Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość wystarszona
Chce mieć spokojnie święta także proszę o pomoc. Jak zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny (jedna kreska) a przypuśćmy, że byłabym w tym czasie w 7-8 tyg. ciąży... ...to jak wyszedł ten negatywny po takim czasie to mogę być spokojna i nic we mnie nie rośnie nie? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaMILKA
mam troche glupie pytanie: wziełam dzisiaj pierwsza pigułke po 7dniowej przerwie, i 3 godz od zażycia dostalam biegunke ;/ myslicie ze tabletka zdązyła sie wchłonąć?czy wziąść jeszcze jedną? WESOLYCH ŚWIAT!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaMILKA
mam troche glupie pytanie: wziełam dzisiaj pierwsza pigułke po 7dniowej przerwie, i 3 godz od zażycia dostalam biegunke ;/ myslicie ze tabletka zdązyła sie wchłonąć?czy wziąść jeszcze jedną? WESOLYCH ŚWIAT!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wystarszonej
nie masz co sie obawiac, testy wykrywaja ciaze nawet bardzo wczesna, tzn okolo tygodniowa. wiec po 2 miesiacach jesli wynik negatywny oznacza brak ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarszona
Dziękuję bardzo :) Takie dziwne myśli miałam, bo okresy miałam dziwne, bolą mnie piersi, jestem nerwowa i oczywiście zmiany nastrojowe do tego i cały czas uczucie pełności w podbrzuszu, ale to najprawdopodobniej właśnie z Yasminelle skutki uboczne dają o sobie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w polowie drugiego blistra. od niedzieli mecze sie z ostrym zatruciem. ciagle wymiotuje i mam biegunke. biore nadal tabletki choc i tak wiem ze nie dzizlaja w 100%, bo pewnie nawet nie maja szansy by sie wchlonac do konca. i co teraz robic. za dwa dni powinno byc juz lepiej. lykac dalej tabletki, do konca opakowanie i zrobic standardowo tydzien przerwy na okres"krwawienie z odstawienie" czy zwiac drugie opakowanie bez przerwy. boje sie ze jak zrobie przerwe to moge sie nie dozekac okresu czy cos, przez to ze byly takie problemy z wchlonieciem sie tabletek. moge procis o pomoc. nie mam jak wybrac sie do ginka czy internisty bo swiata sa.proszę o pomoc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w polowie drugiego blistra. od niedzieli mecze sie z ostrym zatruciem. ciagle wymiotuje i mam biegunke. biore nadal tabletki choc i tak wiem ze nie dzizlaja w 100%, bo pewnie nawet nie maja szansy by sie wchlonac do konca. i co teraz robic. za dwa dni powinno byc juz lepiej. lykac dalej tabletki, do konca opakowanie i zrobic standardowo tydzien przerwy na okres"krwawienie z odstawienie" czy zwiac drugie opakowanie bez przerwy. boje sie ze jak zrobie przerwe to moge sie nie dozekac okresu czy cos, przez to ze byly takie problemy z wchlonieciem sie tabletek. moge procis o pomoc. nie mam jak wybrac sie do ginka czy internisty bo swiata sa.proszę o pomoc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mam pytanie. chcialabym sie zbadac czy jestem zdrowa i wsyztsko ok odkad biore tabletki, czy nie mam zakrzepicy itp itd. jakie badania polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mam pytanie. chcialabym sie zbadac czy jestem zdrowa i wsyztsko ok odkad biore tabletki, czy nie mam zakrzepicy itp itd. jakie badania polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaMILKA
moze ktoś odpowiedziec na moje pytanie?w ulotce pisze ze jesli wymioty lub ciezka biegunka wyst w ciagu 3-4 godz to istnieje ryzyko ze tabletka sie calkowiecie nie wchloneła;/ a czy taka jednorazowa biegunka po 3 godz od przyjecia tez moze obnizyc skuteczość??to byla pierwsza pigułka po 7dniowej przerwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaaaMILKA
Zależy też czy ta biegunka była naprawdę ciężka... ale myślę, że po trzech godzinach tabletka się już wchłonęła, ale w razie czego przez kolejny tydzień się zabezpieczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bardzo prosze o odpowiedz. przy koncowce 3 opakowania Y (4 tabl.do konca) zaczelo mi sie krwawienie (nie bylo zbyt obfite, ale byla to czerwona krew i czasem takie skrzepy -zawsze tak mam podczas krwawienia/miesiaczki). opakowanie skonczylam w niedziele, wiec normalnie krwawienie z odst powinno byc sr/czw. Ale u mnie zaczelo sie jak jeszcze bralam tabletki i skonczylo w sr. Wiem ze to nie jest normalne, wiem tez ze takie krwawienie moze sie zdarzyc. ale przeciez powinno jeszcze wystapic krawienie z odstawienia w przerwie miedzy blistrami... co to moze oznaczac?? ciaza?? Czy tak moze sie po prostu zdarzyc?? Sumujac krwawienie pojawilo sie podczas brania tabletek (4 do konca) skonczylo w 3 dniu przerwy. i nie ma krwawienia z odstawienia. prosze pomozcie, bo bardzo sie martwie czy wszytsko ze mna w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bardzo prosze o odpowiedz. przy koncowce 3 opakowania Y (4 tabl.do konca) zaczelo mi sie krwawienie (nie bylo zbyt obfite, ale byla to czerwona krew i czasem takie skrzepy -zawsze tak mam podczas krwawienia/miesiaczki). opakowanie skonczylam w niedziele, wiec normalnie krwawienie z odst powinno byc sr/czw. Ale u mnie zaczelo sie jak jeszcze bralam tabletki i skonczylo w sr. Wiem ze to nie jest normalne, wiem tez ze takie krwawienie moze sie zdarzyc. ale przeciez powinno jeszcze wystapic krawienie z odstawienia w przerwie miedzy blistrami... co to moze oznaczac?? ciaza?? Czy tak moze sie po prostu zdarzyc?? Sumujac krwawienie pojawilo sie podczas brania tabletek (4 do konca) skonczylo w 3 dniu przerwy. i nie ma krwawienia z odstawienia. prosze pomozcie, bo bardzo sie martwie czy wszytsko ze mna w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NIe jest w tym nic aż tak złego. Po prostu tabsy nie trzymają się cyklu. Przy najbliższej wizycie u swojego gina mu o tym powiedz, że takie coś wystąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, ja miałam tak w drugim blistrze i mnie się krwawienie skończyło w 6 dniu przerwy. Ja bym to zaliczyła na poczet @ i już. Teraz mam normalnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestem Yasminellką
WItam wszystkie Yasminellki! ja również biore te tabletki przeszłam na nie z Yasmin, bo zle sie po nich czułam. SŁysząłam ze Yasminelle niby dla drobnych a ja moze niska jestem ale troche przy kości więc sie dziwiłam że lekarz mi je dał ale dawka zabezpieczajaca jest taka sama wiec ponoc nie ma powodów do obaw. Mam natomiast takie pytanie. Czy bierzecie każdą tabletke punktualnie o wyznaczonej godzinie? tzn np. jesli macie założone że biore tableke o 18 czy 20 to dokladnie gdy ona wybije zazywacie? Czy wszystko jest w porzadku gdy raz wezme o 18, raz o 18:10 a raz o 18: 20? dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestem Yasminellką
WItam wszystkie Yasminellki! ja również biore te tabletki przeszłam na nie z Yasmin, bo zle sie po nich czułam. SŁysząłam ze Yasminelle niby dla drobnych a ja moze niska jestem ale troche przy kości więc sie dziwiłam że lekarz mi je dał ale dawka zabezpieczajaca jest taka sama wiec ponoc nie ma powodów do obaw. Mam natomiast takie pytanie. Czy bierzecie każdą tabletke punktualnie o wyznaczonej godzinie? tzn np. jesli macie założone że biore tableke o 18 czy 20 to dokladnie gdy ona wybije zazywacie? Czy wszystko jest w porzadku gdy raz wezme o 18, raz o 18:10 a raz o 18: 20? dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestem Yasminellką
WItam wszystkie Yasminellki! ja również biore te tabletki przeszłam na nie z Yasmin, bo zle sie po nich czułam. SŁysząłam ze Yasminelle niby dla drobnych a ja moze niska jestem ale troche przy kości więc sie dziwiłam że lekarz mi je dał ale dawka zabezpieczajaca jest taka sama wiec ponoc nie ma powodów do obaw. Mam natomiast takie pytanie. Czy bierzecie każdą tabletke punktualnie o wyznaczonej godzinie? tzn np. jesli macie założone że biore tableke o 18 czy 20 to dokladnie gdy ona wybije zazywacie? Czy wszystko jest w porzadku gdy raz wezme o 18, raz o 18:10 a raz o 18: 20? dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestem Yasminellką
