Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Gość Mnik
Franiu, moje objawy to poza sennosicią straszne pragnienie strasznie dużo piję i ciągle biegam siusiu :) No i brzuch mnie tak ciągnie, nie bardzo wiem jak to opisać, ale to własnie takie ciągnięcie jakby, ale jest normalny, nie twardy. No i to tyle....a i jeszcze jedno w ogóle nie moge pić zielonej herbaty, strasznie mi nie smakuje, choć wcześniej piłam nałogowo :) To tyle :) W ogóle cały czas się zastanawiam czy mówić komuś o swoim stanie, jakoś się boję żeby nie zapeszyć. Sama ciągle nie moge się przyzwyczaić do tej mysli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez boje sie zapeszyc, ale niektorym juz powiedzielismy. Ja wcale nie moge uwierzyc i jeszcze brak tych objawow. Ja nie musze pic, zielona herbate nadal uwielbiam i siusiu tez nie latam. Nie wiem co mam myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnik
Franiu kochana, ja myślę że nie masz się co przejmować, każda z nas jest inna i pewnie będzie trochę inaczej reagować na nasz nowy stan :) Ale jestem pewna że efekt będzie podobny....śliczny różowiutki bobasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik dziekuje za pocieszenie, postaram sie nie za duzo o tym myslec i cieszyc sie, ze nic mi nie dolega :) Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KOFANE!:) Wiecie jak fajnie czyta sie wasze dolegliwosci ciazowe? Powaga,super. Franiu nie przejmuj sie.Wszystko przed Toba.Narazie ciesz sie ze dzidzie masz grzeczna:) Lola pisz do nas szybko jak wrocisz!!! Jaka ja dzis jestem szczesliwa.Nocka przespana z mezusiem to zupelnie inna nocka;) Wiecie co dziewczyny?Wczoraj sobie powrozylam,tak przez smsa.Nie wiem po co... Nie wierze w te bzdury i uwazam ze to jest tylko wyciaganie kasy ale wczoraj mnie podkusilo.To byly wrozby dla kobiet ktore planuja ciaze.Wywrozyli mi ze urodze dziecko dopiero pod koniec przyszlego roku i bedzie to szczegolny dla mnie okres.Chcieli mi jeszcze podac plec dziecka ale juz nie chcialam.Durna baba jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witam slonecznie 🌻 miska, czyz to nie byly czasem horoskopy z wp.pl???:P bo ja tez sie przymierzam, ale tchorz ze mnie straszny ... pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
no to rozumiem, ze teraz masz pole do popisu :D i zdzialasz dzidziola wczesniej, w ten sposob sprawdzisz czy wrozba byla prawdziwa :) a co?! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!!:)Mezusia mocno bede molestowac w kwietniu.W kwietniu to juz musi mi dzidzie zmajstrowac.Nie daruje mu:) Amel co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pobraniu kwri ale wyniki beda dopiero dziś po 15.30 .......... to długo ........ Nadal odczówam lekkie mdłości ale przestałam tak czesto biegac siku ............ piersi tez narazie nie bolą ale sutki nadal wrażliwe, brzuch twardy, mniej niz zwylke jem a wiecej pije .......... Po tej becie moze wszystkie objawy mi miną :p i nie będe musiała iśc do ginka............. swoja droga słyszałam od kolezanki która jest w ciazy że jak sie normalnie ma silne i bolesne, długie @ to w czasie ciąży też sie je ma tyle że krótkie, słabe i bez tych skrzepów a ja właśnie tak miałam Ona wie bo własnie przez to przeszła i jest w 3 miesiącu ciąży ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska molestuj tylko tak zeby były tego efekty :p Trzymam mocno kciuki ! Poprawiłaś date swojej @ w tabelce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze LOLA! Koniecznie napisz do nas jak juz bedziesz miala wyniki. Daty @ nie zmienilam bo sama nie wiem kiedy @ przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu a propo twojego rozwolnienia to ja mam właśnie te słynne z reklam zaparcia już od 2 tygodni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja tez nie wiedziałam i nie chciałam wiedzieć bo nie chciałam żyć dzniami płodnymi @ i ciążą ale skoro dziewczynki zarządziły zmiany w tabelce to specjalnie dla nich policzyłam :p (żartuje bo i tak bym policzyła za jakieś 3 tygodnie żeby mnie z zaskoczenia nie wzieła :p) Napisze jak tylko odbiore wyniki i wróce do domciu .