Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

--------------- > ..paulisia21.. CO do tych palmień to spróbuj pić zwykłe wapno 3x dziennie. Na mnie podzialało - poradziła mi to jakaś dziewczyna z tefo forum. Spróbować możesz - jeśli pomoże to super a nie zaszkodzi napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..paulisia21..
napewno sprobuje:) dzieki wielkie..a po jakim czasie Ci minelo jesli mozna wiedziec?:)i pijesz je caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------> ..paulisia21.. Po drugim blistrze było już ok. teraz też jak mam plamienia to piję wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...paTi....
czesc dziewczyny:) ja biore yasminellle od 4 miesiecy i zauwazylam ze troche mi wlosy wypadaja i postanowilam kupic sobie tabletki wzmacniajace Belissa ze skrzypem polnym...i chcialam sie zapytac czy moze ktoras z was wie czy skrzyp oslabia dzialanie yasminelle? bo w ulotce doczutalam sie tylko o dziurawcu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
marsta --- nie przytylam.Ale piersi mialam wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia 123
czyli nie musze sie niczego obawiac Twoim zdaniem?W sumie ginekolog mi o tym mówiłam ale nie jestem do konca przekonana!!serdeczne dzieki za odowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia 123
Młoda połozna --napisz mi czy Twoim zdaniem rownież nie musze sie dodatowo zabezpieczać !!biore Yasminelle od tygodnia...W sumie ginekolog mi powiedziala ze jestem zabezpieczona od pierwszej tabletki ale wiele sie naczytałam na ten temat.również negatywnych wypowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Olgusia 123 --- a po co sie zabezpieczac dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda położna - a dużo większy miałaś biust. Kurcze no mam nadzieję że mnie to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
marsta ----- nie.Podniosly mi sie i ujedrnily.Wygladaly bardzo zgrabnie.Stanikow nie musialam zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia 123
Młoda połozna--poprostu sie obawiam ....boje sie że bez dodatkowego zabezpieczenia moge zajść w ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Olgusia 123 ---- jezeli tabletki Cie nie zabezpiecza to gumka tym bardziej.Z prezerwatywa czy bez zabezpieczona jestes na 99% jezeli bierzesz tabletki zgodnie z ulotka...Po co sie faszerowac chemia skoro nie chcesz zrezygnowac z gumki? Dla mnie to glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia 123
dzieki serdecznie .....teraz juz jestem pewna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę pierwszw opakowanie Y. Zaczęłam je brać bez 7 dniowej przerwy po zakończeniu poprzednich tabletek. Krwawienie i tak dostałam przy 3 tabletce. Krwawienie i plamienie trwało 10 dni. W środę biorę ostatnią tabletkę z blistra. Dziś zaczęłam plamić( na brązowo). Przy poprzednich tabletkach nigdy mi się to nie zdarzało. Wiem że na ulotce jest napisane że może tak być nawet do 3 opakowania ale na innych tabletkach które brałam też tak było napisane i mimo to nigdy mi się nie przytrafiło. Może te tabletki są dla mnie za słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipper
hej!! mógłby mi ktoś pomóc bo mam zacząc brać yasminelle i niewiem jesli okres zaczyna mi sie w srode zakładamy i biore opakowanie do konca to zostaja mi jeszcze te z poczatku pon i wt i mam je wziasc zeby dopelnic do 21 czy otwieram nowe opakowanie a tamte zostawiam i wyrzucam? prosze o odpowiedz bo sie gubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Zjadasz wszystkie do końca;] Młoda Położna ---mam pytanie apropos słoneczka i przebarwień. Nie chodze na solarium, ale w lata chciałabym jednak trochę ze słonka skorzystać... Czy jeśli będę używała filtrów to nie grożą mi przebarwienia? I jak wysokich? (normalnie używam 8 -12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zacznę drugie opakowanie Yasminelle. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie plamienia między okresami. Pojawiają się zaraz po miesiączce i tak trwają do następnej. Czy tak zawsze będzie? Czytałam na ulotce, że do kilku miesięcy może tak być. Mam nadzieję, że jednak krócej. To 3 rodzaj tabletek jakie zażywam. Nie chciałabym się znowu zawieść i tylko z tego powodu odstawiać. Poprzednie (Diana35, Cilest) wywoływały bóle głowy i mdłości, bardzo liczyłam na to, że przy tych (słabszych) tabsach nic mi nie będzie dolegać.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Tigre -- zeby nie byc narazonym na przebarwienia musialabys blokerow uzywac...Ale SPF 12-15 +.na twarz na pewno bedzie lepsze niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
...paTi... Skoro w ulotce nie jest nic napisane o skrzypie, to chyba logiczne,że nie osłabia on działania tabletek!!!dziurawiec może osłabic ze względu na swoje działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...paTi....
