Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

franiu ja pocieszam sie jednak ze jeszcze ani razu nie wymiotowałam, mam koleżankę i opowiadała mi jak schudła na początku ciąży 7 kg bo tak wymiotowała, i mówi ze nikomu tego nie życzy... wiec miejmy nadzieje ze oprócz mdłości wymioty nie nadejdą... shenen i miśka fajnie macie z tymi domkami... ja mieszkam w bloku, ale niedaleko mam działkę z domkiem i tak juz sobie marze o wakacjach ze bedę tam jeździc i odpoczywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
Termin na razie wyliczyłam sobie sama, w poniedziałek idę do lekarza to zobaczymy czy się pokryje. Co do samopoczucia, to mam nadzieję że mnie mdłości ominą, ale biorąc mój strasznie wyczulowny węch będzie ciężko. Już teraz zapach kiełbasy działa na mnie okrutnie..... Oki póki co zmykam, bo dziś jakoś ciężko w pracy i nie mam czasu tutaj zaglądać. Do juterka....i życzę wszyskim dobrego humorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem ponownie, w pracy oki, hospitacja poszła dobrze, a idąc do domu mysłam tylko gdzie by tu kupic lody... hehe juz jednego zjadłam ale mam chcęć na jeszcze... ach te zachcianki... widze ze dzis chyba wszystkie na spacerek poszłyście... cały dzien nikt nic nie pisze...halo odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzeczywiscie na spacerku bylam :) Byla tez u mnie kolezanka z roczna coreczka, ale ta malutka sliczniutka. Troche mi wyjasnila niektore rzeczy i poprawila humor, bo ja oczywiscie poza tym, ze sie bardzo ciesze to jeszcze mam strasznego dola z powodu tego wina, ktore wypilam nie wiedzac. Jutro mam isc do kogos na urodziny kto ma dwa koty, ktore chodza wszedzie i nie wiem co mam zrobic isc, czy nie isc ? Kupilam sobie dzisiaj agende ciazy tam musze wszystko wpisywac i moge zdjecia przyklejac, niezle to tylko ja narazie nie mam co pisac i przyklejac :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowuy ja .......... u mnie tak jak juz pisałam ...... @ skończona i objawy @ są nadal ........... i dół znowu wraca .......... Miłego wieszoru Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkaaaa! W końcu sie tutaj dostałam :) Ech, mam głupią zmiane na 11, do 19....ale to do 19 to tylko tak umownie :/ Wczoraj byłam do 19:35, a dzis do 19:17. Wcale ta praca nie jest rewelacyjna, no ale cóż...od czegos trzeba zacząć :) Ciągła bieganina...jestem \"KOTEM\" więc każdy mną pomiata...przynies podaj pozamiataj! :( Nie mam swojego stanowiska pracy, ciągle siedze przy archiwum i wyciągam, lub wpinam wnioski o kredyt na samochód!!!!!! BOŻE...kto to widział brać kredyt na samochód!!!!!!! To dla mnie smieszne....a jeszcze jak trafiłam na taki: polonez caro, rocznik 1992! szok! Padam z nóg!!!!! Acha...@ dalej nie mam, ale kurde od 2 dni czuje że nadchodzi....tak mnie pobolewa brzusio. Lece sie pluskac, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki. Qrczę katar wśąkł że tak powiem. Zostało tylko kichanie...Ale za to mialam taką ochotę na zimnego browara, że mężuś do sklepu jechał...Jeśli jestem w ciąży to małe piwoszem będzie :D:D:D... Mam dzisiaj zmienne nastroje...A dla tych co mają mdłości podaję przepisik na super kanapeczkę (dzisiaj wymyslony) - byłeczka, pasta z tuńczyka, szyneczka a na to wszystko mleczko z tubki o smaku karmelowym - mniam...hehehehehehehhe...Co zmieniamy kolorki na twarzach - hehehehehe- juz dawno mi nic tak niesmakowało :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednim razem wsówałam salcesonik czarny z daniem waniliowym i pierogi serowo - truskawkowe z sałatką żydowską...może ja w ciąży jestem???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczymy polecam - truskawki ze śmietanką i cukrem zagryzane pastą z tuńczyka - PYCHOTA. Właśnie jadłam na kolacje - mówie wam palce lizać...Choroba może jednak owulejszon była wcześniej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Daga... bądźmy dobrej myśli... mnie osobiście odrzuciło od monitora jak poczytałam Twój jadłospis;) ja mam jeszcze 11 dnia do @i tak: czuję że mam podbrzusze (taka ... przestrzeń), piersi mi... ciążą (to najlepsze określenie) i płaczę co 2 dni... ale nie robię sobie nadziei bo jak pamiętacie seksik był w 7 i 9 dc... Mam propozycję: czy możemy przeredagować tabelkę? i wpisywać termin KOLEJNEJ a nie ostatniej @? Ja chyba już tak wpisałam;) a myślę że łatwiej nam będzie zorientowac się, kiedy każda z nas ma ją mieć... bo inaczej- trza pamiętac która ma jak długie cykle i kiedy miała ostatni:) Co myślicie? Padam po basenie więc chyba się powoli pożegnam:) Miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
