Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roweromania

rowerek stacjonarny - chcę schudnać!!

Polecane posty

Gość roweromania
mnie tez tyek boli :) nawet poduszka pod dupskiem nie pomaga :P ale cóz tzreba pocierpiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
właśnie zeszłam z rowerku na liczniku ponad 30 km, a kalorii spliłam 350 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Witam:) Kupiłam rowerek w niedziele, wczoraj jeżdziłam pierwszy raz, 40min, na najmniejszym obciążeniu ale za to bardzo szybko, przejechałam 23km i spaliłam 500kcal, puls ok 120. Dzisiaj tak samo. Po tej jeżdzie jestem padnięta a pot leje się ze mnie strumieniem. Wy też tak macie? Mam zamiar wypocic cały zbędny tłuszcz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
ja jeżdze umiarkowanie :) a ile km na godzine jeżdzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Tak gdzieś ok. 36km na godzine. Czytałam gdzieś, że najlepsze efekty aby spalic tłuszcz to cwiczenia o takiej intensywności, aby nasze tętno wynosiło ok 65% TM (tętno maksymalne) U mnie te 65% TM to puls ok 120. właśnie tak jeżdże aby miec taki puls.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerowa kobieta
dziewczyny wierzyc mi sie nie chce,ze pot sie z was leje.Mam ponad 40lat i codziennie pedałuję;) co najmniej godzine/pr.ponad 20km/ i prawie zero zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
tzn ze mnie pot się nie leje, jestem tylko troche spocona, to zalezy jaką szybkością jedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
ja też jeżdze z prędkością 36 km na godzinę, ale pot się ze mnie nie leje, podejrzewam ze mam zły licznik, to znaczy nie dokładny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerowa kobieta
Ja dodatkowo w czasie jazdy trzymam ciężarki;),polecam dziewczyny:),lepsze wykorzystanie czasu i wieksza strata energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdch gviuiuf
tzn przytylas?a jaki masz rowerek?sama planuje zakup ale w ogole sie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdch gviuiuf
mnie tez zalezy starsznie na straceniu cm glownie z ud.a jakio masz rowerek?jakis lepszy?bo mnie chyba stac na taki najtanszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdch gviuiuf
no milo to slyszec:-)bo juz sie balam ze kupno najtanszego rowerka to w sumie wyrzucenie pieniedzy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej wysokości macie
SIODEŁKO?? Tzn. kolana macie wyprostowane, ugięte czy też sięgacie zaledwie palcami pedałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
hej :) długo mnie nie było, lae do środy nie mam neta w domu ;/ wiec raczej nie bede pisac czesto :) jezdziłam cały tydzień, oprócz soboty i niedzieli :) dzis juz ćwiczyłam 30 minutek, ale to nie koie, potem jeszcze z 50 minut pojezdzę, a potem jeszcze pocwiczę :) zaczynam dietkę bo muszę w koncu do wiosny schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jezdziłam 64 min ... - 611kcal ... co do diety to od 3 dni nie jem słodyczy i opieram sie na diecie plaz południowych bo dzieki eliminacji cukrów nie mam wilczego apetytu na słodycze ! ... kupuje słodkości dla rodziny ! widze jak wszyscy jedzą a absolutnie nie mam na nie ochoty a to dopiero 3 dzień ... teraz widze ze mam ładniejsze uda :D mama nawet to potwierdziła moze nie ma spektakularnych efektów ale przeciez na nie trzeba czekać miesiącami :P dla mnie ten rodzaj aktywności jest bardzo przyjemny :) i nie mam zamiaru rezygnować ! jezdze od miesiaca kazdego dnia :) przez ten cały czas nie jezdziłam przez 2 pierwsze dni @ a tak to nie robie przerw :) bedzie dobrze !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i celulit znika :D .. to dla mnie najważniejsze :) teraz widac jeszcze troche jak mocno sciskam skóre :P a tak to nie :) byc moze dostane ten reklamowany zel z nivea :) zawsze jakis dodatkowy wspomagacz w walce o ładna figure :D tylko mam strasznie chude nadgarstki ... a teraz jeszcze bardziej sie wyszczupliły :O ... obwód nadgarstka 11cm :P sama kość i skóra :O ale ramiona mam dosyć pulchne ;) .. taka moja dziwnie ukształtowana sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaxjehrfr
