Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MŁODA POŁOŻNO CZY
dziaj rano miałam 'biegunke' i strasznie bolal mnie zoladek bylam u lekarz i to grypa jelitowa nie biore zadnych tabletek na to,bo po prostu nie chcem. Martwi mnie tylko to,że tabletki Yasminelle biorę o 15 a o 20 znowu musialam isc do toalety czy dzialanie tab.nie zostanie obnizone jak to jest ile wchlaniaja sie tablet.PROSZE O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeha
zgadzam sie w pełni z Genie. każdy moze wejsc i powiedziec ze wpadł... a niektore dziewczyny mysla ze skutecznosc tabletek osiaga sie tylko poprzez branie je co do minuty. a co z interakcjami z innymi lekami, co z wymiotami, co z popijaniem tabletki alkoholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA 85
Witam Was, ja mam takie pytanko: Co się stanie jeśli się pomyli tabletki Yasminelle?? Tzn. biore 2 opakowanie. Zaczełam z tej strony co nie widać tabletek. Zaczełam od pierwszego rzędu, później strzałeczka prowadzi do trzeciego rzędu a ja przez pomyłke wzięłam z drugiego. Niby tam pisze że wszystkie tabletki sa takie same... ale w takim razie po co by rysowali te strzałki???? Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_myszka
yyy... strzałki narysowano dla inteligentnych dziewczyn... wiadomość dla ciebie----> tabletki są takie same, nieważne z której strony zaczniesz brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy aspiryna moize obnizyc dzialanie Y?? czytalam ulotke, ale chcialm sie upewnic..... z gor dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 129
Hej, Jestem w trakcie brania tabletek Yasminelle (drugi miesiąc). W pierwszym oprócz tego że na początku bolała mnie głowa a później piersi nie miałam jakiś gorszych działań niepożądanych. Teraz w drugim miesiącu też bolą mnie piersi, są większe i na dodatek dostałam okropną wysypke na całym brzuchu i piersiach. Mam nadzije że zniknie.... Czy miał ktoś podobne objawy??? Co moge zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśśśa
hm. ja biorę 5 opakowanie tabletek i muszę powiedziec, że cera mi się poprawiła, nie przytyłam co najważniejsze. i jest ok boję się tylko, że jak w zeszłym miesiącu brałam antybiotyk na zapalenie pęcherza, że ta ochrona mogłaby byc zmniejszona, jednak w ulotce na temat takich antybiotyków nic nie jest napisane. myślicie ze wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSSAAA
HMM Ja biorę 5 opakowanie tabletek i muszę powiedziec, że cera mi się poprawiła, nie przytyłam co najważniejsze. i jest ok boję się tylko, że jak w zeszłym miesiącu brałam antybiotyk na zapalenie pęcherza, że ta ochrona mogłaby byc zmniejszona, jednak w ulotce na temat takich antybiotyków nic nie jest napisane. myślicie ze wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
wiecie moze czy poszczególne tabletki w blistrze róznia sie składem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŁODA POŁOŻNO CZY ---- wpisz sobie w google \'ciezka biegunka\' i zapoznaj sie z jej definicja.Jednorazowe oddanie stolca nie mozna nawet nazwac biegunka,a skoro przeczytalas ulotke to wiesz doskonalne,ze tylko ciezka biegunka moze stanowic problem dla tabetek. misia 129 ----- jezeli jestes pewna,ze wysypka jest wynikiem tabletek to radze sie udac do lekarza. ASSSAAA --- mamy sie sami domyslec jaki antybiotyk bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienia- to nie jest żadna bajeczka, jestem w 5tyg ciąży...narazie jest wszystko oki, nawet nie wiedzialam,ze jestem w ciązy bo miałam jedno krwawienie normalnie...ale ostatniego już nie było...nie brałąm antybiotyków, nie wymiotowałam ani nie miałam biegunki....a dzidziuś będzie...dziś rezerwujemy sale na wesele...za mąż wychodzę 21.02.2009r nikogo nie chce straszyć...mnie spotkało to, teraz muszę się tylko cieszyć...w czerwcu bede miała bobasa, a do tabletek pewnie już nie wróce...bo jednak nic nie dały:( ale nie znaczy to,że wszystkim może się przydarzyć...nie wiem jak to jest. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsad
