Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Balbinko mam nadzieje, ze wszystko ok, bo sie nie odzywasz na kafe. Napisz tylko ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Serdecznie 🌼 Troszke mnie tu nie było ale najpierw maly remont, potem te nieznośne upały (mój komputer tak grzeje gdy jest włączony ze nie ryzykowałam podnoszenia większej temp. w pokoju bo juz ledwo zyłam :-( ) ... ale i tak cały czas o Was myslałam ;-) Franiu bardzo sie ciesze i gratuluje chłopaka :-D :-D :-D Ciekawa jestem czy moje przeczucia tez sie sprawdzą ?! :-p Bardzo sie ciesze ze Twój szkrab jest taki ruchliwy ;-) Balbinka ciesze sie ze z wami juz wszystko ok ;-) Napisz cos wiecej jak sił nabierzesz ;-) Ja dalej mam problemy z pecherzem 😭 juz nie wiem co robić 😭 ostatnio miałam takie boleści brzucha ze gotowa byłam jechać w nocy do szpitala ale przez telefon mi to z głowy wybili mówiąc \"w tych tygodniach raczej nic sie nie dzieje niech Pani sobie wezmie zelazo \" (rece mi opadły). Na państwową pomoc medyczną nie mam co liczyć :-( :-( Odebrałam wyniki i wyglada na to ze juz teraz oprócz piasku moge mieć kamienie i to one mogą mnie tak meczyć 😭 Zrobiłam badanie glukozy i o dziwo wyszło mi na czczo 3,99 a po godzinie 2,99 Chyba dziwne :-O ... bo zazwyczaj ma sie większą ... moze dlatego tak na wadze przybieram ?! ;-) W czwartek ide do lekarza i mam nadzieje ze juz będzie lepiej :-O Lolu a co u Ciebie ? Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... wlasnie przed chwilą wróciliśmy z działki od teściów, było super i nareszcie sie troche opaliłam, oczywiście brzusio cały czas był zasłonięty... Balbinko ciesze sie ze juz jest oki i oby tak do końca ciązy... Franiu widze ze zakupy u ciebie cały czas trwają, a ja jeszcze nie zaczęłam . moze we wrzesniu... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda fajowo, ze wpadlas no i przykro mi z powodu pecherza i boli brzucha. Najlepiej odrazu pojechac i sie nikogo nie pytac \"raczej sie nic nie dzieje \" nie daje pewnosci, a lepiej dmuchac na zimne. Mam nadzieje, ze to jednak nie kamienie u Ciebie. Moja mama miala je i wiem, ze to nic przyjemnego. Mysl pozytywnie :) A jak Twoja dzidzia, rusza sie kreci? No i kiedy sie dowiesz co nosisz pod sercem jesli chcesz wiedziec? Basienko co to za zakupy jesli na wszystko trzeba czekac tygodniamu a czasem miesiacami. Jak juz wspominalam w maju zamowilismy wozek, a on do tej pory nie gotowy, wiec dobrze ze jeszcze mamy troche czasu. Lozeczko tez zamowione, ale prawdopodobnie zobacze go dopiero w pazdzierniku :( Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Balbinka dzieki za zaspokojenie mojej ciekawosci. Ciesze sie, ze juz wszystko ok. A ja juz po sniadanku to jest pierwsza rzecz jaka robie po wstaniu, bo maly jakis glodomorek jest, od kilku dni ciagle gldodna jestem :) Lola 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Franiu moje maleństwo rusza sie ale zazwyczaj wtedy jak go troszke pomęcze ;-) ... tez sie juz doczekać nie moge aż samo zacznie o sobie dawać znać :-D Jedz cobys twój chłopak był pełny sił :-D tylko pomalutku ze słodyczami ;-) Do lekarza ide w czwartek wiec mysle czy juz pytać o płeć czy wszczymać sie jeszcze miesiac aż mój TŻ bedzie mi mógł towarzyszyć .. ale ciekawa jestem okropnie :-O Mam juz kilka betków odkupionych od znajomej :-D takie słodkie i takie malutkie :-p ... strasznie mnie korci zeby coś jeszcze dokupić , zwłaszcza ze wszędzie przeceny. Balbinka ciesze sie ze z wami wszystko ok i tak trzymajcie ;-) Ładnie sie bidusiu musiałaś strachu najeść :-O Co do glukozy to moze przez to ze miałam dość ciepłą to nawet ja przełkłam ... ale potem ciężko mi sie było opanować zeby nie zwymiotować :-p \"fuj\" Ciekawa jestem jaki Ty bedziesz miała wynik ;-) bo bede mogła porównać ;-) Do usłyszonka póżniej ;-) U mnie dzis straszna lampa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem