Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość yamsinelkaaaaa
niestety ale i u mnie wystapil cellulit ,przy pierwszym opakowaniu bylo w maiare,ale teraz przy 4 .... szkoda gadac :-( nigdy wczesniej nie miałam go !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za odpowiedzi, link. Na pierwszych stronach forum napisałyście, że \"Y\" ma mniejsza dawkę hormonów niz inne piguły (ja nie mam doświadczenia z innymi), a że wszystkie realizują jeden cel - zapobiegają więc i od tych \"innych\" efekty uboczne w postaci celulitu również by się pojawiały. Mam rację? Ja popadam w lekka już paranoje - na półce stoją dwa balsamy antycelulitowe, ćwicze dziennie (na razie 10 min bo jestem leniuchem) no i dziś zainwestowałam w nową rękawice do masażu ciała. Jeżeli któraś z Was będzie w najbliższym czasie u ginka niech się spyta czy nasze podejrzenia są słuszne. To co podejmujemy walkę - \"goodbye cellulit\" (u mnie balsam Nivea nie działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caculinka
Jestem nowa na gronie i dopiero co rozpoczełam moje pierwsze opakowanie Yasminelle. Nigdy wczesniej nie stosowałam pigułek antykoncepcyjnych. Mam dość regularna miesiączkę choć czasem potrafi mi się spóźnić. Yasminelle powinnam zacząć od pierwszego dnia cyklu, więc kiedy tylko zaczełam plamić (rzekomy 1 dzien miesiaczki) wziełam yasminelle. Biore ją już 3 dzień a plamienie czyli moja oczekiwana miesiaczka,ustało :( i nie wiem czy spowodowały to proszki.Prosze Was o jakies opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki ki
wlasciwie to dziwne... po co mi antykoncepcja skoro przez caly czas mam plamienia i mdlosci, ktore skutecznie zniechecaja mnie do wszelkich igraszek... ale znalazlam tez pozytywny skutek uboczny - stanow depresyjnych brak, a pozytywne myslenie jest. to chyba dobrze, nie? :) jesli to zasluga Y - przetrwam pierwsze tygodnie w/w klopotow!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki ki
---> caculinka moja miesiaczka tez trwala krocej , wiec nie martw sie. no u mnie niestety pojawily sie pozniej plamienia, ale to juz inny temat... uszy do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Czy moge miec owulacje jak biore tabsy?biore je regularnie juz 3 tydzien.Troche sie obawiam,ze moge zajsc w ciąze.Bo troszke z lewej strony mnie kłuje.Moze to głupie,ale wole sie upewnic.Czy ktoras z was tez miala takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wszystkim
-----> caculinka ja miałam podobny problem. bardzo długo czekałam na okres. pojawiło się jakieś dziwne plamienie, nie wiedziałam czy to okres więc postanowiłam poczekać do następnego dnia,ale było to samo więc wzięłam tabletkę a okres od razu się skończył. mam nadzieję że to w ogóle był okres........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam pytanie :) OD 2 tygodni biorę Yasminelle i wszystko byłoby ok gdyby nie to że lekarz przepisał mi je na zrosty (na próbe czy hormony jakoś wpłyną na nie) i jak wcześniej bolały mnie strasznie tak teraz po prostu bez ketonalu sie nie obejdzie. Odkąd zaczęłam je brać ból jest nie do zniesienia :( Czy któraś z Was dostała je włąśnie na zrosty?? A jeśli tak to jaki jest tego skutek?? i czy jest poprawa ?? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yashaaaaa
Czesc dziewuszki! Skonczylam pierwszy blister Yasminelle, jest bardzo O.K! Wczesniej przez bralam Cilest co bylodla mnie koszmarem-straszne bóle brzuch juz tydzien przed miesiączka a w trakcie to poprostu sie zwijałam.Zmienilam lekarza i on mnienilmi tabletki.Kazł mi brac bez 7 dniowej przerwy-czyli odrazu po Cilescie-Yasminelle.Bałam sie troche bo ja juz wczesniej wzielam Cilest bez przerwy zeby iść do lekarza a akurat mialamokres, wiec to byla moja trzecia paczka, która bralam non stop.Bałam sie ze juz nigdy nie dostane okresu orzez to, ale po skonczeni Yasminelle odrazu dostalam, fakt krotszy niz zwykle, ale nie smuci mnie to.Wszystko jest O.K W porównaniu z Cilestem to są złote tabletki, przynajmniej dla mnie:) Ale nie sugerujcie sie tak do konca wszystkimi wypowiedziami, bo kazda z nas jest inna i inaczej reaguje.Pamietajcie o tym:) Goraco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka123
