Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Franiu :) Można kupić w aptece wkładki testery wykrywające wody pł. Ale jestem pewna że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że położna Cię uspokoi. Odezwij się później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem juz z powrotem i rzeczywiscie polozna mnie uspokoila. Powiedziala, ze to tylko uplawy w wiekszej ilosci i ze maluszek ma sie ok. I nawet slyszalam serduszko i to mi pomoglo. Dobrze, ze bylam przynajmniej spokojna moge byc. Dzieki dziewczyny 🌻 Balbinko czemu sie nie odzywasz mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen chcesz zostac moja internetowa polozna, bo ty bez badania wiedzialas, ze to tylko uplawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, jasne :D Tylko nie wiem czy z Tobą urodzę bo zdaje się ze w terminie Twojego porodu to będę już bardzo zajętą kobietą :) Ale może coś się wymyśli. Cieszę się że położna Cię uspokoiła i że znowu się uśmiechasz, tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej kobitki! Balbinko, kto idzie w ciemno ten idzie w ciemno :P Super, że w końcu się przeprowadziliście, pewnie od razu urosły Ci skrzydła :) Ja też szykuję się na poród w październiku tak poza tym (oby nie we wrześniu!) Jeśli chodzi o zasiłek reh. - nie wiem nic, niestety. Buziaki, miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ja tez sie ciesze ze juz sie uspokoiłaś ;-) i tak trzymaj ;-) Balbinka - masz racje :-) tylko pewno bedziecie tak zajete ze dla mnie czasu nie znajdziecie 😭 Wypoczywaj i niczym sie nie martw 🌼 sama przecież widzisz jak sie wszytko wspaniale układa ;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Ja dzisiaj jakas zmeczona jestem no i katarek mnie dopadl, mam nadzieje, ze na katarku sie zakonczy. Zrobilam juz zakupy i teraz zamierzam odpoczywac :) Balbinko fajnie, ze napisalas. Co do ciuszek, masz juz wszystko dla Michasia? Ja zastanawiam sie czy przydadza mi sie kaftaniki, bo mam tylko dwa, ale za to mam dosyc duzo body, wiec nie wiem czy jest jeszcze potrzeba kupowac kaftaniki co Ty na to? Koniecznie daj znac po wizycie u ginka :) Shenen rzeczywiscie Ty juz wiesz mniej wiecej jak to bedzie wygladalo, chociaz mowia, ze drugi porod latwijeszy. Jak sie czujecie z dzidzia? Masz juz imie dla malutkiej? Metoda nie martw sie, ja tez mam termin jako jedna z ostatnich, wiec nie jestes sama. A pewnie zadna z nas nie wie co nas czeka. Moja kolezanka wspomina swoj porod z przyjemnoscia, wiec moze nie bedzie wcale tak zle. Wiem latwo pisac, a sama trzese portami ze strachu. Jak ja sie dentysty boje, a teraz porod... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja juz po weselu koleżanki, było fajnie ale nie natańczyłam sie za bardzo... wytrzymałam do 3 to chyba niezły wynik, a myslałam ze nie dam rady... 15 wrzesnia kolejne wesele, ech... Ogólnie czuje sie dobrze tylko martwi mnie twardy brzuch... od jutra rozpoczynam przygotowania do przyjęcia maluszka, tzn. remanent w szafie i układnie ubranek, zakupy....itd. bo nigdy nic nie wiadomo... znajoma urodziła dziewczynke 3 tyg przed czasem, ale jest malutka 2,5 kg i 45 cm... najważniejsze ze zdrowa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Melduje sie po weekendzie. U mnie wszystko ok tylko niestety nie udalo nam sie zaczac remontu pokoiku dla malego i teraz nie wiem kiedy znowu bedzie na to czas. Ja sie czuje ogolnie b dobrze, troche doskwiera bol plecow i prawego biodra ( nie wiem co jest przyczyna) Malutki kopie coraz mocniej i juz znalazl nawet zeberko i pecherz, ale i tak uwielbiam jego kopniaczki :) Dzisiaj w nocy tak sie krecil, ze nie moglam spac, kazdy ruch chcialam poczuc na