Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Gość suss
hej, dzisiaj znowu minus 200 g. Od dzisiaj zaczynam dietye od dietetyka. Tak wiec stan poczatkowy : 57.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnasylwia
Czy mleko 1.5 % jest ok do tych płatków? . Chce jutro zacząć ...160 cm 83 kg żywej wagi . Czy dam rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktos na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja może zacznę tą dietę bo nawet lubię płątki owsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
jutro zaczynam dietę owsiankową, waże 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ją chciałem stosować ale ja jakoś kiepsko trawie płatki i mam gazy po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nadwaga
Ja stosuję dietę od przedwczoraj. Mam 177cm i ważyłam 81.8kg. Po wejściu na wagę dostałam prawie zawału, bo 6 lat temu ważyłam ponad 10kg mniej. Dzisiaj już ważę 79kg. Wiem, że to zapewne wszystkie odpady z organizmu tyle ważyły i teraz będzie codziennie waga spadać coraz mniej, ale nie mogę się poddać. Mam zamiar zastosować dietę 3 tygodniową. Pierwszy tydzień sama owsianka, później urozmaicenia. Ćwiczyć niestety nie mogę, ponieważ zwyrodnienie kręgosłupa mi na to nie pozwoli, dlatego dieta w moim wypadku jest jedynym rozwiązaniem...wpadnę tu jutro i napiszę ile mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam problem z kregoslupem i nie moge cwiczyc, mam jakies 5 kg do stracenia, najwiecej z brzucha nie wiem tylko jaka diete wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nadwaga
Jak chcesz spróbuj owsianą, ale proponuję raz dziennie zjeść kawałek gotowanego mięsa z marchewką, fasolą bądź burakiem. Brak sił jest przy samej owsiance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owsianka gdyby nie dawał sił to by konie zdychały owsianka posiada prawie wszystkie witaminy i minerały na tym rosną kurczaki pisklaki łatki owsiane zawierają dużą ilość błonnika, który pęczniejąc w żołądku, zapewnia uczucie sytości przez dłuższy czas. Ponadto poprawia trawienie, sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu i zapobiega wchłanianiu nadmiaru tłuszczu z pożywienia. A globuliny (białko, w które obfituje owies) jeszcze wiążą cukry i tłuszcze. Dlatego płatki są wręcz idealnym składnikiem diet odchudzających http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/owies-wlasciwosci-lecznicze-i-zastosowanie-w-kosmetyce-na-co-pomaga_42158.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owies charakteryzuje się bowiem bardzo wysoką wartością odżywczą za sprawą posiadania aż dwa razy większej ilości tłuszczu niż inne zboża. Są to w głównej mierze wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które oprócz dostarczania energii mają dobroczynny wpływ na nasz organizm. To dlatego przez setki lat owsianka była podstawą żywienia, posiłkiem, który dawał siłę i wytrzymałość podczas ciężkiej pracy.Wartość energetyczna w 100 g: 389,00 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnnnnna
Hej:-) moja waga z którą czułam się idealnie czyli 57 kg poszła w zapomnienie,po ciąży waże 63kg i uparcie nic nie spada.Od wczoraj jestem na diecie,jem owsiankę,chude mięsko,jajka.Ale moje dwa posiłki stanowi owsianka.Największy problem to brzuch i boczki.Jako motywację wyciągnę chyba moje spodnie w które po ciąży nie wchodzę:-) Wspomagam się therm line forte,zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec dzis 61,3-choc zdaje sobie sprawe ze to pewnie woda,dzis zjadlam 2 jajka i owsianke.zjem jeszcze jogurt naturalny z otrebami owsianymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S i Ka
Jak efekty? Jestem ciekawa ile wytrwałyście i ile kg poszło w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma253
Dziewczyny te płatki gotowane w 2l mleka wychodzą takie rzadkie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na godzinę przed posiłkiem zjedz 3 łyżki otrębów owsianych z małym opakowaniem jogurtu, jajko na twardo lub pół puszki tuńczyka w sosie własnym. Nie będziesz taka głodna i zjesz mniejszą porcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie na rozpoczeciem diety owsiankowej. Przeczytalam Wasze posty na forum i wciaz nie znalazlam odpowiedzi na pytanie czy po tej diecie nie ma efektu jojo? Lubie owsianke i dla mnie to nie problem pomeczyc sie troche, jesli sa efekty. Caly czas jadlam platki nieco zmielone, teraz widze, ze wiekszosc z Was sugeruje cale? Drugie pytanie na ktore nie znalazlam odpowiedzi a juz tez ktos takowe zadal. Czy jest moze osoba ktora zaczynala od razu od fazy drugiej??? Dziekuje za odpowiedz i zycze wszystkim wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dieta, bo postanowiłam też ją zacząć stosować, tylko sie obawiam czy wystarczy mi silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chce ruszyć z dietą owsianą ale nie wiem czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam dietę owsiankową jednodniową (oczyszczająca) dzięki niej po ciąży schudłam 6kg. Teraz stosuje żeby zrzucić 2 kg po ciężkostrawnych świętach. Na mnie działa. Po jednym dniu stosowania spada mi ok 80dag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majlenka
