Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość diana 22
WitamKobietki!Ja zakonczylam brac pierwsze opakowanie Yasminelle!Jak juz wczesniej pisalam przy 17 tabletce pojawily sie plamienia u mnie, bardzo mnie to zaniepokoilo ale przeczytalam na tym forum ze jest to normalne wiec uspokoilam sie!Plamienie mialam do samego konca brania tabletek,jednak wczoraj dostalam okresu! w piatek mam zamiar wziasc 1 tabletke z 2 bistra!~mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, jestem cierpliwa i mysle ze to plamienie wkoncu sie zakonczy!POZDRAWIAM GORACO:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
mam problem Biorę Yasminelle dzisiaj wezmę ostatnią tabletkę i niestety mam do dzisiaj plamienia Boję się że jest coś nie tak:-( Pomóżcie miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
andziulek! ja tak mialam,od 16 czy 17 tabletki mialam plamienia a teraz dostalam okresu Mysle ze jak wezme 1 tabletke z 2 bistru to juz ich nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
diana 22 właśnie mam taki sam problem jak Ty I też mam nadzieję że w końcu sie to skończy POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
Ja mam je przez cały czas:-( Dzisiaj wezmę ostatnią tabletkę z blistra zrobie przerwę i mam nadzieje że skończy sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
Ja mam je przez cały czas:-( Dzisiaj wezmę ostatnią tabletkę z blistra zrobie przerwę i mam nadzieje że skończy sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
A może młoda położna mi pomoże Czy mam powód do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
andziulek --- a przeczytalas ulotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
no ja wzielam ostatnia w piatek, a w poniedzialek(wczoraj)dostalam juz okresu!Teraz zaczne kolejny bister(2) i mam nadzieje ze wszystko wroci do normy!z tego co tutaj pisza to jest normalne i nie ma sie czym przejmowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
wlasnie! w ulotce pisze ze tak moze byc,wiec warto sie z nia zapoznac na poczatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
czytała ale jeżeli te plamienia są codziennie i w ogóle nie ustają to mnie martwi bo nie jest to przyjemne:-( Poczekam i zobaczę jak będzie dalej Dzięki kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek - prosze Cie, tyle sie o tych plamieniach tutaj trabi. I ulotka o tym mowi. Plamienia do 3 opakowania sa czyms normalnym, i stosunkowo czesto spotykanym. Nie martw sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
sluchaj andziulek ja je miala od 16-17 tabletki i caly czas,mnie to juz nie martwi,w ulotce pisze,takze nie ma obaw-to cos normalnego!miejmy nadzieje ze po wzieciu tabletek z 2 bistru przejdzie:):)glowa do gory!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
Diana 22- Dziękuję Ci pocieszyłaś mnie :-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulek
Diana 22- Dziękuję Ci pocieszyłaś mnie :-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
nie ma za co, nie martw sie napewno nam przejda te plamienia!ja jestem dobrej mysli,tez to przezywalam co Ty!buziaki PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
hej dziwczyny!bralam tabletki mniej wiecej o 22,ale teraz chcialabym zmienic te pore na wczesniejsza tylko nie wiem kiedy powinnam to zrobic,czy moge tak zrobic pierwszy dzien po przerwie?bo to by wychodzilo ze akurat dziś...moze ktoras z was wie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońce 221
Heloo zbliżają się wakacje Chciała zacząć brać beta-karoten ale nie wiem czy nie obniża on działania tabletek antykoncepcyjnych? Czy może ktoś mi powiedzieć? będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara8999
ojjj taka juz jestem:PP ze panikuje za bardzo xD no byc moze to glupie plotki:) nie znam tych dziewczyn,widzialam tylko ich wypowiedzi na jakims forum:PP jednak nie zrezygnuje z yasminelle poki co:P dociagne do konca blistra:) i zobaczymy jak sie bede czuc xD jak nadal tak samo to lekarz mi zmieni xD heh tudziez chce mnie przekonac na plastry :P ktorym raczej ciezko by mi bylo zaufac:D i pilnowac ich czy sie nie odkleily itp :P wlasnie co do opalania :D to czy ktos nie wie jak jest z bellisa sun czy ma jakis wplyw?:)oraz czy te plotki ze robia sie plamy podczas opalania sa prawdziwie bo wyjezdzam na wakacje najpierw do chorwacji a potem do hiszpani wiec napewno bede narazona na slonce:PP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaa25