mojej rece :) Juz sie nie moge doczekac, aby go przytulic. Balbinko to ogolnie juz zakupy dla malego zakonczone? Czy z innych rzeczy jeszcze cos musisz dokupic? Basienko do trzeciej nad ranem to niezle jak na kobiete w wyskokiej ciazy ;) A co do zakupow dla Mejeczki to i tak Ciebie podziwiam, ze tak dlugo wytrzymalas bez kupienia czegokolwiek ;) Metoda jak dzidzius, zaczepia mamusie od wewnatrz? Shenen jak sie czujecie z dzidzia? Miska fajnie, ze o nas myslisz napisz cos jak znajdziesz chwilke czasu 🌻 🌻 Pozdrownienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Te kilka dni zleciało mi na szukaniu naroznika do pokoju ... juz miałam dosć bo pomimo tego ze w Krakowie tyle sklepów to jednak znaleść coś wygodnego jest duzą sztuką. Własnie go odebrałam i jest \"piekny\" ale sie ciesze ze zmienilismy siedzenie bo tamto było koszmarnie niewygodne, niefunkcjonalne itp. U mnie ok. czuje sie bardzo dobrze do tego wróciła cała moja rodzina z wakacji wiec juz mi sie tak nie nudzi ;-) Najbardziej meczy mnie mój bratanek (2-latek) przesłodki :-D nic nie słysze tylko \"ciociu chodz\" \"ciociu widziałaś\" itp.aż sie dziwie ze moja siostra sie jeszcze nie denerwuje bo gdy jestem to ona jest na drugim miejscu ;-) ... zawsze sie wtedy zastanawiam jaki będzie mój szkrab ;-) Kupiłam sobie tez 3 tuniki i spodnie bo jak dalej tak mój brzuszek bedzie rósł to na jesteń zostane bez ubrań :-( FRANIU a Ty juz lepiej ? Co do mojego szkraba to daje sie juz porządnie we znaki ;-) szkoda tylko ze gdy ktoś chce go poczuć natychmiast przestaje kopać ... takie małe a takie juz złosliwe ;-) BALBINKO to moze jutro Ci sie uda dostać do tego lekarza ;-) koniecznie daj znać ;-) BASIENKA no toś poszalała , 3 :-O no no ... ciekawe do której ja wytrzymam ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga.p.
Hej babeczki :D Ale ździwko co??? Siadłam dzisiaj do kompa i musiałam zajżeć co u Was... Kobitki jakie już fajne ciężaróweczki jesteście. Jak ten czas zleciał... Dopiero co zaciążywałyście, a tu już o porodach rozmawiacie. Balbinka - trzymam kciuki. Leż i niedaj się. Pogadaj z maleństwem, że ma jeszcze czas na poznawanie świata i niech sobie siedzi w brzusiu u mamusi. Frania - my też się przygotowujemy do remontu. Ciężka sprawa - fachowcy... Matoda - to Ty malutka jesteś w ciąży. :D Ja mam brzuchol niesamowity. Od 3 tyg. niemieszczę się w normalne spodnie i chodzę w ciążówkach. Basieńka - niezła zawodniczka jesteś :D Shenen - trzymam kciuki. Sorry, że nieczytam na bieżąco ale (co dziwne) jak tylko siadam do kompa to dopadają mnie mdłości. Teraz zaczynam pracę więc automatycznie będę częściej siedzieć więc częściej wpadne. Chyba, że się gniewacie na mnie. To pisać - spadówa daga :)). Ach nienapisałam wam, że to już ( a może dopiero ;)) 14tc. Uściski i cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, ale fajowo, ze wpadlas!!!Oczywiscie, ze sie nie gniewamy. Wpadaj kiedy tylko masz ochote. Juz 14 tc, ale ten czas leci. Dokuczja Ci jeszcze mdlosci ja szczesciara nie doswiadczylam tego ;) Poglaskaj dzidzie od ciotki Frani(zdaje mi sie, ze mowilas, ze to dziewczynka to prawda?) Caluski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszyscy poszli do pracy a ja sobie odpoczywam w domku... w sumie ginek też mi zalecił żebym juz nie pracowała, wiec mam czyste sumienie ze nie jestem na zwolnieniu bezpodstawnie... 