Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

I pamiętaj żeby ich nie dotykać...nie wyciskać!!Pamiętam,że jak nie dotykałam w ogóle tych "wulkanów" to nie były aż tak bardzo widoczne i schodziły po 2,3 dniach:) 3maj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tagusia --- dzięki za odp., czuję się dzięki temu lepiej ;) w sumie brałam je wg ulotki i żadnej nie pominęłam, więc chyba luz ;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na początku, przy pierwszym opakowaniu też wyskakiwało dużo różnych rzeczy na twarzy ;p szczególnie na czole i brodzie :/ a teraz już jest okej i mam lepszą cerę niż przed braniem tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia17
MŁODA POŁOŻNA---> no wlasnie ja sie chyba od nich uzależniłąm :( dlatego pytam :( nie osłąbią mi tabletki czy coś w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekkkkk
ja koncze 3 blister i dekold bez zmian ciagle w krostkach, juz mam tego dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Mruczek23---- mam ich nie wyciskać??? to nie takie proste;) ale ok.postaram sie. Dzięki za informacje:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Funia89 i Mriczek23----- a co z zaskornikami tez znikaja?, bo ja niestety mam ich dość dużo i zastanawiam sie czy po jakimś czasie znikną i nie będą się już pojawiać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
oj przepraszam nie MRICZEK TYLKO Mruczek23;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_a
hej dziewczyny! mam pytanie :) to beda moje pierwsze tabletki i w zwiazku z tym mam wiele watpliwosci! czy jesli dostane okres rano to moge wziac pierwsza tabletke o 21? to w sumie ten sam dzien ale ponad 12h od dostania miesiaczki wiec sama nie wiem... nie chce brac rano bo w zaleznosci od dnia tygodnia wtsaje o bardzo roznych porach :( bede bardzo wdzieczna za odpowiedz! pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikuś---> moje zaskórniki:) oj nie zniknęły,ale to nie tak wszystko od razu:P Na zaskórniki używaj peelingu, może pomoże:) jakieś maseczki,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Hej dziewczyny! Ja zaczęłam właśnie czwarty blister. To są moje pierwsze tabletki ale chyba dobrze na nie zareagowałam. Zadnych plamień, krwawienie zawsze w czwartm dniu przerwy, nastrój w porządku, libido jak zawsze. Problemów z cerą nigdy nie miałam i na szczęście tak pozostało:-) Jedyne skutki uboczne to bolesne piersi ale mogę to przeżyć bo powiększyły się o rozmiar co w moim przypadku jest raczej zaletą;-) No i czasem drętwieją mi nogi ale może to z braku witamin, mam zamiar kupić jakiś zestaw bo jestem kawopijcą i w moim organizmie chyba już w ogóle nie ma magnezu. Od trzeciego tygodnia brania yasminelle współżyję bez zabezpieczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziii
Do Młoda_a Jeżeli dostajesz okres rano mozesz wziasc tabletki o 21. Dzisiaj pytalam lekarza o cos podobnego. Dostalam okres wczoraj o 23 Ale tabletki kupilam rano i nie wiedzialam czy od razu wziasc czy czekac do 21. Doktor powiedziala ze dla pewnosci ze bym wziela teraz ze to zawsze nie 12 h aledwa razy wiecej by bylo. I zebym sobie powoli przsuwala ;] Także wiez o 21 i sie nie martw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Rogus --> ila ja bym dała, żeby schudnąć od samych tabletek... Też sie obawiałam, że mi się cera pogorszy, ale na razie tego nie widzę...ale może tydzień to za krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassmin
Mam pytanie, zanim dostałam okresu brałam "luteinę", przez jakieś 8 dni (z powodu torbiel), później dopiero 2 dnia okresu przyjęłam "yasminelle" wiem ze dla pewnego działania powinno się ją przyjąć 1 dnia, dziś wzięłam 10 tabletkę z blistra i mam pytanie czy to że brałam "luteinę" i że nie zaczęłam od 1 dnia, mogło sprawić że tabletki nie będą działać ? Czy może teraz po 10 tabletce działają tak samo jak będą działać np. podczas brania 3 blistra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassmin
Mam pytanie, zanim dostałam okresu brałam "luteinę", przez jakieś 8 dni (z powodu torbiel), później dopiero 2 dnia okresu przyjęłam "yasminelle" wiem ze dla pewnego działania powinno się ją przyjąć 1 dnia, dziś wzięłam 10 tabletkę z blistra i mam pytanie czy to że brałam "luteinę" i że nie zaczęłam od 1 dnia, mogło sprawić że tabletki nie będą działać ? Czy może teraz po 10 tabletce działają tak samo jak będą działać np. podczas brania 3 blistra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassmin
Mam pytanie, zanim dostałam okresu brałam "luteinę", przez jakieś 8 dni (z powodu torbiel), później dopiero 2 dnia okresu przyjęłam "yasminelle" wiem ze dla pewnego działania powinno się ją przyjąć 1 dnia, dziś wzięłam 10 tabletkę z blistra i mam pytanie czy to że brałam "luteinę" i że nie zaczęłam od 1 dnia, mogło sprawić że tabletki nie będą działać ? Czy może teraz po 10 tabletce działają tak samo jak będą działać np. podczas brania 3 blistra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassmin
Mam pytanie, zanim dostałam okresu brałam "luteinę", przez jakieś 8 dni (z powodu torbiel), później dopiero 2 dnia okresu przyjęłam "yasminelle" wiem ze dla pewnego działania powinno się ją przyjąć 1 dnia, dziś wzięłam 10 tabletkę z blistra i mam pytanie czy to że brałam "luteinę" i że nie zaczęłam od 1 dnia, mogło sprawić że tabletki nie będą działać ? Czy może teraz po 10 tabletce działają tak samo jak będą działać np. podczas brania 3 blistra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_a
dzieki wielkie :-) dobrze ze jest takie forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikuś ---> nie wiem czy to od tabletek czy od kremu, którego używam, ale mi znacznie poznikały ;) a smaruję sobie buźkę kremem o nazwie Brevoxyl, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Funia89----- czy ten krem o którym pisałaś jest do kupienia w aptece??? i do jakiego typu skóry?;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROGAś
tiger ----> lekarz mi poiedzial ze one wlasnie niby powoduja tycie,tzw nabieranie wody w organizmie ale to pzez pierwszy miesiac brania, a pozniej sie juz to normuje. ja jestem w odwrotnej sytuacji ;( nie chcem wygladac jak kosciotrup ;( a teraz waze juz 44 kilo ;(( gdzie mam 165 wzrostu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarss
Yasminelle (0,02mg + 3 mg) Yasminelle jest tabletką antykoncepcyjną i jest stosowana w celu zapobiegania ciąży ! Blister zawiera 21 tabletek Orginalne tabletki z ulotka po polsku ! Towar apteczny ! Cena za paczke 70 zł Odbiór osobisty wroclaw / olesnica Lub expresowa wysyłka kurierem Kontakt: gg 1572522 dolarss@o2.pl Chcesz załatwić sprawe szybko,uczciwie i dyskretnie? Nie zwlekaj ! W razie pytan prosze pisać, sluze radą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Rogaaś---- mój lekarz powiedział całkiem co innego niż Twój;) otórz stwierdził że te tabletki nie zatrzymoją wody w organizmie i nie powodują tycia:) ...ale jaja co:) każdy lekarz mowi co innego......... pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
dolarss--- 70zł.????????? za paczke? to juz chyba lekka przesada, ja w swojej aptec płace 35zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
rogas......wydaje mi sie ze zle lekarza zrozumialas te tab nie zatrzymuja wody w organizmie ja biore 3 op koncze i nic ani nie przybylo ani nie ubylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna ktos Tam
Hejka! biore Yasminelle koloło 8 miesiecy, jestem raczej zadowolna, czytajac wasze posty, chyba udało mi sie uniknąc jakis powazniejszych skutków. Raz zdarzyło mi sie plamienie w trakcie bodajze 3 blistra ale lekarz powiedział ze to sie zdarza w pierwszych 3 miesiacach brania. Jedyne co mnie teraz trapi to spavdek libido, od parunastu tygodni nie mam ochoty na sex, rzadko czuje pozadanie, tak jest w cyklu, a kiedy odstawie tabletki na tydzien miesiaczki, to ciagle mam ochote, mogabms nie wychodzic z lozka:) zastanawiam sie czy moze nie powinnam zmienic tabletek, bo po co mam je brac jak nie mam ochoty sie kochac? jestem tez bardziej senna, szybciej sie denerwuje, az sama siebie nie poznaje.Jedyne zmiany jakie u mnie wystepuja to zmiany psychologiczne. pozdrawiam i czekam na rade co zrobic? i czy ktoras z Was miala cos podobnego i czy samo przeszo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupuję za 33,90zł w B-stoku:) Ale te 70 zł to chyba 2blistry,tak?? Panna ktoś tam--->Ja też zauważyłam u siebie zmiany w psychice,sama siebie nie poznaję:( Jestem bardziej nerwowa, płaczliwa, zmieniłam się na gorsze, sama nie wiem co ja robię...mam dołka i w ogóle, czepiam się za byle co,krzyczę...i mam tego dosyć.I na dodatek pokłóciłam się i zerwałam z facetem(teraz wiem że ja sprowokowałam tą kłótnię). Mam nadzieję że to minie,bo zaczynam siebie samej nie lubić i jest mi przykro że krzywdzę osoby, które kocham:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akc
ja dzis bylam u ginekologa.... oczywiscie rowniez przepisal mi yasminelle. ogolnie to poszlam z takim problemem ze spoznia mi sie okres i przepisal mi zastrzyki progesteron juz raz to bralam... a pry okazji te tabletki. powiedzial ze dobrze wplywa na wage reguluje ja... a wy jakie macie opinie na ten temat...masz jeszcze jedno pytanko jak kochacie sie ze swoim partnerem i zarzywaccie te tabletki to wasz chlopak konczy w srodku bez zadnego innego zabezpieczenia czy w ogole tak nie robicie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Mruczek23------a które to opakowanie? Ja jestem w trakcie pierwszego i na razie nie zauwazyłam zadnych zmian w psychice, zaczynam sie bac bo ja ogolnie jestem osoba ktora latwo wyprowadzic zrownowagi, mam nadzieje ze mnie to nie dopadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
akc ---- jak przejrzysz troche forum to na pewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytania.Po co znowu nabijac bez sensu strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×