Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Dziekuje dziewczyny za komplementy :) Przydaloby sie schudnac kilka kilogramow, z tego wzgledu zapisalam sie na fitness. Wczesniej to zawsze sie sportowalam, chodzilam do szkoly sportowej i gralam w reczna. Basienko moze Ci to cos mowi MKS SAMBOR TCZEW zdobywalismy nawet medale. Od czasu jak w Holandii mieszkam przytylam uwaga uwaga 20kg z czego dumna nie jestem. Dzis spotkalam stara znajoma a ona czy ja w ciazy nie jestem :( Dobra koniec uzalania, biore sie za siebie........ Collnek juz slodko spi, sam sobie juz pozycje do snu szuka i tak fajnie na boczku lezy, schrupalabym go........ dobra smece.... PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Juz drugi raz, bo mi wszystko wcielo wrrrrrr.... Besienko jak sie czujesz? Sciskam Was mocno 🌻 🌻 🌻 Dziewczyny ja wlasciwie wpadlam z informacja, ze Collinek ma pierwszego zabka :D Wczoraj byla jeszcze tylko kropka i nic nie bylo slychac, a dzis juz jest kreseczka i pieknie brzmi pod lyzeczka hurrrrrrrrrraaa!!!!!!!!! Moj malutki synek ma juz zabka, jak ten czas umyka.... Moj maly zebolek :) A teraz zmykam na silownie :) Duza buzka:) O zapomnialam napisac, ze snilo mi sie, ze zrobilismy zlot we Wloclawku :) Moze cos to znaczy hehe Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A u nas juz po wszystkim... smutno było... no cóz takie życie... ciesze sie ze Majeczka poznała prababcię i prababcią Majeczkę... Franiu gratulujemy Coliinkowi zębolka... Maja ma juz 2 , hehe... smieszna jest , chociaż bardzo mała śpi, bywa ze w dzien śpi tylko godzine... no i pod wieczór robi sie marudna... . Franiu a wiesz ze myślałam zeby się jakoś spotkać... bardzo bym chciała Was poznać osobiście... teraz będą wakacje to moze cos wymyslimy... Buziakczki dla Was i dzieki za wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Balbinko ja regularnie zagladam do Twego albumu, super fotki :) Michas juz taki duzy jest hehe... No i ma czape jak moj Collin, te w moro :) A Klaudia to prawdziwa panna, te dziewczynki przy niej to maluszki ;) Ladna dziewczyna :) U nas dzisiaj ukrop, maly mi sie poci nawet w bodziaku, ale przeciez trzeba sie jakos ubrac, bo na kontrole idziemy do lekarza hehe. Ciekawe ile juz wazy. Dam znac oczywiscie. Teraz sobie spi, a mama bryka w internecie, bo jak jest obudzony to juz nie ma szans. Ostatnio ani chwilki sam sie nie pobawi i to ciagle marudzenie, normalnie w glowie mi dudni nawet jak juz spi :) Dobra do pozniej!!!!!!!! Ja po drugim golu przez polaka dla niemcow zrezygnowalam z meczu. To nie na moje nerwy.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak obiecalam, melduje sie po kontroli :) Maly wazy 8150g i mierzy 70cm. Nie jest to jakos bardzo duzo, ale rosnie rowno z linia hehe :) No i od 7 miesiaca mam wprowadzic kanapeczke :) To tyle co u nas. Dzis gra Holandia z Wlochami, ciekawe kto wygra Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale tu pustkami swieci :( Mam nadzieje, ze to sie juz zmieni niedlugo :) Balbinko moj maz sie bardzo ucieszyl, ze kibicujesz Holandii :) A mnie wczorajszy mecz bardzo wkurzyl a raczej ten sedzia kalosz :( A tak blisko bylo:( U nas ok tylko pogoda brzydka :( No i nie wyspani, bo moj synek to juz nawet o 4.30 pobudki robi ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej hej Balbinko, dzięki za kopa :) Ja w zasadzie sama nie wiem jak to sie dzieje, że wciąż brakuje mi czasu, jak miałam tylko Maję to miałam go duuuużo a teraz? Ale oczywiście Madzi nie oddałabym nikomu i za nic. Kocham