Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

byłam dzis u gina na kontroli , no i wszystko ok, nawet moge juz iść na solar bo jestm taka blada aż przezroczysta... poprawie sobie humor, hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Odzyskałam kontakt ze światem :D:D:D:D:D Frania - gratuljacje olbrzymiego chłopa :D❤️ Matoda - gratulacje dla Was :D ❤️ Iloniczek - gratulacje ❤️ Ale się we trzy sprężyłyście :D:D:D:D Shenen - przykro mi z powodu Madziulki. Trzymam kciuki za Was 🌼 Basieńko - fajnie, że już wporządku. Idź na solar bo zadowolona mama to podstawa :D Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane...nie wyciągneli mi jednego szwa.... dupka mnie tak boli, ze szok. Ten szew sie sam jakos wydostaje, ale trzeba mimo wszystko go wyjąć...jutro poozna przychodzi....ałć juz sie boje! Moj Skarb miał 3550 wagi i 56 cm, męczyłam sie troszke....sami lekarze sie zdziwili, ze urodziłam. Wybaczcie, ale nie umie siedziec, wiec bede uciekac...... całuski, paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek wiem co czujesz , ja z tymi szwami urzędowałam tydzien i nie wiedziałam jak mam siadac tak mnie tyłek bolał, ale jakos przetrwałam i ty tez dasz rade, jeszcze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane babeczki:) Tak strasznie za Wami tesknilam:) Wszystkim bardzo bardzo bardzo serdecznie dziekuje za gratulacje. Kochane jestescie🌻 🌻 Shenen kochana trzymaj sie to musi byc straszne co przezywacie, mam nadzieje, ze szybciutko zostanie Wam wynagrodzone to przez co teraz przechodzicie. Pamietaj, ze jestesmy z Wami i bardzo bardzo bardzo bardzo mocno trzymamy kciuki. Teraz juz musi byc tylko lepiej. 🌻 🌻 🌻 Iloneczek Gratulacje synusia,🌻 🌻 zamawiam zdjecia 🌻 Co do szwow to mam to samo, cholera jak boli :( Metoda dla Ciebie gratulacje 🌻 🌻 🌻 Kochane o porodzie i zdjecia przysle Wam pozniej albo jutro. Pozdrowienia i buziaczki🌻 fajnie jest byc w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny... ja też chce foty...mibmib@tlen.pl Iloniczek przeslij koniecznie, no i Frania oczywiście... jestem taka ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki. Frania - dzięki za fotki Collinka. Ależ jest duży i poważny :D. Iloniczek - ja tez chcę zdjęcia!!! daga-p-11@tlen.pl Balbinka - ależ rośnie ta kruszynka. Dziękuję za zdjęcia :D Jak patrzę na Wasze skarbeńki to już niemogę doczekać się swojego (nawet jak czytam o szwach ;)). Pozdrawiam gorąco. Shanen trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Balbinko dziekuje za zdjecia Michasia, nie moge uwierzyc, ze tak urosl. Dziewczyny mam pytanko powiedzicie prosze jak czesto karmicie swoje bobaski i jak wyglada nocka u Was, bo moj lobuziak nie chce za bardzo w nocy spac. A i jeszcze jedno, czy uzywacie smoczka? Pozdrowienia 🌻 🌻 Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzieki za foteczki... Franiu duży ten twój bobasek, i tak wyraźnie juz patrzy, hehe. jeśli chodzi o karmienie to na żądanie, moja Maja jak jest głodna to wkłada sobie rączki do buzi i tak mlaszcze śmiesznie i tojest znak że jest głodna, a jak często to różnie bywa, czasem co 2 godziny, a czasem co 30 min, ale ogólnie musze powiedziec że w dzien je po proche, natomiast w nocy jak sie przyssie to je i je i skonczyc nie moze, w nocy to co 3 godziny, tak jak sie obudzi...a ze spaniem to też róznie bywa, zdażają sie fajne noce jak budzi sie mniej wiecej co 3 godziny , wtedy je , przebieram ją i