O rety Daga to się da zjeść?????? A fujjjjjj....... Ja na razie żadnych zachcianek nie mam, ale pożyjemy, zobaczymy co będzie :) Ale dziś zmarzłam idąc do pracy, założyłam sobie wiosenny płaszczyk, bo takie ładne słoneczko a tu klops....brrr żeby tylko się nie rozłozyć...zaraz sobie zaserwuję herbatkę z sokiem malinowym. A tak poza tym to do kolejnych objawów muszę zaliczyć mnóstwo przyszczy na twarzy...bleee, tego nie było w planie. No cóż hormony szaleją. Ok zabieram się do pracy. Pozrawiam wiosennie i życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki :) Ja nadal bezobjawowo, wiec i zachacianek brak. Daga moze otworz interes w gastronomii dla kobiet w ciazy? Oj chyba bedziem gratulowac 🌻 Zycze z calego sereca. Ja na poczatku mialam na majonez ochote. Tak jak mowilam dzisiaj ide do kotow, jejus stresa mam :( Kobitki zafasolkowane co pijecie w ciazy cieplego? Jak wiadomo kawa szkodzi, ale herbata rowniez, co wiec nie szkodzi? Pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
co do napojów, to ja piję baaaaardzo dużo wody z plasterkiem cytryny, już w kufel sobie nalewam, co ciągle mi mało. Bardzo mi smakuje, a poza tym to piję kawę zbożową inkę i czasami herbatkę z sokiem malinowym albo zieloną, tak jeden kubek na dzień :) kawę odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ............. Jeszcze w tym tygodniu wybieram sie do ginekologa ale kiedy dokładnie nie mam pojęcia .......... Daga witaj w klubie ...... ja dziś na sniadanie jadłam chlebyś posmarowany margaryną, na margarynie dzem truskawkowy, na tym ogórek kiszony posmarowany majonezem............... pyszności ............. Wiesz czego Ci zycze ....... :p A ja juz nie mierze tempki, nie licze kiedy mam mieć owulacje i kiedy @ ma przyjśc ............... mam to gdzieś ......... przyjełam inną taktyke ............. po wizycie u ginka koniec z mysleniem o @ owulacjach i ciąży ....... mam zamiar imprezować (od kwietnia 2006 nie wychodziłam bo nie chciałam a potem te staranka i nie chciałam pić ale stwierdzam że koniec z tym .......) i nie będe liczyła terminu @- przyjdzie to bedzie !!!! U mnie śliczna pogopda i cieplutko ......... Miłego dnia...... pozdrawiam staraczki i zaciążone i te czekające na @ ............ Pa PRZEPRASZAM ZA LITERÓWKI ......... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Daga, hoho :) Niezłe zestawy :) Franiu, nie bój sie tych kotów, toxo naprawę nie lata w powietrzu :) Ja kawę żłopię, jedna dziennie ale nie dalabym rady bez po zarwanych nockach (moja córka nie zdaje sobie chyba sprawy że skończyła 3 lata i powinna spać od wieczora do rana, kompletnie to ignoruje :(), herbatę też (staram sie zastępować ją herbatami owocowymi, np z vitaxu, herbapolu), baaardzo lubię cytrynę z miodem i gorącą wodą. Smutna lalu 🖐️ Mnik, witaj! (bo chyba jeszcze nie miałam okazji?) Iloniczku, z tymi kredytami... Ja w ogóle jestem strasznie \"strachliwa\" i boję sie brać na siebie takich zobowiązań, nawet \"głupie\" raty mnie przerażają. Poczekaj aż przyjdzie ktoś \"nowszy\" od Ciebie, wtedy może będziesz miał ciekawsze zajecie niż wpinanie wniosków :) (czego Ci oczywiście zdecydowanie wcześniej życzę :P) Basieńko, Cytrynko 🖐️ A mnie dziś po raz pierwszy w tej ciaży polała sie krew z nosa :( Miałam nadzieję ze mnie to ominie tym razem. Poprzednio miałam silne krwotoki, jeden trwał ponad 24 godziny, non stop i nie dal sie zahamować a pogotowie nie raczyło nawet przyjechać (mąż spanikował w końcu i zadzwonił drugiego dnia ok. północy na pogotowie). Lekarz potem powiedział że to była prosta droga do poronienia.... W koncu pojechałąm do szpitala na laryngologię i tam od ręki wypalali mi naczynia krwionośne w nosie. W jednej dziurce, tej od krwotoków. No a dzis rano - brrr, oczywiście z tej drugiej. Cholera, a miało być tak pięknie :( Dobra, już nie smęcę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... a ja dziś czuję sie wyśmienicie, słońce świeci , w pracy nie miałam dwóch lekcji, rano byłam na badaniu grupy krwi no i 20 zł, w tym kraju to nic za darmo chyba nie ma, ech... mi pobierali krew , a mój mąż na poczekalni prawie zemdlał, hehe a ja chce poród rodzinny, ale nie wiem czy on da rade... w piątek kolejne badanie i znów trzeba zapłacic bo mam skierowanie od prywatnego lekarza, co za bzdura, a podobno kobiety w ciąży maja