a polecialo Ci cos z biustu?bo ja mam baaardzo maly i nie chce zeby jeszcze sie zmiejszyl.za to mam grube,otluszczone uda ktore musze odchudzic.sa obrzydliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaxjehrfr
i jeszcze jedno...czy w jakies 5 tygodni da rade cos schudnac?kurde poki co nie mam jeszcze rowerka bo poluje na jakis tani(nie mam kasy) i narazie nic nie znalazlam:( ale w kazdym badz razie na swieta chcialabym byc choc troszke szczuplejsza.sa szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm biust zawsze chudnie :( wiem , ze to straszne ! ja mam duze B ../ małe C wiec specjalnie nie narzekam ;) ale mógł byc jedrniejszy :( słyszałam , ze masaż pomaga ... mam kolezanke która jest szczupła ..ma szerokie biodra ale biust ! dosłonie jak chłopak praktycznie nie ma go wcale:( ... ja mam raczej figure klepsydry ... z wystającą pupą 😭 w 5 tygodni schudniesz .. na diecie z obnizoną do min zawartoscia weglowodanów bardziej chudnie brzuch i biodra .. górne partie ciała pozniej :P ... wiec to moze byc dla Ciebie odpowiednie :) po 16 jezdziłam 45 min -400 kcal jeszcze chyba sobie pojezdze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaxjehrfr
ja mam A...ogolnie nie jest ze mna tak zle,mam niecale 160 cm i waze 50 kg wiec niby ok...biodra nie sa moze zbyt szczuple ale ujda.tylko te uda.mam 53 cm w udzie i ogolnie tak wstretnie odznacza sie tluszcz.wiec w sumie nie zalezy mi na stracie kilogramow tylko pozbyciu sie wlasnie tego tluszczu z ud.ale zobaczymy co z tego bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
:D witam dziewczynki ;D ja wczoraj w sumie 80 minut na rowerku, 30 minut ćwiczeń (w tym biganie) :) moją największą zmorą jest brzuch!!! Muszę so zrzucic !!!! dzis jak na razie 170 kcal spalone, ale o 11 zaczynam znów, pojezdze godzinkę, wieczorkim pobiegam sobie jeszzce troche :) papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roweromania bardzo ładnie Ci idzie :) ja dzisiaj po 19 .. godzine przejechałam 551 kcal :) ... słodyczy nie spozywam ;) .... pozdrowienia ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Hej, nie było mnie jakiś czas, bo wyjechałam z dziemi na ferie. Co prawda bez rowerka, ale na diecie zleciałam 2 kg:) Rowerowa kobieto - ja wcale nie pisałam, że się męcze na tym rowerze. Ogólnie kondycję mam bardzo dobrą, pocę się z tej prostej przyczyny, że jestem otyła, ale to chyba nie jedyny powód. Pare lat temu regularnie chodziłam na siłownie, cwiczyłam na wiosłach, orbitreku i bieżni i choc nadwagi nie miałam i się nie męczyłam to i tak byłam cała mokra. To zależy od intensywności cwiczeń. Wypróbowałam, jak jeżdże wolniej to nie jestem spocona. A tak wogule to wracam dziś do mojego rowerka kochanego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcd
hej mam od wczoraj rowerek i się zastanawiam ile minut dziennie z jaką szybkością nalezy jezdzić aby w ciągu 2 miesięcu przy odpowiedniej diecie schudnąć 8 kg?? pomożcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
hej hej :) najlepiej zacznij od 40 minut dziennie a potem wydłużaj:) i pamietaj zeby jeżzic jak najmniejszym obciążeniu. w moim rowerku zaczyna coś stulać jak jeźdzę denerwuje mnie to!! Wczoraj tylko 20 minut,a le dziś bedzie wiecej :) obiecuje :) i dorzuce do tego bieganie w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×