chwilke w domku więc zaglądłam poczytałam i poisze... U mmnie wszystko ok tylko tęsknie za Wami bo nie wiem co słychać.... dobrze że mam numery tel. do Was to przynajmniej tak sie dowiem co się dzieje .... Pozdrawiam Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny troche sobie poczytałam o dolegliwościach Balbinki i bardzo sie ciesze ze w sumie skonczyło sie na strachu... Balbinko no pewnie ze ja nie leże na słońcu i sie nie opalam, ale na działce słonca nie da sie uniknąć, poza tym jego brak wywoływał u mnie straszna handrę, płacz i nerwy, a to jak wiadomo szkodzi Majeczce, wiec jak teraz zaczerpnęłam troche promieni to od razu czuję sie lepiej... Franiu jeśli mówisz ze na te rzeczy sie tyle czeka to ja tez chyba juz zacznę zamawiać, po prostu mamy małe mieszkanie i nie chciałabym zeby stały te rzeczy bezużyteczne tak długo... pozdrawiam i ściskam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Juz z samego rana zgaga mnie dopadla, ale to nic bo dwa dni jej nie mialam, nie mam pojecia od czego to zalezy, bo od jedzenia nie zawsze. Malutki juz dzis od 8 kopie mamusie :) Basienko nie koniecznie bedziesz musiala zamawiac to zalezy od sklepu w ktorym kupujesz. Ja musze czekac, bo sobie bialy kolor wybralam lozeczka i musi byc fabrycznie pomalowane dlatego to trwa. Inne kolory moglabym od reki wziasc. A z moim wozkiem to juz inna historia, czekam na niego od 3 miesiecy i pewnie nadal sobie poczekam, lecz w innym sklepie mozna byloby od razu zabrac. Poprostu zly sklep sobie wybralam. Balbinko, ale ten czas leci jak patrze na Twego suwaczka to juz nie wiele Ci zostalo do urodzinek Michasa. Ja sie juz nie moge doczekac jak przytule do siebie malego juniorka :) Metoda tzn, ze masz co miesiac USG? Masz jakies przeczucie co do plci? Znam to uczucie korcenia, aby cos kupic slodkiego i malutkiego. Za kazdym razem, gdy chodze po miescie dopada mnie to uczucie. Z tego tez powodu mam juz dosyc sporo dla maluszka. Daga co u Ciebie? Lola pisz jak znajdziesz czas. Mniki, czemu sie nie odzywasz? Ty masz termin porodu jak ja, wiec myslalam ze mozemy sobie porownac nasze dolegliwosci i kopniaczki naszych dzidziusiow itd. Napisz cos jak nas czytujesz. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten strasznie gorący dzień :-O Zaraz sie rozpuszcze :-( Franiu moja lekarka jest tak miła ze co wizyte mam krótkie usg zeby sprawdzić czy wszystko jest ok :-D ... jak na razie płaciłam tylko za jedno :-D Musze przyznać ze jest lekarką z powołania i wszystkim bym zyczyła takich lekarzy ;-) Balbinko moja lekarka ma taki sprzęt ze nie bedzie musiała mówić bo sama zobacze co to tam sie ukrywa ;-) Co do przeczuć to mysle ze będzie chłopak ... i pewno jutro sie okaże ;-) Rozmawiałam juz z moim TŻ i postanowilismy ze mam na niego nie czekała tylko mam się jutro upewnić co to będzie (bo niestety jutro ide sama :-( ) Poza tym to gdy tylko za dużo chodze lub stoje boli mnie brzuch :-( ... ale to pewno moja macica sie naciąga :-( ... Czy wy tez tak macie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda no to fajna lekarka Ci sie trafila, ja jeszcze przez ten czas co w ciazy jestem lekarza nie widzialam wszystko robi polozna. A w sumie nie robi ona nic specjalnego, bo tylko mierzy wyskokosc mojej macicy i sprawdza serduszko i cisnieni i w niczym innym mi nie pomorze. Mnie czasem tez tak boli brzuch i plecy, przewaznie wiczorem, a dzisiaj juz od rana, moze to sa te skurcze? I w zadnym wypadku nie moge spac na plecach, bo brzuszek tak jakos boli dziwnie i plecki tez, ach takie uroki, a ja z tego korzystam bo maz masuje mi plecki. Powodzenia jutro na USG, aby dzidzia pokazala co ma miedzy nozkami ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to już na pewno nie będzie miało sensu????zapraszam i prosze o pomoc... -mój temat ŻYCIE UCZUCIOWE Wpadnijcie,pliska:)) Moja siorka stara sie o dziecko 3 miesiące!!ma juz synka 2,5 rocznego:)) a teraz stara się o kolejna dzidzie...mam nadzieje że w końcu jej się uda...:D wam też tego życze:)) jesteście już doświadczone więc chciałabym żebyście mi pomogły,podały jakiś pomysł jak działać... Pozdrawiam i życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko gratuluje zakupu. Fajne to lozeczko Michalek bedzie mial wygodne spanko. A ten czas rzeczywiscie bardzo szybko leci juz niedlugo bedziemy tulic nasze szkraby. Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko wszystkie z tych poscieli sa sliczne mnie jednak przypadly najbardziej teczowe misie i niebieskie zyrafki do gustu. Jak zobacze jeszczed cos ciekawego to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od rana spać nie moge myslac o tej mojej dzisiejszej wizycie :-O Balbinka łózeczko jest śliczne :-D nawet je ostatnio ogladałam :-) a co do poscieli to sama miałabym dylemat bo wszystkie są śliczne :-D Franiu ja tez mam problem ze spaniem na plecach ... jedyna pozycja jaka mi odpowiada to leżenie na boku i z poduszką miedzy nagami ;-) Pozdrawiam i do usłyszonka póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda powodzenia na wizycie i oczywiscie napisz nam jak bylo ;) Z ta poduszka tez probowalam, ale mi ucieka w nocy :( Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko mnie sie osobiscie jeszcze bardzo podoba posciel misie i owieczki w chmurkach tylko, ze ona jest bezowa, ale ma niebiskie chmurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komoda tez mi sie bardzo podoba, popytaj jeszcze w innych sklepach chociaz wydaje mi sie, ze na allegro najtaniej. Mysmy zdecydowali sie na komode z Ikei, nie jest to co sobie wymarzylam, ale moze sluzyc dluzej no i cena przystepna. A ja ubzduralam sobie biale mebelki, wiec komoda ta spelnia wszystkie moje oczekiwania. http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/20067829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pamiętacie mnie jeszcze? Moja glukoza też niby ok - bo wg mojej wiedzy norma po godzinie - po obciążeniu 50g- to 140 mg/dl, ja mam 133 więc niby ok ALE - na wynikach badań wg tego laboratorium norma po godzinie to 105...:( Pewnie sie pomylili. Na szczęście dzisiaj wizyta więc nie będę sie już więcej zamartwiała. Nie mogę sie też doczekać usg, ostatnio było w 23 tygodniu i wszystko wskazywało na dziewczynkę ale pan doktor mówił ze do 25 tyg wszystko sie może zdarzyć. I to prawda, koleżanka z forum listopadowego właśnie parę dni temu dowiedziała sie że będzie miała jednak nie córeczkę ale synka :) Ja tak bardzo sie nie nastawiam na \"zmianę płci\", oswoiłam się już zupełnie z drugą córeczka ale hmmm tak mi sie marzy młody przystojniaczek, podobny do mojego męża :P Balbinko 🌻 czytam że Twojemu Michasiowi sie trochę spieszy? po upominaj go ode mnie, niech jeszcze wytrzyma :) Też trochę sie boję bo skurcze mam często , no i jak pisałam poprzednia ciąża nie obyła sie bez przygód w końcówce a to już 3 trymestr...Musi być dobrze, co tam! Co do pościeli to mnie najbardziej z tych wszystkich podobają sie niebieskie samoloty i duże misie i coś jeszcze tylko już zapomniałam :P A ta komoda to musi być koniecznie z Drewexu? Może w \"zwykłym\" meblowym znajdziesz coś co przypadnie ci do gustu i może będzie ciut tańsze :) Jeszcze co do pościeli to ja b.lubię pościel dziecięcą z Ikea, wydaje mi sie też że te komplety ( z ochraniaczem na łóżeczko) są tam tańsze. No i bawełna na pewno jest trwała, mam jeden komplet jeszcze po siostrzenicy, spala (jeszcze śpi) pod nim Maja i nadal wygląda jak nowy,kolory żywe, nie sprane. Dla mnie ok. Dobra uciekam, buziaki dla wszystkich (duże bo rzadko wpadam :P - postaram sire zajrzeć wieczorem po wizycie) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen oczywiscie, ze pamietamy!! Fajnie, ze do nas wpadlas, troche dalas mi do myslenia z plcia dziecka. Ja juz sie nastawilam na chlopaka, chyba wrazie czego pomysle o imieniu dla dziewczynki, bo ja juz USG raczej nie bede miec. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Balbinko, ze foteczki przesle. Juz sie nie moge doczekac jak bedziemy pokoik urzadzac. Mam nadzieje, ze bedzie tak jak sobie to wyobrazam. Widzialyscie moze jakies fajne lampy do pokoiku dziecinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko :) Jak w Lublinie to ja mogę ci odebrać a Ty wpadniesz mnie odwiedzić i sobie odbierzesz :P Zapraszam! Ja już w ogóle o przewijaku nie pamiętam, mam po Majce nakładany na łóżeczko, służył mi mnie więcej pół roku bo potem już sie bałam, Maja brykała i była już za długa, przeniosłyśmy sie na łóżko. Dobra, uciekam robić obiad. Jest u mnie koleżanka z którą widzę sie tylko raz do roku (przez m-c), nie możemy sie nagadać (chociaż i tak rozmawiamy prawie codziennie bo ma w abonamencie darmowe rozmowy do polski :P) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze :) Franiu, podobno chłopak jest raczej pewny. To jądra mogą sie pojawić do 25 tygodnia ale pomyśl nad imieniem i sie podziel to może skorzystam 🌻 Pozdrawiam i wyłączam komputer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie tez Amelia podoba tylko u nas by nie przeszlo, bo mezowi sie nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No wiec wyglada na to ze wszystko jest juz ok. bóle miałam od piasku i prawdopodobnie moge mieć tez kamienie, mam pić dużo wody jana i brać na noc 1 urosept. Dzidzius rosnie jak na drożdzach :-D ale czeka na tatusia (na nastepną wizyte) zeby pokazać co tez chowa miedzy nózkami , niestety :-( Dostałam dalej wolne ... chociaż juz nie chciałam ... no ale jak mam wypoczywać to co mi tam ;-) A co do glukozy to mam powtórzyć i tym razem wiekszą dawke wziaść :-( 😭nie wiem jak ja to znowu przezyje 😭 Nie wytrzymałam i poszłam do galerii :-D noi kupiłam 2 pajacyki po 10zł (firmy cubus) 2 body za 14zł ( C&A ) Przeceny takie ze ciężko mi było wyjsć :-( Widze ze nas wszystkie juz bierze na urzadzanie gniazdka ;-) ;-) ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja tylko na moment bo zdołowana jestem. Wróciłam własnie od lekarza. No niestety, szyjka jest bardzo luzna a mała ma bardzo nisko główkę więc mam zakaz chodzenia, chciał mnie od razu połozyć dzisiaj do szpitala zeby ustalic leki. Ale nie da rady,mąż nie moze pójsc teraz na urlop i nie ma komu zająć się Maja :( Musimy ustalic jakis plan działania... Na razie magnez + nospa 3 razy dziennie a gdyby cokolwiek sie działo natychmiast szpital. Wiem ze jak juz bede miała leki to będzie ok...Ech, rozumiem juz az za dobrze dziewczyny, z którymi leżałam w poprzedniej ciąży na patologii, a które miały w domu małe dzieci. Kurka, smutno mi. Acha, liczyłam w duchu na to,ze jednak płeć może jeszcze ulec zmianie, przy poprzednim usg nie było siusiaka ale to był poczatek 23 tygodnia i gin uprzedzał nas ze do 25 tyg wszystko sie moze zdarzyć. Własciwie to nie miałam nic przeciwko :) Ale dzisiaj już bardzo wyraznie widzieliśmy że będzie dziewczynka, na 100 % :) Dobra uciekam, sciskam mocno, uwazajcie na siebie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Shenen nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze tylko odpoczywajcie z dzidzia, wiem, ze to moze byc trudne przy trzylatce, ale chociaz postaraj sie za bardzo nie przemeczac. No i gratuluje dziewczynki, Majeczka napewno szczesliwa, ze bedzie miala malutka siostrzyczke :) Trzymajcie sie🌻 Metoda no to dzidzia nie chciala sie ujawnic bez tatusia? A kiedy kolejna wizyta? Balbinko poczekam nawet na zdjecia lozeczka z Michasiem w srodku :) , ale mysle, ze pewnie bedziesz chciala juz szybciej zlozyc lozeczko i je ubrac chociaz na chwilke. Ja przynajmniej nie wytrzymalabym. Lola gratulacje dla kuzynki teraz ma parke chlopca i dziewczynke :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×