Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

no ja iwem pojde do lekarza.. ale chce sie upewnic czy moge iwerzyc temu testowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skejcik
mam pytanie do młodej położnej, ale może inna z Was miała podobne doświadczenia. nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś tygodnia zaczęły mi wszędziw wychodzić żyły. najpierw były na rękach, potem wewnętrzna strona dłoni, następnie nogi, ostatnio zauważyłam także koło okolic bikini i na brzuchu. na skóre widać takie granatowe linie żył... zaczyna mnie to martwić. Y biorę od tygodnia. byłam nawet u gina, ale powiedziałą, że to niby nie od tego... sama nie wiem... czy ktoś może mi coś doradzić? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wcale ochoty na sex czy któraś z was ma podobny problem co robić? w końcu mąz tego nie wytrzyma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaaa
witam, mam takie pytanie, tzn. teraz (26.10.2008) jest zmiana czasu z 3 godz na 2, czy to ma jakis wpływ na pore brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIAK0-9
REXONAM MAM TEN SAM PROBLEM.móJ MąZ PO WOLI JUZ TEGO NIE WYTRZYMUJE. pODOBNO TABLETKI TAK DZIAłAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUSIAK0-9 i co proponujesz ja dziwie się tym młodym dziewczynom które pytają o zabezpieczenie nawet w czasie przerwy!!!! ja biorę tabsy z powodu endo i nawet nie wiem czy mi pomagają na pewno ne wpływają dobrze na małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaka78
wzielam tylko trzy tabletki i nie dalam rady wiecej, nogi mi cierply i bolaly okropnie. I dalej pobolewaja mam nadzieje ze to przejdzie:( Wole nie ryzykowac przy moich zylach. Czy teraz wszystko mi sie poprzestawia z cyklem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
ja wam proponuje isc do lekarza i może zmienic tabletki a nie dalej sie meczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexonaM ----------- mialam to samo ZERO OCHOTY na nic na zadne pieszczoty nie mowiac o sexie :P ... wkurzalam sie sama na siebie ze cos jest ze mna nie tak ... na szczescie po 3 opakowaniu to przeszlo ale to byla męczarnia ;// Powinno CI przejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipoppp
A mi ten brak ochoty na sex nie przechodzi, a to juz rok prawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny 3 godziny po tabletce mnie tak trochę przeczyściło. Mam się martwić?? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
mi tez brak ochoty na seks od 10 misiecy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jak
będzie z tą zmianą czasu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_arnier0
mam straszny problem. pominęłam tabletke antykoncepcyjną trzy dni pod rząd i to pod koniec blistra. nie wiem co mam teraz zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfghdfghjmdfhgfj
mam pytanie. czy jesli zmieniam tabletki z diany na yasminelle to powinanm robic 7 dniowa przerwe? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghdfghdfghjmdfhgfj ------ diane ma konska dawke hormonow w prownaniu z yasminelle wiec lepiej jakbys wziela yasminelle w pierwszym dniu krwawienia.Pomienelas 3 tabletki? Postepuj zgodnie z ulotka.Bierzesz w koncu diane czy yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfghdfghjmdfhgfj
dzieki. Jesli chodzi o mnie to wlasnie przerzucam sie na yasminelle, bo jakos mi nie sluzy i po jedym listku przytylam ok 5 kg...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 latka lublin
Yasminelle bede mieć przepisany na nieregularne miesiączki, niedobór estrogenów i progesteronu i nadmierną ilością prolaktyny. Z powodu małych ilosci estrogenu w ogole mi nie urosły piersi, czy yasmienelle to zmieni? Czy to bedzie juz tak na stałe czy po odstawieniu wszystko wroci do niepełnego B tak jak teraz? Mam 18 lat i brak biustu w sumie. Nie jest to pierwszorządny problem, jednak nie czuje sie kobieta z tego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 latka lublin --- w czasie brania tabletek anty moze dochodzic do nabrzmienia gruczlow piersiowych,ktore moze byc bolesne (nie musi) i moze prowadzic do zapalenia piersi (trzeba miec to na uwadze). Jest to skutek uboczny tabletek, i po ich odstawiniu piersi wracaja do normy.Biust mozna powiekszyc tylko i wylacznie silikonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baassia
