Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Gość Owsianomaniaczka
Witam Drowgie Panie! :) Od początku tygodnia 3 kg (przez 3 dni). Niekoniecznie przestrzegam totalnie owsiankowej diety. Ale staram sie jesc ja 2 / 3 razy dziennie i nie podjadac. Wcianam tez jabluszka i rodzynki i slonecznik. Kupilam sobie blonnik z ananasem jako suplement diety. Wieczorami tez polecam hula - hop (z 15 minut w trakcie ogladanie mojego ulubionego serialu ;)) no i spinning :D Czytam Was i obiecuje informować o efektach :D jeśli dotrwam oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że wątek ożył ponownie.:-) Dla Tych co zakończyli dietę owsianą, przechodząc przez jej dwie fazy czyli 37 dni , a chcą dalej gubić kilogramy na www.dukanowebanitki.pun.pl , gdzie znajdują się zasady diety owsianej zamieściliśmy różne warianty diety 1200 cal. Jest więc dieta dla oszczędnych, dieta na mroźne dni, dieta owocowo-warzywna i dieta biurowa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! przeczytalam caly watek o od jutra zaczynam! widzialm ze popelnilam znaczny blad, bo rano czesto jadlam sobie platki owsiane z mlekiem ale po porstu wsypywalam platki owsiane blyskaiwczne kupca do miseczki, zalane mlekiem 0,5 do mikrofali i szamka! a to podobno wcale nie tak. Doczytalam, ze 7 lyzek platkow na 1-2litry mleka o,5 jak kto woli, ale czy platki to moga byc te blyskawiczne z kupca? bo jest pare rodzaji, jakies gorskie itp. Gotujemy mleko i wrzucamy platki na te 3 minutki do niego i mozna szamac? Ja mam do zrzucenia 10 kg...tylko przytylam od sierpnia zeszlego roku i czas sie wziac za siebie! mysle ze 7 dni na owsiane to nie ma tragedi, jakos dam rade:) aczkolwiek zawsze jadlam z jakims suszonymi owockami dodtakowo no i wolalam zeby platki nie bylo rozcicpciane a tu sie obawiam ze beda. Zalogowal sie juz na tym linku ktory podawalyscie, ale nie dostalam jescze zwrotki na mail. Prosze napiszcie mi tylko jak mam dokladnie przygotowac te platki i czy moge to byc plyskawiczne? i czy dodawalyscie Cie te otreby owsiane? jak tak to ile i do kt posilkow w ciagu dnia! Buziaki! Waga wyjsciowa:67kg Cel: 57 - 55 bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie mogą być płatki błyskawiczne A jeść je możesz w każdej postaci. jako owsiankę gotowaną na mleku czy na wodzie jako dodatek do jogurtu Jak chcesz więcej poczytać zapraszam na forum , www.dukanowebanitki.pun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie probowalam sie zalowac, zeby poczytac, ale jeszcze nie dostalam nic na mail:( czyli tak na prawde nie musze ich gotowac? moge je wrzucac sobie do zimnego mleka i wyjdzie na to samo?:) sprawdzialm i jednak mam platki owsiane zwykle z kupca;) takze te chyba beda odpowiedne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dziewczyny czy musi to byc 3-4 posilki, czy moze byc 5? Slyszalam, ze powinno sie jesc przynajmniej 5 posilkow dziennie, to nam tez przyspiesza metabolizm i tak torche to tego przywyklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wytrwalam pierwszy dzien na diecie owsiankowej:)! niestety nie moge sie w dalszym ciagu zalogowac na ofrum:( nie odstalam maila zwrotnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianomaniaczka
Witam Panie :) Moja dieta polegla, sa mrozy wiec nie mozna sie przeciez zaglodzic ;) Ale mamy Wielki Tydzien, w zwiazku z tym postanowilam sie owsiankowac - bo to dla mnei dopbry czas, w koncu i tak bede musiala poscic i tak :) Wiec dzisiaj 4 dzien na owsiance. Kilka razy cos podjadlam, ale to bylo niezbedne do funkcjonowania. W zwiazku z tym, 2 kilo mniej i po swietach mam nadzieje na wiecej :) Potrzebuje tylko troche wiosny :) Jem oglownie owsianke, ale z jabluszkiem i cynamonem :D dodałam tez herbate czerwona (lisciasta). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla owsiankowiczów zostawiam ciekawą informację. Rybka znalazła ciekawą informację "Przed przystąpieniem do przygotowania owsianki mamy dobrą radę. Warto pamiętać, by do płatków dodać odrobinę świeżo zmielonego ziarna ryżu, gryki lub pszenicy i zalać wodą na noc. W ten sposób z płatków owsianych pozbywamy się kwasu fitynowego, który utrudnia wchłanianie wapnia i mikroelementów przez organizm (namoczenie samych płatków jest mało skuteczne, kwasu ubywa jedynie o ok. 20%)." Źródło : http://ekotarg.pl/artykul/owsianka_na_wodzie_zrodlo_witamin_i_piekna,140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbował ktoś owsianki na śniadanie i kolacje plus normalny dietetyczny obiad? Daje to jakiś efekt czy nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak cofam mój wcześniejszy post i zaczynam od jutra diete owsianą :D a jaki jest przewidywany spadek wagi po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chudły przez tydzień najmniej około 2kg najwięcej ponad 4 kg Wystarczy przeczytać ten wątek aby się tego dowiedzieć lub zajrzeć do wątku o diecie owsianej na forum www.dukanowebanitki.pun.pl tam są szczegółowe zasady diety z miesięcznika SUPER LINIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
Witam wszystkie dietujące dziewczyny:) kilka dni temu przeczytałam o tej diecie i juz trzeci dzień ją stosuję ,powiem wam że niestety ale tylko schudłam 0,5kg , ,całe dnie jestem na owsiance.Rano jem wcześniej zamieszaną na bazie jogurt płatki,a na obiad płatki na chudym mleku,a po miedzy to zjadam jogurt natur. bez dodat. ciężko mi to idzie ale postanowiłam że muszę schudnąć 4-5kg ponieważ tyle przytyłam po diecie DUKANA którą stosowałam i stosuje juz 3-ci rok (na niej schudłam 20 kg) kontroluję sie co 4 m-ce u lekarz ,robie badania i jest .ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeczek8363
Ja schudłem jedząc mniej :) A zacząłem mniej jeść poprzez błonnik owsiany GAL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeczek8363
Ja schudłem jedząc mniej :) A zacząłem mniej jeść poprzez błonnik owsiany GAL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-b
Ja jestem 4 dzień na diecie i 2,5 kg poszło. Jestem zadowolona. Na śniadanie owsianka - na 2-gie owsianka z jabłkiem+siemie lniane i pozostałe 3 porcje owsianka z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? Nikt już nie stosuje tej diety, czy wszyscy przenieśli się na forum dukanowe banitki czy do nowego wątku ? Jestem ciekawa ilu tym co tak pięknie schudły na owsiance i ogłaszały tu swoje spadki ,udało się utrzymać wagę przez kilka miesięcy. Dajcie znać dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ja jestem na tej diecie od niedzieli tj. 04.08.2013 dziś mamy środę 7 - 4 kg w plecy, czuję się świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jestem na diecie owsiankowej od wczoraj i postanowiłam zważyć się dopiero po tygodniu. Owsianka syci i jest lekka. Piję ok 3 litrów wody dziennie. Dietę tą zaczynam z wagą 81 kg i 163cm -> bardzo się zaniedbałam podczas studiów- imprezy, wkuwanie po nocach z energy drinkami itp. Po tygodniu do owsianki dodaję warzywa i owoce i tak będę jadła przez kolejne 30 dni. W następne 30 dni dodam chude mięso i ryby. A potem będzie to już dieta zbilansowana. Pozdrawiam Was i życzę sukcesów wagowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jest dobrze. Schudłam już 4 kg. Jem owsiankę, warzywa i trochę owoców. Czuję się dobrze fizycznie i psychicznie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczysz kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki zaczęłam stosować dietę owsiankową wczoraj tj.20,08,2013r z wagą 72,5kg przy wzroście 163cm.Dzisiaj się jeszcze nie ważyłam więc nie wiem czy coś schudłam jak na razie efektów nie widzę.Pozdrawiam was serdecznie i trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinamam
To ja tez zaczne, uwielbiam owsianke.Dzisiaj przerwalam diete kopenhaska po szostym dniu, schudlam 6 kg, jutro zaczne diete owsiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinamam
Dzien dobry:) Wypilam juz kawke, teraz ide robic owsianke.Jutro napisze jakie sa efekty po pierwszym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaah
Dziewczyny, ja jestem szczupła, nie mam nadwagi, ale chcę schudnąć 3 kg, codziennie biegam i ćwiczę, ograniczam białe pieczywo (jem ciemne), nie jm ziemniaków ani tłustego, smażonego mięsa, słodycze też ograniczam. Waga cały czas stoi albo jest wyższa (może mieśnie się wyrabiają, boćwiczę dużo, więcej niż kilka miesięcy temu). schudnę? Owsianki nie cierpię, ale coś za coś :) JESTEM NON STOP GŁODNA. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinamam
Nic nie schudlam po pierwszym dniu.Dzisiaj kontynuuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×