Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

widze ze sie rozpisałyście jak mnie nie było... u mnie żadnych nowych wieści, czuje sie oki i mam nadzieje ze wszystkie tak sie bedziecie czuły... tego życze a ogólnie nudy na pudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHEHEN - oj bidusiu :-p no to trzymaj się jakos ;-) Musisz terz bardzo uważać i dbać o siebie ;-) Gratuluje dziewczynki 🌼 przy tym napływie chłopaków to będą miały co twoje dziewczynki wybierać ;-) Ja tez jestem pewn ze wszystko bedzie ok ;-) ;-) ;-) BALBINKA - no cóz musimy tą glukoze jakos przezyć ;-) A Ty kiedy sie wybierasz ? FRANIU ja dopiero za miesiac do gin. na 10 pażdziernik. Juz są takie terminy bo strasznie dużo kobiet jest w ciaży :-D .. :-( rozmawiałam z jedną dziewczyną przed wizytą noi okazuje sie ze ona juz załatwia połozną :-O zeby pózniej nie mieć problemu :-( ... noi wpadam w przerazenie bo ja jeszcze o tym nie myslałam a co gorsze nie znam zadnej połoznej 😭 😭 😭 Pozdrawiam i zycze udanego weekednu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie wszystko ok, malutki kopie, wiec mamusia szczesliwa. Mam tylko jedno pytanko od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze i do tego jeszcze dolna czesc plecow, czy to sa te skurcze? Bo ja to odczuwam troche inaczej jak bole menstruacyjne czasami nawet nie moge na wogle na plecach lezec :( Pozdrowienia dla Wszystkich i milego weekendu. wpadne jeszcze pozniej do Was. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stwierdzam że moja Majka to da mi popalic jak sie urodzi... wczoraj ok 23 tak zaczęła kopac i wiercić sie ze juz myslałam ze nie przestanie, poza tym kopie z taką siłą ze aż sie dziwie skąd tyle energii w niej... Balbinko ja tez jeszcze niczego nie kupuje bojak ma stac puste to po co ... a czy wy wybieracie sie do szkoły rodzenia??? ja sie wybieram od wrzenia- chyba to dobry czas, jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko to moj malutki tez taki brojek, bo jak my sie kladziemy o 24 do lozka to on zaczyna brykac. Czasem nawet o 3 w nocy go czuje, a od 8 z rana znowu zaczyna no i teraz tez kopie :) U nas jeszcze dluga droga remontu zanim wszystko bedzie mozna ustawic, wiec czy chce czy nie musze czekac :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilke bo mam znowu Pawcia w domu co spowodowane jest \"wizytą\" kuzynki w szpitalu.... Jak już BALBINKA Wam napisała to kuzynka urodziła dużą zdrowiutką dziołche.... Paweł jak sie urodził (w terminie) ważył 2,9kg a malutka waży 3,7 więc prawie kilo różnicy.... ma 57cm i dostała 10 punktów w skali Apgart.... Shenen gratuluje dziewczynki... co do tej \"sytułacji\" z leżeniem i Majką to w identycznej sytułack=ji była moja kuzynka od maja i podejrzewam co wtedy czula i co Ty czujesz teraz.... Pozdrawiam Jak znajde troszke czasu wieczorem to napisze więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym brzuszkiem to dziwna sprawa, bo on jakby twardnieje, ale tylko w dole i jest to bol ciagly, a nie tylko chwilowy, przechodzi dopiero jak sie poloze na boku. Jak nie przejdzie do poniedzialku to dzwonie do poloznej. Tylko oni tutaj bagatelizuja takie problemy uwazaja, ze to normalne :( Troche sie boje, bo od kilku dni mam bardzo mocne uplawy nie mam pojecia, czy to czasem nie wody sie sacza o tym tez czytalam. Basienko ja duzo myslalam o szkole rodzenia, ale sobie odpuszcze, chyba, ze mnie cos czapnie i sie zapisze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko juz zmieniam swoj adres e-mailowy w tabelce. STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty\'08 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05.............m arzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! PLANUJĄCE..... Nick............Wiek.......Miejscowość..............nast ępna@ lola u.............18..........ok.Rzeszowa...............18.07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Ruda Śl. Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79.... ..balbinka2@tlen.pl .. .. .7456466 Frania23......Ania.......25.06.84....... .frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.plvvvv lola u...........Jola...............20.12..... ........lolau@gazeta.p l.........9734313 Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Ja tylko zmieniam tabelke i nie pisze nic bo pisać nie mam o czym... Jedyne co interesujące to to iż kuzynka z dzidzią wychodzą dziś ze szpitala no i jeszcze to że na @ czekam... Pozdrawiam STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty\'08 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05.............m arzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! PLANUJĄCE..... Nick............Wiek.......Miejscowość..............nast ępna@ lola u.............18..........ok.Rzeszowa...............18.07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc lola u..............17.04.2006..........12tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Ruda Śl. Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvvvv NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79.... ..balbinka2@tlen.pl .. .. .7456466 Frania23......Ania.......25.06.84....... .frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.plvvvv lola u...........Jola...............20.12..... ........lolau@gazeta.pl.........991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja również dziekuje za zdjecia ;-) FRANIU co do bóli brzucha to ja tez takowe mam (równiez mi przechodzi jak leże na boku ;-) ) ... i jak lekarka stwierdziła to jest przyczyna rozciagającej sie macicy i ciężaru który się dodatkowo nosi ;-) a jeśli chodzi o lezenie na plecach w ciaży to takowe odpada bo obciaża dodatkowo kręgosłup :-( Wiec mysle ze nie ma sie czym martwić ... ale oczywiscie zapytaj swoją lekarke ;-) BALBINKA a czemu ty byłaś na ktg ? BASIENKA ja również zaczynam myśleć o szkole rodzenia zwłaszcza ze moja znajoma bardzo wychwala bo sama chodziła ;-) i ja tez mysle ze warto ;-) Moje maleństwo w końcu zaczyna mnie porządnie szturchać :-D :-D :-D ale śmieszne uczucie :-D ... jak to mój mąż stwierdził \"jejku jak obcy\" :-O Pozdrawiam i do usłyszonka Ps.Jutro mam 2 rocznice ślubu wiec zmusze mojego TŻ zeby porobił jakieś zdjecia wiec was zamecze swoja osobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Metoda dzieki za odp o bolach. Mysle, ze masz racje, wiecej sie od Was dziewczyny dowiem jak od mojej poloznej ;) Chociaz jest bardzo mila niedzwonilam do niej. Od dwoch dni jakos nie czuje tych boli, chociaz plecki jakies slabe mam, ale to pewnie tez normalka. Dzisiaj wzielam sie za sprzatanie, bo w tygodniu przyjedzie moj braciszek z bratowa i 1,5 rocznym synkiem , za ktorym niesamowicie tesknie. Jeszcze nie zdazylam zrobic wszystkiego i plecy i biodra odmawiaja mi posluszenstwa, wiec sobie na dzisiaj daruje to sprzatanka. Jutro znowu nowy dzien :) Dobra juz przestane marudzic Wam o swoich dolegliwosciach, bo pewnie wszystkie to mamy, a ja tylko marudze i marudze. Ale i tak uwielbiam byc w ciazy!!! Buziaczki dla wszystkich :) 🌻 🌻 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta :) Balbinko masz racje co do tego sprzatania, ale ktos musi to zrobic. Moj maz pracuje caly dzien i on chetnie by mi pomogl, ale jak przyjdzie z pracy to jestem szczesliwa, ze mozemy sobie razem posiedziec, wiec staram sie wszystko robic sama. Wczoraja sie troche wystraszylam , bo siostra wspolnika mojego meza byla w ciazy i juz byla tydzien po terminie. W niedziele zaczely sie skurcze, wiec pojechala do szpitala z rozwarciem na 1.5 cm. O 18.00 przyszedl moj maz z pracy i powiedzial, ze Angela do 13.00 jeszcze nie urodzila. Ja o 22.00 mowie no teraz pewnie juz ma dzidziusia, wiec zadzwonilam do bratowej Angeli, a ona mi na to, ze ta jeszcze nie urodzila i rozwarcie dopiero na 5cm. Lekarze powiedzieli, ze jak nie urodzi do 24.00 to bedea musieli ciac. Przed 4.00 nad ranem przyszedl sms, ze Angela urodzila sliczna dziewczynke o imieniu Nika. To sie dziwczyna nameczyla, chociaz teraz juz ma swoja najwspanialsza nagrode za wysilek. Ale opowiadanie mi z tego wyszlo ;) Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda wszystkiego naj naj naj najlepszego z okazji drugiej rocznicy slubu. 