Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Karolinciaaaaaaaaaaaaa
Cześć:) Mam pytanie. dwa mieiące temu zaczełam jeść tabletki Jasminelle. Zjadłam dwa opakowania. teraz jestem w 5 dniu tygodniowej przerwy. Z powódów osobistych chciałabym przestać je brać. wogóle nie brac żadnych tabletek. Czy powinnam iść z tym do mojegp ginekologa i powiedzieć mu o tym? Co może sie stać po przerwaniu tabletek? I czy bede jeszcze zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŁODA POŁOŻNO a co to za zioła moczopędne, które mogę brać jednocześnie z yasminelle? Mnie zatrzymuje się woda i chciałabym coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cześć:) Mam pytanie. Dwa miesiące temu zaczełam jeść tabletki Jasminelle. Zjadłam dwa opakowania i jestem w 5 dniu tygodniowej przerwy. Z powódów osobistych chciałabym przestać je brać. Czy powinnam iść do swojego ginekologa i mu o tym powiedziec? Czy moge tak poprostu przestac je jeść? i czy bede jeszcze przez jakiś czas zabezpieczona? Prosze pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cześć:) Mam pytanie. Dwa miesiące temu zaczełam jeść tabletki Jasminelle. Zjadłam dwa opakowania i jestem w 5 dniu tygodniowej przerwy. Z powódów osobistych chciałabym przestać je brać. Czy powinnam iść do swojego ginekologa i mu o tym powiedziec? Czy moge tak poprostu przestac je jeść? i czy bede jeszcze przez jakiś czas zabezpieczona? Prosze pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
Dziewczyny, jestem w trakcie 7 dniowej przerwy po pierwszym opakowaniu Yasminelle. Dzisiaj jest 4 dzień a ja nadal nie mam okresu. Nie mam też normalnych dla mnie objawów okresowych, które być może wyeliminowały tabletki, więc trudno mi przewidzieć czy dostanę czy nie. Tabletki brałam regularnie, nie spóźniłam się ani razu. Wystąpiły u mnie wymioty, ale po 7h od przyjęcia tabletki, więc nie brałam kolejnej (w ulotce napisane że w przypadku wymiotów wziąć drugą jesli wystąpiły one 3-4h po łyknięciu), ale na wszelki wypadek odczekałam ze współżyciem 6 dni. Kiedy najpóźniej występuje okres, bo słyszałam że 4 dzień to maks? Nie sądze żebym była w ciąży, bo wszystko brałam regularnie. Czy możliwe że te tabletki na mnie nie działają bo mam nadwagę?? - ale wtedy chyba ginekolog by mi ich nie przepisał, bo widział jaka jestem. Ostatni stosunek miał miejsce w sobotę i w niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę, ale to chyba też nie ma znaczenia bo mówi się o ochronie nawet w trakcie 7 dni przerwy. Odpowiedzcie błagam. P.S. Pierwszą tabletkę z blistra wzięłam 3 dnia cyklu (może to ma znaczenie), ale odczekałam ze współżyciem długo, bo pierwszy stosunek bez dodatkowych zabezpieczeń odbył się właśnie w sobotę. DENERWUJE SIĘ STRASZNIE. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
Dziewczyny, jestem w trakcie 7 dniowej przerwy po pierwszym opakowaniu Yasminelle. Dzisiaj jest 4 dzień a ja nadal nie mam okresu. Nie mam też normalnych dla mnie objawów okresowych, które być może wyeliminowały tabletki, więc trudno mi przewidzieć czy dostanę czy nie. Tabletki brałam regularnie, nie spóźniłam się ani razu. Wystąpiły u mnie wymioty, ale po 7h od przyjęcia tabletki, więc nie brałam kolejnej (w ulotce napisane że w przypadku wymiotów wziąć drugą jesli wystąpiły one 3-4h po łyknięciu), ale na wszelki wypadek odczekałam ze współżyciem 6 dni. Kiedy najpóźniej występuje okres, bo słyszałam że 4 dzień to maks? Nie sądze żebym była w ciąży, bo wszystko brałam regularnie. Czy możliwe że te tabletki na mnie nie działają bo mam nadwagę?? - ale wtedy chyba ginekolog by mi ich nie przepisał, bo widział jaka jestem. Ostatni stosunek miał miejsce w sobotę i w niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę, ale to chyba też nie ma znaczenia bo mówi się o ochronie nawet w trakcie 7 dni przerwy. Odpowiedzcie błagam. P.S. Pierwszą tabletkę z blistra wzięłam 3 dnia cyklu (może to ma znaczenie), ale odczekałam ze współżyciem długo, bo pierwszy stosunek bez dodatkowych zabezpieczeń odbył się właśnie w sobotę. DENERWUJE SIĘ STRASZNIE. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Karolciaa-->Powinnaś koniecznie powiedzieć swojemu ginekolog,że chcesz zaprzestać brać tabletki. Zabezpieczona nie będziesz,także powinnaś pomyśleć o innej metodzie antykoncepcji,jak nie chcesz mieć dziecka. Okularnica--> jesteś po zjedzeniu pierwszego opakowania tabletek., więc nie ma powodów do niepokoju. Okres pojawi się lada chwila na pewno, wszystko musi po prostu ci się uregulować. Więc spokojnie, nie jesteś w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Karolciaa-->Powinnaś koniecznie powiedzieć swojemu ginekolog,że chcesz zaprzestać brać tabletki. Zabezpieczona nie będziesz,także powinnaś pomyśleć o innej metodzie antykoncepcji,jak nie chcesz mieć dziecka. Okularnica--> jesteś po zjedzeniu pierwszego opakowania tabletek., więc nie ma powodów do niepokoju. Okres pojawi się lada chwila na pewno, wszystko musi po prostu ci się uregulować. Więc spokojnie, nie jesteś w ciąży ;) Aha i obie czytajcie dokładniej ulotki, tam wszystko jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Karolciaa-->Powinnaś koniecznie powiedzieć swojemu ginekolog,że chcesz zaprzestać brać tabletki. Zabezpieczona nie będziesz,także powinnaś pomyśleć o innej metodzie antykoncepcji,jak nie chcesz mieć dziecka. basia125--> jesteś po zjedzeniu pierwszego opakowania tabletek., więc nie ma powodów do niepokoju. Okres pojawi się lada chwila na pewno, wszystko musi po prostu ci się uregulować. Więc spokojnie, nie jesteś w ciąży ;) Aha i obie czytajcie dokładniej ulotki, tam wszystko jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Karolciaa-->Powinnaś koniecznie powiedzieć swojemu ginekolog,że chcesz zaprzestać brać tabletki. Zabezpieczona nie będziesz,także powinnaś pomyśleć o innej metodzie antykoncepcji,jak nie chcesz mieć dziecka. Basia125-> jesteś po zjedzeniu pierwszego opakowania tabletek., więc nie ma powodów do niepokoju. Okres pojawi się lada chwila na pewno, wszystko musi po prostu ci się uregulować. Więc spokojnie, nie jesteś w ciąży Aha i obie czytajcie dokładniej ulotki, tam wszystko jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neveride
Hej, gdzie najtaniej kupi yasminelle w B-stoku i jaka to będzie cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neveride
Hej, gdzie najtaniej kupi yasminelle w B-stoku i jaka to będzie cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neveride
Hej, gdzie najtaniej kupic yasminelle w Białymstoku i jaka to będzie cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada2212
ja zawsze na czwarty dzień dostaje okres. Myśle że musisz poczekać i nie denerwuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
hensha - przeczytałam ulotkę kilkanaście razy i niemal znam ją już na pamięć, ale to mnie nie uspokaja w przypadku blokad psychicznych, bardziej pomaga mi dobre słowo od innych, rada czy powiedzenie "że miałam tak samo ale wszystko się uregulowało". Także dziękuję za radę. Mam nadzieję że okres się pojawi bo już obawy są duże. Niby jestem po całym opakowaniu, ale tak jak pisałam mam pare wątpliwości czy to na pernow na mnie działa (bo nadwaga, wymioty...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
hensha - przeczytałam ulotkę kilkanaście razy i niemal znam ją już na pamięć, ale to mnie nie uspokaja w przypadku blokad psychicznych, bardziej pomaga mi dobre słowo od innych, rada czy powiedzenie "że miałam tak samo ale wszystko się uregulowało". Także dziękuję za radę. Mam nadzieję że okres się pojawi bo już obawy są duże. Niby jestem po całym opakowaniu, ale tak jak pisałam mam pare wątpliwości czy to na pernow na mnie działa (bo nadwaga, wymioty...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Sory,pomyliło mi się, wiadomość jest do BASI125 a nie do Okularnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
