Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość teraz ja pytam.
moniak --> dziękuje Ci o dobrotliwa duszo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
hejwszytskim --> tzn. mnie tak hipotetycznie zastanawiało,czy jeżeli wiem,że nie zażyje tabletki o tej 17 to czym moge tak kilka,kilkanaście,kilkadziesiąt minut wcześniej (oczywiście nie chodzi mi tu o kilka godzin wcześniej) czy lepiej spóźnić się tak godzinke i wziać o tej 18. a na codzień raczej punktualna jestem,czasem tam różnica kilku-kilkunastu minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to już jak Ci wygodnie\" byłoo odnośnie tego czy brac wcześniej czy później, ale fakt 6h to juz troche sporo, także przepraszam za błąd, ale z innych postów koleżanki wywnioskowalam, że raczej jest punktualna i na pewno nie pozwoli sobie na aż takie opóźnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga1234
mam do sprzedania 4 op. yasminelle gdyby ktoś był zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja się wczoraj trochę za mocno na solarium przywędziłam dziś wszystko mnie piecze i boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwniczankaecake
Hej dziewczyny... Wiem to forum o antykoncepcji, ale ja ciut odbiegne od tematu. Wybieram sie na pierwsza wizyte do ginekologa. I kolezanki strasza ze pierwsze badanie jakie sie ma to ... przez odbyt. Czy to prawda?... Jak w ogole wygadala wasza pierwsza wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania przez odbyt maja dziewice, jesli nią jestes to pewnie cie to czeka, ale jesli uzywasz tamponow to twoja błona moze byc na tyle rozciągnieta ze lekarz zdecyduje sie na badanie normalne tyle ze z uzyciem specjalnego małego wziernika dla dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Paulkaa19 --------> Ja zapłaciłam za Y 39 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dadzia212
hej Dziewczyny:) czy sądzicie ,że mój mętny mocz jest objawem brania Yasminelle? już sama nic nie rozumiem:( chyba w ciązy nie jestem?? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffka_2005
Jejku dziewczyny,czemu wy tak boicie sie tej ciazy,jak po to bierzecie Yasmienelle zeby miec pewnosc,ze jestescie zabezpieczone.. Badanie pewnie bedzie przez odbyt,pani wsadza paluszek w rekawiczce naoliwiony czyms i naciskan na brzuszek pytajac czy nie boli :) nic strasznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
dziewczynki czy może mi ktoś wyjaśnić z jakiej racji Pykunia pisze o jajeczkowaniu przy braniu tabletek? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie badała normalnie przez pochwę a byłam wtedy dziewicą. to zależy od budowy twojej ... :-) jak zobaczy że mogłaby ci uszkodzić to pewnie przez odbyt. nie martw się moniak, teraz ja pytam--------> wiem że nie miałyście na myśli 6 godzin, ale zrobiłam sprostowanie bo zaraz znów ktoś się pojawi ze śmiesznymi pytaniami. niektóre nowe dziewczyny jak czasem pytają to mnie słabi. wystarczy przeczytać ulotkę 3x i połowy pytań by nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
W niedziele zaczynam pierwszy raz Y(wczesniej bralam minisiston) a strasznie boje sie tych niekonczacych sie plamien to moze juz zaczne popijać wapno ? Moze lepiej byc przezornym? Co o tym myslicie? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
hejwszystkim --> oj kochana,teraz napiszesz o tych 6 godzinach,a za dwie strony będziesz to musiała powtarzać :) już i tak pytanie "czy alkohol obniża działanie tabletek?" to klasyka hehe (choć przyznam się że kiedyś dawno temu żyłam w przekonaniu,że jednak obniża :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Czesc dziewczyny, ja od poniedzialku biore swoj 1wszy blister Y, wczesniej mialam Cilest i Evre. Skutki uboczne jak narazie : mdlosci i bol glowy, mam nadzieje ze szybko przejdzie, przy cilets mialam mdlosci ze 2 dni i przeszlo. Ogolnie bardzo dobrze znosze antykoncepcje hormonalna (tabletki biore juz z 5 lat z przerwami, jak nie ma mojego gin, nie ma mi kto recepty wystawic to mam czasem przerwe 1 lub 2miesieczna, odstawialam tez przy nadrzerce i zapaleniu jajnikow) :) Z tabletkami okres zawsze mialam jak w zegarku, a po odstawieniu tabletek na 1-2mc okres mialam normalnie, nawet jak wzielam 2 opakowania na raz nie mialam plamienia w trakcie, a po skonczeniu 2giego blistra wszystko bylo ok. Niedlugo jade nad morze i planuje wziasc 2op Y pod rzad, mimo ze Y biore pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Aneta_LDZ --> a mogłabyś tak krótko powiedzieć coś na temat plastrów? czy to pewna metoda,jakie dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Pewna metoda o ile plasterek nie spadnie na dluzej ;) Dla mnie minus plasterkow to cena i to ze sie odklejaja czesto (np jak chodzisz na basen, saune czy np tak jak ja ostro trenujesz samoobrone;) Bywa tak ze spadnie ci plsterek np 6go dnia i musisz przykleic juz nastepny wiec zamiast miec plasterek 21 masz 20. Niektore dziewczyny pisza ze platerki trzymaja sie super i ciezko sie odkleja. O ile mnie pamiec nie myli mnie nie odpadl calkowicie bo uwazalam, chociaz raz zdjelam wczesniej i nakleilam nastepny bo sie odklejal. Poza tym robi sie ciemna obwodka od kleju. Dolegliwosc beda takie same jak przy tabsach, wszystko zalezy od ilosci hormonow i twojego organizmu. Ja nie mialam z plastrami zadnych problemow. Plus plastrow - nie obciazaja watroby Aha jeszcze cos, czasem dziewczyny skarza sie na swedzenie w okolicy plasterka, czasem na zaczerwienienia i babelki. Ja nic podobnego nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
