Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość ja222222
pomoze mi ktos?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja222222
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggg
mam jeeszcze takie pytanie - czy to mozliwe, zeby tabletki antykoncepcyjne wplywaly na psychike?, biore yasminelle i oprocz wielu skutkow ubocznych, ktore u mnie wystepuja i o ktorych juz pisalam, pojawia sie takze jakaś zmiana w podejsciu do zycia: nie mam ww ogole ochoty na seks, wczesniej przed tabletkami, wrecz przeciwnie, nic mi sie nie chce, wszystko mam gdzieś - wczesniej tak nie mialam, bylam moze nawet momentami zbyt ambitna i ciagle chce mi sie ryczec - wczerśniej ryczalam tylko jak sie cos strasznego wydarzylo a nie z byla powodu, no i podstawowe pytanie: CZY TO MINIE? Bo czuje sie jak jakaś dziunia-bidulka bez ambicji, a wczesniej, przed tabletkami mialam pelno pomyslow i bylam bardzo przedsiebiorcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja222222
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggg
mam jeeszcze takie pytanie - czy to mozliwe, zeby tabletki antykoncepcyjne wplywaly na psychike?, biore yasminelle i oprocz wielu skutkow ubocznych, ktore u mnie wystepuja i o ktorych juz pisalam, pojawia sie takze jakaś zmiana w podejsciu do zycia: nie mam ww ogole ochoty na seks, wczesniej przed tabletkami, wrecz przeciwnie, nic mi sie nie chce, wszystko mam gdzieś - wczesniej tak nie mialam, bylam moze nawet momentami zbyt ambitna i ciagle chce mi sie ryczec - wczerśniej ryczalam tylko jak sie cos strasznego wydarzylo a nie z byla powodu, no i podstawowe pytanie: CZY TO MINIE? Bo czuje sie jak jakaś dziunia-bidulka bez ambicji, a wczesniej, przed tabletkami mialam pelno pomyslow i bylam bardzo przedsiebiorcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja222222
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggg
mam jeeszcze takie pytanie - czy to mozliwe, zeby tabletki antykoncepcyjne wplywaly na psychike?, biore yasminelle i oprocz wielu skutkow ubocznych, ktore u mnie wystepuja i o ktorych juz pisalam, pojawia sie takze jakaś zmiana w podejsciu do zycia: nie mam ww ogole ochoty na seks, wczesniej przed tabletkami, wrecz przeciwnie, nic mi sie nie chce, wszystko mam gdzieś - wczesniej tak nie mialam, bylam moze nawet momentami zbyt ambitna i ciagle chce mi sie ryczec - wczerśniej ryczalam tylko jak sie cos strasznego wydarzylo a nie z byla powodu, no i podstawowe pytanie: CZY TO MINIE? Bo czuje sie jak jakaś dziunia-bidulka bez ambicji, a wczesniej, przed tabletkami mialam pelno pomyslow i bylam bardzo przedsiebiorcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Pytanie do pomocnej młodej połoznej ;] Wczoraj o 22 dostałam okres. Właśnie bede zaczynala brac Yasminelle. Dopiero pierwsze opakowanie. Musze zaczac puerwszego dnia okresu. Czy to duzo zmienia jezeli tabletke wezme dziss??? Wczoraj jeszcze nie mialam kuipnych bo sie nie spodziewalam ze bedzie wczesniej ;] Własnie wybieram sie do apteki Tabletke planuje wziasc o 21. czy w takim momencie powinnam zrezygnowac z godziny o ktorej planowalam brac tabletki i przyjmowac je owczesniej. Czyli o jakiejsc 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggg
mam jeeszcze takie pytanie - czy to mozliwe, zeby tabletki antykoncepcyjne wplywaly na psychike?, biore yasminelle i oprocz wielu skutkow ubocznych, ktore u mnie wystepuja i o ktorych juz pisalam, pojawia sie takze jakaś zmiana w podejsciu do zycia: nie mam ww ogole ochoty na seks, wczesniej przed tabletkami, wrecz przeciwnie, nic mi sie nie chce, wszystko mam gdzieś - wczesniej tak nie mialam, bylam moze nawet momentami zbyt ambitna i ciagle chce mi sie ryczec - wczerśniej ryczalam tylko jak sie cos strasznego wydarzylo a nie z byla powodu, no i podstawowe pytanie: CZY TO MINIE? Bo czuje sie jak jakaś dziunia-bidulka bez ambicji, a wczesniej, przed tabletkami mialam pelno pomyslow i bylam bardzo przedsiebiorcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Pytanie do pomocnej młodej połoznej ;] Wczoraj o 22 dostałam okres. Właśnie bede zaczynala brac Yasminelle. Dopiero pierwsze opakowanie. Musze zaczac puerwszego dnia okresu. Czy to duzo zmienia jezeli tabletke wezme dziss??? Wczoraj jeszcze nie mialam kuipnych bo sie nie spodziewalam ze bedzie wczesniej ;] Własnie wybieram sie do apteki Tabletke planuje wziasc o 21. czy w takim momencie powinnam zrezygnowac z godziny o ktorej planowalam brac tabletki i przyjmowac je owczesniej. Czyli o jakiejsc 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziii
Pytanie do pomocnej młodej połoznej ;] Wczoraj o 22 dostałam okres. Właśnie bede zaczynala brac Yasminelle. Dopiero pierwsze opakowanie. Musze zaczac puerwszego dnia okresu. Czy to duzo zmienia jezeli tabletke wezme dziss??? Wczoraj jeszcze nie mialam kuipnych bo sie nie spodziewalam ze bedzie wczesniej ;] Własnie wybieram sie do apteki Tabletke planuje wziasc o 21. czy w takim momencie powinnam zrezygnowac z godziny o ktorej planowalam brac tabletki i przyjmowac je owczesniej. Czyli o jakiejsc 12? Przyjęcie pierwszej tabletki w pierwszym dniu okresu to oznacza ze przed uplywem 24 h przed reoxpoczeciem krwawnienia czy jak najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggg
mam jeeszcze takie pytanie - czy to mozliwe, zeby tabletki antykoncepcyjne wplywaly na psychike?, biore yasminelle i oprocz wielu skutkow ubocznych, ktore u mnie wystepuja i o ktorych juz pisalam, pojawia sie takze jakaś zmiana w podejsciu do zycia: nie mam ww ogole ochoty na seks, wczesniej przed tabletkami, wrecz przeciwnie, nic mi sie nie chce, wszystko mam gdzieś - wczesniej tak nie mialam, bylam moze nawet momentami zbyt ambitna i ciagle chce mi sie ryczec - wczerśniej ryczalam tylko jak sie cos strasznego wydarzylo a nie z byla powodu, no i podstawowe pytanie: CZY TO MINIE? Bo czuje sie jak jakaś dziunia-bidulka bez ambicji, a wczesniej, przed tabletkami mialam pelno pomyslow i bylam bardzo przedsiebiorcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziii
Pytanie do pomocnej młodej połoznej ;] Wczoraj o 22 dostałam okres. Właśnie bede zaczynala brac Yasminelle. Dopiero pierwsze opakowanie. Musze zaczac puerwszego dnia okresu. Czy to duzo zmienia jezeli tabletke wezme dziss??? Wczoraj jeszcze nie mialam kuipnych bo sie nie spodziewalam ze bedzie wczesniej ;] Własnie wybieram sie do apteki Tabletke planuje wziasc o 21. czy w takim momencie powinnam zrezygnowac z godziny o ktorej planowalam brac tabletki i przyjmowac je owczesniej. Czyli o jakiejsc 12? Przyjęcie pierwszej tabletki w pierwszym dniu okresu to oznacza ze przed uplywem 24 h PO reoxpoczeciem krwawnienia czy jak najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziii
IGGGG=> Z TEGO CO CZYTAŁAM To jest tak że to powinno przejsc. Faktycznie czesto jest to efekt tabletek, ale pamietam ze bylo napisane ze przejsciowy. Poczekaj troche a jak nie minie pojdziesz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieekk
Biorę 4 opakowanie yasminelle, od jakiegoś czasu boli mnie lewa noga w kolanie, anie doznałam żadnego urazu, czy to może być coś z zakrzepicą? tyle się o tym naczytałam i się boję. Wcześniej nigdy tabletek nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
dla mnie te tbsy to najdrozsze i najgorsze gie jakie brałam.wzięłam 4 tabletki .reszta poszła do kosza.ryczałam całe dnie bez powodu.w nocy bolały mnie łydki .dretwiały wrecz.,do tego ciągły ból głowy .aha i nieposkromiony apetyt.zakładam spiralkę .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
hejka ;) ja biore jasminelle od 9 dni. i dopiero od 3 dni czuje ze cos sie ze mna dzieje nie tak ;( to znaczy spie po 12 godzin dziennie i nadal jestem senna, a wczesniej spalam po 5 a to jest duza roznica, nie mam wogole apetytu, przez tydzien schudlam 3 kilo ;( a ja myslalam ze po tych tabletkach to raczej przytyje ... na tym mi najbardziej zalezalo,oczywiscie na rowni z antykoncepcja. jak tak dalej pojdzie to juz sama nie bede wiedziala co mam robic dalej ?? czy ktos mial moze podobne dolegliwosci ?? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Wczoraj zażyłam szóstą tabletkę z pierwszego blistra i do tej pory wszystko było ok. zero skutków ubocznych no może poza tym ze mam trochę mniejszy apetyt ale tym sie akurat nie przejmuje:) Prawdziwy koszmar przezyłam dziś rano kiedy spojrzałam w lustro.....:( pięć bolących "syfów" na twarzy:( :( co mam zrobić ja tak nie chce:( Czy któraś z Was miała też taki problem? czy to minie?:( kiedy??