ją tak, ze czasami wydaje mi się że to nie jest normalne, wydaje mi się że z Mają nie miałam aż tak. Ale o tym już chyba kiedyś pisałam :) Basieńko, bardzo mi przykro z powodu śmierci Babci, przytulam mocno. Moje dziewczyny nie poznały pradziadków, prababć, babcię też mają tylko jedną :( Smutne to. Odzywam się bo wyjątkowo jestem SAMA. T.z dziewczynami na podwórku a ja drugi dzień umieram na jakieś zatrucie, tzn. jest zdecydowanie lepiej niż rano i wczoraj ale rekonwalescencja mi sie należy. Pozdrawiam cieplutko, muszę wziąć sie za zdjęcia bo zdaje sie że obiecuję je wysłać mniej więcej od Wielkanocy... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrzcie kto dźwiga :) Czy u Was też tak zimno? Brr, jak w listopadzie. No i moje kochane dziecko kończy dziś 7 miesiecy, ciężko w to uwierzyć. OK, uciekam, pozdrawaim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisałam 3 dni temu ale mi sie skasowało i juz nie chciało mi sie powoatrzac tego jeszcze raz.. cały ten tydzien byłam taka zalatana , ze nie miałam nawet czasu wstąpić na kafeterie, przepraszam Was bardzo Kochane, obiecuje poprawe... za tydzien koniec roku i juz bedzie luz, nie moge sie doczekać... Franiu my z mężem tez oczywiście kibicujemy HOLANDII- grają super i mama nadzieje ze wkoncu uda im sie cos zdobyc... Majka grzeczna, wiec nie moge narzekać... to tyle , napisze cos wiecej wieczorem. buziaki Franiu dzieki za foty... zakochałam sie w Collinku...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Nie pisze tak czesto, bo moj urwis coraz to wiecej uwagi wymaga, najlepiej mu oczywiscie blisko mamy co utrudnia pisanie na kefe :) Wieczorem to padam na ryjek ;), ale zawsze Was podczytuje i obiecuje poprawe :) Moj maly niemozliwie w nocy budzi sie bardzo czesto od jakiegos czasu. Mam nadzieje, ze to sie niedlugo skonczy lub chociaz zminimalizuje, bo slabo siebie widze ;) Wie ktoras co moze byc tego przyczyna? Przeciez bylo nienajgorzej...zabki rozmumiem, ale chyba nie kazda noc. A co do zabkow to juz mamy az dwa :) Super Balbinko, ze Michas juz tyle potrafi. Moj narazie to sie bardzo cieszy jak robie mu kosi kosi lapki no i piatke tez trenujemy :) Pozatym to wyciaga lapke w kirunku gdzie chce isc i co dotknac, stoi rowniez na nozkach( siedzenie juz go nie interesuje :) ) Krzyczy, piszczy i wogle jest fajowy :) Tylko , ze ja juz na krzyz nie moge :) Balbinko trzymaj dalej kciuki za Holandie, bo widzisz jak im dobrze idzie dzieki Tobie :) Co do spotkania to bardzo bym chciala. Szkoda tylko, ze kazda z nas w innym rejonie mieszka :( Metoda jak sie skoczek sprawdza? Zastanawiam sie moze to Collinka chociaz na 10 minut zajmie, bo ogolnie to on lubi hopsia hopsia... Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwileczke bo spiesze sie do pracy... Franiu jeśli chodzi o to nocne budzenie , to niestety większość moich koleżanek tez tak ma ... i wcale nie chodzi ze dzidzius jest głodny, i nie chodzi o ząbki bo juz ma... tylko potrzebuje przytulenia i juz , zasypia na rękach a jak go odkłądasz to budzi sie od razu... jedna moja koleżanka ma 1,5 rocznego synka i mówi ze jeszcze żadnej nocy nie przespała od urodzenia, jej synek nie je juz w nocy , czasem tylko pije, ząbki juz ma , wiec ona mysli ze potrzebuje bliskości... druga natomiast opowiadała mi ze pierwszą noc przespała jak mała miała 3 latka......moze byś spróbowała spać przy nim... a moze w tym przypadku to ząbki, chociaz mówisz ze ma juz dwa wiec najgorsze za wami... sam anie wiem , musisz byc cierpliwa i wytrwala... my nie