🌻 🌻 🌻 Napewno nas nie zameczysz swoja osoba, wiec z niecierpliwoscia czekamy na zdjecia. Milego dzionka buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis w ramach relaksu jedziemy z rodzinką mojego męża na działkę... trochę sobie odpoczniemy, a jutro jedziemy do Poznania do znajomych a potem z nimi nad jeziorko... niestety morze w tym roku chyba nie wypali i troche smutno mi z tego powodu, ech... co roku jeździałm nad morze, poza tym studiowałam w Gdańsku... myśle że za rok sobie odbijemy juz z małą Majeczką... pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Basienko bawcie sie dobrze, korzystajcie ile tylko sie da z tego lata, bo niestety w tym roku nie ulaskawilo nas ladna pogoda. U mnie dzisiaj prawdziwy jesienny dzien, nawet liscie opadaja z drzew, bo tak wieje :) Ja jutro spodziewam sie mojego braciszka z rodzinka, wiec i mi tronke czas milo zleci. Juz sie nie moge doczekac jak zobacze mojego bratanka. A dzisiaj za to wybieramy sie do restauracji i napewno tez bedzie super milutko :) Milege dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Balbinko ja bede nadal na kafe wpadac. I mam nadzieje, ze bedzie z kim pisywac. U Ciebie upal, a u mnie....:( Z checia podzielilabym sie z Toba, a najlepiej to wiatrem i deszczem, a wczoraj umylam okna nadarmo :( Remoncik minie nim sie obejrzysz, a wtedy juz tylko czekac na Michasia :) Apropo co u niego slychac? Kopie mamusie? Masz juz czasem tak, ze brzuszek sie wykrzywia, bo Michas pcha jedna strone? Ja odczuwam czasamie taki dziwne ruchy jakby maly skakal , nie przypomina to wcale kopniaczkow :) No i musze sie pochwalic, bo chyba sie imie Collin przyjelo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo dziekuje za zyczenia ;-) Wszystko wyszło wspaniale ... tak się narobiłam ze stopy mi potem posłuszeństwa odmówiły :-( ... ale jedzonko wyszło super ;-) Wczoraj pojechaliśmy na wieś do mojej babci bo duchota była nie do zniesienia ... noi dziś to samo :-( nie mam siły ani chęci na nic :-( Czekam na obiecany deszcz ;-) Franiu jak ja biore sie za sprzątanie to niestety musze to robic na raty ... bo potem jak nie brzuch to stopy strasznie mnie bolą a na raty jest ok ;-) wiec moze tak spróbuj ;-) Widze ze mam tak jak Ty bo tez wole sprzatać sama bo potem mozna razem polezeć ;-) bo ten czas tak strasznie leci .... Jeśli chodzi o ta znajomą ... to właśnie taki poród mnie przeraża 😭 😭 😭 ... mam jednak nadzieje ze jakims cudem moze nas to ominie ;-) Co do Collin to ślicznie :-D :-D :-D Balbinka to ciesze sie ze wszystko poszło dobrze, trzymaj sie jakos ;-) noi nie przesadz. Pomysl sobie ze juz bedziesz miała wszystko na cacy :-) i potem czeka cie tylko wielkie byczenie ;-) Basieńka baw sie dobrze i nie przesadz ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawno mnie nie było ale i tak staram sie zaglądać \"często\".... Matoda cóż moge napisać.... życzę Wam złotych godów albo i więcej... dużo szczęscia i miłości którą już macie ale żeby nigdy jej nie zabrakło.... zadowolenia z maleństw bo mam nadzieje że na jednym sie nie skończy :p Balbinko jak mam Cie pocieszyć? Wszystko ma swój poczżtek i koniec więc remont też już sie nidługo skończy :D Franiu fajnie że dzidzia podskakuje hehe pogłaskaj ode mnie brzuszek :D Basieńko udanego wypoczynku.... Iloniczek co u Was ? Shenen wiem że odpoczywasz i wiedz że tzrymam za Was kciuki z całego serca wierze ze wam sie uda... Miska jak tam wakacje? Ja jutro wracam z maluszkeim już na stałe do mamy i teraz bede bawiła też Milenkę bo tak na imię ma siostra Pawcia... Czekam już 4 dzień na @ ale ani widu ani słychu więc ppewnie znowu ma ochote wyciąc mi numerek :-( ale do wszytskiego mozna sie przyzwyczaić... Pozdrawiam wszyskie i prosze pogałaskać dzieciaczki ode mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Metoda fajowo, ze sie rocznica udala, a z tymi bolami to juz tak jest u nas ciezarnych nic tylko przeczekac i sie z nimi pogodzic :) A co do porodu to nic niewiadomo ile kobiet tyle porodow i kazdy inny, ale mam nadzieje, ze wszystkim pojdzie sprawnie i szybciutko. Mam tez znajoma, ktora pierwsze dziecko rodzila 30 min a drugie 20, wiec do szpitala na sam final wpadla. A ja staram sie byc twarda i wmawiam sobie, ze bedzie dobrze, ale w glebi duszy trzese portami ze strachu. Lolu wiec