Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roweromania

rowerek stacjonarny - chcę schudnać!!

Polecane posty

Gość Pat_desperat
Dziewczyny, a ile przeciętnie chudniecie na tym rowerku? Planuję taki kupić, jeździć z 2 godziny dziennie, bo i tak siedzę przy komputerze, może pokombinuję i klawiaturę przyczepię do kierownicy? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie jezdzace kobietki, no i oczywiscie nie tylko, ale mysle, ze jednak wiecej kobietek tu zaglada. ja zaczelam dzis moja przygode z rowerem stacjonarnym, pojezdzilam 30 min, wyswietlacz wskazal spalonych 200 kalorii, ale najwazniejsze jest to, ze doprowadza mnie do szlu sidelko. otoz okazalo sie po kupnie roweru w ciemno, ze siodelko jest za niskie jak na moj wzrost 175cm o jakies 15cm, niewiem co mam z tym zrobic, a cos musze, bo tak jezdzic to raczej nie wychodzi. musze cos pokombinowac, a z drugiej strony az dziwna taka beznadziejna regulacja, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglada tu jeszcze ktos, wczoraj i dzis mam za soba 40 minutowe przejazdzki, moze znajde towarzyszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innamorata
a ja dziś prawie godzine na przejzdzce ale na normalnym rowerze :) w tereneie :) pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyczy czy
CHcialabym zapytac czy ktos wie na jakiej wysokosci powinno byc prawidlowo ustawione siodelko w rowerku do cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustMeM
Jeśli jeszcze któraś jeździ, to napisałem (przede wszystkim dla siebie, ale każdy może używać) malutki programik do zapisywania wyników. Do tego sumowanie dystansu, spalonych kalorii oraz czasu jazdy (a także dni, w których jeździliśmy). Dodawanie powinno być w miarę oczywiste: wpisujemy w odpowiednie pola datę (w formacie RRRR-MM-DD), dystans (w kilometrach), spalone kalorie oraz czas (w formacie HH:MM:SS -- oczywiście może być również MM:SS). Usuwać prosiłbym pojedynczo wpisy (klikamy na nie, potem naciskamy klawisz DELETE na klawiaturze). Wszystkie dane przechowywane są w formie bazy danych SQLite w katalogu z programem (plik dane.db). Nie są szyfrowane ani nic - gdyby ktoś miał ochotę pooglądać w jakiejś przeglądarce do SQLite. Download: http://www.mediafire.com/file/injg4ezgfmh/Rowerek magnetyczny.rar [~400 kB] Wymaga: .NET 3.0 [w Windowsie XP SP3 chyba już jest][jeżeli nie, można pobrać ze strony Microsoftu najnowszą wersję .NET 3.5: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displaylang=pl ] Byłbym wdzięczny za komentarze =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj standardowo 40 min jazdy, ale dzis dopadla mnie grypa, takze nic zz tego nie bedzie pomimo bardzo wielkich checi, leze w lozku, nawet do pracy nie moglam pojsc, a zostawac w domu to ja nie bardzo lubie:) co do jazdy, to efektow zbytnio nie widze, ale w gruncie rzeczy po 4 seansach jazdy, to co ma byc widac:) poczekamy, tylko szkoda, ze czas mi nie pozwala na codzienne przejazdzki, ale wiosna obiecuje znalezc wiecej czasu na prawdziwe przejazdzki w terenie. jak na razie to u nas niesamowita zima, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.u.t.k.a
Mam pytanko. mam rowerek stacjonarny zapłaciłam za niego ok 170zł.(czyli raczej taki słaby jakościowo:/)..i nie wiem czy on coś daje...bo jeżdże np godzinke a wcale nie jestem zmeczona, spocona itp;.. więc czy to ma jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.u.t.k.a
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yututuytutuy
upupupupuppuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że jest ktoś kto jeździ na rowerku! Ja sobie obiecałam w ubiegłym roku, potem odkładałam, ostatnio miałam zacząć na dobry początek roku - od stycznia i.. eee :( wstyd sie przyznac. Teraz postaniowiłam zacząć od marca więc od wczoraj a ja dalej nic. Jutro zaczynam! Jak sie mobilizujecie? Ja czasami jak patrze na dziewczyny z teledysków to mam wielką ochotę wyglądać jak one. Najczęściej mi sie zwyczajnie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek78
Hej hej, ja zaczełam od dzis odchudzanie, lato tuz tuz a mi przybyło kg i cm. Jezdziłam dzis na rowerku 45 minut, 15 minut hula hop i 250 brzuszków, jedzenie oczywiscie ograniczam, ale musze zaczac jesc tak albo to by faktycznie mi pomagało i oczywiscie ten wstretny cellu.... jak sie go pozbyc - help!