Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

wypiłam jedno piwo, po czym nadeszła godz zeby wziac tabletke. Czy bedzie to mialo jakies konsekwencje?? nie odczekałam ani chwili po alkoholu. to tak jak bym te tabletke pipila alkoholem... z tego co wiem to trzeba uwazac zeby nie zwymiotowac dopoki tabletka nie wchlonie do organizmu... to po tym jedym piwie stanie sie coś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaa
mam problem, mimo iz biore tabletki jjuz dlugi czas nigdy nie mialam takiej przypadlosci. otoz wzielam tabletkee, nie popilam, wiec mialam wrazenie ze nawet w gardle stoi;p a po 5 min musialam do wc i mnie lekko przeczyscilo, raz. zy mam te sytuacje traktowac jak ciezka biegunka? [bo w sumie nie wiem co to ciezka biegunka, jak sie kilka razy biegnie do wc?] i wziasc ponownie tabletke? a nawet jesli musze a nie wezme, to czy przy kolejnym blistrze bede chroniona juz normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
justynkkaaa ----- skape krwawienie nie zalicza sie do objawow ciazy. olka1220 ---- moze sie trudniej i dluzej wchlaniac.Nie rob na przyszlosc takich rzeczy, pytajacaaaa -- zart? W ciagu 5 minut ta tabletka nawet do zoladka nie zdarzyla dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaa
czyli moge byc spokojna? ;] nie moja wina ze os mi zoladek szfankuje;] tzn i tak poczekam z lajtowym seksem do nastepnego blistra, bo to juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pytajacaaaa --- a co maja problemy z zoladkiem do twojej niewiedzy? Pozatym potencjalna biegunka nie jest spowodowana poroblemami z zoladkiem....Od tego sa jelita.Chyba,ze Cie przeczyscilo druga strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaa
o rany,czepiasz sie, juz niewazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaa
zadalam tylko normalne pytanie,czy z nastepnym blistrem bede normalnie chroniona, nawet jak w tym bym pominela np tabletke [bo ze tak powiem jej wyranie to tak jak pominiencie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pytajacaaaa ----- tabletki nie mozna ,jak to ujelas 'wysrac'...Mozna ja zwymiotowac ale druga strona nie mozna sie jej pozbyc.A juz na pewno nie po 5 minutach od jej polkniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najda
hej dziewczyny mam pytanie. do konca pierwszego blistra zostalo mi jeszcze 6 tabletek, plamienia skonczyly sie ok 3 dni temu, czy to jest mozliwe ze one moga powrocic po przerwie? i jeszcze jedno mam zwiekszony apetyt na szczescie umiem nad nim panowac...ale czy on przejdzie gdy organizm sie przyzwyczai do tabletek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Najda ---- plamienie moze utrzymywac sie do 3 blistra.Apetyt moze byc zwiekszony przez caly czas brania tabletek.Ale moze tez sie unormowac.Na pewno nie jest to wskazanie do zmiany tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najda
Dziekuje;) wiem ze to ie jest wskazane do zmiany tabletek...bo poza zwiekszonym apetytem nic mi nie jest;) o plamieniach tez wiem ze moga byc do 3 blistra:..tylko bylam ciekawa czy moga sie znow pojawic jesli pare dni temu ustaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Najda ---- oczywscie,ze moga sie pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najda
OK:) jednak mam nadzieje ze juz sie nie pojawia hehe:) Podrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielka90
Ja biore Yasminelle 4 dzien i jak narazie zadncyh zmian oprocz zwiekszonego libido nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_21
dziewczyny, mam pewne watpliwosci. mam maluszka i po ciazy zaczelam brac tabletki cerazette , jednoskladnikowe przy ktorych nie wystepowalo krwawienie ( to norma ) a teraz przeszlam na yasminelle. takze skonczylo mi sie opakowanie cerazette, to nastepnego dnia rozpoczelam brac yasminelle, dzisiaj jest trzeci dzien przerwy, a ja jeszcze nie mam krwawienia z odstawienia. czy mam powody do zmartwienia, ze moglam jakos wpasc, tabletki bralam regularnie,prosze o odpowiedz i z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaa
Witam! Jestem przy pierwszym opakowaniu yasminelle, ale po kilku już tabletkch pogorszyła mi się cera. Jak to było u Was dziewczyny? Lepiej poczekać jeszcze na poprawę, czy zmienić je na inne. Wcześniej brałam regulon, ale dostałam jakiś czerwonych plamek na twarzy, a po novyneccie pryszcze na plecach. Juz nie wiem jakie są dla mnie odpowiednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaa
Dodam, że bardzo dobrze je toleruje. Nawet nie czuję, że je biorę. Gdyby nie to pogorszenie cery to byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Witam:) Jestem po pierwszym opakowaniu Yasminelle.nie mam zadnych skutkow ubocznych,czuje sie swietnie,w ogole nie czuje,ze je biore.Dizs mam 4 dzien przerwy i wlasnie dostalam miesiaczke:) Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87
Paulaaaaa===> ten problem byl poruszany na tym forum tysiace razy, mnostwo dziewczat o to pytalo i dla kazdej odpowiedz byla taka sama. Oczywiscie powinnas zaczekac, cera powinna sie znacznie poprawic niestety to wymaga czasu i cierpliwosci. Sama mowisz ze bralas juz kilka rodzai tabletek, zaloze sie ze przy zadnym nie odczekalas az skutki uboczne mina. organizm musi sie przyzwyczaic. jesli nie przetrwasz przez pierwsze 3 miesiace to zadne inne tabletki tez nie pomoga. Tymbardziej, ze dobrze je znosisz...wiec nie wiem skad te watpliwosci... Zastanow sie czy chcesz skakac z tabletek na tabletki czy byc odrobine cierpliwym, troszke pocierpiec i wytrwac przy jednych z pozytywnym skutkiem. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annja
hej.mam pytanie.jestem z gdańska i czy może wiecie gdzie tu można kupić tanie yasminelle? pierwszy raz kupowałam za 43zł i myślałam, że to normalna cena, ale ostatnio już po 36zł, stąd moje pytanie... :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Ja kupuje w Sopocie w Aptece na Chrobrego po niecale 33zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaa
Dziekuje wesola87, faktycznie jestem trochę niecierpliwa, ale jeśli ma być tylko lepiej to przeczekam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
hej dziewczyny. długo mnie tu nie było a pojawiłam sie bo mam problem. biore antybiotyk ponieważ zachorowałam na angine. no i z facetem zabezpieczamy sie dodatkowo, tylko ze mielismy mala wpadke i gumka nam sie zesunela i zostala we mnie juz po calej zabawie. teraz obawiam sie jednego ciazy, jak myslicie duze jest prawdopodobienstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_21
nanus86.... ja na twoim miejscu zrobila bym sobie test, tak na wszelki wypadek, ale sadze, ze działanie pigulek nie bylo na tyle slabe, zeby od razu zajsc w ciaze( jezeli bralas je regularnie). ja rowniez mam dylemat i jezeli nie dostane krwawienia przez te 7 dni przerwy, to zrobie sobie test, chociaz znajoma mi powiedziala, ze po 1 opakowaniu nie koniecznie musi nastapic krwawienie. czy ktos moze mi to potwierdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greatlisa
Czesc dziewczyny, jestem nowa, mam pytanie dotyczace yasminelle. Moja przyjaciolka bierze je od 4 miesiecy i przytyla 8 kilogramow. zawsze byla drobniutka i wazyla przy wzroscie 156 cm 44 kilogramy wiec te 8 kilo da sie zauwazyc. Lekarz przepisal mi yasminelle a kumpela odradza i mowi ze caly ten drodisperon to bujda, ze to czy ktos przytyje czy schudnie po tabsach to indywidualna sprawa i nie ma czegos takiego jak ''cudowna pigulka'' po ktorej sie nie tyje. Wy to ladnie nazywacie ''puchnieciem'' a to nic innego jak zatrzymanie wody w organizmie, wiec o co tyle krzyku. czy ktos sie ze mna zgadza??? pozdrawiam wszystkie wytrwale i wierzace w to ''spuchniecie'' (podobno chwilowe.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memorkaaa99
Mam pytanie, czytalam ostatnio o jednym ze srodkow przeczyszczajacych na tym forum...xennie ekstra. Powiem szczerze ze sama tez mam taki problem. tylko ze ja jusz jestem od nich uzalezniona, a biore tabsy, biore yasminelle prawie 3 miesiace a xenne albo alax lykam 3 razy w tygodniu. Nie zmniejsza to skutecznosci...kocham sie bez dodatkowego zabezpieczenia i nie mialam rzadnej wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87
Paulaaa===> taka nasza dola kobieca, trzeba cierpiec zeby byc pieknym:):) pozdrowionka cieplutkie, a cera napewno az tak zle nie wyglada nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greatlisa - jak sama napisalas to indywidualna sprawa, dodatkowo kobieta ktora widzi ze po tabletkach przytyla 8 kg, powinna sie udac do lekarza. Tak jak napisalas to czy ktoras przytyje czy nie to indywidualna sprawa, a Twojego przekazu odnosnie puchniecia nie rozumiem, ciezko wywnioskowac z tego co napisalas co o tym myslisz. Nie jasno sie wyrazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milencia
Kochane dziewczynki mam do was pytanko!!!!wyjezdzam z moim chłopakiem pod namioty...wszystko zapowiada sie oki tylko że akurat bede miala okres..wiem ze moge tego uniknac i zaczac kolejny blister bez 7-dniowej przerwy...napiszcie mi tylko czy to jest bezpieczne...obawiam sie troszke takiego rozwiazania...dzieki z gory za odpowiedz ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×