Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość loolaluu
Nis ja robiłam botox pod oczy,tzn. nie jest to typowy zabieg, tylko lekarz przy okazji "kurzych łapek" dał mi kilka kropel botoxu pod oczy. Miałam dużo drobnych zmarszczek pod oczami i plus jest taki, ze teraz ich nie mam, ale są tez minusy podania botoxu pod oczy tzn. przez pierwsze dwa tygodnie jak rano wstawałam przez godzinę miałam opuchnięcia pod oczami i mocno przesuszyła mi się skóra pod oczami. ale ogólnie zabieg ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa42 a na czym polega zabieg focus?? z tego co wiem na grawitację bardzo dobra jest wolumetria kwasem hialuronowym Volumą tzn Juvederm Voluma tu efekty sa bardzo naturalne ale przy tym widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nis
no i bylam wczoraj na dostrzyknieciu preparatu , tym razem byl to fortelis tak mi lekarka powiedzila ze dlugo sie zastanawiala co mi podac i wybrala ten wlasnie i musze powiedziec ze od razu widzialam roznice miedzy 1 strona twarzy ostrzyknieta i ta nie..i faktycznie teraz ladnie mi sie unioslo tylko musze to jakos wygoic bo juz mam krwiaczki i czuje ze znowu bede miala siniaka..i znowu bede mnie pytali w pracy czy przypadkiem nie dostalam:-) na razie jestem na plus, moze nie zachwycona ale widze poprawe zobaczymy jak to sie wszysto wygoi i jak ten kwas sie" ulozy" ostatecznie , wtedy realnie to ocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak głębokie miałaś bruzdy przed pierwszym ostrzyknięciem ale myślę że albo preparatu było za mało albo został za głęboko wstrzyknięty.Teraz jak dostrzyknęłaś jeszcze połówkę to nie dziwię sie że bardziej widać efekty......tylko ile takie upiększanie kosztuje...za dużo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina1108 z Krakowa polecam dok.Kasprzyka.Ja od kilku lat wypełniam u niego bruzdy nosowo-wargowe i wstrzykuje botox.Klinika Art-Med.Doktor jest uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nis
no coz dokladnie, zostalam "wyczyszczona" maksymalnie niestety... widze teraz efekty ale since tez mam i znowu sie czepiaja w pracy ech tylko teraz jakbym mila cofnac sie w czasie to szukalabym innego lekarza ale niestety w moim miescie specjalistow jak na lekarstwo...i to jest najgorsze bo wydalam tyle kasy ale jakas specjalnie zachwycona nie jestem, jest lepiej zdecydowanie ale nie tak jak sie spodziewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwizzza
kolezanka miala bruzdy obrzydliwe, ale wypelnila kwasem hialurownoym we Wroclawiu (bodajze Keramed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nis - może faktycznie nie ma się co zrażać. Sądzę, że adriana1 ma rację - marny specjalista... :| Albo dostałaś za mało kwasu, albo źle podany. To nie kwestia metody, ale doświadczenia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nis
pewnie cos w tym jest na pewno juz nie pojde do tej lekarki wiecej i nie polece jej znajomym i jak jakas Pani z Olsztyna chcialaby wiedziec u kogo nie robic to powiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że ciężko sie nie zrazić bo sama raz miałam mało skuteczny zabieg może nie wypełnienie kwasem ale też byłam niezadowolona. na szczęście jak już znalazłam dobrego lekarza i kosmetyczkę to niczym się już nie przejmuję i czerpię samą radość z zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiecie, ale jest w sprzedaży coś takiego jak BOTOINA + FILLER Muszę przyznać, że to chyba jest fajna rzecz. Przy pomocy tego specyfiku można nieoperacyjnie zmniejszyć wielkość zmarszczek. Faktycznie jest trochę drogi, choć na pewno tańszy niż zwykły botox, ale widziałam ostatnio, że na e-lek.pl mają go w wyprzedaży. Myślę, że warto tam zajrzeć, bo można zrobić naprawdę niezły interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hostess, a w jakim miescie ten Twoj dobry lekarz przyjmuje? ja wlasnie jestem po wypelnianiu bruzd - efekt sredni. Ten sam lekarze zrobil mi mezoterapie i wiem juz, ze do niego nie wroce. Wydaje mi sie ze po prostu jest niedokladny a ja takiej kasy placic nie bede za niedokladna robote na mojej twarzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka111
