Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

BASIENKA wszystkiego naj .... dużo zdrówka i zeby dzidzia zawsze taka była ;-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Basienko ja tez musze przyznac ze moja niunia to skarb ... bo w zasadzie jeszcze sie nie zdarzyło zeby nocy nie przespała (poza przerwami na jedzenie noi 3 dniami na początku gdzie jej sie mieszała noc z dniem) Co do dzieci to duzo osób mi mówi ze czas na nastepne ... ale fajnie by było troszke sił nabrać ... choć z jednej strony gdy dziecko zacznie juz chodzić cieżko sie będzie zebrać noi faktycznie lepiej by sie chowały. Bardzo bym chciała drugie bo wiem jak to jest gdy sie ma rodzenstwo ... jedfnak poczekam jeszcze z pół roku ;-) Czekam na inne opinie ;-) DAGA trzymaj sie potem będzie lepiej zobaczysz ;-) a dzieciątko faktycznie ma bujną czuprynke ;-) ;-) ;-) FRANIU strasznie Ci współczuje i mam nadzieje ze znajdą na to jakiś sposób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzieki dziewczyny sama nie wiem co mam robic. W poniedzialek wizyta, wiec mam nadzieje, ze w koncu bede mogla zaczac dzialac w tym kierunku. Dzisiaj ranka jest zaschnieta, ale moj urwisek napewno zdrapie tego strupka :( Metoda u nas wyglada to tak, moj maz to chcialby nawet odrazu drugiego baczka, ale ja sie boje jak sobie sama poradze z dwojeczka maluszkow. On pracuje do wieczora, ma swoj zaklad i jak wiesz nie jest latwo wziasc mu wolne, a jak pamietam na poczatku, gdy maly tyle plakal to nie mialam czasu na nic. Dobrze, ze mialam tu opieke poloznych w domu przez pierwsze 5 dni. Franek wolnego nie mial, moja mama daleko. Teraz jest lepiej i powiem, ze coraz czesciej mysle o drugim. Z tym, ze nie wczesniej jak Collinek skonczy dwa latka (chyba,ze bedzie jakas mala wpadeczka ;) ) Nie chcialabym wielkiej roznicy miedzy bobaskami :) Jak bedzie? Zycie pokaze!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu strasznie Ci wspolczuje.Czekam na wiesci po dzisiejszej wizycie u lekarza. Pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu rozmawiałam z moim znajomym co ma ten sam problem co twój synek noi kazał uwazać na proszki do prania, płyny,mydła, kremy bo one mogą powodować nasilenie objawów !!! Absolutnie nie uzywaj (chociaż lekarze zalecają) szargo mydła bo po nim ponoć jest jeszcze gorzej. Mam nadzieje ze coś Ci pomogłam ;-) BALBINKO super ze znalazłaś tabelke ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Balbinko switeni, ze tabeleczke odnalazlas. Dobry pomysl z tym rozwojem maluszka :) Miska dziekuje za wsparcie :) Mam nadzieje, ze pomoga. Metoda prosze napisz mi cos wiecej na ten temat. Ja nie uzywam zadnych mydelek. Kapie malego w Balneum i wylacznie w tym. Proszek uzywam Neutral( mniej uczulajacego nie ma!!!) Mleko zmienilam na hipoalergiczne a to swinstwo nadal jest. Zadne mascie masciki nie pomagaja, a nawet jak uda sie, ze ranka zaschnie, nastepnego dnia strupek odpada i jest to samo tylko w gorszym stopniu. Kapie malego co drugi a czasem nawet trzcie dzien( przeciez nie moge calkiem z kapieli zrezygnowac) Dzisiaj o 15 chwila prawdy, bosche mam nadzieje, ze pomoga. Bezczynnie czekac nie lubie:( Mam pytanko jak gdzies jedziecie samochodem i macie maluszka w nosidelko, to bierzecie go z nosidelkiem? Pytam, bo ja juz nie daje rady malego z nosidelkiem nosic i biore go tylko na raczki. Odezwe sie pozniej Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc lola u.............17.04.2006..........12tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ 23.12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 19.11.2007.........