Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kaminka
czesc dziewczyny :) dawno nie pisalam poniewaz przebywam za granica i mam ograniczony dostep do internetu. Mam jednak bardzo wazne pytanie i prosze was o pomoc.. strasznie boli mnie reka, juz 2 dzien chcialam wkoncu lyknac cos przeciwbolowego.. nie ma tutak apapu ani takich lekow ktore znam, jest Panadol ActiFast, ale pisze, ze zawiera on 500mg paracetamolu.. czy to nie zaburzy dzialania yasminelle? prosze odp bo bol jest nie do wytrzymania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
lolson007 może dopiero teraz przerwałaś błone dziewiczą? kaminka nie zaburzy. a zamiast faszerwować się lekami, może zgłoś sie do lekarza z tymi bólami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzisz ze miałabym na tyle elastyczną błonę ze nie została ona przerwana wcześniej? ps. zczerze mówiąc tez o tym pomyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Mloda Polozno!!!!Jednak nie udalo mi sie wyleczyc domowymi sposobami i bylam dzis u lekarza, mowilam ,ze biore tabletki i ,ze prosze o dobranie takich lekow, ktore nie zmniejsza dzialania tabletek, przepiasali mi: Fluimucil 600mg i Cirrus - moge je spokojnie brac?Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia88
--------> lolson007 Albo masz nadżerkę?? Musisz skonsultować z ginekologiem, czasami boli przy stosunku i jest krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
lolson007 jeżeli było to przy próbie stosunku, a nie podczas, czy po, to obstawialabym błone dziewicza. jest taka mozliwosc, ze mogla ona byc na tyle elastyczna ze nie przerwalas jej za 1 razem. jezeli w przyszlosci sytuacja bedzie sie powtarzac, wtedy skonsultuj sie z ginekologiem. krwawienie podczas stosunku spowodowane sa nadzerkami i polipami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Mloda Polozno!!!!Jednak nie udalo mi sie wyleczyc domowymi sposobami i bylam dzis u lekarza, mowilam ,ze biore tabletki i ,ze prosze o dobranie takich lekow, ktore nie zmniejsza dzialania tabletek, przepiasali mi: Fluimucil 600mg i Cirrus - moge je spokojnie brac?Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciolkaka
Biore yasminelle od pół roku, ostatnio uzywałam \"nystatyny\" w globulkach dopochwowych na grzybice, czy to mogło spowodować zmniejszenie działania tabletek???? Proszę o odp!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka25
witam:)mam takie pytanie....na wstepie zaznacze ze po raz pierwszy biore tableki yasminelle i moje pytanie moze wydac sie banalne no ale coz wole spytac :))a mianowicie chodzi mi o to iz w niedziele dostalam okresu a co za tym idzie musialam wziac pierwsza tabletke...i tu pojawily sie moje male watpliwosci od ktorej tabletki"niedzieli" musze zaczac ..bo dni tygodnia opisane sa na jednej i drugiej stronie blistra tylko ze te"niedziele" sie nie pokrywaja(patrzac na jedna str niedziela od ktorej zaczelam brac jest w pierwszym tygodniu a patrzac na inna str blistra jest w tygodniu ostatnim)no i juz sama 'zbaranialam"bo nie wiem czy to ma w ogole jakiekolwiek znaczenie??moze ktoras z Was miala podobna syt??/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
wszystkie tabletki w blistrze są taki same, więc nie ma różnicy od której niedzieli zaczęłas ;) Ważne żeby trzymać się tych dni tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka25
Dzieki anigua za odpowiedz :) tak sobie poczytalam na ten temat i doszlam do tego samego wniosku ze skoro tabletki i z jednej strony i drugiej maja oznaczenia i strzalki to jednak cos w tym musi byc :) a ze wszystkie sa takie same to juz w ogole mnie uspokoiło....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby/ acia88 dzięki dziewczyny :) kurcze bo troszkę się nad tym zastanawiałam... też właśnie myślałam ze to błona ... bo faktycznie to było przy próbie... tylko właśnie zdziwiło mnie że dopiero po którymś razie z kolei (choc nie było ich sporo) :) jak coś to rzeczywiście skontaktuję się z moim lekarzem... raz jeszcze dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaa
dziewczyny jak to jest z tym alkocholem...wczoraj wziełąm tabletkę o 20 a po 22 kochałam sie z chlopakiem, miedzy czasie bardzo duzo wypiłam ale nie zwróciłam;) moge być spokojna???? ;* wspomne ze tabletki biore regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie amtaorka