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutan lala ja wiem że w ciąże można zajśc nawet mając owulacje w 15 dniu cyklu a kochając sie w 5 dniu ........ więc trzymam kciuki bo ty w 7-9 dniach masz większe szanse niż ona ...... (koleżanka która wpadła tak miała :p) A ja do tych moich kochanych objawów niewiadomo czego zapomniałam dopisać mnustwa wyprysków które zawsze mailam przed @ a po niej zaraz znikały ......... a może one nawet nie zauważyły że ja miałam @ i dlatego wyskakują ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, pi razy drzwi policzylam:)Dla Was kofane:):):):):):):):):):) STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......23.03...........wrzesień \'06(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........03.04............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska wkleiłaś tabelke tą zanim ja wprowadziłam zmiany i moich zmian nie ma w tej wiec wprowadzam jeszcze raz ........ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04...........wrzesień(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........03.04............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
no kochane, u mnie bez zmian:P nadal siem staram, ktorys juz cykl z kolei (jakies pol roku-bez skutku...) zalamke mam jak okazuje sie ze ta malpa @ znowu przylazla, ale na 2-gi dzien juz mi przechodzi i ciesze sie ze jest kolejna szansa na fasolinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups MISKA wkleiłysmy tableke starszą w której my mamy juz wprowadzone zmiany ale Mnik nie jest jeszcze wpisana więc jeszcze raz szukam tamtej tabeli ............ STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04...........wrzesie ń(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........03.04............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Mnik.........28.............22.02.07...........01.12.07. ............W-wa DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie ide .......... wróce ale juz z wynikami i wtedy napisze wielkimi literami że ciąża urojona bo test negatywny albo że to pierwszy torbiel znikł i rośnie drugi i stad te objawy ........ ja juz jestem przekonana że nie jestem zaciązona ale zrobiłam test dla własnej pewnosci ........ Pozdrawiam .......... Miłego dniai żeby był taki słoneczny jak na podkarpaciu dziś :p ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz sobie ide.Postaram sie wpasc wieczorem(jak mi mezus pozwoli) Amel to tak jak wiekszosc z nas.Nieustajace starania...Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... lola u ja też dziśbyam na badaniu krwi i nie tylko... hehe , ale przy odbiorze wyniku na pewno mniej sie bede stresować... powodzenia życze U mnie wszystko oki, czuję sie w miarę dobrze, zrobiłam badania na grupe krwi i bedzo sie zdziwiłam bo byłam przekonana za mam A a wyszło ze 0 ale Rh+ to najważniejsze... Mój mąż sie ze mnie śmieje ze brzuch mi urósł , a ja mam zaparcia, z tego co wiem co normalne, ale wkurzam sie Chęć na lody mam coraz większą i ogólnie na słodkie... buziaczki dla was i czekam na wyniki lolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola już po 15:30... wracaj szybko do domu i pisz bo mnie tu ciekawość (taka zdrowa;)) zżera:> niby szanse mam ale... ani pół objawu- nie to co Lola czy Daga... więc czekam spokojnie na @:) widzę że ostro zamieszałam z ta tabelką ale teraz wiadomo kiedy kogo molestować czy @ jest czy nie:P pzdr ciepło i czekamy na Lole