Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Anna88
Młoda położna - a czy jestes może w stanie powiedzieć mi co może mi dolegać? Mam nadzieję, że jutro już tego nie będzie, ale jeżeli okaże się, że to było zwykłe podrażnienie, to czy możliwe jest aby było aż tyle krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
hmja tez mam celulit na nogach i to od momentu brania y jak mozna sie tego pozbyc niedlugo lato :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Anna88 --- jestem w stanie powiedziec czego to moga byc objawy, tylko po co? Zebys zaczela sie martwic? Nie moge stawiac diagnoz przez net.nie napisze Ci co akurat Tobie moze dolegac bo to moze stwierdzic tylko lekarz po badaniu.Jezeli bardzo Cie to niepoki to wybierz sie do niego.Pozatym nie wiem co znaczy dla Ciebie 'az tyle krwi' z doswiadczenia wiem, ze trzeba patrzec na takie okreslenia przez palce.W czasie rozmowy na zywo latwiej jest to okreslic.Woda w wc zmieszana nawet z plamka krwi bedzie cala czerwona.Nie powiesz mi ,ze tej krwi bylo tyle co przy okresie.. lenjka..... ---- cwiczyc,cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Młoda położna - masz racje może trochę panikuję, jutro wszystko stanie się jasne. Nie było tyle co przy okresie, ale też więcej niż przy podrażnieniu. Na razie wyluzuje, bo może to nic poważnego :) dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Młoda położna - masz racje może trochę panikuję, jutro wszystko stanie się jasne. Nie było tyle co przy okresie, ale też więcej niż przy podrażnieniu. Na razie wyluzuje, bo może to nic poważnego :) dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Młoda położna - masz racje może za bardzo panikuję, poczekam do jutra. Nie było tyle krwi, ile jest przy okresie, ale też było więcej niż przy zwykłym podrażnieniu. Wyluzuję jak na razie :). Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Przepraszam za aż 3 odpowiedzi, ale był jakiś problem z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście moje pytanie w ogolee nie bylo precyzyjne. sam chaos;) Chodzi mi o to. Czy radzisz mi Mloda polozna brac tabsy czy je odradzasz???na początku byłam nastawiona do tabsów a teraz jak popwiekszyl mi sie celulit i nie mam ochoty na sex to juz nie wiem...Pytam o to co Ty polecasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) rzeczywiście moje pytanie nie byly w ogole precyzyjne. totalny chaos. Chodzi mi o to czy polecasz tabsy czy nie? powiekszyl mi sie celulit i nie mam ochoty na sex. tyle tylko ze raz uwazam ze powinnam je brac a raz wrecz przecziwnie. hustawka nastrojow???;) Jak zrezygnuje to po ilu miesiacach zrzuce te wode z organizmu? nie zebym jakos bardzo nabrzmiala , ale co jak co piersi mi urosly. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kotka111 --- z woda w czasie brania tabletek mozna sobie poradzic.Ziolka moczpedne albo aqua femin,wiecej ruchu i problem z glowy.Jak odstawisz to woda sama nie zniknie.Najprawdopodobniej nadal bedziesz miala problem z chomikowaniem wody.Od polowy cyklu oragnizm zatrzyna ja wstrzymywac.Moze jej sie uzbierac 3-4 kg.U mnie aqua femin sprawdza sie rewelacyjnie.Cellulit tez sam nie zniknie.Piersi natomiast wroca do swojego dawnego rozmiaru.Sama musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy chcesz brac czy nie.O figure trzeba dbac bez wzgledu czy bierzemy tabletki czy nie.Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiem ze z moim probleme nie powinnam tutaj psiac ale jestem mloda a wy pewnie duzo starsze i tez duzo wiecie a wiec ..troszke sie dzis zaczelam martiwc..poniewaz jak wlozylam sobie palec do pochwy poczulam jakas taj jakby chrzastke w srodku nie wiem jak to opisac.. czy to normlane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
ponawiam pytanie bo na tym forum panuje calkowity chaos...pominieto moje pytanie:czy jezeli zostalo mi 5 tabletek do konca 2 opakowania i dzis uprawialam seks ze swoim chlopakiem, nie doszlo jednak do konca, rano bez gumki, wieczorem z gumka ale pekla, czy moge spac spokojnie???mysle ze tak czy jestem na tym etapie zabezpieczona w 100% ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam! ja jestem w trakcie przerwy po 3 blistrze ale w weekend mialam straszny nastroj ciagle mialam łzy w oczach. Moj chlopak mnie nie poznawal bo nigdy nie mielsismy spięć i ja raczej zawsze jestem uśmiechnieta, mam nadzieje ze to minie jak jutro dostane okres. Pozdrawiam Was Yasminellki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja nie wiem co się dzieje,piersi tak mnie bolą,że nie mogę ich dotknąć,są jakby spuchnięte,nabrzmiałe i straszne żyły mi powychodziły:( Na dodatek boli mnie podbrzusze,mam takie dziwne skurcze:( A ja myślałam że skutki uboczne są już za mną,a tu pojawiają się nowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
yasminellko - jestem w przerwie przed 5 blistrem. zrezygnowałam z prezerwatywy na poczatku 2 i bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
a ze tak spytam bardziej doswiadczone - wczoraj miałam dostać okres (bo w czwartek wzielam ostatnia tabletke), i ten okres dostałam, ale na chwile...dostałam rano i był mniej wiecej do południa, a od wieczora już tylko delikatne, naprawde delikatne plamienie i to bardziej na różowo niż czerwono...co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla83