spi dalej, ale czasami nie da sie jej po prostu uśpić i bujanie trwa do 2 w nocy, a potem śpi pół godziny i znów, ech takie nocki są najgorsze...jesli chodzi o smoczek to moja nie chce go ssać , tak na ogół mają dzieci które są karmione piersią, ja jej nie zmuszam, wole ją przystawić do piersi... pozdrawiam.. Franiu a jak poród, napisz w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam chwilke czasu, bo maly dziumdziaczek spi. Basienko dzieki Ci za odpowiedz, czyli to normalne. Dzisiaj maly spal super. Trzy godziny i cycek trzy godziny i cycek trzy godizny i cycek, ale zeszla noc oj masakra tylko byl koncert ;) Basienko dziekuje za zdjecia Majeczki, ladna z niej panienka. Widac jak juz urosla :) No to teraz troche o porodzie. Wody odeszly mi o 6.30 w poniedzialek i nic zadnych skurczy, wiec czekam. Za jakis czas skurcze co 5 minut, wiec mysle no to szybko idzie :) Potem skurcze co 7,10 minut i 20 az w koncu cisza dalej nic. I takie nieregularne skurcze mialam do 10 wieczorem. Z polozna oczywiscie sie skontaktowalam kazala czekac. Od 10 skurcze co 10 minut co 7 co 4 co 3 i tak do 6 nad ranem a potem co 2,5 minuty. Polozna przyjechala rozwarcie na dwa palce. O 7 pojechalismy do szpitala i moje skurcze znowu zaczely zadziej przychodzic. W szpitalu przykuli mnie do aparatow. Bylam juz taka zmeczona wiec poprosilam o znieczulenie. Zawiezli mnie wiec na gore i dostalam znieczulenie. Nastepnie zaaplikowali mi jakas kroplowe na przyspieszenie i wywolanie pozadnych skurczy. I tak lezalam przez caly dzien czekajac na skurcze parte. O 18 odlaczyli mnie od znieczulenia i moglam zaczac przec. O 19.15 urodzil sie Collin. W sumie porod trwal 36 godzin dlatego musialam zostac w szpitalu 48 godzin na obserwacji, ale z drugiej strony sie ciesze, bo nie bardzo bylam do zycia. Maly pierwszego dnia w domu przybral az 60 gram w ciagu doby wczoraj 36 gram a dzisiaj 40gram. Rosnie jak na drozdzach :) Dzisiaj zdjeli mi szwy, bo mnie wkurzaly :) Ciekawa jestem co u Metody Pozdrowienia i buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas wszystko ok, maly przybral znowu 80 gram od wczoraj, juz wazy ponad 4 kg rosnie jak na drozdzach. Dzisiejsza noc tez byla fajna, bylo spanko i jedzonko spanko i jedzonko :) Oby tak dalej. Teraz znowu spi :) Balbinko samo znieczulenie nie bolalo tylko takie dziwne uczucie w plecach masz jak Ci wprowadzaja ta zylke przez ktora dozuja znieczulenie. A potem czulam podczas skurczy tylko takie twardnienie brzucha, naprawde polecam ;) Jak znajde czas to zajrze jeszcze pozniej :) Buziaki i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam chwileczke czasu, bo maly spi, ale pewnie niedlugo ;) U nas wszystko ok, maly ma straszna potrzebe ssania i przez to nie zawsze jest taki grzeczny, a ja boje mu sie dac smoka. Polozna mi odradzila, ze moze nie chciec piersi, wiec nie wiem co robic :( A on ciagle szuka. Ostatnia nocka tez minela niezle, ale wiem, ze to nie jest regula i dzisiaj moze byc gorsza, boje sie kazdej nocki. Moj maz caly dzien pracuje, wiec z niego nic nie mam, a w nocy przeciez cyca mu nie da. Tylko kapiel jest wspolna :) Metoda dostalam fotki Michasi, ale slodka dziewczynka 🌻 🌻 Co u Was slychac? Pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Balbinko Collinek dostal wczoraj na chwileczke smoka, od razu wiedial do czego on sluzy ;) Narazie problemow ze zlapaniem piersi nie mial, tylko dzisiaj rano cos nam nie