Witam wszystkie kobietki! Mile panie, mam pytanie:) Czy moze ktoras z was jest z Bydgoszczy?i mogla by mi powiedziec gdzie Yasminelle sa najtansze?Ja dostalam od lekarza 3 paczki gratis, ale po skonczeniu musze isc po recepte i z tego co sie orientowalam to kosztuja w jednej z aptek 36 zl:\ Mozecie mi pomoc? bede baaaardzo wdzieczna:) pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caculinka
Fiu troche mnie uspokoiłyscie....DZIEKUJE BARDZO :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka*84
Witam:) ja biore dopiero trzeci dzien, ale mam taka straszna ochote na sex, eh...nie wiem co sie dzieje:)Reszte "skutkow ubocznych" opisze po dluzszym czasie stosowania.BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę tydzień. i jak na razie jest super :) zero plamień, zero bólów głowy na co narzekałam przy poprzednich tabletkach.. innych skutków ubocznych też nie mam :) mam nadzieję, że tak będzie już cały czas, bo w końcu to dopiero tylko tydzień.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga22
hej dziewczynki :-) w czy po tych tabletkach macie wrażenie że jest was troszkę więcej tu i tam ;-) mi sie wydaje że mam taki jak by napuchnięty brzuszek i moja przemiana materii znacznie sie pogorszyła. Jak juz tu pisałam wczesniej podczas 7-dniowej przerwy kochaliśmy sie do końca we mnie i mam takie jakie głupie obawy ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które tabletki powiekszaja biust?? bo mam bardzo malutki;//ja bralam przez 2 lata harmonet ale ani drgnął, teraz dostalam probke yasminelle ale zastanawiam sie czy nie zmienic na yasmine bo maja wiecej estrogenow, pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga22
===>> do malinka67 , brałam wcześniej jeanine i piersi urosły mi bardzo zresztą nie tylko one w ciągu miesiąca przytyłam 3kg!! Teraz biore yasminelle a też mi urosły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzanna
czesc wszystkim! chcala bym wiedziec czy wy odczuwacie pieczenie w pochwie po stosunku? ja biore yasminelle 2 miesiace i wszystko poza tym jest w jak najlepszym porzadku. z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga22
==>> zazzanna , mam to samo nawet troszke i po stosunku, wynika to chyba z faktu że po tych tabsach ma sie suchość pochwy czy coś takiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciak
Hej a ja wzięłam dopiero 7 tabletkę, ale boli mnie brzuch,może mi ktoś poradzi co zrobić? Poczekać jeszcze co będzie za tydzień? Może organizm się przyzwyczai??? Proszę napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longmankagreen
Biore yasminelle już dwa tygodnie i nie mam zadnych skutkow ubocznych. Biore regularnie. Moge byc w 100% pewna, ze nie wpadne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga22
kochane yasminellki pomocy !! przed chwila nastala moja pora na wziecie tabletki patrze......a ja mam w opakowaniu tabletke z soboty !!!!!! tzn z wczoraj nie wiem jak jest to mozliwe bo bardzo tego pilnuje no ale stalo sie !!!!! To miala byc moja 7 tabletka bo zaczelam brac w tamta niedziele , kochalismy caly ten piatek i sobote do tak godz 15 (tebletke dopiero zapomnialam o 19 w sobote ) potem sie juz nie widzielismy. Przed chwila wzielam 2 na raz> Prosze pomozcie czy mam sie martwic i co powinnam dalej robi????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga22