Witam Jestem obecnie na 10 opakowaniu yasminelle do konca tego opakowania zostało mi jeszcze 7 tabletek a mam plamienia. tzn że mam za małą dawkę hormonów, wczesniej nigdy tak nie miałam. Czyli trzeba będzie zmienić yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
panikara8999 -- to akurat nie plotki tylko fakt.Opalajac sie na sloncu badz w solarium trzeba mniec swiadomosc,ze przebarwienia moga sie pojawic.Moga sie pojawiac od razu badz po jakims czasie. Wiec jezeli ktos nie moze zyc bez opalania musi to robic z glowa i wysokimi filtrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
mloda polozna a co Ci bylo po yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaminka --- duzo nieprzyjemnych rzeczy.Przez ok rok czasu doprowadzalam swoj organizm do porzadku po tych tabletkach.Bylo,minelo,jest juz dobrze,nie ma do czego wracac.Przynajmniej ja wole do tego juz nie wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaminka --- duzo nieprzyjemnych rzeczy.Przez ok rok czasu doprowadzalam swoj organizm do porzadku po tych tabletkach.Bylo,minelo,jest juz dobrze,nie ma do czego wracac.Przynajmniej ja wole do tego juz nie wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
hej dziwczyny!bralam tabletki mniej wiecej o 22,ale teraz chcialabym zmienic te pore na wczesniejsza tylko nie wiem kiedy powinnam to zrobic,czy moge tak zrobic pierwszy dzien po przerwie?bo to by wychodzilo ze akurat dziś...moze ktoras z was wie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosska12
Witam dziewczyny mam straszny dylemat a jednocześnie problem i prosze was o pomoc i odpowiedz. Mainowicie podobnie jak większość z was zarzywałam Yasmin. Tabletki te brałam prawie 2 lata i wsumie czułam sie świetnie. ciekawe jesteście pewnie co mnie skłoniło do zmiany. Otórz nawracające upławy ze zmianami grzybicznymi.co 2 trzy miesiące chodziłam do ginekologa po czym zarzywałam kolejne globólki. Wkońcu lekarz stwierdził że czas na zmiany i przepisał mi Yasminelle. Problem polega na tym że mam obfite plamienia przed okresem (jest to moje pierwsze opakowanie), bóle brzucha i uciążliwie swędzącą Wysypke na klatce piersiowej i brzuchu. Dodam iż nie biore żadnych innych leków które mogły by mieć na to wpływ czy też solarium. Napiszcie prosze czy któraś z was miała podobne objawy i czy ustały bo szczerze powiedziawszy mam już dość bycia królikiem doświadczalnym dla nowych tabletek. Prosze piszcie za co wam zgóry dziękuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
hej dziwczyny!bralam tabletki mniej wiecej o 22,ale teraz chcialabym zmienic te pore na wczesniejsza tylko nie wiem kiedy powinnam to zrobic,czy moge tak zrobic pierwszy dzien po przerwie?bo to by wychodzilo ze akurat dziś...moze ktoras z was wie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
jasminka-jasminka --- mozesz. rosska12 --- do lekarza sie nie wybierasz? Czekasz az bedziesz cala wysypana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
jasminka-jasminka --- mozesz. rosska12 --- do lekarza sie nie wybierasz? Czekasz az bedziesz cala wysypana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosska, jeśli chodzi o plamienia i bóle brzucha, to niczym się nie przejmuj. Plamienia przechodzi wiele z nas i jest to całkiem naturalny skutek uboczny, który może występować do 3 blistra (ale spokojnie, często kończy się wraz z 1 opakowaniem :) ). Brzuch też mnie czasem bolał więc myślę, że nie ma powodów do obaw, zwłaszcza, że Twój organizm ciągle przystosowuje się do nowych tabletek. Niestety nie umiem Ci nic poradzić w związku z tą wysypką, bo nic takiego nie miało u mnie miejsca i wcześniej raczej też o tym nie czytałam. Oczywiście nie znaczy to, że coś jest nie w porządku i masz się czego obawiać - myślę, że jak poczekasz cierpliwie do 2-3 blistra, to wszystko się unormuje. A w każdym razie na pewno dowiesz się, czy są to tabletki dla Ciebie. Wiele dziewczyn wspominało, że pogorszyła im się cera, ale po jakimś czasie wracała do normy. Nie jest powiedziane, że tylko skóra twarzy brzydko reaguje na hormony, może u Ciebie akurat zareagował dekolt i brzuch :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×