wychodzilo, ale w koncu sie udalo. Collin mial wczoraj zielona kupke, co to moze oznaczac? Bolal go tez chyba brzuszek, dopiero o 12 udalo nam sie go uspac, ale wtedy to by spal cala noc bez pobudki,wiec go sama na dziumdzianko musialam budzic. Tylek mnie jeszcze boli jak nie wiem ;) Dzisiaj znowu sami jestesmy :( Kobitki piszcie co u Was? Pozdrowienia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...ale te Wasze dzieci szybko rosną... piękne chłopaki, hehe - dzieki za foty Balbinki i Franiu Matoda i Iloniczek czekam na wasze foty... podeję maila jeszcze raz mibmib@tlen.pl Moja Majeczka też juz duża dziewczynka,noi czasem ma lepsze czasem gorsze dni, ale na ogól jest dobrze, dzis miała jakiś taki atak płaczu, ale juz śpi, wiec jest ok. Franiu co do kupi to na ogół jest taki zółtawy kolor, ale jak czasem przebiore ją po 3 godzinach , bo śpi np i nie chce jej budzić to ta kupka ma taki zielonkawy kolor , moze ty tez przebrałas go po dłuższym czasie i kupka zdązyła juz zmienić kolor... pomysl o tym, a czy karmisz tylko piersią , czy dajesz mu jakieś herbatki, jesli tak to moze od tego. pozdrawiam Was kochane i życze dużo cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas kolejna fajna nocka, maly spal jak susel tylko teraz troche poplakuje, znowu szuka, a smok mu wypada z buzi ;) Basienko kupka juz znowu jest zolta, a maly dostaje tylko cycusia jak na razie. Teraz mam inny problem, a to juz ze mna. Polowa mojej lewej piersi jest tak nabrzmiala jak przy nawale pokormu, a przeciez to juz mialam za soba. No i czemu tylko polowa lewej piersi, oby zadne zapalenie sie nie wkradlo ;( Iloneczek wlasnie, chcemy poznac malego Gracjanka Pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu :-D :-D :-D Juz którys raz próbuje wejsć na forum i cos do Was napisać ... ale ciagle mam z tym problem :-( moze teraz sie uda ;-) No więc my juz od poniedziałku w domku :-D BARDZO SZCZĘŚLIWI :-D Moja mała Misia jest poprostu słodka :-D ...niestety nadal bardzo mało przybiera na wadze :-( bo dzis po zwazeniu okazalo się ze przytyła od poniedziałku tylko 120 :-( Karmie ją od wyjscia tylko swoim mleczkiem i niestety z laktatora zeby było wiadomo ile zjadła (bo to straszny śpioch i leniuch ;-) ) . Mam nadzieje ze jednak waga w koncu zacznie bardziej isć do przodu :-( Jeśli chodzi o nocki to są cieżkie ... no ale widze ze niektóre juz cos na ten temat wiecie ;-) Franiu Twój synek jest poprostu piekny i tak szybko rosnie :-D super tylko pozazdroscić ;-) Dziękuje Wam za wsparcie w szpitalu 🌼 🌼 🌼 i za sms-ki ;-) Szwy mi juz w czwartek sciagli wiec czuje sie troszke bardziej komfortowo ;-) SERDECZNIE WAS POZDRAWIAM I DO USŁYSZONKA ;-) ps.od przyszłego tyg. postaram sie czesciej tu zagladać ... bo na razie mnie maż goni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty\'08 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc lola u.............17.04.2006..........12tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ 23.12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk lola u..........18.........16.09.2007.........24.06.2008........o k. Rzeszowa Daga_p_11...31........31.05.2007........07.03.2008...... Częstochowa NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79.... ..balbinka2@tlen.pl .. .. .7456466 Frania23......Ania.......25.06.84....... .frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.pl Daga_p_11.... Daga. ...........09.06.76..........daga.p.11@interia.pl... .685 3633 lola u.............Jola............. 20.12......... staszekma@wp.pl....... 991099 TABELKA MAMUŚ NICK..........T.PORODU............D.PORODU..........IMIE .....WAGA.....DLUGOŚĆ Balbinka-2......20.10....... ....2.10..........Michalek ....3070g..........54 cm Basienka.......5.11....... .....25.10..........Maja.... ..3250....54 Shenen........5/11.11........ .14.11........Magdalenka. ..3350g....54 cm Frania23.......30.11.07.......27.11.07.......Collin..... ....3965g.......? Matoda ....... 23.12.07 ..... 28.11.07 ..... Misia ........3000g .... 54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda dzieki za foteczki, Misia jest boska, a włosy to na takie same jak moja Majka, hehe. trzymaj sie Kochana i dużo cierpliwoci życze. Franiu mylisz sie co do nawału pokarmu, niekoniecznie musis sie zdarzyć na początku, mi wystarczyło że mała spała ponad 4 godziny a juz czułam jak mi pierś rozsadza, wtedy albo ją budze i karmie , albo robie delikatny masaż w kierunku do sutka i troche odciągam mleczka do granicy ulgi, nie za dużo bo potem naprodukuje sie znów tyle samo bo ogranizm odbiera to ze tyle potrzeba jest dziecku... to prawda że teraz zarza sie to rzadziej ale jednak czasem mi sie zdarza że czuje takie twarde grudki w piersi, to włąśnie zbierający sie pokarm. będzie dobrze, i nie mysl o żadnym zapaleniu bo to podobno jest ogromy ból nie do wytrzymania. w tym tyg idę na szczepienia Mai , Balbinko jakie szczepionki miał Michaś, wszystkie oddzielnie czy skojarzone?>?? ja chyba sie skusze na te skojarzone bo żal mi jej bedzie , co prawda kosztują 110zł x3 ale to jestem 3 ukucia a nie 9. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Basienko ;-) Moja kruszynka sie rozkręca bo juz zjada 50ml a nie 30 :-D w nocy nawet daje mi pospać te 3h ... bo inaczej byłoby ciężko :-( A cierpliwości to trzeba mieć masz racje ;-) Wszystkie Wasze dzieciaczki są poprostu piekne :-D ... noi jak ten czas leci :-O SZOK ... przecież moja juz ma 12 dni :-O Co do długości to widze ze same wielkoludy :-D moja Misia we wszystkich ubrankach zgineła ;-) i wyglada na to ze jeszcze przez rok sie w nich bedzie mieścić ;-) Gorąco Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............20.07............ luty\'08 smutna_lala....26.......Śląsk..............29.05........ ..... w planach !!! MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc lola u.............17.04.2006..........12tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ 23.12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk lola u..........18.........16.09.2007.........24.06.2008........o k. Rzeszowa Daga_p_11...31........31.05.2007........07.03.2008...... Częstochowa NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79.... ..balbinka2@tlen.pl .. .. .7456466 Frania23......Ania.......25.06.84....... .frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83.......perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981......mibmib@ tlen.pl Daga_p_11.... Daga. ...........09.06.76..........daga.p.11@interia.pl... .685 3633 lola u.............Jola............. 20.12......... staszekma@wp.pl....... 991099 TABELKA MAMUŚ NICK..........T.PORODU............D.PORODU..........IMIE .....WAGA.....DLUGOŚĆ Balbinka-2......20.10....... ....2.10..........Michalek ....3070g..........54 cm Basienka.......5.11....... .....25.10..........Maja.... ..3250....54 Shenen........5/11.11........ .14.11........Magdalenka. ..3350g....54 cm Frania23.......30.11.07.......27.11.07.......Collin..... ....3965g......56cm Matoda ....... 23.12.07 ..... 28.11.07 ..... Misia ........3000g .... 54cm Za nami kolejna niezla nocka, maly spal 5 godzin a potem jedzonko i dalej 3 godzinki spal, wiec naprawde nie moge narzekac. Mam nadzieje, ze juz tak zostanie. Wczoraj za to wieczorem plakal do 12 w nocy i nie wiadomo dlaczego :( Basienko mam nadzieje, ze mnie nic takiego nie spotka, dlatego wole byc przygotowana i wiedziec wczesniej zeby tego uniknac. A z moim cycusiem juz dziasiaj lepiej ;) Metoda mam nadzieje, ze Twoja kruszynka zacznie szybko na wadze przybierac. Jak patrze na jej zdjecia to wygloada tak slodziutko i grzeczniutko :) Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Franiu moja kruszynka faktycznie jest bardzo grzeczna ;-) aż chyba za grzeczna ;-) ... mam tylko nadzieje ze zacznie w koncu przybierać na wadze :-( Patrząc na wasze bobaski mam wrazenie ze moja to połowa z nich :-( Musiałam dzis jechać zalatwić pare spraw w mieście ... noi strasznie cieżko mi było ją na tak długi czas zostawić :-( ... kurde a co to będzie jak minie ten macieżynski 😭 😭 😭 ja sobie nie wyobrazam :-( Noi dziś chodzac po sklepie zdałam sobie w koncu sprawe ze to juz prawie połowa grudnia i nim sie obejrzymy a juz bedą świeta :-O SZOK !!! Musze zacząć jakieś przygotowania ... tylko nie wiem za co sie wziąść :-( Licze ze moze becikowe wpłacą to bedzie mozna troszke \"poszaleć\" bo jak na razie to cieniutko u nas :-( Czemu tu taka pustka ??? Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oj ja sie dzis nie wyspałam... mała usnęla o 2 a obudziłą sie o 3.30 no i do 5 zero spania... musiałam zastosowac opcje ostateczną i wsadziłam ją w fotelik samochodowy który się buja no i usnęła. wiem ze to niezdrowe ale juz stracilam cierpliwość, ech... Matoda a czym ty karmisz? moja mała ma niezły apetyt, przez miesiąc przytyła prawie kilo, twoja też przybedzie na wadze, nie marw sie... a jesli chodzi o fundusze to faktycznie becikowe sie przyda, ale jeśli jestes ubezpieczona to tez nalezy ci sie za urodzenia dziecka i twojemu partnerowi tez i to są niezłe pieniądze podobne do becikowego, wiec doowiedz sie zeby ci nie przepadło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki...no i melduje sie po łohohoh nie wiem po ilu dniach. Nie mam chęci na kompa.... jakos mnie do niego nie ciągnie. Jestem zmęczona, mały nie daje mi spać po nocach..... Nie płacze, jest grzeczny. Ale jest taki mądrutki...leży sobie i zakrzyczy, tak jakby to był taki dzwonek.... wyłapywacz mamy, no i natychmiast sie zgłaszam. NADAL MAM PROBLEM z odróżnieniem jego potrzeb, czy chce sie przytulic, czy mu zimno, czy chce jeśc (chociaz czasem włoży piąstke do buxki i ją mamle, no to wiadomo, ze o jedzonko chodzi). Teraz mi śpi od 9 rana!!!!!!!!! Nie wiem jak go przestawic...jest szaro na dworze, nic go nie razi...sama nie wiem. Sciskam Was mocno....nie wiem kiedy tu znowu zajrze...pa! Acchh...musze tabelke w końcu uzupełnić..... MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc lola u.............17.04.2006..........12tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ 23.12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 19.11.2007.........