Śląsk lola u..........18.........16.09.2007.........24.06.2008........o k. Rzeszowa Daga_p_11...31........31.05.2007........07.03.2008...... Częstochowa NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79..... ........balbinka2@tl en.pl .. .. .7456466 Frania23......Ania.......25.06.84....... ..........frania@ca sema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83............perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981.........mibmi b@ tlen.pl Daga_p_11.... Daga. ...........09.06.76............daga.p.11@interia.pl... .685 3633 lola u.............Jola............. 20.12......... staszekma@wp.pl....... 991099 Iloniczek.......Ilona....... ......13.03.1984.......ilabiedrona@poczta.onet.pl TABELKA MAMUŚ NICK..........T.PORODU............D.PORODU..........IMIE .....WAGA.....DLUGOŚĆ Balbinka-2......20.10....... ....2.10..........Michalek ....3070g..........54 cm Basienka.......5.11....... .....25.10..........Maja.... ..3250....54 Shenen........5/11.11........ .14.11........Magdalenka. ..3350g....54 cm Frania23.......30.11.07.......27.11.07.......Collin..... ....3965g......56cm Matoda ....... 23.12.07 ..... 28.11.07 ..... Misia ........3000g .... 54cm Iloniczek.......19.11.07........20.11.07........Gracjan. ...3550g....56cm ROZWÓJ DZIECIAKÓW NICK....IMIĘ DZICKA...... .DATA WAŻENIA....OSTANIA WAGA...PIERWSZY ZĄBEK BAlbinka........Michaś.... ...1.04.08........... 8450g..........---------- Frania23.......Collin..........26.03.08..........6550g..........-----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki My juz w domciu. Alez sie tez tam naczekalam, maly nerwowy, cieplo mam jezor az po kolana. Nic specjalnego sie nie dowiedzialam. Pobrali krew, aby sprawdzic na co jest uczulony, smarowac masciami i za miesiac wrocic ;( A teraz mi maly wyje, bo rozdrazniony wiec spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nowe dane do tabelki. ROZWÓJ DZIECIAKÓW NICK....IMIĘ DZICKA...... .DATA WAŻENIA....OSTANIA WAGA...PIERWSZY ZĄBEK BAlbinka........Michaś.... ...1.04.08........... 8450g..........---------- Frania23.......Collin..........21.04.08..........7220g.. ........----------- Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko mam smarowac te sama mascia co do tej pory ( hormonalna) tylko, ze tym razem 4 dni smarowac 3 dni przerwy i tak w kolko. Nawilzac dwa razy dziennie suche miejsca na cialku. Poradzili rowniez, abym zrezygnowala z jednego mleka na dzien i podala jakies cieple danie i deserek, bo byc moze, ze mleko uczula. Dlatego moje pytanie ile zjada Michas takiego jedzonka na jedno danie tak zeby ze 3-4h wytrzymal do nastepnego karmienia? Maly byl dzielny podczas pobierania krwi, zrobil tylko przez chwileczke pyzie i troszke plakal, dostam grzechotke w nagrode. Jestem dumna z niego:) Balbinko przykro mi z powodu oczka, ten biedny Michas tez musi sie nacierpiec :( Rozumiem Cie co czujesz w tym momencie. A czy to tylko jedno oczko mu ropieje? Trzymaj sie kochana!!!To dla Was 🌻 🌻🌻 Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Franiu i Balbinko mam nadzieje ze nidługo wasze problemy sie skończą i uwoerzcie mi ze martwie sie razem z Wami bo przeraża mnie taka bezradna służba zdrowia.... Franiu my jeszcze Majkę nosimy w nosidełku do samochodu, a raczej mój mąż bo ja tez bym juz nie dała rady... jeśli chodzi o jedzonko to daje Mai jupkę jarzynową z gerbera i zjada całą 130ml ale zauważyłam ze ma chęć na więcej , ale niestety ta zupka starcza na góra godzinę i Maja znów jest głodna, teraz do zupki co drugi dzien dodaje żółtko , a jak skończy pół roku to zaczne podawać zupki z mięskiem... idę 25 kwiatnia na szczepienie to sie dokładnie wszystkiego dowiem i uzupełnie tabelkę z dokładną wagą Mai... jeśli chodzi o te zupki to Maja lubi tylko z gerbera , kiedys nie było w sklepie i kupiłam z bobo vity i zjadła kilka łyżek po czym miała odruchy wymiotne, wiec juz jej nie męczyłam... od dwóch dni próbuje na wieczór troszkę zagęszczeac mleczko kaszką i jej dawac , ale niestety pluje tak ze szkoada gadac...ech... a wy dajecie juz