moze troche niewyraznie to napisalam tabletke pominelam wczoraj o 19 a rozstalismy sie ze soba o 17 czyli przed pominieciem, po tym jak ja zapomnialam juz sie nie widzielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciaraaa
hej drogie Panie ;) Ja również mam do Was pytania ;) czy to normalne, że podczas brania yasminelle wystepuja zamiast plamienia krwi plamienie takiej zoltej wydzieliny ? :( bo sie martwie bo jej ilość jest mniej wiecej taka sama jak plamienie :( yasminelle biore 13 dzien przez 7 dni mialam okres i pod koniec plamienie, które potem przemieniło sie w te żółtą wydzieline :( Drugie moje pytanie to o działanie antykoncepcji :) jak sie bierze blistry to pomiedzy robi sie 7 dniowe przerwy i w tym czasie rowniez jestesmy chronione prawda ? chociaz nie bierzemy ?? A jeśli chodzi o skutki uboczne to przed braniem naczytałam się tego forum że wystepują jakieś wulkany na policzkach nawet u tych dziewczyn które wcześniej miały delikatną skóre, ale na szczęście u mnie nie widze róznicy i cera nadal jest ładna wiec nie narzekam:) przytyc nie przytylam, wrecz mowia ze schudlam ;) a jesli chodzi o piersi to urosly i moj chlopak jest wniebowziety :P hehe jesli o suchosc o ktorej tez wczesniej pisaly dziewczyny to rowniez nie mam a libido to chyba w normie :P ani sie nie powiekszylo ani nie zmniejszylo ;) heheh Aha jeszcze zapomniałam dodać że również mam pieczenie po stosunku :( Dziękuje za odpowiedzi z góry ;);) i PoZdrawiam Yasminellki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wszytskie wasze pytania
jest odpowiedź w ULOTCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olga
W opakowaniu jest napisane, ze jesli sie pomie w pierwszy tygodniu a uprawialassex to powinnas sie skontaktowac z lekarzem... Jesli nie mialas innego zabezpiecznie i skonczyl w Tobie to idz do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaa
hej yasminelki. mam pytanko czy ktoras z was przechodzila z plasterkow na tabletki jasmin lub yasminelle??? bo chyba zrobie tak, nie wiem tylko ktore wybrac??? po plasterkach dobrze sie czuje, tylko czuje sie jakbym caly miesiac miala okres, okropnosc! po ktorychs z tych tabletek tez mi to grozi??? i ostatnie pytanko po ktorych urosna mi piersi??? bo przydaloby mi sie to troszke, poniewaz mam niewielkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markotkaa
Witam was wszystkie.. Martwi mnie pewna rzecz.. nie wiem moze panikuje ale sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne nie narzekam na Yasminelle bo bardzo dobrze sie po nich czuje i jest okej. Ale nie o to chodzi.. po prostu w trakcie drugiego opakowania tabletek kochałam sie ze swoim chlopakiem i zrobilismy to do konca i teraz sie boje ze moge byc w ciazy;/ od piatku zaczelam przerwe dzis jest niedziela i w tamtym miesiacu wlasnie w niedziele dostalam okres a teraz jeszcze go nie mam.. :( nie wiem czy moge byc w ciazy?? prosze pomozcie mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do Markotka----->jeśli przestrzegałaś brania tabletek to nie masz się o co martwić. jednym kobietkom "leje" się przez cały miesiąc, Tobie ma prawo się spóźnić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markotkaa
Dziekuje Ci Amelio za odpowiedz :* Tak brałam cały czas, nie opuscilam zadnej tabletki ani nic z tych rzeczy wiec mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i w ciagu tej przerwy dostane okres bo nie chcialabym jeszcze zostac matką. Oby przyszedł upragniony pan okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
nogi przestały boleć w sobotę. są jak nowe. za to 3 pryszczogule w okolicach czoła, na które nie działa specyfik antypryszczowy. i tyle wieści na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×