Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

kryształek=> lekarz rodzinny ma takie uprawnienia żeby wypisać receptę, ale to od niego zależy czy wypisze. mój chciał wyniki ostatniej cytologii, wyniki testów wątrobowych zobaczyć, oraz zaświadczenie od ginekologa jakie tabsy łykam.jak mu przedstawiłam to nie było problemów, ale ja rzadko z tej możliwości korzystałam, bo wolałam się przejść do gina raz na trzy miesiące, zbadać się i dostać kolejną receptę, wiedząc, że wszystko jest ok. szyszka=> co do solarium to nie wiem, ja nigdy nie chodziłam, ale moja siostra chodzi bardzo regularnie (nie to żeby jakąś frytką była, ale to jej chumor poprawia zimą :) ) i nic się nie dzieje,żadnych plam. a piersi, no cóż mi po zaprzestaniu brania zleciały do poprzedniego rozmiaru, co w moim przypadku nie cieszy mnie za bardzo, ale wiedziałam że tak będzie i nie brałam ich na zwiększenie piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o pomoc..
Hej dziewczyny. Mam problem, moze Wy mi pomozecie. Wczoraj o godzinie 20stej wzielam druga tabletke z drugiego blistra, kolo godziny 24:00-1:00 wymiotowalam.. po przeczytaniu ulotki rano, wzielam dodatkowa tabletke, to bylo o godzinie 10:30. Czy myslicie, ze wszystko bedzie okey? i jak teraz zrobic, jezeli mam jedna tabletke mniej.. Pomozcie prosze.. Dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Prosze o pomoc..----- trzeba bylo dokladniej przeczytac ulotke....tabletka wchlania sie do 3 h a tym bardziej o godzinie 24 nie bylo jej w zoladku...Teraz skonczysz blister dzien wczesniej, tylko nie zdziw sie jak bedzie zle sie czula.Nastepnym razem nie bierz tak ochoczo dodatkowej tabletki bo organizm bardzo tego nie lubi.Tylko jak jest to uzasadnione. szyszka24 ----- na co 2 stronie jest poruszany temat solarium.Chodzisz na wlasna odpowiedzlanosc...tabletki powoduja przebarwienia,mozesz ich dostac od razu,po jakims czasie a nawet dopiero po odstawieniu tabletek.A jak bedziesz miala farta to wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka111
mam takie pytanie otóż wziełam wczoraj druga tabletke yasminelle dopiero a dzis jest trzeci dzien okresu i ja go nie mam juz wogóle od rana ani jednej plamki... czyzby tabletki tak szybko na to wpłyneły?? czy to normalne?? miał ktos taką sytuacje?! dodam ze zazwyczaj moj okres trwał 5 dni piersze dwa dni raczej obfite 3,4 dzien srednie plaminie 5 dnia prawie nic kilka krpoelek...tabletki lykam o 21 i przestrzegam zalecen zamieszczonych w ulotce!czy wszystko ok? proszę o odpowiedz.. młoda położna pomożesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
muffinka111 --- to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---- czytalam wczesniejsze posty na temat ciazy a krwawienia...i to znaczy,ze jesli w jakis sposob zaszloby sie w ciaze,to krwaiwenie moze wystapic,ale nie bedzie ono juz normalne,obfite,tylko to moga byc jakies male brazowe plamy???nie bedzie zwyklego krwawienia??:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka111
młoda położna dziękuje za odpowiedż... a mam do Ciebie jeszcze takie jedno pytanie.. otóz jesli bedę brała tabeltki regurlanie i przestrzegała zalecen z ulotki to nie zajdę w ciąze? wiem z e to jest napisane w ulotce ale chce sie upewnic:-)) czego jeszcze nie nalezy robic czy nie zmniejszac skutecznosci yasminelle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
muffinka111 ---- jezeli bedziesz brala zgodnie z ulotka to na 99% nie zajdziesz.Co wplywa na skutecznosc? Wszystko to co jest wymienione w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Aniołki:) Chwilke mnie tu nie było,wracam bo dzien bez was dniem starconym;) Ale... nie biorę juz Y:( Pamiętacie jak mowiłam ,że przytyłam? Otoz nie przytyłam ,ale miałam straszne doły z tym związane ,skontaktowałam się z moim gin i dostałam \"rozkaz\" pojscia do psychologa ..znowu ,bo o tym Wam nie mowiłam,ale miałam w przeszłaosci problemy z nie/jedzieniem, problem był powazny ,całą ciązę pod zywiłam sie pod okiem specjalistow z tego powodu ,no i teraz biorąc Y moj organizm \"przypomniał \" sobie o tym i zaczęłam świrowac dosłownie. Wróciłam Do Novynette a na dolegajace mi przy nich obrzęki dostałam recepte na lek. Teraz moja psychika jeszcze kuleje ale mam nadzieje ,że uda mi sie wrocic do rownowagi.To starsznie uciazliwe jak czlowiek nagle nienawidzi siebie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka111
młoda położna mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie otóz odnośnie tego ze te tabletki wpłyneły ze okres ze trwał mi tylko dwa dni czyli te tabletki tak silnie na mnie wpyneły? tak silnie na mnie działaja? od czego moze to zalezec ze tylko dwa dni ten okres trwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