[zgłoś do usunięcia] lindzik Nie wiem czy wiecie, ale jest w sprzedaży coś takiego jak BOTOINA + FILLER Muszę przyznać, że to chyba jest fajna rzecz. Przy pomocy tego specyfiku można nieoperacyjnie zmniejszyć wielkość zmarszczek. Faktycznie jest trochę drogi, choć na pewno tańszy niż zwykły botox, ale widziałam ostatnio, że na e-lek.pl mają go w wyprzedaży. Myślę, że warto tam zajrzeć, bo można zrobić naprawdę niezły interes. Nie nabierajcie sie na Botoine. Drogie jak cholera i NIC nie dziala. nic kompletnie, na wyobraznie moze. Nie radze wydawac tyle kasy na to. Lepiej oszczedzic i wstrzyknac kwas. Botoina NIE DZIALA. po za tym bylam u Pawla Burego w Lublinie i jestem mega zadowolona. Lekarz rewelacyjny, mily, sympatyczny. Wszystko mi wyjasnil, sluzyl pomoca po zabiegu. Dziwne uczucie mialam po zabiegu ze jakas substancja jast pod skora ale juz sie przyzwyczailam. Pawel Bury zdecydownanie na tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hydrolift ma dwa działania, prawidłowo wszczepione nici liftingują poddany zabiegowi obszar, a kwas hialuronowy nawilża,ujędrnia i rewitalizuje skórę. Można tym zabiegiem wyszczuplić twarz, zaokrąglić policzki, właśnie wypełnić bruzdy czy unieść brwi. W Kłodzko i Lubinie Monika Pawłów wiem, że robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka111
Jak pisalam post wyzej bylam super zadowolona. bylam bo niestety po 2 miesiacach kwas sie wchlonal i zmarszczka wylania sie znowu. mialam nadzieje ze efekt potrwa troche dluzej. jeszcze tydzien do pelnych dwoch miesiecy a zmarszczka jest. a bylam juz taka happy.. wprawdzie odradzal mi kwas na lwia zmarszczke a polecal botox ale jakos sie nie moglam do niego przekonac. teraz troche zaluje ale trudno bede musiala wybrac sie jeszcze raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się, że jest wypełniacz do zmarszczek, który nie zawiera w sobie kwasu hialuronowego- Radiesse http://www.dourody.pl/articles,articles,57.html. Podobno rezultaty utrzymują się przez 5 lat. Wiecie coś na ten temat? Ciekawe, czy jest dostępny w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dostepny w Polsce ale nie utrzymuje sie 5 lat. Chyba tak do 2. Cene jest tez o wieeeeeele wyzsza niz normalny wypelniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzel
Do Nis też jestem z Olsztyna i chciałabym się dowiedzieć do kogo nie iść , a może możesz kogoś polecić w sprawie wypełnienia bruzd nosowo-wargowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +to ja
czesc dzewczyny wstrzele się w temat .W czwartek wypełniłam sobie kwasem lwią zmarszczke ,było wgłębienie ,teraz jest wypuklenie ,czy to jest jeszcze opuchlizna ,czy tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliii
Do 40+... Na pewno wypukłość zmarszczki zniknie, bo kwas się wchłonie. Ciekawa jestem czy miałas dużą i gęboką tą lwią zmarszczkę? Ile preparatu wstrzyknięto i za ile, jesli możesz napisać?? Ja mam 40 lat, mam jedną , średnio głęboką , chciałam ją wypełnić kwasem, ale lekarka mi odradziła,że niby kwas się może przesunąć, wychodzić porami no i zmarszczenia spowowdują szybki powrót do tego co było-tak więc szykuję się na botox... choć niechętnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika996