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było dużo pytań odnośnie witaminy C... Oto co znalazłam na ten temat: Witamina C może podnieść poziom estrogenu - składnika tabletek antykoncepcyjnych co oczywiście wzmocni działanie tych tabletek. Jednak należy brać pod uwagę ewentualne nasilenie działań ubocznych estrogenów czyli m.in. dolegliwości ze strony pęcherzyka żółciowego, grzybicze infekcje pochwy, powiększenie i tkliwość piersi, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, wypadanie włosów, migreny, depresje. Dane te dotyczą stosowania 1000mg dawki witaminy C. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Laseczki:) czy któraś z Was może odpowiedzieć na moje pytanie? to dla mnie bardzo ważne. moje pytanie znajduje sie dwa piętra wyżej:) pozdr.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ja napiszę jak było ze mną:) U mnie przy 1opakowaniu też nie było ciekawie.Ale teraz jest znacznie lepiej,nie wyskakują już mi tzw.\"wulkany\" tylko jakieś pojedyncze,malutkie...czasami:)ale bardzo rzadko.Najgorsze są te blizny,ale z nimi już sobie zaczynam radzić:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przy drugim opakowaniu yasminelle,dopiero je rozpoczelam(dzis 2 tabletka)i mam pytanie czy silny bol reki-taki jakby ucisk(cos jak przy slabym ciśnieniu)moze byc skutkiem zazywania tabletek?czekam na wasze odpowiedzi,moze mial ktos podobne objawy?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggg
rogas-> ja tez mam po yasminelle pelno skutkow ubocznych, pisalam o nich chyba 2 strony wczesniej, teraz nie wiem co robic- brac 2 opakowanie i czekac ze te dolegliwosci mina, czy przestac to brac??? do gin moge isc dopiero za poltora miesiaca bo wczesniej nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Mruczek23---- czyli chcesz powiedzieć że te bolące "wulkany" wyskakiwały Ci przez całe pierwsze opakowanie?????? No to mnie pocieszyłaś:) mam nadzieje że u mnie tak nie będzie:):) Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassmin
Mam pytanie, zanim dostałam okresu brałam "luteinę", przez jakieś 8 dni (z powodu torbiel), później dopiero 2 dnia okresu przyjęłam "yasminelle" wiem ze dla pewnego działania powinno się ją przyjąć 1 dnia, dziś wzięłam 10 tabletkę z blistra i mam pytanie czy to że brałam "luteinę" i że nie zaczęłam od 1 dnia, mogło sprawić że tabletki nie będą działać ? Czy może teraz po 10 tabletce działają tak samo jak będą działać np. podczas brania 3 blistra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SloneczkoP
WitAm wszystkich:)ja jak bralam yasminelle to nie czulam wg tego zze je bralam:)bylo tak samo ze mna czy ja bralam czy nie:)sa super:)nigdy mnie nie zawiodly nawet wtedy gdy minelo juz 12 godzin od nie wziecia tabletki:)to tez zalezy napewno od organizmu kazdej z nas:):)sa to najlepsze tabletki dla mlodych kobiet:)i dziewczat:)ja mam heh dopiero 18 lat:)dziewczyny choc tyle kosztuja to naprwde warto:P:P:P:)pozdrowienia dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SloneczkoP
to jest ze masz wziac jak najszybciej:)jesli wezmiesz dzis o taj 21 to przez ten tydzien musisz sie dodatkowo zabezpieczac:)np poprzez gumkke:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---Wikuś W moim przypadku te\"wulkany\" pojawiały się zawsze odkąd pamiętam( 1 albo 2,jak nie na policzku,to na czole lub brodzie i tak w kółko...jeden znikał to następny się pojawiał),no teraz jak biorę Y już nie wracają(oby nie wróciły!!)tylko takie malutkie pryszczyki bardzo sporadycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Mruczek23---- no umnie tez niestety zdazalo się ze wyskakiwały mi "wulkany" ale tylko przed okresem i co najwyżej dwa, teraz mam pieć i strasznie bolą-modle sie zeby nie bylo gorzej bo jak tu sie ludzim na oczy pokazac z taką tważą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zapomniałam o najważniejszym...wiesz te zmiany cery to nie tak od razu,musisz troszeczkę poczekać Wikuś, w moim przypadku po 1opakowaniu było już lepiej(np.moja siostra zauważyła,że mam ładniejszą cerę:) ) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×