Do mlodej poloznej: przeciez dziewczyny po niektorych tabletkach tyja i piersi tez im rosna...Ja biore trzecie opakowanie yasminelle,nic nie przytylam a piersi mnie caly czas bola i troche mi sie powiekszyly a tez nosze male B.Mam tez mala niedowage.Chcialabym przytyc. Moze poradzisz mi jakies inne tabletki, tylko takie ze nie mialabym po nich mdlsci bo po yasminelle swietnie sie czuje. Prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baassia --- owszem, jezeli tabletki wzmagaja apetyt i sie nad nim nie panuje to sie tyje.Ale tabletki same w sobie nie sa kaloryczne wiec taknka tluszczowa tylko przez tabletki nie moze sie zwiekszyc.Za to tabletki moga zatrzymywac wode,a tej w jednym cyklu moze sie uzbierac do 4kg i waga idzie w gore.Piersi rosna? Tak rosna, ale to jest nabrzmienie gruczlowe piersiowych i jak sie sama przekonalas moze byc bolesne.Piersi wracaja do swojego dawnego rozmiaru po odstawieniu tabletek.Chcesz przytyc? Idz na silownie,tkanka miesniowa wazy wiecej niz tkanka tluszczowa, albo wybierz sie do dietetyka.Wiecej bialka w diecie.Skoro po yasminelle swietnie sie czujesz to po co chcesz zmieniac? To co dla jednych jest dobre,to nie znaczy,ze dla kogos innego tez bedzie dobre,wiec nie bardzo mozna \'polecac\' tabletki.Ja sie rewelacyjnie czuje przy nuvaringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jestem totalnie nowa na tym i jakimkolwiek forum, więc liczę na wsparcie i wyrozumiałość. Z góry bardzo dziekuję. Piszę bo mam problem. Ciągle od duuugiego czasu brałam Yasmin i czułam się rewelacyjnie. Ale ostatnio postanowiłam że zmianię na Yasminelle, bo ma mniejszą ilość hormonów. Obecnie biorę Yasminelle pierwszy tydzień. Mój problem polega na tym, że przez kilka porannych godzin strasznie dokuczają mi nogi. Mianowicie od kolana w dół do kostki mam uczucie jakbym miała za ciasno nałożoną skarpetkę na łydkach. Nie jest to mrowienie raczej uczucie taki \"zmęczonych nóg\" jakbym przeszła masę kilometrów, a tak nie bylo. Czy to może być związane z Yasminella? Czy moze to zwykły zbieg okoliczności? Co mam robić? Kończyć opakowanie i zacisnąc zęby, przerwać? Pomożcie proszę. Nigdy nie miałam żadnych dolegliwości a ta jest okropna, bo te nogi naprawdę dają sie we znaki. Z góry dziekuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agattkas ----i wlasnie dlatego nie zmienia sie tabletek, jezeli poprzednie dobrze sie tolerowalo ;-) Mnie kiedys lekarz namowil na zmiane z yasmin na yasminelle i to byl duzy blad.Ten bol moze byc zwiazany z yasminnell.Łykaj aspargin i kup sobie jakas masc na nogi, jakis lioton czy cos w tym stylu..Jezeli nie bedzie lepiej to zglosc sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki młoda położna. A mam jeszcze jedno pytanie? Czy Twoim zdaniem powinnam wrócic po tym pierwszym opakowaniu Yasminelli do starych tabletek Yasminskutki? Czy po tym powrocie mogą pojawić sie jakieś uboczne? Bede bardzo wdzieczna za doinformowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1234
młoda położno, a powiedz, nuvaring nie wpływa na watrobe, ale czy nie wpływa też na układ krwionosny, tzn krzepliwość, gestosć krwi itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaandziaaa
czytalam juz o tym na forum ale niepokoje sie coraz bardziej...na moich piersiach pojawily sie okropne żyły, które strasznie wyglądają;/ wiem ze to przez zagęszczenie krwi..ale czy powinnam to zgłosić lekarzowi?one wyglądają jak by zaraz mialy popękać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agattkas --- o tym juz musisz pogadc z lekarzem. ciekawska1234 ---- a dlaczego mialoby nie wplywac? W koncy krazek tez zawiera hormony plciowe. aaaandziaaa ---- nie zaszkodzi jak mu o tym powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×