7 wrzesnia tj w piątek idę na usg, ale dopiero na 19.45 wiec pewnie w sobote zdam relacje... ogólnie czuje sie ok, ale doskwiera mi juz nieporadność, ociężałość, ech... jakoś trzeba wytrzymać... a do tego wszystkiego nie mamy ciepłej wody , bo w całym mieście trwają jakieś prace naprawcze... bosko :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Baasienko odpoczywaj odpoczywaj jakby nie bylo jestes juz w wysokiej ciazy. Ta nieporadnosc i ociazalosc mnie tez daje sie we znaki, chociaz moja dzidzia jest 4 tyg mlodsza od Twojej :) I juz 7kg do przodu :( Jak tu nie przytyc za wiele jak jeszcze niecale trzy miesiace przede mna. Co do zimnej wody to wspolczuje brrrrr.... Balbinko i jak pranie zrobione dla Michasia? Ty juz niedlugo bedziesz mogla przytulic swojego szkraba. Ku.cze, ale ten czas leci. Metoda gratuluje wygodnego zakupu. I o ile dobrze pamietam Ty zobaczysz tez niedlugo swoja dzidzie co? Ja juz mojej pewnie do konca ciazy nie zobacze. Chociaz bardzo mnie korci USG 3D. A z drugiej strony fajnie byloby zobaczyc dzidzie pierwszy raz dopiero podczas porodu :) Shenen jak sie czujecie z dzidzia? Milego dnia zycze wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarlam do tabelki tak dla przypomnienia :) Moze ktoras bedzie chciala cos zmienic :) STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty\'08 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05.............m arzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79... ....balbinka2@tlen.pl.......7456466 Frania23........Ania........ ....25.06.84.............frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.plvvvv Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ciesze sie, ze u Michasia wszystko ok!!! Lepiej niech siedzi u mamusi w brzuszku, bo tak jak mowisz tam mu najlepiej. Przyslij jutro zdjecia po USG, bo ciekawa jestem jak Twoj malutki urosl od ostatniego USG. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jutro idę na pierwsze spotkanie do szkoły rodzenia, ciekawe jak bedzie, ale podobno warto, poza tym słyszałam ze jest taki wymóg ze jeżeli chcesz poród rodzinny to trzeba ukończyć szkołe rodzenia... jutro opowiem jak było... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi Kochane powiedzcie jakiego rozmiaru kupiłyście łóżeczko, ja myślę nad takim 120x60 cm i do tego pościel poduszka 40x60 , a kołdra 135x100cm. oglądałam w necie i są różne rozmiary więc zgłupiałam... dokładnie chce taką : http://www.feretti.pl/PL/index.php?option=com_content&task=view&id=171&Itemid=88 albo http://www.feretti.pl/PL/index.php?option=com_content&task=view&id=177&Itemid=0 a co myślicie o poduszce i kołdrze... wydaje mi sie ze to solidna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko dzieki za fotki, pościel prezentuje sie fajnie ale faktycznie jest droga, ale chyba sie skusze tak mi sie podoba... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was DAGA - miło Cie widzieć ;-) noi dla wyjaśnienia ja juz taka malutka nie jestem :-( a odziez ciażową to juz od 2 miesięcy nosze ;-) Ciesze sie ze u Ciebie (Was ;-) ) wszystko dobrze i mam nadzieje ze bedziesz częściej zaglądać ;-) BALBINKA noi co u tego lekarza ? BASIENKA jeśli masz tylko okazje to wypoczywaj i niczym sie nie martw ;-) ... mam nadzieje ze wode juz będziesz miała ;-) Daj znać jak było w szkole rodzenia ;-) FRANIU - mnie tez korci 3D :-D ale powszczymuje mnie tylko cena 😭 Ja dzis zaliczyłam 80g glukozy 😭 obrzydliwość ... mam tylko nadzieje ze wynik tym razem będzie dobry. Cos mnie ostatnio skurcz łydek łapie :-( wziełam zelazo mam nadzieje ze pomoze i ze to nie cukrzyca ciażowa bo wtedy tez są takie dolegliwosci. Mój robaczek bardzo sie daje we znaki ... kopniaczki ma coraz mocniejsze od wczoraj czuje sie tak jakby obcy chciał mi z brzucha wyskoczyć ;-) Noi dzis kończe 29 lat kurde ale to straszne 😭 do tego mam tyle na głowie ze gdyby nie moja siostra to bym o tym zapomniała ... a to juz oznaka starości :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga.p.11
