Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość hensha
Przeczytajcie DOKŁADNIE ulotkę a będziecie znały odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverdie
Hej, gdzie najtaniej kupic yasminelle w Białymstoku i jaka to będzie cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrietka
witam. chcialabym poprosic was drogie kobitki o pomoc. otoz biore yasminelle juz od roku ostatnio moj okres zmalal z 6 dni do 2, nigdy wczesniej tak nie bylo. dodam ze zaczelam tyc i dziwnie sie czuc, czy to moze byc ciaza?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pewności zrób test. Bardzo prawdopodobne, że po prostu te tabletki przestały Ci służyć i czas na małe zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
andzia-okularnica dobrze sprawdza się aqua femin. keeeeeeeenyyyyyy może się tak zdarzyć. jak przy następnej przerwie nie wystąpi krwawienie wtedy skonsultuj się z ginekologiem. margrietka przy długotrwałym przyjmowaniu tabletek krwawienie może stawać się krótsze i mniej obfite i nie jest to powód do niepokoju ani do zmiany tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss19
hejka dziewczyny ! odsprzedam dwa opakowania yasminelle (jedno cale , drugie 19 tabletek ) ja juz nie biore wiec mi niepotrzebne :) moze ktorejs z Was sie przydadza cena jakies 30 zl piszcie na mail elu_siaa @wp.pl lub gg 384536 Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stysia123
Witam Was kobietki mam pytanie ostatnio w sumie dwa razy w nocy miałam bardzo silny ból łydki w sumie było to podobne do skurczu i nie wiem czy to sa jakies skutki uboczne czy poprostu zwykły skurcz ból przechodzi po 15 min ale lepiej sie upewnic a Wy jestescie tak obeznane z tymi tabsami wiec czekam na dobrą rade z góry wielkie dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna00
Co do skurczy mialam to samo podczas brania yasminelle w nocy budził mnie silny skurcz w nodze. Odstawiłam na rok yasminelle (brałam na trądzik) teraz mam zamiar z nowu zacząc brać bo trądzik niestety po powrócił:( Czy ktoś bierze yasminelle na trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigro
Ja też miałam skurcze w łydce, ale za nim zaczęłam brać Yasminelle to też miałam, więc nie wiem czy to nie wynikało z niedoboru magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
Dziewczyny, po naszych debatach wczoraj dostałam plamienia (tzn, brązowe plamki przypominającą początek okresu). Kolezanka mi powiedziała że to właśnie mój okres, bo ona taki miała po pierwszym i drugim blistrze, a dopiero po trzecim normalny. Ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest możliwe, sprawdź w ulotce, ile razy z kolei może nie pojawić się okres. u mnie może 2 razy, więc bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi288
haj mam pytanko czy można podczas brania yasminelle stosować leki przeciwbólowe np.ibuprom czy skuteczność antykoncepcji będzie zachowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi288
haj mam pytanko czy można podczas brania yasminelle stosować leki przeciwbólowe np.ibuprom czy skuteczność antykoncepcji będzie zachowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi288
haj mam pytanko czy można podczas brania yasminelle stosować leki przeciwbólowe np.ibuprom czy skuteczność antykoncepcji będzie zachowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
przeciwbólowe można brać bez problemu, w razie co,zawsze możesz czytać na ulotce leku czy nie ma działania z innymi lekami. ps. było już o tym pisane pare stron wcześniej-wystarczy trochę poszperać. To chyba nie takie trudne,nie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugthemonster
Cześć wszystkim, biorę yasminelle od tygodnia,są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Szczerze mówiąc miałam nadzieję,że przy tego rodzaju tabletkach poprawi mi się cera (mam skłonności do trądziku),ale odkąd zaczęłam brać tabletki jest zdecydowanie gorzej. Dlatego jak skończy mi się pierwsze opakowanie,to powiem mojemu ginekologowi,że proszę o zmianę tabletek,chyba,że mi powie,że wszystko się unormuje...A mam taką nadzieję. Wiem,że pewnie była już mowa na temat trądziku na tym forum,ale tu jest ponad 700 stron i wątpię,żeby ktokolwiek to wszystko przeczytał. Czy Wy też macie problemy z trądzikiem? Poza tym wszystko jest w porządku. Nic mi nie dolega,brałam dzisiaj ibuprom i też nic mi nie jest. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Nie wszystkie tabletki mogą poprawić ci cerę. Radziłabym raczej używać jakiejś maści/kremu na trądzik,a nie liczyć na tabletki antykoncepcyjne. W końcu ich głównym celem nie jest pozbycie się trądziku. ps. po 3tygodniach stosowania nie zobaczysz rezultatów na pewno, i nie tylko mówię tu o tabletkach anty. Mówię o wszystkich lekach/maściach/żelach gdzie trzeba regularnego,dosyć długotrwałego stosowania aby było widać jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss19
hejka dziewczyny ! odsprzedam dwa opakowania yasminelle (jedno cale , drugie 19 tabletek ) ja juz nie biore wiec mi niepotrzebne moze ktorejs z Was sie przydadza cena jakies 30 zl piszcie na mail elu_siaa @wp.pl lub gg 384536 Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
-->>młoda polozna a czy gynalgin moze sopowodowac opoznienie miesiaczki?? powinnam miec okres w poniedziałek i nic. wczoraj zrobiłam test i mowi ze nie jestem w ciązy (dodam ze nie biore tabsów od kwietnia) porosze pomoz bo zwariuje do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
-->> młoda połozna, jak za wczesnie na test?? jestem juz 6 dzień spóźniona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszka24 --- test 'sikany' najwczesniej mozna zrobic jakies 10 dni od daty spodziewanej miesiaczki.A i tak nie da Ci pewnosci.Najbardziej wiarygodnym badaniem jest bhcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
-->> młoda połozna-- 35 dzien ja piernicze oszalec idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszka24 --- zglos sie do ginekologa jak dobijesz 45 .... Ja tez obecnie jestem w 35 dni cyklu, okres mi sie spoznia i narazie sobie tym glowy nie zawracam.Jak przez najblizszy tydzien nie dostane okresu to wtedy zacznie sie tym interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnikZgr
Sa tez testy 7 - dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa 20
dziewczyny mam pytanie. ulotke czytalam ale jestem zdania ze teoria a praktyka moze byc inna.a wiec po jakim czasie moge bezpiecznie kochac sie z chlopakiem od wziecia pierwszej tabletki(oczywiscie pierwszego dnia okresu)??? to dla mnie bardzo wazne.z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
jesteś zabezpieczona od wzięcia 1szej tabletki od razu! na przyszłość radzę czytać jeszcze dokładniej ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ma któraś z Was do odsprzedania 2-3 op? Bardzo pilne ;) proszę pisać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×