wczoraj kochalam sie z moim chlopakiem i tak jak pisaam wczesniej ma on problemy z tym aby "skonczyc" we mnie. Rozmawialismy wczoraj o tym i zaproponowalam mu zeby moze za pierwszym razem sprobowal w gumce, nalozyl ja...kochamy sie...niestety przed samiusienkim koncem wyciagnal go ;/ ja nie wiem jak trafic do tego chlpaka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
marazz powiedz mu może że jedynym twoim marzeniem jest toż żeby cgoć raz skończył w tobie. napewno nic sie nie stanie i mu sie spodoba. Ja tak zrobiłam i jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffka_2005
powtórze moje pytanie,bo nikt na nie nie odpowiedział :( czy idą do dermatologa powinnam powiedzieć,że biore Y ? wiadomo,że tabsy na trądzik są antybiotykiem,więc podejrzewam,że powinnam a nawet muszę jej to powiedzieć,ale wolę się upewnić,może któraś z was miała to samo pytanie :) i jeszcze jedno pytanie: czy po 7 dniach przerwy,za czynając nowy blister nadal mam brać tabsy mniej więcej o tej samej porze,czy mogę zmienić godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
Dziewczynki ja też miałam taki problem. trudno zaufać tabletką a jeszcze bardziej trudno jest przekonać do nich panów. ja mojego misia zaszantażowałam że nie bedziemy sie już kochać jak nie bedzie dochodził we mnie. i sie udało!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka00
Paulinko właśnie wczoraj kupiłam... kosztuje u mnie 44,90zł... sporo nie? Moje kumpele mówiły o wiele wiele tańszych.. ale kupiłam droższe z nadzieja, że będą dobre.. dopóki pracuje nie ma problemu żeby wydać na to więcej kasy. Za pare dni (okolo 8 sierpnia)powinnam dostać miesiączkę, a 12 jade na urlop... myślicie, że zabezpiecza mnie juz te tabletki przed ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
agrafffka_2005 Ja myśle że nawet musi powiedzieć że bierzesz Yasminelle ponieważ może przepisać ci jakiś antybiotyk a jak wiemy on osłabia działanie tabsów. Tak trzeba brać o tej samej porze. chyba że chcesz zmienic godzine ale musisz potem brać regularnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
agrafffka_2005 Ja myśle że nawet musi powiedzieć że bierzesz Yasminelle ponieważ może przepisać ci jakiś antybiotyk a jak wiemy on osłabia działanie tabsów. Tak trzeba brać o tej samej porze. chyba że chcesz zmienic godzine ale musisz potem brać regularnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Lekarzom zawsze powinno sie mowic ze sie zarzywa jakies tam leki. A godzinę tez mozna zmienic pod warunkiem ze jest nie wiele znaczaca, ja czasem zmienialan ale tylko 2 godz wczesniej albo pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
CZekoladeczka00 ja myśle że może przez pierwsze 3dni urlopu powinnaś stosować jesze np:prezerwatyw. tak dla pewności:) a potem to juz bez zachamown. w sumie sama też nie wiem bo podczas okresu też ma sie dni nie płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrafffka_2005 każdemu lekarzowi do którego idziesz powinno się mówić o tabsach mogą one różnie oddziaływać z lekiem który będziesz brać. możesz od drugiego blistra zmienić godzinę ale do końca musi być ona taka sama, od trzeciego znów może być inna godzina ale przez 21 dni musi być ona taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAM PYTANIE zmieniłam własnie tabsy z harmonetu na yasminelle i zastanawiem sie czy one dlaej chronia tak jak harmonet czyli ze cały czas jestem zabespieczona czyze wzgledu na to ze sa słabsze powinnam pare dni odczekac albo dodatkowo sie zabespieczyc ???? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Dziwni ci wasi faceci:-) Mój sam się dopytywał kiedy już będzie mógł kończyć w środku:-P bo na początku jak zaczęłam brać tabletki to jeszcze się zabezpieczaliśmy a pod koniec to już sama przyjemność:-):-) a może jakiś facet mógłby go przekonać??? Gdyby się troszke z niego "ponaśmiewał" czy coś w tym stylu... No wiecie urażona męskaduma...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Ja nigdy nie maiłam problemu ze swoim wtedy chłopakiem teraz mężem żeby kończył we mnie, jakoś zaufaliśmy on chciał mieć dziecko może dla tego się nie bał, w każdym bądź razie jest to przyjemniejsze oprócz wyciekania \"tego \" później...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×