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesli można chcialam dołączyc. Od poniedzialku jeżdzę na rowerku, 2 razy dziennie po jakies 20-25 minut. Tym samym nie jem po18 stej, i też marzy mi się zrzucenie paru kilo. Jestem ciekaw jak sobie poradzę,i jak długo wytrwam w postanowieniu. Tylko zastanawiam sie czy może któraś z Was też ma problemy podczas jazdy z kręgosłupem, boli mnie strasznie na samym dole ale tylko w momencie kiedy mam zejść i nie wiem jak temu zaradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie rowerzystki, ktore wiosna dolaczyly. ja jezdze nadal, staram sie codziennie (jak mi czas oczywiscie pozwala) rano po 40 minut, bo podobno rano najlepiej jezdzic. jak sie zmotywowac? pewnie kazda z nas ma ten sam prolblem, najwazniejsze wydaje mi sie to zaczac, a po kilku systematycznych dniach, to juz chyba szkoda przestac...w moim przypadku tak jest, chociaz jak na poczatku dlugo nie widac efektow, to mozna sie wsciec. poza tym tak jak ty gosiaczek, ja rowniez musze sie wziac za brzuszki, bo od samej jazdy brzuch nie ruszy, powodzenia i wytrwalosci nam zycze. p.s. moj rower przy pedalach podczas jazdy tak piszczy, ze mam wrazenie niekiedy, ze naprawde na nim odjade:)))pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti, moze bola cie plecy, bo w nieprawidlowej pozycji jezdzisz, moze za bardzo zgarbiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten program nada sie
dla rowerka mechanicznego czy tylko magnetycznego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek78
hej hej - witam was ponownie, juz drugi tydzien jezdze na rowerku dwa dni mi wypadły nie jezdziłam, ale tak poza tym codziennie tak po 40 - 45 udaje mi sie jezdzic, Narazie nie widze bym schudła ale mam wrazenie ze czuje sie lepiej, samopoczucie jest inne i takie uczucie lekkosci, zobaczymy jak to bedzie dalej czy cm beda znikały. Pozdrawiam i trzymam za nas kciuki. Jeszcze ten cellulit zeby zlikwidowac. to juz byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pedałujecie wystarczająco wytrwale i regularnie, to polecam pomyśleć o dołożeniu jakiegoś odchudzającego suplementu;) Ja co prawda na rowerku stacjonarnym nie jeżdżę (za bardzo się nudzę;), ale chodzę na siłownię;) I zawsze przed wyjściem zażywam l-karnitynę (taką w proszku, Direct), która w połączeniu ze sportem przynosi świetne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peda
a ja jezdze na stojaco bo jak siedze to nie czuje zeby brzuch pracowal a jak stoje to miesnie brzucha czuc ze pracuja. Latem jezdzilam 28 km dziennie do krepy i spowrotem a w zime jest to niemozliwe ;/ ale przy wzroscie 173 waze 58kg a chce 56 albo 55 na razie nic ale czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peda
a ja jezdze na stojaco bo jak siedze to nie czuje zeby brzuch pracowal a jak stoje to miesnie brzucha czuc ze pracuja. Latem jezdzilam 28 km dziennie do krepy i spowrotem a w zime jest to niemozliwe ;/ ale przy wzroscie 173 waze 58kg a chce 56 albo 55 na razie nic ale czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Idealfita
cyt.: 1kg tłuszczu zapasowego to ok. 800kcal ( i tu uwaga, żeby nikt się nie czepiał- 8000kcal to uśrednienie, jedni badacze mówią, że to 7200kcal inni, że to 9000kcal, dlatego można przyjąć 800). Czyli 500kcal. to ok. 62g tłuszczu. Tzn. że tyle mniej tłuszczu będziesz ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Chłopie, jesteś wreszcie babochłopem czy chłopem, co to ma znaczyć: "Jestem mężczyzną płci męskiej! " po drugie poperrdoliło Ci się coś i pomieszałeś tysiące kcal z setkami kcal. Czy Ty czasem nie jesteś w okresie menopauzy, jeśli tak to Cię usprawiedliwiam i również te Twoje pseudowywody. A już w pewnym punkcie zaczęłam poważnie to traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jurszewicz
pedałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja kiedyś czytałam, że jakikolwiek ruch i ćwiczenia działają na mięśnie brzucha. Ale myślę, że rower to jest jedna z możliwych metod na to, żeby schudnąć. Jeśli ktoś chce cieszyć się szczupłą sylwetką, to przede wszystkim powinien zacząć od diety. Jakie waszym zdaniem są najbardziej skuteczne diety ?? Czym się kierować przy ich wyborze, żeby mieć pewność, że w naszym przypadku się sprawdzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano diet jest wiele, ale większość nie działa;) No ale jak może działać dieta: "schudnij 15 kilo w tydzień" albo "jedz tylko kapustę";) Skuteczna dieta, to dieta zbilansowana i dopasowana do potrzeb organizmu. Taką może ustalić dietetyk najlepiej w oparciu o testy ukrytej reakcji pokarmowej. Więcej o badaniu, diecie i indywidualnym profilu immunologicznym można poczytaćhttp://vimed.pl/centrum-wiedzy/co-to-jest-indywidualny-pokarmowy-profil-immunologiczny/ tutaj:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżdżenie na rowerku jest najlepsze na spalanie kalorii, zaraz po bieganiu ;) ale najważniejsza jest dieta - jeśli jemy masę kalorycznych rzeczy, to nie schudniemy - trzeba ciału dostarczać mniej kalorii, niż spala, jeśli chcemy schudnąć... można też stosować jakieś suplementy, np zieloną herbatę i l-karnitynę... znam taki preparat http://www.hellhound.pl/cla-zielona-herbata-lkarnityna-p-3475.html który łączy obie te rzeczy - ale tak jak mówiłam na poczatku, najważniejsza jest dieta ;) nie można jeść byle czego i chudnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×