ah... najprawdopodobnie poczułaś szyjkę macicy... takie jest nasze ciało... Wiecie co jak narazie nie mam żadnych skutkow ubocznych... ciesze sie ale boje sie ze one i tak przyjda... zawsze raczej dobrze znosze jakiekolwiek leki... czy jest mozliwe ze moge wcale ich nie miec i ktore ewentualnie sa najczestsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
ja miałam z samego poczatku lekką dolinke (sennośc, czasem złość i drażliwość) ale trwało to naprawdę niedługo i od tamtej pory jest ok. a odpowie ktoś na moje wyżej postawione pytanie? naprawde sie martwie...byłam przed chwilą w łazience i nic ... już nawet to plamienie ustało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2120
Witam szanowne Panie. ja przez pare ładnych latek brałam NOVYNETTE no i szczerze nie polecam! Przytyłam 15 kilo!!! Ogólnie to czułam się dobrze, ale ta nadwaga, szok! W tym tygodniu zaczynam brać Yasminelle no i mam nadzieję że wrócę do swojej poprzedniej ( zgrabnej) sylwetki! Serdecznie pozdrawiam wszystkie kobietki które biorą Yasminelle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny biorę pierwsze opakowanie (tzn. teraz mam 2 dzien przerwy ale miesiaczki jeszcze brak) zawsze bralam regularnie. Ustalilam sobie godzine 15 na zażywanie tabletki. Raz mi sie troche zapomnialo i dopiero o 16 wzielam tabletke ale tylko RAZ! i mam pytanie czy jesli chlopak konczyl we mnie moge byc spokojna? Bardzo prosze o odpowiedz. Dziekuje z gory kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
w zeszlym miesiacu mi sie spoznil troszke...przestalam brac w czwartek, w sobote powinnam byla dostac i nic, ale w poniedzialek juz dostałam...nie patrz na to ze to 2 dzien i MUSISZ miec. masz dostać w tej przerwie, ale nikt nie poda Ci dokładnej daty. pewnie, ze na początku tej przerwy, i po 2-3 dniach, ale widzisz ja dostalam na 4 dzien i było ok (chociaz nie powiem - balam sie strasznie) ale odpowie mi ktos wreszcie co gdy okres sie zaczął i nagle mu sie cos odwidzialo? nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina111
Młoda położna mam pytanie proszę pomóż otóz ostatnio mialam naprewde nerwowy okres w zyciui musialam sie ratowac srodkami uspokajajacymi i tak w srode wzielam 3 tabletki valerin mite Skład: Jedna drażetka zawiera:200mg suchego wyciągu z korzenia kozłka lekarskiego (Valerianae radix extr. sicc.) 4-7:1standaryzowanego na zawartość kwasów walerenowych oraz masę tabletkową (mannitol, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, dodecylosiarczan sodu, laktoza, guma arabska, cukier, talk, barwnik Euroblend Black, wosk). w czwartek 30 kropel nervosolu wyciag z korzenia kozłka lekarskiego,wyciag z korzenia arcydzięgla, wyciąg z ziela melisy, wyciag z kwiatu lawendy, wyciag szyszek chmielu.... w piatek odbyl sie stosunek ale w sobote opoznilam sie o polgodziny z 21 na 21.30 i sie zastanawiam czy to moze wpłynac i w sobote ok 23 odbyl sie stosunek znow, w niedziele takze ok 16 i w nocy wzialm znow 2 tabletki valerin i dzis rano tez jedna i tak z godzine po dzisiejszej tabletce znow odbyl sue stosunek.... i sie zastanawiam czy jestem w pelni chroniona tabletki wszystkie zwielam tylko ta sobotnia z 30 minutowym opoznieniem i czy ten valerin i nervosol mjaj jakis wplyw na tabletki???????? dodam ze jestem w trakcie drugiego opakowania w dzis 14 tabletka pomóż!! mloda polozna pomoz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaa
dziekuje jagodowo za odpowiedz :* jestem spokojniejsza :) czyli teoretycznie nawet w 6 dniu przerwy moge dostac :D ale jak to mu sie odwidzialo? dostalas i na drugi dzien juz nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
jagodowo , tto sama mam , dostalam palmien przez 2 dni teraz trzeci dzien brazowe plamienia , test negatywny , w pierwszy dzien plamien zalozylam plaster evra! czy te prazowe plamienia maja cos z nimi wspolnego ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monuella124
jezeli jestem po piwerwszym blistrze dzisiaj powinnam zaczac drugi a ni zaczynam to kiedy bede mogla powrocic do tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
Ty jeszcze możesz sądzic, że prez plastry, a ja? tak o samo z siebie...poczekam jeszcze troche i zrobie test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
kiedy dostaniesz miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
mogę sądzić, arobiłam test ostatni groźny stosunek był 16lutego test już jest chyba wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla83
Ja już nic nie wiem... moja gin mi mowila ze przez pierwsze siedem dni brania pigulek mam sie dodatkowo zabezpieczac a potem to juz luz... wiec ja sie pytam czemu wy wszystkie macie tyle watpliwosci???????? Czy tabletki nie sa az tak skuteczne jak ja mysle??? Bo z tego co ja czytam to wiekszosc z was zabezpiecza sie dodatkowo znacznie dluzej czyli ok 2 miesiace... i jeszcze ma watpliwosci... bo przestaje powoli ufac pigulkom.... Poza tym duzo informacji znajduje sie w ulotce np. to ze pigulki zmniejszaja i skracaja krwawienie, wiec skad te niepewnosci??? Mam obecnie mieszane uczucia co do tabletek i fajnie jak ktos mnie pocieszy i powie ze bierze tabsy i niczym sie nie przejmuje... plissssss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
nie zapomniałam żadnej pigułki ale wcześniej miałam inne krwawienia a teraaz dzisiaj to brązowe plamienie!!! poprostu się martwie. kochaliśmy sie z partnerem do końca . nie wiem co już robić jutro idę do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×