Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość bocobybylogdyby
młoda położna ja mam skore mieszana, w sensie swieci mi sie tylko nos i jest on cały w zaskornikach. reszta twarzy jest baaardzo wrazliwa ze skłonnościa do czestego rumienia. próbowałam juz wielu rzeczy, absolutnie nic nie zniwelowało problemu do końca. wypróbuje jedną z tych rzeczy co polecilaś, może akurat troszke pomoże. p.s. widać że jesteś strasznie wszechstronna, naprawdę Cie podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
madziuulaaa być może Y. nie trzyma Ci cyklu. proponuje Ci skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby ---- tez mam mieszana, z tendecja do suchej z wazliwymi policzkami.Zadne z komsteykow ktore wymienilam mnie nie podraznily.A z ta wszechstronnoscia to bez przesady.Medycyna, kosmetyki i sport to sa dziedziny w ktorych sie odnajduje,a reszte zostawie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
młoda położna to chyba czesty typ skóry...ostanie pytanie i juz nie marudze, bo mogą nas poskarżyć o zaśmiecanie forum ;) jaki podkład polecasz, który dobrze kryje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzinkaja
A o ktorej bierzecie tabsy?? bo ja zaczynam od poniedzialku i nie wiem o ktorej godzinie bedzie najwygodniej...chyba rano tak mysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
ostanie pytanko: jaki podklad polecasz, zeby byl dobrze kryjacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
godzinkaja bierz o tej, o której Ci wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzinkaja
A o ktorej bierzecie tabsy?? bo ja zaczynam od poniedzialku i nie wiem o ktorej godzinie bedzie najwygodniej...chyba rano tak mysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzinkaja
A o ktorej bierzecie tabsy?? bo ja zaczynam od poniedzialku i nie wiem o ktorej godzinie bedzie najwygodniej...chyba rano tak mysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzinkaja
A o ktorej bierzecie tabsy?? bo ja zaczynam od poniedzialku i nie wiem o ktorej godzinie bedzie najwygodniej...chyba rano tak mysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa2727
do godzikaja--> ja bym polecała tak z pół godz po czasie,o którym zazwyczaj wstajesz...ja biore o 10.30:) jesli weźmiesz rano to po południu minie juz dostateczny czas i nie musisz sie martwić np o picie alkoholu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa2727
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzinkaja -- ja biore o 12 bo lubie pospac i np 10 moglabym zaspac :D a 12 taka optymalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania20
ej dziewczyny mam pytanko takie z ciekawosci hehe :) czy bez obaw wspolzyjecie ze swoimi mezczyznami? i czy pozwalacie im konczyc w sobie zazywajac tabletki?:) bo kurcze ja przez caly czas mam jeszcze male opory:)dzieki za podzielenie sie wrazeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania20 -- no ja tez mam opory :D ale stwierdzilam ze poczekam az moj organizm calkiem przyzwyczaji sie do tabletek.. i wtedy pojdziemy na calosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
jezeli bierzemy tabletki reguralnie, zgodnie z ulotką i od 1 dnia cyklu, jestesmy zabezpieczone od 1 tabletki. ja moja przygode z tabletkami zaczynalam daawno i wtedy tez miałam opory i zaczelam wspolzyc bez dodatkowych zapezpieczen dopiero po miesiacu, teraz sie z tego smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja wiem ze od pierwszej tabletki.. chodzi tylko o taka psychiczna bariere :D ja po to biore tabletki zeby nie meczyc sie z \'dodatkowym\' zabezpieczeniem.. ;) a tak w ogole to dzisiaj zaczynam 7 dniowa przerwe.. ale mam nadzieje ze krwawienie pojawi sie dopiero po weekendzie.. ech tak bym chciala.. :D no ale wazne zeby w ogole sie pojawilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suni8
mam pytanie, czy to mozliewe, ze po zazyciu pierwszej tabletki, moze zaniknac mi w danym cyklu okres? pytam, poniewaz wzielam pierwsza tabletke(rozpoczynam te metode antykonmcepcji) i pozniej nie mialam juz na tamponie ani razu krwi. co mam o tym muslec??to moj 3dzien okresu i nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaxx
witam, mam do Was take pytanie.Mam nadzieje , ze mnie nie zlinczujecie, bo pewnie to glupie pytane :p mianowicie zalozmy, ze 2 dni temu skonczyl mi sie okres a chcialabym stosowac Yasminelle nie czekajac do nastepnego okresu. czy jest jakis sens zazycia tabletki po okresie?czy nie warto sie w to bawic gdyz nie bede zabezpieczona. czekam na odp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suni8 --- moze tak sie zdarzyc. ciekawskaxx ---- to nie sa cukierki tylko hormony,ktore maja wplyw na funkcjonowanie calego organizmu.Nie bedziesz zabezpieczona,ale najwazniejsze jest to,ze takim postepowaniem zaburzysz gospdarke hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. dzisiaj mam drugi dzien \'odstawienia\' i wlasciwie wszystkie skutki uboczne minely (nawet plamienia i bol piersi) i nie wiem czy to dobrze.. czy przed krwawieniem nie powinnam miec jakis \'objawow\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sa skutki uboczne to zle, a ich nie ma to tez niedobrze....Naprawde musicie doszukiwac sie problemow tam gdzie ich nie ma?.Jezeli tabletki niweluja objawy PMSu to tylko nalezy sie cieszyc a nie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suni8
dziekuje, uspokoilas mnie:) fajnie że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
młoda położna z ta aspiryna przed krwawieniem to strzal w 10! brzuch nie boli tak mocno, brak skrzepów, naprawde wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxierox
Witam! Mój lekarz przepisał mi tabletki yasminelle i kazał zaczac brac w pierwszy dzien okresu i tak tez zrobiłam biore je juz 8 dni. nie pasuja mi zle sie czuje itp. co by sie stało gdybym przestała je tak nagle brac? stało by sie cos w ogole?? czy ktoraś z was moze tak zrobiła? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
roxierox --- wiekszosc kobiet na poczatku zle sie czuje.Organizm potrzebuje czasu zeby oswoic sie z tabletkami.Bez konsultacji z lekarzem nie mozna przerywac w trakcie blistra bo zaburzasz gospodarke hormonalna,a ona ma wplyw na caly nasz oragnizm.Mozesz nawet zaczac czuc sie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×