Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Hej....a widze, że tu pustki. Ja jestem po rodzinnej imprezie! :) Hehe na golonko mnie wzięło, czego nigdy nie jadłam. Mezuniowi podarowałam...pił wódeczke, ale na przyszły weekend mu tego nie daruje....musi byc do mojej dyspozycji :D W pełni sprawny. Lece pościelić wyrko i nyny.... Do jutra babeczki, pa! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Znowu jestem pierwsza !!! Mam doła ! Zrobiłam test rano- wynik negatywny, @ nie przychodzi i nie zapowiada sie żeby miała przyjsć Tempka jest jak od owulacji 36,9 Mam nudności troche pobolewa brzuch i cały czas SPAĆ I SPAĆ :-( Czy ktoraś z Was wie co mi może dolegać ? Ja zawsze miałam @ jak w zegarku- nawet po poronieniu a teraz co ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia..... hmm....to ja już sama nie wiem :( Może zrób badanie krwi? W dalszym ciągu trzymam kciuki i chcę powiedzieć to w końcu: HURAAAAA I gratulacje! Jadę teraz na miasto ze szwagierką.... taka jakaś dziwna ta pogoda, wiec trzeba sobie humorek na sklepach poprawic :) Do spisania ! :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam doła jak cholera Nie dobrze mi co chwile i śpiaca jestem !!! Jutro jade albo do ginka albo na bete :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam w ciązy z moim Aniołkiem :( (18.01.2006r), to tez byłam śpiąca, ale to głównie po południu tzn własnie o takim czasie.... Lubiałam sie połozyc pod kocykiem i nyny. A humorku na zakupach sobie nie polepszyłam..... wszystko na jedno kopyto i ciuch nie warty ceny! Będe sie musiała wybrac na giełde do Gliwic :) Albo do Czech, do Bochumina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania23
Czesc dziewczyny, moge sie do was przylaczyc? Ja w sumie tez zaczynam starania od lutego, ale najpierw chcialabym zrobic badania.Wczesniej nie myslalam o badaniach, ale wszedzie o tym czytam, wiec stwierdzilam, ze warto.W tygodniu ide do gina, wiec byc moze bede musiala rozpoczac troszke pozniej. Jestem pozytywnej mysli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Franiu :) Jasne....\"wstąp\"do nas :) Kurde...u mnie wszyscy przeziębieni...byłam w aptece, kupiłam ta nowośc Teraflu... jakos 11zł, ale że po 1 saszetce (a jest ich 6) ma pomóc. Lola, a jak Ciebie? Pewnie sobie smacznie spiunkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nadja*
Czesc dziewczyny!! Moge sie dolaczyc??Ja rowniez sie staram, juz troche dluzej i narazie nic..W tym miesiacu czekam na @ juz prawie tydzien, i nie przychodzi,a piersi mnie bola, brzuszek rowniez pobolewa, ciagle chce mi sie pici temp mam 37,2..Ale robilam dzisiaj test i wyszedl negatywny!! Jedna z was napisala, ze macyste i to moze utrudniac odczyt wyniku. Ja mam rowniez maly torbiel, ach...i juz nic niewiem! Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lola u mnie test wyszedł także negatywny, miałam identyczne objawy jak ty, więc może ... Cierpliwości i powtórz test za kilka dni. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nadja....to mam nadzieje, że Ci się udało! A jak długo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nadja*
Staramy sie od wrzesnia zeszl.roku...kurcze, no ale ten test wyszedl negatywny!Niewiem co mam myslec,poczekam moze do konca tygodnia i powtorze, co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne....nie poddawaj się! Ja mam nadzieje, że i ja za 2 tygodnie gdy będę robiła teścik, to zobacze te upragnione 2 kreseczki!!!! Idę do mężunia....rozchorowało się biedactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania23
Asiapanda, widzialam zdjecia Twojego skarbu. Malutka jest cudowna a na zdjeciu z ta kokardka wyglada slodziutko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór !!! Witam garąco nowe koleżanki :p Miło że do nas dołączyłyście !!! Iloniczku ❤️ małaś racje bo spałam i właśnie wstałam ale i tak jestem śpiąca i zaraz ide nyny :p Frania23 [serce z całego serca życze jaknajlepszych wyników badań, sztybkiego początku starań no i oczywiście.....dzidzi :D *nadja*- ❤️ ❤️ jesteśmy w prawie identycznej sytuacjii bo ja czekam na @ już 4 dzień i nie przychodzi, piersi mnie nie bolą ale są \"pełne\" :p brzuch również tak jak Ciebie pobolewa, pije też wiecej niż zawsze i mam dziwny smak ustach, dużo śpie bo popołudniu musze bo jeśli sie nie położe to robie to choćby na stojąco:p Też mam tak jak ty tempke Również dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny ! To ja pisałam że mam cyste i ginek ostrzegał przed problemem z testem :-( A co najlepsze prócz naszych identycznych objawów i naszej \"dolegliwości w postaci torbiela to to że ja też staram sie od września 2006 A różni nas dwie chyba tylko to że ja rok temu w lutym zaszłam w ciąże i w 12tc poroniłam (ciąza martwa) :-( Trzymam za Ciebie kciuki Ja jutro ide do ginka :-) Asiapanda- ❤️ dziękuje, mam nadzeje że jutro sie okaże że mam fasolke i to własnie ja pierwsza pochwale sie że w lutym mi sie udało ale Wam wszystkim też tego życze nawet jak ja poniose i w lutym klęske :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania23
