Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mala6667
mam pytanie mam 3 tabletki do końca i już nadszedł okres mniejszy niż zwykle, ale to dopiero 1 dzień więc dlatego. Czy mam brać dalej tabletki żeby zakończyć opakowanie, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.m.o.k.y_e.y.e
czy biorąc popoliryne mam sie martwic ze tabletka nie ebdzie dzilaja jak powinna. wedlug spisu (str 261) polopiryna nie na nic do rzeczy. ale pytam profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.m.o.k.y_e.y.e
czy biorąc popoliryne mam sie martwic ze tabletka nie ebdzie dzilaja jak powinna. wedlug spisu (str 261) polopiryna nie na nic do rzeczy. ale pytam profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.m.o.k.y_e.y.e
czy polopiryna ma wplyw na dzialanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.m.o.k.y_e.y.e
czy polopiryna ma wplyw na dzialanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vc
Cześć dziwczyny:) wczoraj byłam na depilacji woskiem u kosmetyczki, biore Y juz od pol roku. Dzisiaj zauważyłam nad kolanem popękane naczynka jest ich dość dużo. Nie wiem czy mam taki słabe naczynka krwionośne od tabletek? Czy mam cos z tym zrobic czy poczekac aż samo się wchłonie? proszę o poradę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
czesc dziewczyny. Ja mam pytanie na temat plastrów antykoncepcyjnych, czy któras z Was miala z nimi doczynienia? Interseuje mnie głównie czy to prawda, że nie obciążaja wątroby bo rozne opinie słyszalam, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA88
PLASTRY NIE MOGą USZKADZACWąTROBY PONIEWAżSUBSTANCJA WCHłANIANA JEST PRZEZ SKóRE (NACZYNIA KRWIONOśNE) I DOSTAJE SIE OD RAZU DO KRWI WIEC OMIJA WąTROBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA88
PLASTRY NIE MOGą USZKADZACWąTROBY PONIEWAżSUBSTANCJA WCHłANIANA JEST PRZEZ SKóRE (NACZYNIA KRWIONOśNE) I DOSTAJE SIE OD RAZU DO KRWI WIEC OMIJA WąTROBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka21
czesc dziewczyny ja mam takie pytanie niedyskretne czy podczas stosowania yasminelle bez problemu wspolzyjecie ze swoimi chlopakami? tzn pozwalacie na to by skonczyl w srodku?;) pytam bo mam lekkie obawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja np bez żadnych oporów...skoro biorę tabletki to kocham się ze swoim chłopakiem do konca jezeli tak nam wyjdzie (czasami nie zdąży;P) i jeżeli bierzesz je zgodnie z zaleceniami o tej samej porze itp to uważam,że jek najbardziej możecie...może się mylę ale ja osobiście nie mam z tym problemów:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki800
hello....dziewczyny mam pytanie co stosujecie na tradzik..bo mi troche powyłaziło przy 2 blistrze..nie na tyle zeby do lekarza leciec..wiec moze która wie co mozna zastosowac..i jeszcze pytanie jakie herbatki moczapędne znacie?..ja w czasie brania czuje sie ok..tylko troche zwiekszył mi sie chyba apetyt bo 4 kilo przytyła,..ale chce sprawdzic czy to nie przez zatrzymanie wody wiec stad pytanie o herbatki..no i te pryszcze..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla27
Czesc ja yasminelle biore juz od 3 miesiecy.I jak na razie nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych.Ale wiadomo ze kazda tabletka chormonalna ma jakies skutki uboczne ,yasminelle ma ich bardzo duzo.Skutki uboczne zazywania tabletek chormonalnych u kobiet ktore jeszcze nie rodzily i zazywaja je np ok pol roku,maja wienksza szanse na wlasnie takie skutki uboczne.Takze to wszystko zalezy od osoby ktora zacznie je brac moga wystapic skutki uboczne ale nie musza.Takze chyba tyle mam do powiedzenia pozdrawiam wszystkie kobietki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
wiki800 na pryszcze kup sobie cynk organiczny w aptece, na zatrzymywanie wody aqua femin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
misiaka78 tabletki III generacji są najlepsze dla osób z kłopotami naczyniowymi. ja tez mam pco i problemy z żylami i cilest się sprawdza. to fakt, ze yasminelle są bardziej antyandrogenne niz np. cilest, ale różnica nie jest wielka. mloda_23 kochana, lekarze rzadko kiedy kieruja na badania. zrob sobie sama morfologie, czas krzepniecia, proby watrobowe. a wyniki zawsze mozesz zaniesc na nastepna wizyte albo pokazac je lekarzowi pierwszego kontaktu. mloda_23 wzięłas tableteke w pierwszym dniu miesiaczki, jestes zabezpieczona. mala6667 konczysz opakowanie. a jak problem sie bedzie utrzymywal wiecej niz 3 miesiace od rozpoczecia brania tabletek, zglaszasz sie do ginekologa s.m.o.k.y_e.y.e nie Vc popekane naczynka sie nie wchloną. osobom bioracym tabletki i majacym problemy naczyniowe radzi sie nie depilowac woskiem ani depilatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam zmienić yasminelle i mam do sprzedania 3 pełne opakowania i jedno z 20tabletkami, jedną wzięłam przez pomyłkę ;/ razem za 125zł, jeśli jest ktoś chętny proszę dać maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam zmienić yasminelle i mam do sprzedania 3 pełne opakowania i jedno z 20tabletkami, jedną wzięłam przez pomyłkę ;/ razem za 125zł, jeśli jest ktoś chętny proszę dać maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skiejcik
gosia-gg to ja moge mieć prosto z apteki 3 opakowania za 102 złotych... , bo u mnie w aptece są po 34 złote opakowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska3232
widze ze nie wszystkim tu sie odpowiada na pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada2212
Hej Dziewczyny Ja biorę Yasminelle już od dwóch lat, Jestem bardzo zadowolona z jej skuteczności. Żadnych skutków ubocznych. I Robię po każdym wybranym opakowaniu tygodniową przerwę. Jestem Bardzo Zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile placicie
za yasminelle? ja dzisiaj przezylam szok 44zlote...skiejcik gdzie Ty je kupujesz? zna ktoś moze jakas tanią apteke w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vc
bocobybylogdyby Nigdy nie mialam klopotu z naczynkami. Te moje ślady z nogi zaczynaja znikać, rozstały mi takie czerwone małe plamki, nie mam ich nigdzie wiecej, a w tym akurat miejscu strasznie mnie zabolało podczas depilacji. Tylko chciałam zapytać czy Y tak osłabiły mi naczynia krwionośne czy to po prostu reakcja na zbyt mocne szarpnięcie podczas depilacji. Sama nie wiem od czego to jest w końcu i dlatego pytam o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to są w sumie 4 opakowania...tylko jedno bez 1 tabletki, ale moze akurat sie komus przyda na przeciagniecie cyklu. Ja u siei ekupuje za 36zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to są w sumie 4 opakowania...tylko jedno bez 1 tabletki, ale moze akurat sie komus przyda na przeciagniecie cyklu. Ja u siei ekupuje za 36zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
kaska3232 A ulotka umiesz sie poslugiwac?Tutaj nikt nie ma obowiazku odpowiadac na pytania.A informacji najlepiej szukac u zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_myszka
ja kupuję po 44,50 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
www .doz.pl --- leki sa duzo tansze,yasminelle kosztuja 34 zl i odbiera sie w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×