czesc dziewczyny ja biore yasminellle od 4 miesiecy i zauwazylam ze troche mi wlosy wypadaja i postanowilam kupic sobie tabletki wzmacniajace Belissa ze skrzypem polnym...i chcialam sie zapytac czy moze ktoras z was wie czy skrzyp oslabia dzialanie yasminelle? bo w ulotce doczutalam sie tylko o dziurawcu... prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...paTi....
dzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..paulisia21.. no mam plamienia niestety i one są różne - raz słabsze i brązowe, a czasem czerwone i zupełnie jak w końcówce okresu... Póki co wytrzymuję, bo to dopiero moje pierwsze opakowanie, ale jak przy drugim będzie tak samo to rzucę w cholerę i zostanę zakonnicą ^^ Nie jestem tak cierpliwa, żeby czekać do końca trzeciego blistra, każdy ma jakieś wady... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------> yamayeczka Spokojnie te plamienia na pewno miną. tylko troszkę cierpliwości. U mnie po drugim blistrze było już OK. Spróbuj pic zwykłe wapno ( bez żadnych dodatków ) - 3 x dziennie po 2 tabletki - ja tak sobie radzę i na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Mam do was pytanie, bo się strasznie martwię. Tydzień temu zorientowałam się dokładnie po 12 godzinach, że przegapiłam pigułkę. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, a biorę pigułki już dość długo. Był to mój 3 tydzień z blistra, który kończył mi się w piątek, pominięcie nastąpiło z poniedziałku na wtorek. W ulotce Yasminelle było napisane, że w takiej sytuacji jedna z możliwości wygląda tak, że bierze się zaległą pigułkę i znowu się je przyjmuje o zwykłej porze, ale zamiast przerwy na okres od razu należy przejść do drugiego opakowania. Nawet się dobrze składało, bo i tak miałam sobie przesunąć okres drugim opakowaniem, więc wzięłam pominiętą pigułkę i znowu wróciłam do brania ich o zwykłej porze, potem zaczęłam nowe opakowanie. W ulotce było napisane, że w przypadku takiego postępowania jakie opisałam wyżej, ochrona przed ciążą będzie zachowana. I teraz moje pytanie jest takie: czy jeżeli postąpiłam tak jak było zalecane, wzięłam pominiętą pigułkę a potem kontynuowałam do końca blister, następnie zaczęłam nowy to faktycznie jestem chroniona? Bo właśnie we wtorek byłam z chłopakiem, ale nie zabezpieczaliśmy się dodatkowo, bo jednak pomyślałam, że chyba wiedzą co piszą w tych ulotkach... No i teraz mam stracha... Proszę, podpowiedzcie co o tym myślicie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od tego pominięcia pigułki do bycia z chłopakiem ile czasu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pominęłam pigułkę z poniedziałku na wtorek, wzięłam pominiętą, potem normalnie z wtorku i we wtorek z nim byłam. Mam się zacząć bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna087
dziewczyny czy wy za kazdym razem dostajecie okres w tym samym dniu przy zazywaniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------> Victoria83 Wiesz co, Ja myślę że w ulotce wiedzą co piszą więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×