Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość wyjdzzcienia
Mam pytanie...czy jeśli w 3 tyg zapomniałam tabletki, ale wzielam ja po 8 godzinach a nie po ponad 12, to ochrona przed ciaza jest zachowana? Czy powinnam wziac dwa opakowania pod rzad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzzcienia
Mam pytanie...czy jeśli w 3 tyg zapomniałam tabletki, ale wzielam ja po 8 godzinach a nie po ponad 12, to ochrona przed ciaza jest zachowana? Czy powinnam wziac dwa opakowania pod rzad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzzcienia
Mam pytanie...czy jeśli w 3 tyg zapomniałam tabletki, ale wzielam ja po 8 godzinach a nie po ponad 12, to ochrona przed ciaza jest zachowana? Czy powinnam wziac dwa opakowania pod rzad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzzcienia
Mam pytanie...czy jeśli w 3 tyg zapomniałam tabletki, ale wzielam ja po 8 godzinach a nie po ponad 12, to ochrona przed ciaza jest zachowana? Czy powinnam wziac dwa opakowania pod rzad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eenn
moniczkazet: Mi po yasminelle nie tylko wlosy wypadaly(w ogole zrobilo mi sie siano na glowie), ale mialam tez jeszcze cale mnostwo innych problemow i skutkow ubocznych(chyba najgorsza byla depresja, ciagla placzliwosc, nerwowosć i ogolnie dziwne poczucie psychiczne), juz tych tableteek nie biore...moja siostra brala yasmin i strasznie jej na pssychee padlo po tym, juz tez nie bierze i czuje sie znow normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
hej mam pytanko. czy przy braniu tabletek anty moge rownoczesnie stosowac LACTULOSE i BETA KAROTEN? prosze o odpowiedz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze moze panikuje, ale dzisiaj jest 5 dzien przerwy, a u mnie nie widac nawet kropelki krwi. moze jest to spowodowane tym, ze od ponad 2 lat nie mialam okresu, ale i tak dzisiaj robie sobie test, bo nie mam zamiaru caly czas sie zastanawiac i gdybac. dziewczyny trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_21 - nie "moze panikuje " tylko panikujesz, i tak jak już Ci powiedziała Młoda Położna na dostanie krwawienia masz 7 dni. Nie 5, nie 4, nie 3 tylko 7. Dzisiaj jest 5, bynajmniej zastanawianie sie od pierwszego dnia przerwy kiedy owe krwawienie sie pojawi moze dzialac stresogennie a to moze przesuwac krwawienie. wyluzuj dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie kompletna racje!!! Za duzo nerwów. Kiedy w koncu powiedzialam sobie , ze co bedzie, to bedzie i sie uspokoilam, to dziwnym trafem dostalam okres;) tak wiec z doswiadczenia moge doradzic, zeby sie nie denerwowac i cierpliwie czekac, a wszystko bedzie oki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelka
Witam dziewczyny! jestem w trakcie pierwszego opakowania, a mianowicie po 7 tabletce i mam lekkie zawroty głowy. Miałyście coś podobnego? Mam nadzieję, że tak właśnie organizm się przyzwyczaja i minie po jakimś czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelka
Witam dziewczyny! jestem w trakcie pierwszego opakowania, a mianowicie po 7 tabletce i mam lekkie zawroty głowy. Miałyście coś podobnego? Mam nadzieję, że tak właśnie organizm się przyzwyczaja i minie po jakimś czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laavia
Ja tez jestem przy pierwszym opakowaniu, biore teraz 7 tabletke i zero skutków ubocznych! Czuje sie caly czas dobrze, zadnych bolow brzucha, zawrotow glowy czy nudnosci. A jak czytalam ile dziewczyn sie zali na skutki uboczne to myslalam ze ja tez bede sie czuc gorzej a tu nic. Super! Mysle ze to zalezy indywidualnie od organizmu kazdej z nas. A poza tym nie przejmuj sie bo slyszalam ze te efekty uboczne sa najczesciej tylko na poczatku a potem organizm przyzwyczaja sie do nowej dawki hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
młoda położna a może polec jakąś przystępnie napisaną książke o cyklu kobiety... żeby ze wszystkim się dobrze zaznajomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito.... idealna ksiazeczke o tematyce cyklu kobiety i w ogole o intymnej fizjologii otrzymalam od ksiedza na naukach przed malzenskich:) nazywala sie \"ABC Narzeczonych\", no moze pierwsze 15 stron jest o moralnosci i takich tam, ale nastepne 100, sa tylko i wylacznie o cyklach, menstruacji, konsystencji sluzu itp. to taka nauka jak by ktos planowal naturalne sposob zakladania rodziny, czyli jakie wnioski mozna dokonac po przez obserwacje wlasnego ciala, np, ze jak śluz jest rozciagliwy, to wtedy sa dni plodne itp, ale sadze, ze jak ktos bierze pigulki, to nie ma wiekszego znaczenia, bo jak dobrze mi wiadomo, tabletki wplywaja