Dzien dobry wszystkim, widze, ze dzis udalo mi sie byc pierwsza. Lolu u powodzenia u gina i zycze Ci rownez z calego serca fasolki, mam nadzieje , ze wrocisz cala uradowana od lekarza. Trzymam kciuki z calej sily. Ja chyba pojde w piatek do gina, nie wiem kiedy bede mogla najszybciej zrobic badania. W piatek mezulko ma urodzinki!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania23
Powinnam moze jeszcze dodac, ze teraz to bedzie moje drugie podejscie do staran. W zeszlym roku, staralismy sie z mezem od kwietnia do listopada i nic z tego nie wyszlo, z tym ze nie robilam testow owulacyjnych i nie mierzylam temp. moze to byl blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja juz po powrocie od ginka- ciąży jeszcze nie widać @ nie ma objawy są !! Mam iśc jeszcze za tydzień na usg ale ginek powiedział że to na 99% ciąża bo innej przyczyny braku @ nie widzi na usg i przy badaniu ginekologicznym ! Jutro kazał mi zrobić test jeszcze raz ! Frania23 ❤️ życze z całego serducha powodzenia !!! Trzymam kciuki !! UDA CI SIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....ja nie mierze temp. i nie robie testów owu... byc moze dlatego, że to będzie dopiero 2 moje podejście. Kurde, jestem taka podekscytowana jak nadchodzi wieczór :D Mogłabym zjeść mojego Skarbka z miłości!!!!! Lolu życzę Ci tej upragnionej wieści od ginekologa! A skąd w ogóle jesteś? Lece wyszukać cos z zamrażarki na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Nawał pracy nie pozwolił mi nawet do Was zagladnąć :-( Cały czas trzymałam za Was kciuki i byłam ciekawa co słychać ;-) Pelikan - razem z meżem wzielismy sie za ściąganie torebek i potfeli skórzanych ... wiec jak mam tylko czas to szukam w internecie chetnych odbiorców ;-) a to dość pracochłonne. W ten weekend mielismy nową dostawe wiec nie było czasu na nic. Widze ze mamy podobny dołek :-D ... bo ja tez zaczełam mysleć o ćwiczenich, diecie ... bo przecież lato idzie i trzeba jakos wyglądać ... do tego gdyby sie \"coś \" udało to tez bym chciała atrakcyjnie wygladać ;-) Miśka - niestety mój TZ tez nie zauważył zmiany ... no ale tacy już są Ci meżczyżni , mówiac potem \"przecież kochanie ty zawsze dobrze wygladasz\" ;-) :-) hihi... Lolu -- trzymam mocno kciuki ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonisczku jestem tylko myslałam ze tu nikogo nie ma inie odświerzałam ! Ja mieszkam na wsi w połowie trasy z Rzeszowa do Przemyśla (woj. podkarpackie- prawie bieszczady) a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Matoda !! Ja umieram z ciekawości czy to fasolka czy nie ale raczej tak bo nigdy mi sie @ nie spóżniała nawet jeden dzień a teraz już 4 !!! Byłam na usg i dzidzi jeszcze nie widać ale ja czuje że ona tam jest mimo że 2 testy wyszły negatywnie to wierze Jutro rano robie 3 bo ginek kazał a jak pokaze że nie jestem i @ nie bedzie to ide na bete !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od gina i spałam tylko 30 min więc lece powtórzyć \"tę czynnośc\" tylko w podwójnej ilości :p Będe potem PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania23
Lolu u ja wierze rowniez, ze to jednak fasolka jest powodem braku @ u Ciebie. Wierze i trzymam kciuki. Iloniczku zycze Ci owocnego drugiego podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba stopa
lola ale skoro testy 2 wyszly negatywnie to jesli robilas po spodziewanym terminie@ to czemu one sa negatywne ,teraz nie wiadowmo w takim razie czy ufac tym testom-gratuluje ci zafasolkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula, ja mieszkam na śląsku! :) A w Twoich rejonach mam rodzine...w Ropczycach koło Rzeszowa i koło Lubaczowa :) Franiu, dziękuję za wsparcie! Lece na obiad, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, ja mieszkam na śląsku! :) A w Twoich rejonach mam rodzine...w Ropczycach koło Rzeszowa i koło Lubaczowa :) Franiu, dziękuję za wsparcie! Lece na obiad, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozbywam sie reszty nadzieji i czekam już na @ !!! Tylko jeszcze dla formalnosci spytam czy to możeliwe żeby w trzecim tygodnui ciąży (4dni po terminie @) pojawiło sie brązowe plamienie nie oznaczające nadejścia @ ?? Ja zaczełam plamić i dlatego dla pozbycia sie złudzeń pytam !! Dodam że nie mam żadnych objawów @ (zawsze miałam i to silne) :-( Odpiszcie prosze Dziekuje jeszcze że wierzyłyście ale niestety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala23
mozete plaminia sa od zafasolkowania?glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×