Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roweromania

rowerek stacjonarny - chcę schudnać!!

Polecane posty

Gość dvffhj
a po ciuchach tez nie zauwazylyscie ze schudlyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazyłam :) ...mam szczuplejsze uda i podniosła mi sie pupa :D ... ale to dopiero poczatek :) dzisiaj 2x po godzinie czyli ponad 1000 kcal spaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
No ja też zauważyłam, że tyłek mam wyżej ;) jak stanę bokiem to widac, ale w obwodzie jak na razie to chyba nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
ja nic na razie nie widze!! To znaczy widze, mam ciasniejsze spodnie i nie wiem czym to jest spowodowane nie jem az tak duzo, do tego jeżdzę!! No ale nic bądzmy cierpliwi. Dzis koniecznie musze zrobic brzuszki i pobiegać troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Ja jakiś czas temu na jakimś topiku czytałam wypowiedzi dziewczyn pedałujących, pisały jak szczupleją, jak im cellulit znika itp. Mój wniosek jest taki: albo one ściemniały, albo z nami jest coś nie tak - jakieś wybryki natury?:O Właściwie to po przeczytaniu wypowiedzi tych dziewczyn napaliłam się tak bardzo na ten rowerek:O, ale ja nadal żyje nadzieją, że wkońcu coś się ruszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
całkowicie się z Tobą zgadzam :) ja nie widzę zadnej zmiany!! Ewentualnie na plusie kg,ale jem tak jak przedtem a do tego ćwiczę, wiec już sama nie wiem!!!! Dołaczam do tego rowerku dodatkowo brzuszki i bieganie w miejscu, moze w końcu coś ruszy!!!!! Dziś nie jeżdziłam, może wieczorem na m jk masakra :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udka
kurcze to co dziala na te choletne uda:-( bo ja juz nie wiem za co sie zabrac.mam 158 wzrostu,waze niecale 49 kg a w udzie mam 53 cm!!no masakra:-(((co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roZZi
Mogę sie dołączyć do klubu rowerzystek?? 🌼 Od dziś zaczynam regularnie jeździć. Mam 158 i 59kg :o chce zrzucić z 8kg. Chciałabym jeździć wieczorami ale czytałam tu wcześniej, że powinno się jeździc rano i popołudniu hmm.. Do 5 maja mam czas - idę na wesele. Kilka miesiecy temu kupiłam sukienkę i o zgrozo - już w nią nie wchodzę !!! :o ;( "zapuściłam" niezły brzuszek i, pupę i nogi :( Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roZZi
Grube udka ------ >> jeżeli cię to pocieszy to ja mam w udzie prawie 60cm :( (o jejku!! :( ) a pupa ze 100 ... Wiem, wiem dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roZZi:) głowa do góry ... ja jestem podobnej postury do Ciebie ..tz. byłam 5lat temu .. schudłam ;) 13kg teraz jestem troche szczuplejsza ... w pupie mam :( i tak duzo z 96 ..udo 50pare ... lydki mam dosyc szczupłe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
tylko ja jestem zaje...nieproporcjonalna! biustu prawie wcale nie mam,w biodrach prawie 90....ale te uda.no brak slow:-(kurde sama jujz niewiem czy kupic rowerek czy nie??nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
jak mam być z Tobą szczera to jak masz możliwość kup sobie obitreka, jest lepszy, wiecej mięśni pracuje niż na rowerze stacjonarnym! ja na razie przestałam ćwiczyć, bo nie mam czasu (tzn jezdzić) teraz sobie biegam w miejscu, widze ze mój zuch wtedy ładnie pracuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvyuh7jr
dzieki za odpowiedz.na orbitreka chyba mnie niestety nie stac:-(no ale trudno.rowerka tez chyba nie kupie skoro nie przynosi dobrych efektow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senda33
Proszę poradzcie mi jaki kupić rowerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roZZI