na takie czynniki, jak temperatura ciala i konsystencja sluzu, a zwiekszone ryzyko zajscia w ciaze jest tylko w szczegolnych przypadkach jak np bierze sie antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito.... idealna ksiazeczke o tematyce cyklu kobiety i w ogole o intymnej fizjologii otrzymalam od ksiedza na naukach przed malzenskich:) nazywala sie \"ABC Narzeczonych\", no moze pierwsze 15 stron jest o moralnosci i takich tam, ale nastepne 100, sa tylko i wylacznie o cyklach, menstruacji, konsystencji sluzu itp. to taka nauka jak by ktos planowal naturalne sposob zakladania rodziny, czyli jakie wnioski mozna dokonac po przez obserwacje wlasnego ciala, np, ze jak śluz jest rozciagliwy, to wtedy sa dni plodne itp, ale sadze, ze jak ktos bierze pigulki, to nie ma wiekszego znaczenia, bo jak dobrze mi wiadomo, tabletki wplywaja na takie czynniki, jak temperatura ciala i konsystencja sluzu, a zwiekszone ryzyko zajscia w ciaze jest tylko w szczegolnych przypadkach jak np bierze sie antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! chciałabym sobie przesunąć okres, bo dość niekorzystnie dla mnie wypada. o ile tabletek mogę najwięcej przedłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! chciałabym sobie przesunąć okres, bo dość niekorzystnie dla mnie wypada. o ile tabletek mogę najwięcej przedłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! chciałabym przesunąć sobie okres biorąc kilka tabletek z nowego opakowania. o ile najwięcej tabletek mogę sobie przesunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
noito-------polecam dwie fajne pozycje,nie przestraszcie się tytulem ale naprawdę jest wszystko świetnie wytlłumaczone i napisane.Bazuję na tym od kilku ładnych lat.Cały organizm kobiety-kawa na ławę-jak to się mówi polecam: John i Sheila KLippley "Sztuka naturalnego planowania rodziny"www.npr.pl Josef Rotzer "Sztuka planowania rodziny" Poznacie cały cykl kobiety i pracę organizmu,myślę,że każda powinna to wiedzieć niezależnie od rodzaju stosowanej anty pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! chciałabym przesunąć sobie okres biorąc kilka tabletek z nowego opakowania. o ile najwięcej tabletek mogę sobie przesunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Dziewczyny już wam pisałam ale coś mi nie wysyła net mam do ....niczego.Polecam bardzo fajne pozycje o pracy organizmu kobiety,tytuł jest o naturalnych no bo jest to praca naturalna więc się nie zrażajcie.Każda babka powinna cos o sobie wiedzieć : John i Sheila Kippley "Sztuka naturalnego planowania rodziny"www.npr.pl Josef Rotzer Sztuka planowania rodziny noito-----masz rację,że trzeba znać pracę swojego organizmu niezależnie od stosowanej anty pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
A to pójdzie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
A to pójdzie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kokus --- nie mozesz wziac tylko paru tabletek.Albo bierzesz wszystkie albo wcale.Dzien krwawienia mozna zmienic tylko poprzez skrocenie przerwy albo nie robienie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
sorki to ten kompu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem przy 1 opakowaniu tych tabletek szczerze mowiac dzis wzielam 5 tab... i jak narazie czuje sie dobrze, ogolnie ja dopiero zaczynam ze tak powiem przygode z tab. antykonc.. i mam troche watpliwosci np. co wtedy jak w ciagu tej 7 dniowej przerwy nie pojawi sie krwawienie?? naormalnie zaczac nowe opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem przy 1 opakowaniu tych tabletek szczerze mowiac dzis wzielam 5 tab... i jak narazie czuje sie dobrze, ogolnie ja dopiero zaczynam ze tak powiem przygode z tab. antykonc.. i mam troche watpliwosci np. co wtedy jak w ciagu tej 7 dniowej przerwy nie pojawi sie krwawienie?? naormalnie zaczac nowe opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem przy 1 opakowaniu tych tabletek szczerze mowiac dzis wzielam 5 tab... i jak narazie czuje sie dobrze, ogolnie ja dopiero zaczynam ze tak powiem przygode z tab. antykonc.. i mam troche watpliwosci np. co wtedy jak w ciagu tej 7 dniowej przerwy nie pojawi sie krwawienie?? naormalnie zaczac nowe opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem przy 1 opakowaniu tych tabletek szczerze mowiac dzis wzielam 5 tab... i jak narazie czuje sie dobrze, ogolnie ja dopiero zaczynam ze tak powiem przygode z tab. antykonc.. i mam troche watpliwosci np. co wtedy jak w ciagu tej 7 dniowej przerwy nie pojawi sie krwawienie?? naormalnie zaczac nowe opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×