O to super pytanie jest! Wiem, ze alkohol oslabia dzialanie tabletki podobnie jak tyton...nie jestem jednak w tych sprawach ekspertem...tak w kazdym badz razie na ulotkach jest napisane... Ja mam dlasze pytanie....Tabletka wchlania sie okolo 4 godzin...czy jesli bede zazywac ja powiedzmy o 11 (wieczorem lubie siasc w akademiku ze znajomymi i wypic) to czy jesli nawet zwymiotuje na imprezie okolo powiedzmy 20, to tabletka bedzie normalnie dzialac? Nie bedzie jej dzialanie oslabione... Jesli chodzi o ciebie misiaaaa to ja bylabym spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
było to pisane juz tysiac razy: ani alkohol ani tyton NIE osłabia działania tabletek. alkohol+tabletka bez odstępu przynajmniej godziny=tortury dla żołądka, a tyton + tabletki= zabójcze dla układu krążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
co do drugiego pyt: po upływie 4h tabletki nie ma w zołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkin Park
Witam Słuchajcie mam pytanie stosuje dopiero 2 opakowanie Yasminelle i rozpoczynając drugie opakowanie połknęłam nie tą tabletkę co trzeba. Nie połknęłam pierwszej tabletki zgodnie ze strzałkami.(wziełam tabletkę z poniedziałku z trzeciego tygodnia na blistrze a nie z pierwszego) Co teraz zrobić??? proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Linkin Park Jezeli zadasz sobie troche trudu to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie na tej stronie.A juz na pewno w ulotce yasminelle jest napisane,ze wszystkie tabletki maja ten sam sklad.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donisk
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki, mam do odsprzedania dwa opakowania tabletek Yasminelle, planuję ciażę, więc nie są mi potrzebne, tylko leżą w szufladzie:)data wazności 10. 2011, odbiór osobisty w Kościerzynie lub moge wysłać na wskazany adres. Cena do negocjacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam strasznie przeziebienie.. czy fervex, aspiryna i rutinacea wpływaja na dzialanie tabletek? zwlaszcza razem.. a jak tak to w jakich ilosciach? i co z ta witamina c? jaka dawka jest zakazana? odpowiedzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coupelle ---- aspiryna i fervex razem ? Albo jedno albo drugie, dbaj o watrobe,przyda Ci sie jeszcze....Co do vit.C jednorazowa dawka 1000mg moze podniesc poziom estrogenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayzah
ja brałam yasminelle przez 10 miesięcy-było wszystko dobrze przytyłam 1-2 kg,p[iersi mi się powiększyły troszeczke,miałam regularne miesiączki,ale gdy tylko przestałam brac od razu nie dostałam okresu na czas.niedługo ide do lekarza ale się ale boje się:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie. Może wyda się Wam smieszne, ale od jakiegoś czasu zaczynam myśleć, że mogę być w ciąży. Mój brzuch stał się wyraźnie większy i twardszy. Od jakiegoś czasu boli mnie także z prawej strony brzucha. Skończyłam pierwsze opakowanie i w 3 dniu przerwy dostałam okres. Dziś mam zacząc drugie opakowanie tabletek, ale mój brzuch nie daje mi spokoju. Boję się, że moge być w ciąży. Jak myślicie czy to możliwe? Dodam jeszcze, że mam lekką anemie, którą wykryto jeszcze przed rozpoczęciem brania tabletek i niedobór białych krwinek (leukopenie). Badania morfologiczne robiłam zarówno miesiąc przed rozpoczęciem brania tabletek jak i w trakcie. Wyniki są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
ayzah ----> nie jestem ekspertem, ale z tego co wiem przez jakić czas po odstawieniu tabletek okres może byc nieregularny, więc nie ma się co za bardzo przejmować ;) mlena ----> ból brzucha bo prawej czy lewej stronie czy tak ogólnie nie jest niczym nadzwyczajnym na początku brania tabletek, przecież miałas normalnie okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie amatorka
mlena---gdybys byla w ciazy to brzuch nie powiekszylby ci sie w pierwszym miesiacu...Brzuszek rosnie dopiero w drugim...trzecim....a czaem nawet dopiero w czwartym go widac... Nie jestes w ciazy...nie martw sie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaa
czy ibuprm zmniejsza działanie tych tabl?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaa
witam.nie wiem czy juz bylo to pytanie czy nie, no ale chcialabym sie zapytac. biore te tabletki od 2,5 tyg i cigle mam okres, czy tak moze byc czy powinnam sie martwic? i mam jeszcze jedno pytanie: przyjezdza moj chlopak i czy podczas tego okresu moge normalnie z nim sie kochac? bede juz zabezpieczona? z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmrroowwaa - bedziesz zabezpieczona, po prostu Twoj organizm tak a nie inaczej na nie zareagowal, kwestia czasu. ;) *** BARDZO PILNIE ODKUPIĘ OPAKOWANIE/DWA OP. YASMINELLE, kontakt: meon@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaa
u_u dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×