kaszke... ja daje mleko, zupkę z zółtkiem, soczek 80ml, i herbatkę... no i teraz próbuje z tą kaszką... słyszałam ze jak sie daje soki to deserki można sobie odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Balbinko mam zamiar gotowac, ale my w sumie niedawno zaczelismy od dokarmiania i narazie kupuje sloiczki. Mam zamiar zmienic malemu mleko. Wyeliminowalam wszystkie detergenty, ktore mogly by uczulac i stoje przy mleku. Moze to nie alergia pokarmowa, ale nie mam zamiaru siedziec bezczynnie. Dzis maly nie spal w nocy, mysle ze przez to, ze go swedzialo, byl caly zalany krwia. Ja juz mam tego dosc. Mysle sobie tak, ze jak przestalam wogle karmic piersia to ta egzema sie pogorszyla, stad ta zmiana mleka w mojej glowie. Dzis postaram sie dam mu jeden obiadek, zobaczymy. Basienko ja juz nie daje rady z tym nosidelkiem, przewaznie wszystko musze zalatwiac sama, wiec tu torba tu nosidelko, zdycham doslownie. Wczoraj wyjelam go tak z samochodu, tez nie bylo latwo, ale dalam rade z jezorem do kolan. Przydalaby sie taka malutka leciutka parasolka, ale moj urwis jeszcze nie siedzi, a moja spacerowa jest gigantyczna i za kazdym razem pakowac ja do auta nie ma sensu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Balbinko dziekuje bardzo za foty:)Numer tez zapisalam:) Pytalas co u nas.Hm u nas duzo sie zmienilo.Przede wszystkim mam meza wreszcie w domu:)Od 2 miesiecy nie jestesmy tylko wekeendowym malzenstwem:)Mezus moj jakis czas byl bezrobotny ale teraz pracuje we Wroclawiu i dojezdza codziennie.Tak sie ciesze ze jest w domu i juz nie musze byc sama:) Ja wzielam sie za ogrod.W tym roku musze doprowadzic go do jakiegos ladu bo doslownie jest tragedia.Caly plac mam rozwalony.Wszystko dodatkowo sie jeszcze przeciaga bo robotnicy przychodza tylko w wekeendy(poprawiaja dom i taras) No i jeszcze ta moja praca magisterska.Musze sie obronic do czerwca.Buuuuuuuuuuu... W skrocie to tyle;) Ale Wam kobitki to wspolczuje,jedna walczy z egzema a druga z ropiejacym oczkiem. Wlasnie szukalam czegos na te tematy ale w materialach ktore mam nic konkretnego nie znalazlam. Pocieszajace jest ze u Mai i Misi nic zlego sie nie dzieje. Trzymajcie sie dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spiesze zameldowac, ze moj maly urwisek dzisiaj poraz pierwszy przekrecil sie z pleckow na brzuszek. Wczoraj trenowal ten wyczyn a dzisiaj juz widac rezultat!!!!!! Alez ja jestem z niego dumna!!! Troche daje mi dzis popalic, bo nie spal w nocy i zmeczony jest, zreszta my tez, ale czego kobieta nie przetrzyma. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zmieniam małej mleko na bebilon, bo niedługo bym zbankrutowała z tym enfamilem... no i wczoraj juz powoli zaczęłam wprowadzac , dostała dwie butle z bebilonu i na początku odczuła ze to cos innego, ale potem szło juz dobrze, zrobial troche rzadszą kupke , ale mam nadzieje ze wszytsko sie wyreguluje, chciałam tez jej podac zupke jarzynową ale z hippu, niestety nie przeszła, lubi tylko z gerbera i koniec... Balbinko jeśli chodzi o żółtko to ja tez podałam dopiero 3 razy, ale lekarz powiedział ze koniecznie trzeba dawać, zaczynając od połowy, co 2 dzien... ja to żółtko mieszam z zupką na początku ugotowałam na twardo, a teraz takie surowe wlewam do zupki i zagotowuje, mała nawet nie wyczuje ze to żółtko tam jest...tylko przed podaniem trzeba sparzyc skorupke...skonsultuj sie z lekarzem bo mi dwóch mówiło ze trzeba podawać...jeśli chodzi o kszki to mała tez ich nie lubi a moja Majka za 2 dni będzie miala juz pół roku... jak ten czas szybko leci buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Basienko rzeczywiscie ten czas leci :) Moj niedlugo 5 miesiecy skonczy, wiec i my wprowadzamy nowosci :)Chociaz ja o zoltku jeszcze nie mysle. Musze pierw zalatwic sprawe z ta egzema, boje sie ze maly jest alergigiem. Na marchewke dobrze zareagowal, wic my narazie marchewke i marchewke z ziemniaczkiem wcinamy :) No i jabluszko :) Balbinko, ale Michas siedzi juz ladnie no i pytkami sie bawi. Te umiejetnosci jeszcze przed nami ;) Jeden chlopczyk z topiku listopadowego zaczyna juz raczkowac hehe:) A czy Michas probuje juz sie jakos przesuwac:) Dzis mamy szczepienie i trzymajcie kciuki, aby maly nie mial znowu 40 stopni goraczki. Odezwe sie poznij. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pisalam do Was wczesniej i dopiero widze, ze niewyslalo mojej wiadomosci!! Collin zniosl dobrze szczepienie. W jedna nozke jak kluli to nawet nie zauwazy, a przy drugiej zrobil pyzie i troszke plakal. Goraczki nie mial i spal w nocu dobrze na szczescie. Tylko znowu obudzil sie z zakrwawiona buzka :( Balbinko zobaczysz jak nieldugo Michas zacznie smigac, bedziesz musiala za nim latac hehe :) Ja wczoraj malego na lozku polozylam i zapomniala, ze on sie juz przekreca i o maly wlos by na ziemi wyladowal, kurcze trzeba o wszystkim juz myslec. Dzisiaj moj F byl wolny i sobie wypadzik z domy zrobilismy, fajnie tak od czasu do czasu ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbinko z tym ze karmisz piersią to masz racje i pewnie dlatego ci nic o żółtku nie mówili, ja tez karmie małą zupkę ze słoiczków i dwa razy podałam jej na twardo wrzucając do zupki , a raz surowe i długo podgrzewalam az sie zagotowało, chociaż wiem ze tych zupek sie nie gotuje... jutro ja idę z Mają na szczepienie wiec sie zapytam jak to zółtko sie podaje... musze Wam powiedziec ze moja Maja juz stoi, tylko jeszcze równowagi nie ma, normalnie szok, ja ją biorę zeby usiadła a ona trzyma sztywno nóżki i ani myślec o siedzeniu, chyba ma to po mnie, ja podobo ani nie raczkowałam i bardzo mało siedziałam , w sumie to wcale nie jest takie fajne bo chce żeby Maja rozwijała sie prawidłowo... ech... no i zębów nie widac , a jak u waszych dzidziulków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basienko pewnie najlepiej sie zapytac o to zoltko:) Co do stania to mojemu tez sie buzka smieje jak mu tylko na nozki pozwole, ale on siedziec tez lubi :) Co do zabkow to widze dwa biale troszke spuchniete miejsca przy dwoch dolnych jedynkach, ale kiedy cos z tego wyjdzie to niewiem ;) Zagladam mu kazdego dnia do buzkai az moj F wyzywa, przeciez to nie kon ;) Ja jutro znowu jade z malym do szpitala. Dzis dzwonilismy, bo maly sie znow zakrwawiony obudzil :( Dzis spi w skarpetkach na raczkach, zeby nie drapal ;) Dam jutro znac Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś moja Majka kończy pół roku, jak ten czas leci... bylismy na szczepionce no i Majunia tylko lekko zapiszczała a potem juz było dobrze...w nagrode dostała wielkiego słonia z Hipp bo przyszeł pocztą akurat dzis za udział w konkursie... od dzis zaczynam podawac jej zupki z mięskiem, na początku kilka łyżek, ale zjadła bez problemu , wiec mam nadzieje ze nie bedzie kłopotu, bo ona do nowości to raczej przekonania nie ma i kończy sie wielkiem pluciem... mam nadzieje ze nie będzie gorączkowac po tej szczepionce... Pytałam sie o żółtko, ale w sumie nie wiem o co tej lekarce chodziło... pójde teraz do lekarza Mai po recepte na vigantol i on mi dokładnie powie... a u nas dzis extra pogoda, łaziłam z Majką chyba ze 3 godziny, aż mnie nogi bolą... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko 1000 buziaczkow dla Majeczki z okazji ukonczenia pol roczku. Jejkis jak ten czas zasuwa :( Ja dzis pierwszy raz sama cos ugotowalam dla malego, ale moj francuzki piesek mial odruch wymiotny, woli tez ble sloiczki bez smaku ;) Jutro drugie podjejscie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu dziękujemy za życzenia Z tym jedzonkiem to sie nie poddawaj , moja Majka tez zawsze ma tak jak pierwszy raz cos je... życzę powodzenia a jutro przekładam ja do spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... my dzis wybieramy się na działeczke bo extra pogoda zapomniałam dodac ze Maja waży 7400g i ma 70 cm wzrostu... pani doktor powiedziała ze jest idealna... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Basienko to super u mnie pogoda tez niezla, ale my dzis urodzinki tescia obchodzimy. Zyczymy milego weekendu!!!!! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko , przeczytałam ze Misiu nas pozdrawia, hehe Moja Majka tez bardzo lubi klawiaturę, hehe Weekend był miły i ciepły , spędziliśmy go na działeczce, mam nadzieje ze weeknd majowy będzie jeszcze lepszy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) U nas wczoraj i dzisiaj pieknie bylo :) Spalilam sie na buraczka w pol godzinki i dopiero teraz to widze. Troche dziwnie, bo ja zawsze na brazowo sie opalalam. Spedzilismy duzo czasu na dworze, Collinek brykal na swiezym poietrzu no i pierwszy raz byl moglismy troche lzej sie ubrac, torche sie obawiam, no ale za cieplo ubrane dziecko to tez nie dobrze. Balbinko, ale ten Twoj Michas madry hehe pieknie pisze na klawiaturze no no :) Trzymamy kciuki za oczko, musi byc dobrze. U nas z egzema roznie, wczoraj maly w dzien obudzil sie znowu zakrwawiony pomimo, ze ranka wygladala juz tak ladnie :( Collinek skonczyl dzisiaj 5 miesiecy:) Na dole w miejscu dwoch jedynek zauwazylam spuchniete biale goreczki, czyzby to juz zabki szly? Mnie ostatnio cos brzuszek pobolewa:( Nie wiem co jest grane :( Dobra zmykam sie polozyc. Odezwe sie jutro Balbinko daj znac jak jest z oczkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu wszystkiego najlepszego dla Collinka z okazji 5 miesięcy, hehe a moja mała robi rzadką kupkę odkąd zmieniłam jej mleko...ech, wtedy miała zatwardzenie a teraz rozwolienie... mam nadzieje ze wkrótce to minie. wyśle Wam dziewczyny foty z działeczki, ale jutro wieczorem , albo we wtorek , bo jutro spędzam cały dzien w pracy, ech... najpierw lekcje od 8 do 15, a potem rada... ech... buziaki i do jutra jak sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko i ja zmienilam sobie numer, napisze Ci maila z nim, ale to troche pozniej,bo nie znam na pamiec. Dziekuje Basienko za zyczenia, moj maly urwisek sie juz robi, wie dokladnie czego chce. Jak mu pozwolisz troszke na nozki to skacze jak sprezynka i szczesliwy jest ze hoho. U nas dzis pada :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko , kurde co z tym oczkiem, a może zmień lekrza... tak mi przykro że Michaś tak cierpi... mam nadzieje ze goto nie bili tak mocno... a moja mała ma biegunke odkąd zmieniłam jej to mleko, jak zje zupke to kupka jest normalna ale po samym mleku to niestety rzadka kupa... jak jej do niedzieli nie przejdzie to idziemy do doktora, mam nadzieje ze nie będe musiała , ech.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko mnie tez przykro i zal, ze taki maly Michas musi tyle znosic :( Taka mam nadzieje, aby ten zabieg nie byl juz potrzebny. Troche to dla mnie dziwne, ze jeszcze raz trzeba to robic. Moze zabieg byl zle wykonany ? Jak oni Ci to wytlumaczyli? Basienko ta bidulka Majka zawsze ma cos z ta kupka, raz zatwardzenie raz mieciutka :( Dbaj tylko, zeby duzo pila plynow jezeli ma rozwolnienie. A ta kupka jest tak naprawde miekka, ze z pampersa ucieka? Sorrki za takie pytania ;) Moj maly tez ma kupke miekka jesli nie dostanie nic dodatkowo oprocz mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Franiu jeśli mala zje zupkę to kupka jest miękka ale nie rozpływa sie , ale jesli nie zje zupki to jest rzadziutka... ale z pampersa nie wypływa, hehe Balbinko dzięki za rady , moze własnie tak zobie, mam taki krem z marchewki, co ty na to, może go podać??? kończe bo ide do pracy... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×