mamy tego problemu bo mala jak zaśnie o 20 to spi do 6 rano...wiec nie moge z własnego doświadczenie ci nic doradzic... ale wierze ze niedługo bedzie dobrze... buzka a zapomiałam wam powiedziec. MOJA PRZYJACIÓŁKA URODZIŁA KORNELKĘ 3800g i 59cm... miała aż dwa razy zastrzyki na wywołanie bo jz 11 dni po terminie była ... sam porób , czyli część bolesna - takja to nazywam trwało 4,5 godziny... czyli jak na 1 raz to ok. lece do pray... papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyjacioleczki :) Nie pisze tak czesto, bo czasu brak serio. Collinek jest towarzyski i sam bawic sie nie lubi, a wieczorem to ide sobie z kolezanka na fitness i tak dzien za dniem leci. Obiecuje jednak poprawe :) Balbinko ciesze sie, ze kibicujesz Holandii :) Ja po powrocie polakow do domu rowniez trzymam kciuki za pomaraczowych. A dzis sie przykra rzecz stala w ich druzynie. Jednemu zawodnikowi urodzilo sie dziecko w piatym miesiacu ciazy i zmarlo :( Pewnie w kolejnych meczach nie zagra. Zal mi ich:( Zona byla razem z nim w Szwajcarii i tam wlasnie rodzila :( Teraz wlasnie mowia, ze chyba bedzie gral i dzis byl obecny na treningu. Basienko mam nadzieje, ze te nieprzespane noce nie beda trwaly do trzeciego roku zycia. Jest swiatelko w tunelu, bo ostatnie dwie noce byly rewelacyjne ( niezapeszajac, odpukac) Wczoraj Collinek poszdl spac o godzine 20 spac i obudzil sie dopiero o 4 rano i potem o 7 pobudka:) Od trzech dni nie je juz w nocy, bo jak sie obudzi serwuje mu wode. Nierozumiem takie radykalne zmiany;) Moj synek to jak kalejdoskop. Niech tak trzyma. I tak pewnie jeszcze bede sie Wam zalic, ze spac nam nie daje ;) Basienko gratulacje dla Twojej przyjaciolki. Super :) 🌻 🌻 🌻 Ciekawa jestem czy \'Lola juz urodzila? A wlasciwie czemu ona juz do nas nie zaglada? Balbinko masz z nia kontakt? Dzis polozylam malego na kocyku przy zabaweczkach i na chwileczke poszlam do kuchni, aby odstawic butle. Wracam, a gdzie Collinek ? Pod stolem i tylko swiecil tym swoim bialym zabkiem i sie cieszyl. Moj urwisek :) Daga jak Jasio? Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) Nie wiem na ile moje złote dziecię mi pozwoli ale jestem :) Basiu, gratulacje dla koleżanki 🌻 Takie małe to fajne są, co nieeee? Mnie już żal ze nigdy więcej, ech... Franiu, w końcu mu się unormuje ;) Balbinko, właśnie, ja też wczoraj myślałam o Loli bo to jakoś już już chyba? Magda ma 7 miesięcy, wychodziłoby akurat że ciąża Loli dobiega końca. A może już po? Jeśli masz z nią kontakt- pozdrów serdecznie. No i mała szarpie mnie za szmaty, też towarzyska sie zrobiła że hej, nawet do kibelka ciężko samej wyjść. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam - dziewczyny, my z Tomkiem też ostro mistrzostwa oglądamy i ja stawiam na to że Holandia w ogóle całą imprezę wygra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Franiu własnie gra Holandia i mówili o tym piłkarzu i jego żonie... żal tego dzidzusia, może za duzo emocji, jakby było cos nie tak to pewnie by nie jechała na mistrzostwa... jak to nigdy nic nie wiadomo...graja z czarnymi opaskami... a ja mam znów wspaniałą wiadomość ... żaona mojego kolegi z peacy urodziła wczoraj Majeczkę 56 długa i 3300gruba jak to on napisałm hehe. Bardzo się ciesze ze wszystko sie udało, ale teraz czeka ich szereg badań , bo chyba wam pisłam ze ta Monika miala bardzo złe wyniki białych ciałek. W ciąży to zawsze jest dużo wiecej niz zwykle , a ona miała dużo poniżej normy... leżała na oddziałe z Agata Mróz... ale ta historia skończy sie inaczej... jutro