czesc dziewczyny! PrEczytalam chyba wszystkie wasze wiadomości! Zaczynam diete owsiankowa razem z Wami. Mam pytanie: dzis dodałam do 2łyzek płatków owsianych jajko, cynamon i łyżkę kawy. Zeobilam takie mini ciasteczka i wsadziłam do piekarnika. Ciasteczka zjadłam popijając kawą. Co o tym sądzicie ? Ja miałam taki problem, ze ciagle na walizkach, jedzenie po restauracjach, mcd, kfc cos na szybko, duze ilośc***iwa, a teraz wyglądam jak beczka. Wiem, strasznie, ale postaram sie to zrzucić. Po pierwszym tygodniu wprowadzę ćwiczenia z mel b i owsiankę bede jadła tylko na śniadanie i kolacje, w międzyczasie sałatki i kurczaka. No i zachęciła mnie ta dieta, bo mam problem z cera, moze uda mi sie ja oczyścić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już schudłam 5 kg na owsiane i nie tylko a mam trochę tego do zrzuceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochani, poczytałam o tej diecie i jestem za. Bardzo lubię owsiankę i mam nadzieję że zadziała. Sił już mi brakuje, od prawie 3 miesięcy biegam, ćwiczę średnio 4 - 5 razy w tygodniu. Z diety wyrzuciłam wszystkie zupy ze śmietaną, gotuję tylko na wywarach warzywnych zabielanych jogurtem naturalnym. Żadnych smażonych mięs wszystko z piekarnika.Oliwa tylko z oliwek. Generalnie dużo warzyw i owoców, kasze, ryż. 4-5 posiłków dziennie. Zaczęłam się tak odżywiać w ciąży i wtedy poszło ładnie, przytyłam tyko 4 kilo (cukrzyca w ciąży)za to teraz masakra. Przytyłam już 5 kg i nie mam pomysłu co mam robić. Od jutra spróbuję owsianki :) o wynikach napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Hej dziewczyny , zaczełam Was czytać i zmobilizowałam się wreszcie. Początek 25.05.2015 - waga startowa 69.9kg przy wzroście 163 cm.Dzień pierwszy 50 g owsianki + dwa jabłka + dwie kawy rozpuszczalne z mlekiem bez cukru. Efekt: 26.05.2015 waga rano 80 dkg w dół czyli 69.1kg. Dzień drugi : owsianka 100g + dwa jabłka + dwie kawy .Rano 27.05.2015 waga 68.2kg + marsz 40 minut. Plus niestety 1 ciastko delicja i 1 kruche maślane ,zeby tego było mało wypiłam piwo na wieczór. Jakiś diabeł mnie podkusił.(mąz) Dzień trzeci( dzisiaj )rano waga 67.8kg. Ubytek tylko 40dkg .najgorzej jest jak trzeba gotować dzieciom, męzowi etc , otworzysz lodówkę ciężkie kalorie, otworzysz szafkę jeszcze gorzej.Ale nic to dzis owsianeczka i ewentualnie jabłuszka muszę wytrzymac. Odezwijcie się dziewczyny , dodajcie siły.Czy któraś osiągnęła swój cel? Tylko błagam niech nie pisza osoby :zagłodzisz sie... odchudzaj sie z głowa.. efekt jojo murowany itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Nikt tu nie zaglada , nikt sie nie odchudza? Szkoda. U mnie dzisiaj rano 67.3kg , od wczorjaj 0.5 kg mniej! zjadłam jedną owsiankę instant taką z kubeczka .Wypiłam dwie kawy + trzy jabłka + 3 krakersy z lidla ( 1 krakers =25 kcal ) jeśli wierzyć opisowi na opakowaniu no i herbatka z miodem i cytryną. Mój pierwszy cel "spokojny" 65kg . Drugi 60kg . Czas wykonania 11 lipca. Szaleństwo? Zobaczymy. Łatwo nie bedzie , mam 35 lat, więc to juz trochę trudniej waga schodzi. Moim głównym problemem są boczki , brzuch no i wały na plecach też spore. Zyczę wytrwałosci wszystkim i sobie . Może ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem :) przeczytalam i w poniedzialek zaczynam :) Jutro mam komunie, wiec z wiadomych przyczyn nie dam rady. Dwa dni temu stuknela mi 40. Czas na zmiany. Waga 68, wzrost 164.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Witaj Gościu z wczoraj ok 23.00. Szkoda ,że nie napisałaś parę minut wcześniej. Tak tu zagladałam cały wieczór w nadziei ,że ktos sie odezwie. U mnie wczoraj załamka. Chodziłam jak nakręcona całe popołudnie i w końcu uległam. Jedna niby mała kanapeczka z plasterkiem zółtego sera! trzy kruche maślane ciasteczka ! 3 plasterki szynki drobiowej! piwo 330ml!Oczywiście do tego wszystkiego moje płateczki owsiane i 2 jabłka!!!I dzisiaj mam efekt, rano waga 67.7kg!!! pół kilograma w góre. Takie chwile są najgorsze , nie mogłam wyjśc z domu bo lało jak z cebra,w piątki juz nie pracuję, wiec z reguły spędzam je w domu-gotujac obiad etc. a tu jeszcze mąż z pretensjami wieczorem,że nic nie upieczone.No, mój drogi upieczone to szybko nie bedzie, oznajmiłam zdecydowanie. Przecież ty jesć nie musisz odpalił . Uff zero wsparcia i zrozumienia zawsze był szczupły-takie geny. Ok ale dzisiaj załozenie jest jedno. dwie porcje owsianki , kawka ( bez kawy ani rusz).Ciągle sobie wyobrazam ,że wchodzę - na luzie w moje ulubione spodnie z dziurami a po zapięciu boki mi nie zwisają i nie muszę szukać lużniejszej bluzki.Napiszę wieczorem ,póżnym jak mi poszło.Oczywiscie bez wagi ,waże się tylko rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna tyle jesc i nazywac to dieta 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×