Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Do AQUA 12: Ale fajnie ze jest tu ktoś z praktycznie z takimi samymi objawami ;) kurcze, czuje się zdecydownie pewniej :* no...czyli dziś bedzie moja 3 tabl. dopiero...narazie nie czuje się gorzej, wczoraj bolał mnie brzuch ale dziś wszystko ok :)) a Ty AQUA zauważasz jakieśskutki uboczne juz ? jelsli tak to jakie? :) hm..ciekawe kiedy sie pojawią (jesli wogole )...No nic ...dzięki jeszcze raz za odpowiedzi :* pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattie
Cos Ci lekarze sie uparli na ten yasminelle ;) Ja tez dzis bylam u ginka i mi zmienil na te tabsy!Chyba kazda z nas ma jakies watpliwosci.Wkurzylam sie tylko,bo lekarz powiedzial mi,ze sa tansze od yasmine ale jednak sa drozsze w moich aptekach:( A jak jest u was dziewczyny?Ile one kosztuja?A moze znacie jakies dobre ale tanie tabletki anty?Prosze o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa hehe mi też od razu jakoś lepiej:), ja oprócz spadku wagi (ok 5kg) w tak krótkim czasie(akurat na to nie narzekam:P) ...no i malutkich mdłości na samiuśkim początku to chyba nie mam żadnych skutków ubocznych aaa trochę ale naprawdę leciutko bolą mnie piersi, ale tak że raz nie a raz tak:)i plamienia ale to chyba prawie każda kobieta zaczynająca stosować tabletki ma podobne dolegliwości. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w porzadku, tabletki tak dzialaja ze powoduja koniec okresu, powinien po rozpoczeciu brania tabletek sie skonczyc w ciagu 1-2 dni. tzn gdy wszystko jest juz unormmowane w organizmie, bo tak jak mowilam, przez pierwsze miesiace mozna plamic i takie tam. ale potem wlasnie gdy bedziesz zaczynac nowe opakowanie to okres bedzie Ci sie konczyl po1-2 dniach pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa jeżeli moge zapytać, to Twoje pierwsze tabletki;>? kasienka1986 dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AQUA 12: TAk to moje pierwsze tabsy i pewnie dlatego tak schizuje ;) ech..no nic, pewnie z czasem wszystko się unormuje :) a ta Twoja gada to nono :D wypas ! zazdroszcze..a jasz normalnie czy moze nie masz apetytu ? kurde, też bym chciała, nie powiem :)heh..a Twoje to tez pierwsze tabsy ? jesteśmy w kontakcie, dawaj znaki jak coś tam w Twoim organiżmie się zmieni :* pozdrawiam goraco :) dzieki kasienka1986 ;) uspokoiłaś nas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_bloncyneczka
WITAM. PILNIE ODKUPIE YASMINELLE!WYSTARCZY JEDNO OPAKOWANIE. MóJ MAIL PAULINAALEGRO@WP.PL POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyx123 może to po prostu naturalny śluz ? carbon, wszystkie schizujemy się tym samym. czy tabletki działają, ale dlaczego nagle miałyby nie działać u Ciebie po tych 4 miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa no własnie jakos tak jest że apetytu nie mam:P ale to dobrze bardzo dobrze:P hehe, to też moje pierwsze tabletki i też właśnie dlatego tak bardzo sie schizuje :)a ile masz lat jeśli można wiedzieć:>? :) Ty tez mnie informuj o swoich zmianach itp:) buziaki ;) Pozdrawiam ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze to naturalny sluz, mam tak samo czasem i lekarz powiedzial ze to \"wydzielina tabletkowa\" smieszna nazwa :) ale to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AQUA 12 Mam lat 18 i własnie jakis czas temu zebrałam się i poszłam do gina ..uh..cóż to był za stres :) ale wolalam jeden stres niż stres za każdym razem jak coś tam z bojsem kombinowalismy ;) bo niby wiem ze prawie na bank w tej ciąży nie jestem ale zawsze schizuje ze moze jednak ! troche bez sensu co chwile się tym martwić i wydawać kase na testy :D...heh, a Ty AQUA ile latek? ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
jeśli biorę tabletki tak koło21-22-23 jets jakieś ryzyko zajścia w ciąże? można tak jes brać? na ulotce pisze,że mniej więcej... Czyli to jest mniej więcej prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwon33
CZESC BIORE YASMINELLE PONAD TYDZIEń OBJAWY TO;PIERWSZE DNI SENNOśC,TRąDZIK.CZY KTOS WIE GDZIE W ZIELONEJ GóRZE MOżNA JE KUPIć TANIEJ NIż 46Zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwon33
CZESC BIORE YASMINELLE PONAD TYDZIEń OBJAWY TO;PIERWSZE DNI SENNOśC,TRąDZIK.CZY KTOS WIE GDZIE W ZIELONEJ GóRZE MOżNA JE KUPIć TANIEJ NIż 46Zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakAnek...Moze i sie schizuje, ale niestety nie wspomnieli, ze dzialanie tych tabletek zmniejszaja np leki na bazie paracetamolu :( zawsze okres pojawial sie 4 dnia po odstawieniu, a teraz juz piaty sie konczy i dalej nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
tak godziny... Czyli uwarzacie ,że jest wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwen89
czesc:)wybieram sie do gina i yasminelle to podobno najbezpieczniejsze tabletki? boje sie jednak tego tradziku bo dluuuuugi czas go leczylam zeby w wkacje chociaz wygladac. sluchajcie czy jak bede brac przez miesiac tylko te tabletki (akurat wyjezdzamy z chlopakiem) too duze skutki odczuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
i mam jeszcze takie pyatnko... co to popijania... Nie potrafie tabletki przełknąc bez wody... Musze zawsze wziąść kilka łyczków... Nie szkodzi to w niczym ? przepraszam,że was tak męcze,ale to moje pierwsze tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekus, ic nie szkodzi jesli popijesz tabletke woda... NIe ma to najmniejszego znaczenia przy ich braniu...Powiem wiecej mozesz popijac czy tylko chcesz...byle to nie byl alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
a czemu nie może być alkohol ?;P hyhy ;p jestem tak zestresowana.... Uczulona i wg... Wole się popytać doświadczonych osób niż sama szukać odpowiedzi na moje bezsennsowne pytania... Dziękuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytac nigdy nie zaszkodzi...Ja sama wczesniej tego ie robilam i teraz bardzo zaluje, bo przynajmniej mialabym teraz spokojniejsza glowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
Ale ogolnie to alkohol nie przeszkadza w braniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak... kiedy bralam pierwsze opakownanie (na dodatek to byl pierwszy tydzien, wiec sam poczatek) troche sobie z moim mezczyzna wypilismy wina (calkiem duza ilosc) i nic sie nie stalo po tym... Pilam nie raz przy ich braniu i nie zauwazylam jakis skutkow ubocznych,ani zmniejszonego dzialania!!!Pod tym wzgledem sa bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro juz piszecie, to napiszcie mi, czy slyszalyscie cos o tym, ze leki na bazie paracetamolu zmniejszaja ich dzialanie??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
no własnie... zastanawiałam się jeszcze jak to jest,że tak sie wyraże z wydalaniem... biore tabletke i po godzinie lub po dwoch musze na kibelek... nie zostana one wydalone? wiem.. głupie pytanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_blondyneczka
PILNIE KUPIE YASMINELLE LUB RECEPTY NA NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×