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty '07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty '07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty'08 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk Daga.p.11....31........30.05.2007........07.03.2008..........Cz-wa DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79... ....balbinka2@tlen.pl.......7456466 Frania23........Ania........ .... 25.06.84.............frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.plvvvv Hej babeczki. Znowu wczoraj nie wpadłam ale mam wymóweczkę. Byłam taka chora, że jery... Dzidzia nietrawi jabłek, a zjadłam racuchy z jabłkami. Pierwsze "rozmowy z wielkim uchem" zaliczone ;)) Matoda - nic się niemartw. W pewnym okresie "lustrzyca" jest wskazana. Słyszałam też, że jak idziesz na glukozę to najlepiej wziąść ze sobąsok z połówki cytryny i wymieszać z glukozę. Niezmienia wyniku, a jest prawie jadalne :D... Sto, latek, szczęśliwego i bezbolesnego porodu 🌼 Basieńka - jak po spotkaniu? Opowiadaj bo sama też chcę się zapisać za kilka miesięcy. Balbinka - niewiem czy za mną bo wizytę miałam w 11 tyg. Jutro idę więc mam nadzieję... Oczywiście sieję w domu panikę bo mam "za dobre" wyniki. W ciągu 3 tyg. poprawiły się niewiadomo od czego. Miałam wszystko ponizej normy, a teraz jestem zdrowa "jak kóń". Niejem rzadnych witamin bo mam kamicę nerkową i juz pojawiły się w moczu leukocyty. Frania - niewiem czy to dziewczynka. Tak mi się wydawało. Ale teraz się już nasłuchałam, że skoro mam ochotę na mięsko, brzusio duży (podobno chłopak wypycha do przodu, a dziewuszka na boczki ;)) i niezbrzydłam to będzie chłopak więc już sama niewiem... A tu jeszcze kilka tygodni zanim się dowiem... Mdłości mam tylko przy kompie - niewiem dlaczego. Normalnie cierpię na zawroty głowy, niestrawności i kłopoty z "wc" - heheheheeheh- ale co będę pisać o takich niesmacznych rzeczach. :P Babeczki to wy samych mężczyzn oczekujecie??? Pozdrawiam i ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga.p.11
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty '07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty '07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty'08 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk Daga.p.11....31........30.05.2007........07.03.2008..........Cz-wa DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79... ....balbinka2@tlen.pl.......7456466 Frania23........Ania........ .... 25.06.84.............frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.plvvvv Hej babeczki. Znowu wczoraj nie wpadłam ale mam wymóweczkę. Byłam taka chora, że jery... Dzidzia nietrawi jabłek, a zjadłam racuchy z jabłkami. Pierwsze "rozmowy z wielkim uchem" zaliczone ;)) Matoda - nic się niemartw. W pewnym okresie "lustrzyca" jest wskazana. Słyszałam też, że jak idziesz na glukozę to najlepiej wziąść ze sobąsok z połówki cytryny i wymieszać z glukozę. Niezmienia wyniku, a jest prawie jadalne :D... Sto, latek, szczęśliwego i bezbolesnego porodu 🌼 Basieńka - jak po spotkaniu? Opowiadaj bo sama też chcę się zapisać za kilka miesięcy. Balbinka - niewiem czy za mną bo wizytę miałam w 11 tyg. Jutro idę więc mam nadzieję... Oczywiście sieję w domu panikę bo mam "za dobre" wyniki. W ciągu 3 tyg. poprawiły się niewiadomo od czego. Miałam wszystko ponizej normy, a teraz jestem zdrowa "jak kóń". Niejem rzadnych witamin bo mam kamicę nerkową i juz pojawiły się w moczu leukocyty. Frania - niewiem czy to dziewczynka. Tak mi się wydawało. Ale teraz się już nasłuchałam, że skoro mam ochotę na mięsko, brzusio duży (podobno chłopak wypycha do przodu, a dziewuszka