Śląsk lola u..........18.........16.09.2007.........24.06.2008........o k. Rzeszowa Daga_p_11...31........31.05.2007........07.03.2008...... Częstochowa NICK.............IMIE..............D UR...............E-MAIl...............NR GG Balbinka-2......Ania...........23.10.79..... ........balbinka2@tlen.pl .. .. .7456466 Frania23......Ania.......25.06.84....... ..........frania@casema.nl... . ...9758507 Miska 007.....Ewelina...........23.02.83............perelka4 3@op.pl.....-------- Basieńka......Basia.............16.04.1981.........mibmib@ tlen.pl Daga_p_11.... Daga. ...........09.06.76............daga.p.11@interia.pl... .685 3633 lola u.............Jola............. 20.12......... staszekma@wp.pl....... 991099 Iloniczek.......Ilona.............13.03.1984.......ilabiedrona@poczta.onet.pl TABELKA MAMUŚ NICK..........T.PORODU............D.PORODU..........IMIE .....WAGA.....DLUGOŚĆ Balbinka-2......20.10....... ....2.10..........Michalek ....3070g..........54 cm Basienka.......5.11....... .....25.10..........Maja.... ..3250....54 Shenen........5/11.11........ .14.11........Magdalenka. ..3350g....54 cm Frania23.......30.11.07.......27.11.07.......Collin..... ....3965g......56cm Matoda ....... 23.12.07 ..... 28.11.07 ..... Misia ........3000g .... 54cm Iloniczek.......19.11.07........20.11.07........Gracjan....3550g....56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko, masz racje z tym ubezpieczeniem.... Mój mąż pracuje na kopalni i mnie uebzpiecza. On za urodzenie dziecka dostał 1400zł, a ja 600 (PZU), becikowe ma na konto wpłynąć 1000zł, no i ze związków też mąż dostał, ale juz mniej....150zł. Zawsze to coś :) Ładna sumka sie uzbierała. Lece na obiad, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale rzeczywiscie tu pusteczki, wszystkie mamusie zajete swoimi pociechami. Mysmy byli dzisiaj na spacerku i to juz trzeci raz, maly jak tylko czuje, ze wozio sie porusza, zasypia ;) Te dzidziusie naprawde sa bardzo madre, moj to by tylko przy cycku chcial byc, taki moj cyc ;) nawet przy nim tylko usypia :( Ale zaczelismy wprowadzac zasady, jak maly jest nakarmiony, przebrany i placze to dajemu mu sie poprostu wyplakac, po jakims czasie usypia ;) Serducho boli, ale trzeba cos z tym zrobic. Dzisiaj w nocy nie zabardzo dal nam pospac, dopiero jak polozylismy go do naszego wyrka, to spal jak susel, cwaniaczek maly :) W nocy jest trudniej, bo ze zmeczenia ulegasz malcowi. Oj tak chcialabym staly rytm wprowadzic. Co do smoka to maly juz skapnal, ze to nie cyc i wypluwa :( A ja musze sie pochwalic, ze schudlam juz 13kg :) Ale za to dupsko nadal mnie boli ;) Dziewczyny dajecie swoim maluszkom witaminy K i D? Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Franiu to gratulacje jesli chodzi o kilogramy, mi jeszcze zostało 6kg zeby byo jak sprzed ciązy , tylko jest mały problem bo wszystcy chcą zebym juz nie chudła wiecej, bo wtedy stwierdzili ze byłam za chuda,pozostawiam to naturze, przeciez karmiąc nie bede sie odchudzać... Mojej Majce najlepiej sie śpi w foteliku samochodowym, ale on chyba nie jest dobry na krzywizny kręgosłupa...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Iloniczek - dzięki za zdjęcia maleństwa. Śliczny berbeć. Wygląda na małego grubaska. :D Balbinka - jak ten Twój mały chłop rośnie... Basieńka - Majeczka to chyba cały tatuś jest. :D Frania - Collinek wygląda na takiego który wie co dobre ;)) A ja dziś zaliczyłam test na glukozę. A właściwie czy zaliczyłam dowiem się dopiero w czwartek więc trzymajcie kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×