muffinka111 --- tabletki maja to do siebie,ze moga skracac okres i zmniejszac krwawienie nawet po 1 tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---chyba zaczely Cie denerwowac moje pytania..;/ przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia --- przepisalas to co ja napisalam wczesniej...dla mnie to nie bylo pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---wiem:| jestem schizolem....ciagle cos sobie wmawiam:( mialam normalny okres a swiruje...gdyby tak kazda z nas miala to po co bylyby te tabsy?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 lutego wybieram sie po tabletki anty...do tej pory kochalam sie z moim facetem bez zabezpieczenia, juz mam dosc stresu ze za kazdym razem moge byc w ciazy czytalam duzo o yasminell i chyba sie uciesze jezeli lekarz mi je przepisze, nawet bez badan przeciez nie za kazdym razem trzeba robic badania do tabletek antykoncepcynych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je odradzam przytyłam po nich 10kg i nie moge zrzucic dodam ze nie jadłam duzo zastanów sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana wystarszylas mnie nie moge przytyc bo i tak mam za duzo kilo co tu robic aby nie przytyc po anty tabsach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. nie wiem co ci doradzic ja przytyałam w trakcie ale najwiecej jak odstawilam to juz byla masakra:(zatrzymała mi sie woda w organizmie i tak jest juz pol roku lekarz mowi ze minie za kilka miesiecy a ja jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah rihana wspolczuc moge tylko i wiec ze to dopiero przede mna, Ty masz to juz za soba, ale sa sposoby na wytracenie wiekszej ilosci wody z organizmu tylko trzeba poszukac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam ale nie dziala za bardzo ja tylko ostrzegam zawsze dziewczynyty mozesz np schudnac wiec sprobuj jak zacznie sie cos dziac to odtawisz lekarze chetnie je przepisuja bo sa drogie w porownaniu z innymi:)trzyma kciuki za ciebie bys ty nie musiala zalowac ze je brałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana dziekuje bardzo za Twoje dobre checi , a napisz mi ile one kosztuja??? i czy sa na jeden cykl, ile lekarz moze ich przepisac? aby co trzy miesiace nie latac do niego po tabsy pozdrawiam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosztuja zaleznie od apteki od 37 do 44zł ja plcilamzawsze tak 42zł sa na 21 dni opakowanie i 7 dni przerwy i znow tak jak wiekszość tabsów co do recept moj mnie badał co 2 miesiace wiec co 2 miesiace wizyta i kolejny wydatek a trzeba sie badac bo po nich mi sie zrobikly pecherzyki na jajniku i w pore je odstawiłam tzn lekarz mi kazał niezwłocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihuana co myslisz o tym kocham sie z moim chlopakiem od roku bez zabezpieczenia, on nie konczy we mnie, na szczescie nie zaszlam w ciaze, ale przeciez w jego sluzie moga znajdowac sie plemniki, wiec cos jest nie tak, ze nie zaszlam w ciaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niekoniecznie czasem niektorzy maja farta:)moja przyjaciolka wpadła dopiero po roku z kawałkiem:)zastanów sie nad tabletkami to jednak hormony moze stosujcie prezerwatywy wiem ze moze to nie rewelacja ale zawsze jakies mniejsze ryzyko idz tez do gina i zbadaj sie tak po prostu rutynowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide 7 lutego i przebada mnie napewno, poprosze o tabsy poniewaz nie chce sie juz martwic ze od okresu do okresu czekam, raz spoznil mi sie 5 dni i bylam w szkou juz mysllam ze ciaza, robilam trzy testy i wszystie negatywne wiec bylam spokojiejsza ide po tabsy 7 lutego i koniec niech sie dzieje co chce tylko teraz ciekawa jestem co mi powie czy moze juz jestem w ciazy czy moge brac tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze, apetyt nie zmienil mi sie....nie widze zmian mimo ze od zaplodnienia moglo minac 4 dni dopiero, ale ciekawa jestem bo akurat teraz moglo sie przytrafic bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28 lat, i nie chcialabym byc przy naszych warunkach jeszcze mama , moze za pare miesiecy napewno ale teraz ??? oczywiscie jesli bedzie dzieciatko to bede je kochala i cieszyla sie ze jest tak samo jego ojciec ale coz , teraz jeszcze nieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana powiedz mi jezeli mam przyjac pierwsza tabletke , i pojawilo sie tylko brazowe krwawienie nie znaczne to czy juz mam przyjac tabletke, to pytanie od pewnej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×