Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość skejcik
martynka, jak ja brałam logest to po pierwszym opakowaniu miałam straszne migreny, więc Twój ból głowy zapewne jest od tabletek, skoro wcześniej go nie miewałaś. mi po Yas.. też jest raz ciepło, raz zimno, ale to organizm musi się [rzyzwyczaić do nowych"warunków". a co do moich sinych rąk, to od wczoraj wieczora są troszeczkę "jaśniejsze". umówiłam się już na śr na wizytę do gina, ciekawe co mi powie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresssowana
ja tez biore jasminelle. dziewczyny czy wy wciaz macie oprocz okresu 'mokre dni' ? czy cykl macie juz suchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam wcześniej,że mam problem bo od trzeciego opakowania mam non stop krwawienia! jeden dzień mam inny nie mam...i po kilku godzinach znowu!jutro ostatnia tabletka z blistra i ciekawe jak bedzie! napewno nie dobrze bo to już miesiąc jak mam mogę to określić jako okres! ale do lekarza tez nie wiem jak iść bo kto mnie zbada w takim stanie? ja chyba w ogóle odstawie te tabletki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiUnIa19193 ----- jak trzeba to i w czasie krwawienia lekarz zbada.Jezeli po 3 blistrze nadal masz plamienia to pewnie tabletki sa za slabe dla Ciebie i nie trzymaja Ci cyklu.Trzeba zmienic.Wizyta u lekarza wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
KaSiUnIa19193 udaj się ginekologa, widocznie potrzebujesz silniejszych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznejjj
mam problem. głupi. 15 min temu brałam tabletke.. jak wyciągałam dwoma palcami to chyba jeden miałam wilgotny bo patrze a na czubku palca którym wyciągałam zobaczyłam białą plamkę..tak jakby troszkę tabletki się rozpuściło.. przestraszyłam się,bo to jednak określona dawka ma być... Czy powinnam narazie zaprzestać stosunków i na ile,jeśli tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za odpowiedź pwenoie po niedzieli się przejdę bo już wytrzymać nie mogę;/ tylko zastanawia mnie dlaczego dopiero teraz? to już trzeci blister! ja myślałam,że po trzecim to już w ogole bedzie git! a tu zonk! dziękuję bardzo za odpowiedzi:* pozdrawiam wszystkie forumowiczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznejjj
co jeśli tabletka rozpuści się,,troszeczke na palcu podczas wyjmowania z opakowania????dosłownie malutka plamka wskutek (CHYBA) wilgotnego palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananeczkaaaa
WITAM ! mam pytanie czy PREJAKULAT ( płyn ejakulacyjny ) wydobywa sie podczas calego stosunku czy tylko tuz przed wytryskiem ?? nurtuje mnie to pytanie bo zastanawiam sie czy jak biore tabletki Y. uprawialam sex z chlopakiem ale do wytrysku nie doszlo "w pochwie" to czy jest jakies ryzyko ? PROSZE O ODPOWIEDZ :)) bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annetttaaa
Mam pytanie, właśnie skończyłam pierwsze opakowanie yasminelle i od połowy obserwuje codziennie drobne krwawienie. nie są to moje pierwsze tabletki, wcześniej stosowałam novynette i mercilon, czy to znaczy że yasminelle są dla mnie za słabe? I co to znaczy że są za słabe? że źle mnie chronią? Uprawiałam sex stosując je, czy mogłam zajść w ciąże? Proszę pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnettta ---- a przeczytałas ulotke? Cos tam chyba wspominaja o plamieniach prawda? To,ze kiedys ich nie miałas to nie znaczy,ze teraz nie mozesz miec. Jezeli plamienia utrzymuja sie powyzej 3 miesiecy to wtedy mozna podjerzewac ,ze tabletki maja za mała dawke zeby utrzymac cykl.Nie dotyczy to zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
stwierdzono u mnie mastopatię piersi, ale zapomniałam o tym powiedzieć ginowi... :/ od paru dni biore y... czy któraś z was ma podobną sytuację? czy te tabletki jakoś negatywnie mogą wpłynąc na moją dolegliwość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananeczkaaaa
WITAM ! mam pytanie czy PREJAKULAT ( płyn ejakulacyjny ) wydobywa sie podczas calego stosunku czy tylko tuz przed wytryskiem ?? nurtuje mnie to pytanie bo zastanawiam sie czy jak biore tabletki Yasminelle uprawialam sex z chlopakiem ale do wytrysku nie doszlo "w pochwie" to czy jest jakies ryzyko ? PROSZE O ODPOWIEDZ bede bardzo wdzieczna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznejjjjjj
moglabys odpowiedziec?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newest