Dziękuje Ada2122 - mama nadzieję że będzie dobrze, czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Basia125 spokojnie,nie denerwuj się, mnie kiedyś też tak się zdarzyło,że zawsze dostawałam okres w piątek,a tu rano,południe i nic. Okazało się,że wieczorem dostałam okres także spokojnie nie masz powodów do takiego niepokoju :) Radzę ci spokojnie poczekać i przede wszystkim nie myśleć o tym, bo to też działa na psychikę,że tylko o tym myślisz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
Dziękuję Ada2212 - mam nadzięję że będzie dobrze, ale nerwy są straszne. No jakby "twu twu" nie podziałało na mnie, to musiałabym mieć strasznego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Basia125 spokojnie,nie denerwuj się, mnie kiedyś też tak się zdarzyło,że zawsze dostawałam okres w piątek,a tu rano,południe i nic. Okazało się,że wieczorem dostałam okres także spokojnie nie masz powodów do takiego niepokoju :) Radzę ci spokojnie poczekać i przede wszystkim nie myśleć o tym, bo to też działa na psychikę,że tylko o tym myślisz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia125
Dziękuję wam dziewczynki. Poczekam cierpliwie, mam nadzieję że będzie dobrze. Napiszę P.S. coś się dzieje ze strona bo jakiś błąd wyskakuje a za chwilę ten sam post jest kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeennnyyyyyy
Właśnie skonczyłam pierwsze opakowanie Yasminelle (21 tabletek + 7 dni przerwy). Jutro zaczynam kolejne. W trakcie tych 7 dni nie wystąpiło u mnie krwawienie. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Czy to normalne? Czy powinnam zgłosić się do lekarza? A może nie powinnam przyjąć tabletki z nowego opakowania. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeeeeenyyyyy
Właśnie skonczyłam pierwsze opakowanie Yasminelle (21 tabletek + 7 dni przerwy). Jutro zaczynam kolejne. W trakcie tych 7 dni nie wystąpiło u mnie krwawienie. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Czy to normalne? Czy powinnam zgłosić się do lekarza? A może nie powinnam przyjąć tabletki z nowego opakowania. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeeeeeenyyyyyy
Właśnie skonczyłam pierwsze opakowanie Yasminelle (21 tabletek + 7 dni przerwy). Jutro zaczynam kolejne. W trakcie tych 7 dni nie wystąpiło u mnie krwawienie. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Czy to normalne? Czy powinnam zgłosić się do lekarza? A może nie powinnam przyjąć tabletki z nowego opakowania. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopa
Witam, Mam pytanie. Biorę yasminelle chyba juz rok i wczoraj wzielam pierwsza tabletke, tzn. pierwsza po 7 dniowej przerwie. Strasznie zle sie dzisiaj czuje, chce mi sie wymiotowac, jestem slaba i mam stan podgoraczkowy. Myslicie ze moze to byc zwiazane z tabletkami? Bede wdzieczna za odpowiedz. pozdrawiam, stopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopa
Dziewczyny, Biorę yasminelle juz ponad rok. Wczoraj zaczelam kolejne opakowanie, a dzisiaj czuje sie fatalnie, chce mi sie wymiotowac, mam goraczke i jestem oslabiona. Myslicie ze moze to byc przez tabletki? Bede wdzieczna za jakies opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaaaankkkkkkaaaa
Właśnie skonczyłam pierwsze opakowanie Yasminelle (21 tabletek + 7 dni przerwy). Jutro zaczynam kolejne. W trakcie tych 7 dni nie wystąpiło u mnie krwawienie. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Czy to normalne? Czy powinnam zgłosić się do lekarza? A może nie powinnam przyjąć tabletki z nowego opakowania. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopa
Dziewczyny, Biorę yasminelle juz ponad rok. Wczoraj zaczelam kolejne opakowanie, a dzisiaj czuje sie fatalnie, chce mi sie wymiotowac, mam goraczke i jestem oslabiona. Myslicie ze moze to byc przez tabletki? Bede wdzieczna za jakies opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaaaankkkkkkaaaa
Właśnie skonczyłam pierwsze opakowanie Yasminelle (21 tabletek + 7 dni przerwy). Jutro zaczynam kolejne. W trakcie tych 7 dni nie wystąpiło u mnie krwawienie. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Czy to normalne? Czy powinnam zgłosić się do lekarza? A może nie powinnam przyjąć tabletki z nowego opakowania. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×