na boczki ;)) i niezbrzydłam to będzie chłopak więc już sama niewiem... A tu jeszcze kilka tygodni zanim się dowiem... Mdłości mam tylko przy kompie - niewiem dlaczego. Normalnie cierpię na zawroty głowy, niestrawności i kłopoty z "wc" - heheheheeheh- ale co będę pisać o takich niesmacznych rzeczach. :P Babeczki to wy samych mężczyzn oczekujecie??? Pozdrawiam i ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Dzisiaj troche pozno sie melduje, a to dlatego, ze zrobilysmy sobie z kumpela wypad za miasto no i kupilam sobie bluzke ciazowke :) Jeszcze jedne spodnie bym chciala. Metoda wszystkiego naj naj najlepszego, duzego brzucha slicznego bobaska i bezbolesnego porodu a takze spelnienia marzen,🌻 🌻 🌻 🌻 Basienko lozeczko to jak wolisz ja wybralam 120x60. A posciel jest przesliczna, mnie sie ona tez bardzo podoba. No i pisz jak bylo w szkole rodzenia :) Balbinko super, ze z malym wszystko ok no i calkiem niezly z niego chlopak juz ponad dwa kilogramy. To nic zlego, ze lozysko jest z tylu, gorzej byloby gdyby bylo nadole. Ja moje mam na brzuchu dlatego tak pozno poczulam pierwsze ruchy. Z niecerpliwoscia czekam na fotki. Dagus moze w tym troche racji, bo moj brzuchol tez rosnie do przodu a nie na bok i bedzie chlopek, ale najwazniejsze aby szkrab zdrowy byl :) Pozdrawiam dziewczyny i lece bo mnie taka niemilosnierna zgaga dopadla...blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziekuje ;-) ❤️ ... wy to wiecie jakich zyczeń mi trzeba było ;-) BALBINKA - ciesze sie ze maluszek rośnie i jest cały i zdrowy ... to musiało być cudowne uczucie zobaczyc takiego wielkoluda ;-) FRANIU widze ze kupno ciuchów nie tylko mnie dopada ;-) DAGA - z opisu wynika ze ja tez bede miala chlopaka :-p hmm... no to zobaczymy 10 czy sie opis sprawdza ;-) Noi kochana uważaj na jedzonko bo teraz juz nie tylko ty rządzisz ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, ja już też o tym wiem, bo odkąd wiem ze będę październikowa a nie listopadowa to czasami Was podczytuję ;p I też trzymam kciuki za Madzię. Cieszę się że na usg wszystko w porządku. Moja mała Magdalenka też mogłaby nabrać ciałka i to jak najszybciej. Ja na szczęście jeszcze w całości ale małą czuję już zupełnie nisko...:( Jeszcze parę dni temu była wyżej. Błagam, trzymajcie kciuki żebym dotrwała do końca 34 tygodnia! W dodatku w nocy miałam bolesne skurcze co 7-10 minut :( Przeszły na szczęście ale ile ja się namartwiłam...No i cały czas myślałam co z Mają, jak to zrobić, czy zrywać ja w środku nocy i pakować do samochodu, zawieźć mnie na izbę przyjęć -zostałabym tam sama a tomek zawiózłby maję do dziadków. Mówię Wam, paranoja. W dodatku mam ciągle uczucie (sorry za porównanie) jakby w pochwie tkwił mi wielki, nasiąknięty tampon. Wszystko jest takie opuchnięte, ja nie chcę jeszcze rodzić! Codziennie zawożę i przywożę Maję z przedszkola ale to cała moja aktywność, od poniedziałku już jeździ z tatą. W przedszkolu jej sie podoba tylko dzisiaj bardzo płakała bo przyszłam po leżakowaniu, zajrzałam na salę akurat jak wstawała. A ze ona spała w dzień ostatnio jakieś 2 lat temu to strasznie się rozżaliła i zrobiła pani niezłą jazdę. A ja na korytarzu ze skóry wychodziłam, ech. Poza tym wyspała się w dzień i zasnęła dopiero po 22, ciekawe co będzie rano? Matoda, sto lat :) 🌻, jeśli Ty się czujesz staro to co ja mam powiedzieć? Daga, z tego co wiem to tylko ja i Basieńka spodziewamy się córek :) Pozdrawiam cieplutko, czas na mnie, o północy pobudka na tabletkę, potem ze 2 razy do ubikacji a po 6 trzeba wstać do przedszkola :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! nareszcie coś się zaczęło dziac na forum... MATODA wszystkiego