WItam wszystkie Yasminellki! ja również biore te tabletki przeszłam na nie z Yasmin, bo zle sie po nich czułam. SŁysząłam ze Yasminelle niby dla drobnych a ja moze niska jestem ale troche przy kości więc sie dziwiłam że lekarz mi je dał ale dawka zabezpieczajaca jest taka sama wiec ponoc nie ma powodów do obaw. Mam natomiast takie pytanie. Czy bierzecie każdą tabletke punktualnie o wyznaczonej godzinie? tzn np. jesli macie założone że biore tableke o 18 czy 20 to dokladnie gdy ona wybije zazywacie? Czy wszystko jest w porzadku gdy raz wezme o 18, raz o 18:10 a raz o 18: 20? dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestem Yasminellką
WItam wszystkie Yasminellki! ja również biore te tabletki przeszłam na nie z Yasmin, bo zle sie po nich czułam. SŁysząłam ze Yasminelle niby dla drobnych a ja moze niska jestem ale troche przy kości więc sie dziwiłam że lekarz mi je dał ale dawka zabezpieczajaca jest taka sama wiec ponoc nie ma powodów do obaw. Mam natomiast takie pytanie. Czy bierzecie każdą tabletke punktualnie o wyznaczonej godzinie? tzn np. jesli macie założone że biore tableke o 18 czy 20 to dokladnie gdy ona wybije zazywacie? Czy wszystko jest w porzadku gdy raz wezme o 18, raz o 18:10 a raz o 18: 20? dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Ja biorę zawsze między 18,00 a 18,05 :) Yasminelle dla drobnych? A czy to jest rezcywiście zawsze dobierane pod względem budowy ciała? Bo ja mam np.: 170 cm i ważę 54-55 kg, to czy ja jestem drobna to nie wiem... hmmm zainteresowało mnie to. Mógłby ktoś mi odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueberry** ----- zrob sobie 7 dniowa przerwe i daj odpoczac organizmowi.Na wszelki wypadek poprostu zabezpieczaj sie dodatkowo.Po pol roku brania tabletek powinno sie zbadac przynajmniej proby watrobowe i uklad krzepniecia.I nie musisz wysylac pare razy jednej wiadomosci,serwer jest zapchany i posty pojawiaja sie pozniej. Tez jestem Yasminellką --- nie wysylaj tyle razy jednej wiadomosci.One i tak sie wszystkie pojawiaja w pozniejszym czasie.Co do brania tabletek --- 2h w ta czy w tamta nie robia roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
Nie wiem co mam robic i prosze o porade. Zerwalam z chłopakiem ostatecznie i nie wiem co powinnam zrobic z braniem tabletek. Jesli przestac bo w najblizszym czasie nie bede mi potrzebne to jak dluga powinna byc przerwa, jakis skutków moge sie spodziewac po odstawieniu. Prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenscherry
hej Wam mam pytanko, zapomniałam wziąć tabletkę 6dnia i wzięłam ją po 12.5godz... czy takie półgodzinne przekroczenie tego dozwolonego czasu pominięcia może czymś skutkować? czy muszę stosować dodatkowe zabezpieczenie? 6dni temu kochałam się z chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenscherry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenscherry
hej Wam mam pytanko, zapomniałam wziąć tabletkę 6dnia i wzięłam ją po 12.5godz... czy takie półgodzinne przekroczenie tego dozwolonego czasu pominięcia może czymś skutkować? czy muszę stosować dodatkowe zabezpieczenie? 6dni temu kochałam się z chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenscherry
hej Wam mam pytanko, zapomniałam wziąć tabletkę 6dnia i wzięłam ją po 12.5godz... czy takie półgodzinne przekroczenie tego dozwolonego czasu pominięcia może czymś skutkować? czy muszę stosować dodatkowe zabezpieczenie? 6dni temu kochałam się z chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________ --- nie dobiera sie tabletek pod wzgledem postury ciala. kaska_ ---- na pewno dokoncz blister.Jezeli chcesz zrobic przerwe od tabletek to powinna ona trwac min 3 miesiace.Jakich sktukow mozesz sie spodziewac? Sprawa wyglada tak samo jak na poczatku brania,kiedy organizm przyzwyczajal sie do tabletek,teraz bedzie sie odzwyczajal.. greenscherry ---- postepuj tak jak jest napisane w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska86
biore yasminelle drugi tydzien.. od 2 dni odczuwam bole, cos jakby zakwasy ( na brzuchu, w nogach). czy moze to byc spowodowane braniem tych tabletek???jesli tak co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiiiii
bior yasmienelle drugi tydzien, od 2 dni odczuwam bol, jakby takie zakwasy w nogach i brzuchu, czy moga to byc skutki uboczne od tabl?co dalej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×