idę do małej Kornelki, juz nie mogę sie doczekać... moja Majeczka była niedawo taka mała a teraz za 3 dni konczy 8 miesięcy... jak ten czas leci... Buziaczki przesyłam no i ja juz mam wakacje... troche przerwy mi sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was U mnie tyle pracy ze nie miałam czasu nawet do Was zaglądnąć :-( do tego Misia tez wymaga zeby sie nią non stop zajmować ... noi brak mi na cokolwiek czasu :-( Skoczek rewelacja - przynajmniej sie umęczy potem pada i przez chwilke śpi to moge cokolwiek zrobić ;-) Skubana juz tak sie dzwiga na brzuszku (leżąc na podłodze) ze siega do obrusu noi katastrofa gotowa. Oczy musze mieć na około głowy :-) Od środy zaczynam urlop więc moze mnie przez 3 tyg, nie być chyba ze uda mi sie dopaść komputer ;-) U nas juz taka duchota ze cieżko to znieść a co będzie potem ?! Goraco Was pozdrawiam i dziekuje za fotki :-D dzieciaczki nam strasznie rosną :-D Dziś DZIEŃ OJCA :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was U mnie tyle pracy ze nie miałam czasu nawet do Was zaglądnąć :-( do tego Misia tez wymaga zeby sie nią non stop zajmować ... noi brak mi na cokolwiek czasu :-( Skoczek rewelacja - przynajmniej sie umęczy potem pada i przez chwilke śpi to moge cokolwiek zrobić ;-) Skubana juz tak sie dzwiga na brzuszku (leżąc na podłodze) ze siega do obrusu noi katastrofa gotowa. Oczy musze mieć na około głowy :-) Od środy zaczynam urlop więc moze mnie przez 3 tyg, nie być chyba ze uda mi sie dopaść komputer ;-) U nas juz taka duchota ze cieżko to znieść a co będzie potem ?! Goraco Was pozdrawiam i dziekuje za fotki :-D dzieciaczki nam strasznie rosną :-D Dziś DZIEŃ OJCA :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Wpadłam Was zawiadomić, że dzisiaj o 12.55 Lola urodziła małą córusie. Mała Julia waży 3450 g, mierzy 56 cm i ściągnęła maksymalną ilość punktów. A co do mnie to Jasiek stanowczo odmawia spania w ciagu dnia ale za to w nocy przesypia ok 11 godz więc niema tego złego... Dzisiaj kima po szczepieniach to mam chwilkę czasu. Normlanie dalej jestem niewyspana (szoking) bo jak młody uderza do spania to ja dalej się kręce po domu. W efekcie tego mam zaległości jeszcze z czasów karmień nocnych... Junior je jak wściekły. Dostaje z piersi i jeszcze oprócz tego 120ml z butli. W efekc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcieło mi połowę. :/ W efekcie tego waży 7500g i mierzy 66cm. Ależ te Wasze dzidziusie już duże... Dziękuję za zdjęcia. Cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gratulacje dla LOLI ... tak amaruda z niej była , a tu prosze juz cała ciąża zleciała i dzidzius na świecie... super. ogólnie u nas też gorąco, az strach pomyslec co bedzie potem... a na wakacje sie gdzies wybieracie... my planujemy nad morze ale co z tego bedzie to sie okaże... buziaki i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku LOLA juz urodziła ?! SZOK :-O ... faktycznie zleciało :-O DAGA trzymaj się i przeslij jakies fotki ;-) Ja do karmienia juz przywykłam i nawet juz zmęczona nie jestem ;-) więc zycze wytrwałosci ;-) FRANIU no jestem w szoku ze Ty na fitnes .... no no moje uznanie :-D ;-) Tak trzymaj ;-) to mozliwe ale chudne i to z dnia na dzień (moze przez ten rower ... sama nie wiem) i juz prawie waze tyle co w 1miesiacu ciaży hihi .... :-D BALBINKO jaki basen kupiliscie i za ile? A co do hustawki to spowodowała ze moja dzidzia nic tylko podskakuje , na siedząco, na leżąco ... zwariuje juz mi sił brak a Misia jak te zabawki na bateriach duracel nie do zdarcia :-O My w czwartek znowu na szczepienie i to podwójne :-( będzie wrzask 😭 A co do wyjazdu to na wieś wynajmuje pokój w domku z basenem , juz sie doczekać nie moge :-D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki informuję ze moja Majeczka kończy dzis * miesięcy i własciwie teraz jest nawet ta godzina co Maja przyszła na świat... Moje maleńswto juz ma 8 miesięcy, jak ten czas leci... Jeśli chodzi o jej umiejętności to sama juz siedzi, robi papa, nawet stoi sama a ja ja tylko trzymam za ręce i próbuje chodzić... szok...poza tym śmieszka jest taka, pogodny aniołek...mało płacze, śpi całe noce.... ale słyszałam ze jeżeli pierwsze dziecko jest takie grzeczne to drugie da w kość za dwoje, hehe... a ja planuje za ok 3 lata, ale mój mąż sceptycznie do tego podchodzi... Dziewczyny gratuluję samozaparcia jesli chodzi o ćwiczenia... ja niestety jakoś nie mogę sie zebrac , az wstyd jak przystało na wfistkę, ech. moze dlatego ze moja waga juz jest taka jak sprzed cięzy... dzis bylismy na działce i mam kilka pięknych zdjęć, wiec Wam wysle w wolnej chwili. poza tym mam wakcje i całkowicie poświęcam sie córce, uwielbiam patrzeć jak sie śmieje i jak wkłada sobie stópkę do buzi, czasem aż sie wzruszam, nie wiem czy wy tez tak macie... buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z nowiną - Magda ma pierwszego ząbka, dolną jedynkę :D Tak sie tym uradowałam,że aż sie zdziwiłam :) Zapomniałam już jakie upojenie niosą ze sobą takie odkrycia ;) A Maja dla odmiany sama ścięła sobie włosy, w zasadzie jedną stronę głowy i pół grzywki. Jest umówiona do fryzjera dopiero na 5 lipca :) jakoś to zamaskuję do tego czasu ;) Mnie ostatnio pochłonęła Picassa, o istnieniu niektórych zdjęć już zapomniałam i mam niezłą frajdę z odkrywania ich na nowo. Balbinko, czy mogę dodać Cię do ulubionych? Przesyłam buziaki i uściski dla maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko :D Zapomniałam pogratulować Loli! Lolu, bardzo się cieszę, że masz już upragnione Maleństwo przy sobie! Serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że pochwalisz się Cudeńkiem :) Duuuużo zdrowia dzielna kobito !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, Balb, chodziło mi o to czy mogę podłączyć Twoją galerię do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej shanen gratuluję Madzi pierwszego zębolka, hehe jesli ty pierwssza to odkryłas to nalezy ci sie prezent, ode mnie masz buziaki, a Majeczka goni za modą, nie wiesz ze w tym sezonie modne są fryzury asymetryczne, heheh Balbinko może zawiało gdzieś Michałka, ale on juz duży chłopak i na pewnio nie zamierza chorować, poza tym wypatruj zębolka bo juz niedługo pewnie sie pojawi... Franiu a ty gdzie sie podziałas????? A my dzis bylismy w Toruniu na wycieczce, mai oczywiście sie podobało aż zasnęła z wrażenia, hehe. no i dostała pierwszego wafelka od loda, hehe chyba jej nawet smakował... nauczyliśmy ją robić papa i teraz do wszystkich napotkanych osób robi papa, hehe... a wczoraj spotkała nas burza na działce... Majeczka tak sie przejeła az usnęła , hehe... dziewczyny mam pytanie co dajecie do jedzonka swoim pociechom i czy gotujecie zupki czy dajecie takie gotowe ze sklepu... ja staram sie gotować i mrozic na ok tydzien, oprócz tego daję bebiko2, na wieczór z kaszką, kupne deserki jabłkowe z czyms(morela, marcherke itp), soki owocowe, herbatke i to chyba wszystko, ale cos mi siei wydaje takie mdłe to jedzenie i chciałbym cos urozmaicic... poradzcie cos... Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×