najlepszego, radości i szczęścia, zdrowia i spełnienia marzeń... Wczoraj byliśmy w szkole rodzenia i musze przyznać ze po pierwszym spotkaniu dużo sie dowiedziałam, ogólnie będą 4 wykłady z lekarzami (2 z ginekologiem i 2 z pediatrą) a oprócz tego ćwiczenia praktyczne, czyli gimnastyka, pielęgnacja noworodka, nauka parcia i wiele rzeczy przydatnych do porodu... na pierwszych zajęciach zawsze sie zwiadza porodówke, ale u nas we włocławku akurat trwa przeprowadzka i uroczyste otwarcie oddziału nastąpi 21 wrzesnia i wtedy położna nam obiaecała ze sobie pozwiadzamy. Z tego co mówiła to oddział na miarę XXI wieku- cztery sale porodowe, pokoje 1 i 2 osobowe, nowy sprzęt, poza tym od tygodnia wszystkie porody są za darmo łącznie z porodem rodzinnym jak i w wodzie. Położna omówiła dokładnie wyprawkę, co należy zabrać ze sobą i co szpital daje za darmo...dostaliśmy także różne próbki kosmetyków oraz mase poradników i album dla maluszka, hehe. Atmosfera miła, wiec jest fajnie, poza tym spotkania nie są uciążliwe bo raz w tygodniu... jeszcze jedna ważna rzecz o której nie wiedziałam ze trzeba mieć skierowanie od ginekologa, ja oczywiście nie miałam ale przy najbliższej okazji musze je załatwić... to po krótce tyle... myśle ze warto sie zapisać ze względu nawet na to ze poznacie specyfikę szpitala, bo każdy szpital jest inny i co innego oferuje, położna powie wam co trzeba zabrac a co nie, jak wygląda poród rodzinny itd.... polecam , poza tym odczuwa sie jakiś taki mniejszy strach, bo wszyscy tam mówią o tym jak o jakies normalnej rzeczy a nie o wielkiej katastrofie która ma niebawem nadejść... jutro czeka mnie USG i bardzo sie nie mogę doczekać... poza tym koleżanka namawia mnie na wieczór panieński, ale jakoś tak nie mam siły iść, ech... a za tydzien wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak samopoczucie u mnie wszystko ok, chociaz jakas senna dzis jestem, ale to przez ta pogode nijaka. No i rano ja tu na zakupy i mnie samochod zawiodl pierwszy raz:( wiec musialam wskoczyc na rowerek i popedalowac do sklepu :) Ale przydal mi sie taki trening ;) Shenen trzymam kciuki z calych sil, abys urodzila jak najpozniej. Musi byc dobrze. A propo Magdalenka to sliczne imie :) Balbinko pewnie, ze rozumiemy Lole, chociaz smutno bez niej jednak musimy uszanowac jej decyzje. No i ja tez trzymam kciuki za Twoja kolezanke z sasiedniego topiku. Pewnie juz urodzila slicza dzidzie. Daj znac jak sie dowiesz czegos wiecej :) Metoda tak mi sie podobaja ciazowe ciuchy i sa niesamowicie wygodne, ze najlepiej to bym caly czas z brzuszkiem chodzila. Z drugiej jednak strony szkoda mi kase wydawac na te trzy miesiace. Zycze milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak ja się dzis okropnie czuje, każdy ruch sprawia mi ból, juz w nocy nie mogłam znaleźć sobie wygodnej pozycji i dzis cały dzien coś mnie kuje w brzuchu, a jak leże na boku to zmiana pozycji na drugi bok jest tak bardzo bolesna że aż zaciskam zęby... czy Wy też tak macie czasem??? wczoraj było oki a dzis nie za ciekawie, ech... chyba będzie coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko nie martw sie to pewnie normalne, bo i ja tak mam w nocy przekrecic sie na drugi bok to nie lada wysilek a o podniesieniu sie z lozka niewspominajac, bo oczywisie do toalety musze ciagle latac. I czasem mnie kluje w okolicy pepka jak dlugo chodze. Ach.. nasze brzuszki sa coraz wieksze i pewnie coraz gorzej bedzie, chociaz juz nie wiele nam zostalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Franiu... mam nadzieje że czasem ten ból będzie mniejszy , bo w to że zniknie to juz nie uwierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×