czy bactim forte wplywa na dzialanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsad
czy bactim forte wplywa na dzialanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 129
Młoda położno?? Czy jest szansa że jak skończe brać ten blister do końca i rozpoczne tydzień przerwy to ta wysypka zginie??? czy jednak nie ryzykować i iść do lekarza?? Może jak się bedzie nasilać to dopiero wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyproblem
czy zmiana klimatu moze miec wplyw na zmiejszenie skutecznosci y.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSSAAA
CIPRONEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSSAAA
cipronex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSSAAA
cipronex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makutra
Po Yasminelle na moim ciele są bardziej wiodczne żyły, oprócz tego nic mi nie dolega, poprawiła się cera, cykle jak w zegarku, mam dużo mocniejsze włosy. Moja pani doktor zaleciła mi używać na te żyły maść lub żel z wyciągiem kasztanowca, ale w aptece farmaceutka powiedziała, że żel stosuje się miejscowo i w moim przypadku lepsze byłyby jakieś tabletki z tym wyciągiem. Więc łykam te tabletki ale nie wiem, czy nie osłabiają działania antykoncepcyjnego Yasminelle? W ulotce nic nie pisze, ale tyle razy już widziałam, że określone substancje osłabiają działanie tabletek, a nie jest to wyszczególnione w ulotce. Czy ktoś może mi więc udzielić informacji, czy ESCEVEN - preparat wzmacniający naczynia krwionośne, wpływa negatywnie na działanie tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makutra
Po Yasminelle na moim ciele są bardziej wiodczne żyły, oprócz tego nic mi nie dolega, poprawiła się cera, cykle jak w zegarku, mam dużo mocniejsze włosy. Moja pani doktor zaleciła mi używać na te żyły maść lub żel z wyciągiem kasztanowca, ale w aptece farmaceutka powiedziała, że żel stosuje się miejscowo i w moim przypadku lepsze byłyby jakieś tabletki z tym wyciągiem. Więc łykam te tabletki ale nie wiem, czy nie osłabiają działania antykoncepcyjnego Yasminelle? W ulotce nic nie pisze, ale tyle razy już widziałam, że określone substancje osłabiają działanie tabletek, a nie jest to wyszczególnione w ulotce. Czy ktoś może mi więc udzielić informacji, czy ESCEVEN - preparat wzmacniający naczynia krwionośne, wpływa negatywnie na działanie tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex221
Ile jest blistrów w opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiUnIa19193 >Gratulacje:) Mam pytanka czy ty paliłas może w czasie brania tabletek i jaka jeste twoja waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiUnIa19193 >Gratulacje:) Mam pytanka czy ty paliłas może w czasie brania tabletek i jaka jeste twoja waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiUnIa19193 >Gratulacje:) Mam pytanka czy ty paliłas może w czasie brania tabletek i jaka jeste twoja waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiUnIa19193 >Gratulacje:) Mam pytanka czy ty paliłas może w czasie brania tabletek i jaka jeste twoja waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiUnIa19193 >Gratulacje:) Mam pytanka czy ty paliłas może w czasie brania tabletek i jaka jeste twoja waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiUnIa19193 >Gratulacje:) Mam pytanka czy ty paliłas może w czasie brania tabletek i jaka jeste twoja waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
NIE WYSYLAJCIE TYLE RAZY JEDNEJ WIADOMOSCI.PO WYSLANIU JEST INFORMACJA,ZE SERVER NIE ZAAREGOWAL W CZASIE ,ALE NIE JEST NAPISANE ZEBY POST WYSLAC JESZCZE RAZ!WIADOMOSCI SIE POJAWIAJA,ALE W POZNIJESZYM CZASIE.NIE ROBCIE JESZCZE WIEKSZEGO BALAGANU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×