teraz bedziesz miala fajowe zajecie z maluszkami :) Balbinko widzisz juz niedlugo przeprowadzka no i koniec remonciku, a u nas sie wtedy zacznie :( A z Michasia to niezly urwisek on sie po prostu chce z Toba bawic :) Ja takich silnych kopniaczkow to jeszcze nie czuje, ale zbliza sie bo kazdego dnia maly zaskakuje mnie czyms nowym :) Mam nadzieje, ze Ci ginek odstawi te tabsy i daj znac po wizycie. Ja mam w poniedzialek polozna. Fajnie dziewczyny, ze sie Wam imie podoba. Najpierw chcialam polskie, ale byloby trudne do wymowienia tutaj, a maly przeciez bedzie tu mieszkal. A Collin jest latwe i tutaj i w Polsce :) A co slychac u reszty dziewczyn? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem przestraszona dopiero co weszlam na wage i 6 kg do przodu :( Ile srednio sie tyje w drugim trymestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D Franiu poruszylaś cieżki temat ;-) Jeśli chodzi o wage to nawet mi nie mów 😭 bo ja juz mam +8 😭 😭 😭 mój brzuszek to juz jak wielki balon wyglada :-( (pózniej prześle Wam zdjecia ;-) ) Najsmieszniejsze było jak mnie wczoraj moja szanowna ciocia zapytała na kiedy mam termin? ... no a ja ze \"na grudzień\" ... a ona \"jak to?!\" :-O i zdziwniona hihi ... troszke mnie to rozbawiło na ale z drugiej strony to zaczynam powaznie mysleć czy przypadkiem jakiś drugi aniołek tam sie nie zagnieżdził :-D Zaczełam juz nawet kontrolować co jem noi ćwicze ... ale to wszystko na marne :-( Witaj JOLU :-D Dziekuje za zyczenia oby juz sie nie sprawdziły ;-) BALBINKA no widzisz czyli juz jesteś jedna nogą na swoim ;-) U mnie dziś dużo przyjemniej wiec biore sie za porządki ;-) ... kurde czy Wam tez czas tak leci ?! Pozdrawiam i zycze udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda normalnie bym sie nie przestraszyla tej wagi, ale tydzien chyba sie nie wazylam i boom 1,5 kg. Jak dla mnie troszke za szybko to idze zwlaszcze, ze moja waga wyjsciowa byla wysoka, a tak bardzo nie chce setki osiagnac. No, ale pewnie maly tego potrzebuje, wiec trza mi sie z tym pogodzidc. Balbinko no to dobre wiadomosci przynioslas od ginka, maz napewno szczesliwy z tego powodu, a tabsy pewnie sa wazne skoro Ci ich nie cofna. Ciekawe czy ja bede miala jakies badanie na glukoze hmm.... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie chłodno wiec czuje sie jak nowo narodzona :-D dla mnie juz tak moze zostać ;-) Jeśli chodzi o wage to tez sie boje dużo nie przytyć 😭 ... no ale najwazniejsze zeby nasze aniołki były całe i zdrowe ... a my bedziemy musiały potem z tymi kilogramami powalczyć :-p Balbinka jak nie widać to mozesz sie tylko cieszyć ;-) :-) ... noi ty juz prawie do mety dochodzisz ;-) Franiu co do glukozy to podejrzewam ze wszystko przed tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ndaje z Poznania, weekend bardzo sie udał, byliśmy w Powidzu nad jeziorkiem, pogoda dopisła i samopoczucie też... Dziś już wracamy do domku, czeka mnie ponad 3 godziny jazdy , ale mam nadzieje ze bedzie oki... buziczki dla Was , odezwę sie z domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane juz jestem!!! Nie mam niestety czasu by nadrobic zaleglosci i sie rozpisywac:( Mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzialo na topiku i nie ma smutnych wiadomosci. Pozdrawiam Was goraco.Postaram sie jak najszybciej wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tutaj takie pustki ze ciezko mi było topik znaleść :-( U mnie bz czyli ciag dalszy byczenia ;-) ciagnie mnie na zakupy ... tylko boje sie z kartą kred. nie przesadzić :-p Moja siostra i rodzice wyjechali wiec zostałam \"sama\" :-p ale moze to mnie zmobilizuje do sprzątania ;-) BALBINKA no właśnie \"zeby tylko dalo sie potem zrzucic...\" ;-) a co do pogody to u mnie znowu lampa :-O BASIENKA miło ze wpadłaś ;-) ciesze sie ze weekend sie udał i pełna sił do nas wrócisz ;-) MIŚKA to czekamy na Ciebie :-D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja tylko na chwileczke, aby sie zameldowac. U mnie wszystko ok i mam gosci, brat z rodzinka a w tym z 1,5 rocznym synkiem, wiec nie ma czasu wiecej pisac. Odezwe sie niedlugo pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×