specjalne prawa- chyba takie ze trzeba wiecej płacić za wszystko... Wczoraj czyłam sie taka jakaś ciężka i osłabiona, nic mi sie nie chciało, a dzis jest zupełnie inaczej... a jeśli chodzi o jadłospis to też łączę np lodu gruszkowe z ogórkiem i czekoladką potem, a potem jeszcze sok pomidorowy... pyszności... Pozdrawiam Was wszystkie i głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) hmmm... ja nie mam żadnych zachcianek, nie odrzuca mnie od kawy i papierosów więc... zdecydowanie nic z tych starań nie będzie... \"mówi się trudno, płynie się dalej\" jak to nuciła Dori z \"Gdzie jest Nemo\";) widzę że mój pomysł na zredagowanie tabelki się nie przyjął:( ale i tak Was pozdrawiam- miłej reszty dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen przykro mi z powodu tych twoich krwawień.......... może zgłos sie do lekarza żeby sytułacja sie nie powturzyła (z poprzedniej ciąży) .......... Basienka ach te zachcianki ............. Smutna lala ja też wiem że w ciąży nie jestem ........ tylko nie wiem skąd te objawy dziwne ........... nadal biegam czesto siku, malutko jem (mniej niz zawsze), dużo pije (oczywiście nie alkoholu :p) brzuch mam twardy, piersi nie bolą ale są napięte i sutki wrażliwe ........... Daguś nie obraziłam sie tylko nie ma mnie na gg wtedy kiedy ty jesteś .............. a co do jadłospisu to sobie dogadzasz :p może to dzidzia :D ............ trzymam kciuki..... Smutna lala powiem tak .............. nie pisze na temat \"remontu\" tabelki dlatego że ja nie będe liczyła kiedy mam mieć @ ............ nie chce wiedzieć kiedy będzie owulacja, @ i wogóle......... juz pisałam ze mam zamiar skończyć z tym eby moje życie krązyło tylko wokół @, ciąży, owulacji itp ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolu... i może w Twoim podejściu jest sporo racji... ba! nawet na pewno jest :D doskonale wiesz, ze kiedy się przestaje chcieć to życie sprawia nam miłe niespodzianki:) czego Ci oczywiście życzę z całego serca:) a reszta... hej laski... już po pracy jesteście (no może z wyjątkiem Iloniczka;) ) więc pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Smutna lalu .......... do tego wniosku doszłam tylko w innej formie ............. dzoszłam do tego że teraz nie chce sie stsrać o dziecko bo sama nie wiem czy dlaej tego chce ............. chodzi mi o to że chce odpocząć od dni płodnych, @ i całej reszty ......... myślałam tez chcwilowo o tabletkach antykoncepcyjnych ale po co mi one skoro i tak nie moge zajśc w ciąże ? A zraesztą po nich sa jeszcze większe problemy z płodnoscia ...... a gdy już odpoczne i zaczne sie starac to nie chce mieć tych problemów ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......23.03...........wrzesień \'06- marzec\'07 (narazie zawieszone) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.03............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPRAWIAM TABELE JESZCZE RAZ BO ZA DUZO WYSZŁO U MNIE I PRZENIOSŁO DO NASTĘBNEJ LINI STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......23.03...........wrzesień \'06(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.03............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...... chcaiłam dodać że mimo przerwania starań nie zamierzam Was zostawić i odejśc .............. chyba że juz mnie nie chcecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jak to jest wczoraj byłam do niczego a dzis pozałatwiałam tyle spraw, w ciąży każdy dzien jest inny... fajne doświadczenia , a co bedzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko każdy dzień w życiu jest inny a w ciąży jest on jeszcze bradziej inny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem , ale chodzi mi o samopoczucie, wczoraj byłam zmęczona a nic nie robiłam, a dziś bym mogla góry przenosić... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... wstyd trochę o tym mówić... ale straszliwie mi się odbija !!! Zjem coś- przez 2-3 godziny potem jeszcze mi się \"beka\";) a jak nie zjem- ta sama jazda;) mój żołądek jest już chyba w fatalnym stanie:( a termin badani ana które czekam od lipca (!!!) mam na 7 maja... bądź tu zdrowy w tym kraju... eh Czy mi się zdaje czy jestem sama w necie:> pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Wpadlam na chwilke poczytac co u Was.Ja zapierniczam glowwnie w ogrodzie i nie pozwalam mamie obrazac mojego meza.Poza tym nuda. Lola ani sie waz nas zostawic!!! Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×