wiam, Mam pewien problem, ktory mam nadzieje pomozecie mi rozwikłac. W środe zaczął mi sie tydzień przerwy i jeszcze do teraz (sobota) nie dostałam żadnego krwawienia. czy to normalne? prosze o szybka odpowiedz i z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ----- musisz isc do ginekologa i mu o tym powiedziec ! Mastopatia zwieksza ryzyko zachorowania na raka piersi i zazywanie tabletek anty tez. Lekarze czasami zapisuja hormony pacjentka ale tabletki dobiera sie zuplenie inaczej.W mastopati mysle,ze lepszy bylby cilest. ananeczkaaaa --- bierzesz tabletki tak? Wiec czym sie przejmujesz?Mozesz sobie nawet wlac w pochwe \'wiadro\' pleminkow, bo po cos w koncu bierzesz te tabletki,prawda? newest ---masz jeszcze 3,5 dnia na dostanie krwawienia... do mlodej poloznejjjjjj --- nie masz wiekszych problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaweb1
prosze powiedzcie mi,czy jesli zapomnialam o ostatniej tabletce i nie wzielam jej,zorientowalam sie dopiero po 3 dniach to jak z ta ochrona?dodam ze kochalam sie z chlopakiem bez gumki nie skonczyl we mnie ale i tak strasznie sie boje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllleeeennnnaaaa
tak obserwuje forum i mam pytanie do mlodej poloznej ... czym sie zajmjesz ze masz tyle czasu na to aby pisac na forum??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluniaweb1 --- ochrona na pewno bylo zmniejszona.Tak jak to bywa przy zapominaniu tabletek. helllleeeennnnaaaa --- konczeniem medycyny.Nie martw sie,bede miala go coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaweb1
nie wizelam ostatniej tabletki z opakowania.zorientowalam sie po dniach.,kochalam sie z chlopakiem,nie skonczyl we mnie ale i tak mam stracha.czy nie biorac tej ost.tabletki ochrona est zmniejszona>?czytalam ze jesli nie ma sie odstepu do postinoru,mozna wziac zwiekszon dawke tabl.ktore sie przyjmuje by zapobiec ciazy,czy ktos tak robil? bardzo prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznejjjj
pewnie,że mam..ale największym problemem byłaby teraz ciąża...stąd te pytania...więc sugerujesz,że nie ma powodu do zmartwień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
do mlodej poloznejjjj nie panikuj. w takim wypadku ochrona nawet o setna procenta nie jest zmniejszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore y,,,od 7 miesiecy a to opakowanie nieregularnie wystąpiło krwawienie a do końca opakowania mam 4 tabletki czy może to być spowodowane nieregularnym przyjmowaniem tego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczenko
Dziewczynki, pomozcie... musialam wziac krople do oczu z antybiotykiem... jednak w ulotce nie ma nic na temat interakcji z tabletkami anty, czy powinnam byc ostrozna? moim zdaniem nie, ale dla spokoju ducha warto byloby potwierdzic owa informacje. Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vc
Wydaje mi sie,ze podejrzliwosc niektorych dziewczyn co do tego czym zajmuje sie Młoda Położna jest raczej nie na miejscu. Nikt nikomu nie kaze czytac forum, jesli rady wydaja sie komus malo konkretne to niech dzwoni do lekarza z kazdym pytaniem, a nie przesluchuje osobe, ktora pomogla tylu dziewczynom:) Rady Młodej Położnej sa dla nas nieocenione, nie raz sama korzystalam z jej podpowiedzi,wiec jak komus nie pasuje to niech tu nie zaglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrryyyn
jak dla mnie dziecinada;/ zdecydowalyscie sie na sex i na tabletki to powinnyscie byc swiadomoe ze cos moze nie wyjsc i mozecie zajsc w ciaze, a tu rozpaczliwe wpisy bo zapomnaialam tabletki boje sie moge byc w ciazy;/ masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia88
hej ja biorę Y od środy i narazie jest wszystko w porządku, nie obyło sie bez lekkich zawrotów głowy ;p mam pytanie jaka może być różnica w czasie przy zażywaniu Y.. ???chodzi o to że jeśli wezmę tabletkę o 12 a następnego dnia o 13 to wszystko będzie ok ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga
Witam! mam pytanie ze jeśli miesiączka zaczęła mi się wczoraj wieczorem między 19-21 to czy mogę wziąć moją pierwszą tabletkę dzisiaj wieczorem o 20, (bo dopiero dzisiaj rano wykupiłam tabletki) i czy jesli wezmę ją dzisaj wieczorem to będę w pełni zabezpieczona? proszę odpiszcie mi to są moje pierwsze tabletki w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaaaakaska
Cześć dziewczyny mam problem. W trzecim tygodniu nie zażyłam jednej tabletki (już było krwawienie), następnego dnia wziełam ostatnią z blistra i kolejnego dnia już zaczęłam przewę, i uprawiałam z mężem seks... myślicie, że jest możliwość zajścia w ciążę? I ustąpiło krwawienie... Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore Y od roku,wczesniej bralam Yasmin ,chodzilam na siłownie 2 lata ,przez 3 razy w tyg. i ani 1 kg. nie zrzuciłam.Teraz po zmianie tabletek schudlam 5 kg, i dobrze sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×