witam. nareszcie znalazłam strone o volumie. ja się zastanawiam od 2 lat prawie nad tym preparatem. robię mezo igłową i jestem bardzo zadowolona od 2 lat oczywiście z przerwami. mam lepszą twarz. ale szczupłą bez zaznaczonych policzków, chodzi mi o delikatny wręcz niewidoczny zabieg ujędrnienia, żeby na dole przy ustach nie obwisała mi skóra. nie chcę efektu opuchniętej twarzy jak u Madonny, ani pogrubionej . chcę wyglądać na wypoczętą. dlatego myślę,że po 1ml na policzek volumy wystarczy , czy to nie za dużo? dobrze myślę? czy może ten hydrolift będzie lepszy? pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdulukajka
Podobno najlepsze do wypełnienia bruzdek są kwas hialuronowy i własny tłuszcz. Dowiedziałam sie jakie sa róznice pomiedzy tymi metodami i zrobiłam. Ale od początku. Kiedys miałam wypełnioną dolinę łez kwasem i nie byłam zadowolona. Szukałam alternatywy. Znalazłam ja w tłuszczu pobranym z własnego ciała, konkretnie z boczka. Kwas hialuronowy zrobił mi worki pod oczami i przebarwienia, które zostały na długo. Kwas hialuronowy działa przez około rok i potem sie wchłania. Natomiast własny tłuszcz to "materiał" naturalny, ze swojego ciała, nie daje żadnych uczuleń, czyli jest dla naszego ciała najlepszy. Jak siedzi w tyłku to będzie siedział i w twarzy. Decyzję podjełam i zrobiłam, po wcześniejszym ustaleniu za i przeciw. Mam tłuszcz w bruzdkach i w dolinie łez. Twarz rozjaśniona, wypoczęta, młoda jak z przedszkola. No i powalajaca cena. 1000zł za cały zabieg. Wcześniej na dolinę łez kwasem hialuronowym wydałam 1200zł i nie byłam zadowolona. Planuje powiększyc sobie usta tłuszczykiem, w październiku będe w Polsce i nie podaruje sobie, zeby tego nie zrobic. Zabieram ze sobą jeszcze męża, któy ma wileki bruzdy wargowe i zapadnięte poliki. Będziemy odmładzac sie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grawa
Abdulukajka moze podziel sie informacja gdzie robilas ten zabieg tluszczem? u kogo? ja tez mialam kwas alenie jestem do konca zadowolona... sproboje tluszcz tylko nie bardzo wiem u kogo? npozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abdulukajka
Jak dawno robilas ten zabieg?? Ciekawa jestem ile sie trzyma. Tez chcialam sie na cos takiego umowic, ale dr z ktorym skontaktowalam sie powiedzial, ze wiekszy procent tluszczu wchlania zie po 3 miesiacach. :-( Hmmm wiem, ze to najlepsza metoda, bo naturalna ale jak mam dostryzkiwac sie co 3 m-ce po 1000 zl to tez nieciekawie. Napisz cos wiecej BLAGAMY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejkasz
Nie wiem jak wstrzyknięty kwas hialuronowy w bruzdę może wypłynąć porami, przecież wypełniacz to usieciowana forma kwasu hialuronowego, czyli taka galaretka, która z czasem powoli degraduje do nieszkodliwych substancji, które wydalane są z naszego organizmu. Poza tym preparat dobiera się odpowiednio do rodzaju zmarszczki, rodzaju skóry itp. Przykładowo: -wypełniacz esthelis soft-podaje się go płytko pod skórę, np. do wypełniania kurzych łapek -wypełniacz esthelis basic-podaje się głębiej przy grubszej skórze -wypełniacz fortelis-najgęstszy preparat do wypychania głębokich bruzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naganikas
Ale ja wiem, że zabieg tłuszczem z własnego ciała jest krótkotrwały, gdyż tłuszcz szybko się wchłania. Na dodatek pobieranie tłuszczu nie jest wcale takie bezbolesne i trzeba to wykonywać w znieczuleniu, po tym zostaje blizna. Kwas hialuronowy zaś odpowiada za wiązanie wody w naskórku. Występuje on w organizmie człowieka jako naturalny składnik macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Z wiekiem jego ilości maleją, natomiast skóra traci zdolność wiązania wody, co może stanowić bezpośrednią przyczynę zmarszczek i dlatego uzupełnianie kwasem jest naturalne i bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
Witam Was wszystkie ciepło i zapraszam na niedawno otwarte forum o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×