co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania, Lola... sesese... fajnie że \"we mnie\" wierzycie ale... Daga ma tak dużo objawów a ja nie mam nic- prócz spraw żołądkowych ale to inna para kaloszy... Czytałam mnóstwo topików... i na 99% dziewczyn zaciążonych- wszystkie mają bolące, wrażliwe, większe, ciemniejsze i jakie tam jeszcze- cycki... a u mnie w tej kwestii bez zmian... Lolaaaaaaaaaaaa... już prawie 16:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babencje. Smutana_lala - też czytam i dlatego wiem, że niejestem. Cycorki mnie po prostu niebolą więc przyjmuję to wszystko jako szaleństwo organizmu...Dobija mnie to...Znowu robię napał na bobo i znowu nic z tego niebędzie :( Basieńka - super, że wszystko wporzadku :D Miska 007 - naciesz się mężusiem ;) Amel - Witam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie jestem w ciazy !!!!!!! Chyba że w urojonej ...... Na wynikach z laboratowium mam podane pewne normy bhcg więc jak cos to moge podać bo tamte które wkleiłam były z internetu więc takie \"niepewne\" i różnią sie od tych które mam z laboratorium ........ Starania tak jak mówie zakonczyłam .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo to koniec moich staran, koniec myślenia o ciaży, koniec liczenia dni plodnych !! Nie chce już dziecka ......... nie bede pisała dlaczego bo nie chce urazić zaciążonych, byłam w ciazy, starciła dziecko, nie moge zajs więc koniec tego comiesięcznego wmawiania sobie głupot ...... Odejde jak wszystkie zaciązycie czyli w kwietniu..... a teraz będe pisała jak najmniej czyli moze raz na tydzień albo na dwa bo nie chce czytać, myśleć o ciazy ............. Ciesze sie że Was pozałam ale nie będe miała o czym pisać skoro wy piszecie o staraniach i o ciąży to ja sie tu nie nadaje .......... 8 cykli bezowocnych po stracie świadczy o bezpłodności choć ginek mówi że jest ok i ze powinnam zajść to mówi to by nadzijei nie odebrać ale ja jej już nie mam.......... Jestem bezpłodna i nikt tego nie zmieni ........... Życze zaciążonym zdrowego bobaska, staraczkom udanego starania czekającym na @ ciazy ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola spokojnie... nie będe Cie pocieszac bo nie o to mi chodzi, sama nie wierzysz w to co piszesz, chodzi mi o bezpłodność, przecież byłaś w ciąży i to jest największa oznaka ze wszystko z Toba w porządku... może po prostu za bardzo chcesz, za dużo o tym myślisz, ciągły stres czy sie udało czy nie... tak czasem niestety jest. Mam tyle koleżanek i ogólnie mozna podzieliś je na te które po prostu nie planowały dziecka , a stało sie , oczywiście nie było to żadnym problemem, bo miały odpowiednie warunki i dzidziś był mile widziany, tylko ze nie planowany ( to tak jak u mnie, zupełnie spontanicznie to wyszło, mieliśmy poczekac jeszcze kilka miesiący ale stało sie i sie cieszymy) a druga część moich koleżanek ma dzidziusia po ciężkich i długotrwałych staraniach ale zwieńczone sukcesem... jedni starali się ponad rok , a drudzy prawie 5 lat. Wiem ze nie jest to optymistczna wiadomość ze trzeba tyle czekac , ale Ty , młoda dziewczyna masz na to jeszcze dużo czasu... pomyśl sobie ze za 5 lat bedziesz miała dopiero 24 lata a ja teraz mam 26... a co mają powiedziec dziewczyny które zbliżają sie do 30, dla nich to juz ostatni dzwonek.... wiec lolu głowa do góry. Ja osobiście uważam, ze to iż nie będziesz myślała o chęci bycia w ciąży , nie bedziesz liczyła dni płodnych, nie bedziesz wyliczała, cudowała na pewno Ci pomoże, bo po prostu sie odstresujesz i tyle... ja zauważyłam ze ty zaczęłaś traktować ciąże i chęć posiadania dziecka w kategoriach obsesji... Loluniu na pewno doczekasz się ślicznego maleństwa, ja trzymam kciuki i życze cierpliwości NIE WYOBRAŻAM SOBIE ZEBY CIEBIE MIAŁO ZABRAKNĄĆ NA NASZYM TOPIKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×