.......****....... dzięki :D ;) śledzę Wasz wątek i tak Wam zazdroszczę że macie już efekty. Ty masz największe jak ty to robisz? Mozesz mi powiedzieć jak straciłaś te 13kg?? Będę bardzo wdzieczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee te 13 kg ;) to 5 lat temu schudłam :P ... bardzo mało jadłam i cwiczyłam ale raczej w domu ... nic konkretnego ..czasami skakanka ;) ... .... ja mam bardzo mało ruchu :( praktycznie od godziny 14 30 ..nie wychodze z domu ..siedze , jem , ucze sie i spedzam czas przed kompem takze kazda forma aktywnosci fizycznej jest dla mnie bardzo cenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Wkurza mnie ten rowerek, pedałuje, pedałuje, pedałuje... a potem jestem wkurzona, że efekty znikome i pocieszyc mam ochotę się czymś słodkim. 😠😠😠 Rowerek rowerkiem, ale musze diete trzymac, bo w tym tkwi mój błąd. A za 2 mies. jade z mężem i dzieciaczkami do Turcji i jak ja tam będę w bikini paradowac? Będę jak słoń morski na plaży. Słoń morski z cellulitem. Mam 2 mies i muszę się za siebie wziąśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najskuteczniejsza jest dieta bez weglowodanów... jezeli zalezy Ci na tym wyjzdzie:) .. mozesz nawet 10kg ...zrzucic w te 2 miesiace;) ... ale dosłownie 0 wegli ..i sukces murowany ...ja tam jestem słaba i łakoma :classic_cool: i pocieszam sie słodyczami .. :P ... spróbuj :) na pewno Ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
tak tylko ze prawie wszystko ma weglowodany niestety!!! :o ja w tym tygodniu jeszzce nie jezdziłam, ale ćwiczę co innego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
No to będę jadła mięso, wędliny, sery żółte, jajka, ale jakieś warzywa do tego mięska i trochę owoców to chyba mogę? No i zero słodyczy. Przyrzekam to sobie i obietnicy dotrzymam, bo przecierz muszę jakoś wyglądac na plaży. No i rowerek codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Roweromania, a co teraz cwiczysz? Daje jakieś rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Wczoraj jezdziłam 2x1godz, a dzisiaj już rano 40min i 30min gimnastyki ( skrętki na twisterze, na biodra i pośladki itp), wieczorem też pojeżdże i pocwicze brzuszki. Cały czas mam przed oczami plażę, morze, gorący piasek, słońce i wiem, że musze schudnąc, żeby się wkomponowac w ten obraz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
hheeh to przynajmnie masz jakis cel i jest on bardzo kuszący :P ja po prostu biegam sobie w miejscu, najlepsza do tego jest muza techno!!jak nie mogę maszeryje kilka munut a potem znowu biegam, tak jakies 20 minut!! do tego brzuszki!! Inne ćwiczenia ostatnio mnie nudzą, a szkoda bo przedtem ćwiczyłam pilates, fat burning, różnorakie aerobicki na DVD i Ty tez mozesz mieć taki brzuch!! A teraz bede miała mniej czasu na cwiczenia bo DOSTAŁAM PRACE hurra hurra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
No to gratulacje!!! Ja teraz nie pracuje, zajmuje się domem, dziecmi i...mężem, który też czasami przypomina duże dziecko;), ale pamiętam jaka była moja radośc, gdy znalazłam pierwszą pracę. Nareszcie miałam swoje własne pieniądze, mogłam sobie kupic co chciałam, ciuchy, kosmetyki i co weekend imprezy:D. To było życie...to już prawie 10 lat temu...ale ten czas leci... No i wtedy ważyłam 20 kilo mniej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
:) heheh ja akurat pracowałam 1,5 po czym mi nie przedłużyli umowy, przez pół roku byłam na bezrobociu (które akurat skończyło mi się wczoraj :P) i znalazłam pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje pracy :) ja planuje poszukac sobie jakiegos zajecia na wakacje:P :D od dzisiaj przechodze na diete bez weglowodanów ;) postanowione! tym razem na 100% ... słuchajcie 1 raz od dłuzszego czasu :D nie zjadłam deseru po obiedzie a....o 18 zjem jakis mały kawałek gotowanego mieska ;) mozna jesc warzywa , jogurt naturalny i ew owoce które nie sa zbyt słodkie ...np grejfruty :O osobiscie nie przepadam :P np omlety z jejek ... albo z samych białek np. z serem .. twarozki chude ... :) ... jezdze kazdego dnia godzine;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
no mi niestety teraz braknie czasu, bo praca, studia, chłopak!! Ale jak przedtem pracowałam, to wiecej cwiczyłam wiec cos w tym jest!! dzis moze cos pok\jezdze, na arzie to ślęcze nad pracą licencjacką (bleeeeee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
no to wszystko przed Toba jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
pobiegalam 20 minutek, na rowerze pojezdziłam 40 minutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×