslabia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissable1
Ale na ulotce pisze ze niektore srodki przeciwbólowe osłabiaja dzialanie tabletek i trzeba stosowac dodatkowe zabespieczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
kissable1 ----- jak przekroczysz toksyczna dawke ( wtedy wzmagaja dzialanie tabletek).Ale jak przedawkujesz to wtedy bardziej martwisz sie o swoja niewydolna watrobie niz o zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
kissable1 ---- oslabic moga narkotyczne leki przeciw bolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×