Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roweromania

rowerek stacjonarny - chcę schudnać!!

Polecane posty

Gość roweromania
:) 550 kcal spalonych na razie :) jeszcze potem coś poćwiczę jakies brzuszki :) wkurza mnie ze rowerek mi stuka!! nie wiecie dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
Najtańszy mozesz kupić w granicach około 250 zł! Poszukaj na allegro, albo w hipermarketach w Twoim mieście!! Ja mam taki tani kupiony w makro, juz widze zejest do dupy!! więc lepiej kupić droższy i lepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdzę na rowerku już jakiś czas i nie widzę żadnych nadzwyczajnych efektow. Żeby rowerek przynosił rezultaty trzeba być dodatkowo na diecie i jeździć regularnie, bo tak to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj rower jeszcze jest sprawny ;) ... jezdze kazdego dnia :) ale dzisiaj spadłam z oblodzonych schodów ... ałccc mój tyłek :O i kosc ogonowa .. ledwo sie poruszam :P ale i tak jezdziłam :D 51 min ... i 408 kcal wolno sobie pedałowałam ;) ... pozdrowienia ! :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Hej🌻 Ja nadal pedaluje codziennie po godzince i nadal tak zamierzam, o tylko regulerne cwiczenia daja efekty.Trzymam tez diete, ale ciezko, bo uwielbiam slodkosci;) Moj rowerek kosztowal 700 ale kupilam w promocji za 550 chodzi bez zarzutu, polecil mi go sprzedawca, mowil, ze te rowerki sa dobre i wytrzymale. Jestem zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcd
no to próbuje po 40 minut :) ja kupiłam rowerek na allegro za 130 złotych nowy :)) i jest na razie dobry :) ma licznik kalorii, szybkosci, czasu i dystansu jaki przejechałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
ciesze sie ze moj topik tętni zyciem ;D ja wczoraj jezdziłam 1,5 godziny, dzis na razie 25 minut i powiem szczerze ze to stukanie mnie zniecheca do jazdy. a rowerek nie jest moj tylko siory, wiec sie nie odzywam, jak bede miala kase kupię sobie swoj lepszy i na pewno drozszy!! Dzis nie wiem czy pojezdzę jeszcze. jak juz to cos pocwicze, pobiegam sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
A ja sie ciesze, ze jest taki topik:) A tak na marginesi, to wiem jak takie stukanie moze wkurzac. Bylam na feriach z dziecmi u mojej siostry i wyciagnelysmy z garazu stary nieuzywany orbitrek. Szczerze chcialam na nim cwiczyc, ale on caly "rozklekotany", stukalo w nim i to calkiem mnie zniechecilo. Dzisiaj jezdzilam na rowerku godzine czytajac jednoczesnie ksiazke:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
hej hej wczoraj nie ćwiczyłam tzn nie jeżdziłam, ale dzis juz 200 kcal spalonych, potem jeszcze z 40 minut pojezdzę!! No i obowiązkowo brzuszki i bieganie!! :D A Wam jak idzie??? Powiem szczerze ze dzis nie chciało mi się jeżdzić, ale może potem bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Hej🌻 Ja juz po jezdzeniu, pedaluje dziennie po 60min i spalam po ok. 760kcal:). Fajnie, jezdze patrzac na film albo czytajac ksiazke:). Zalozenia co do diety mam takie, ze jem bialka, rezygnuje z weglowodanow, a wiec nie jem slodyczy, pieczywa, makaronow,ziemniakow itp. Jem owoce, warzywa, sery, jajka i mieso. Wszystko ok, tylko te slodycze wszystko mi psuja;O. Pozdrawiam;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfsry5drhu65r
a jakie efekty?chcialabym aby moja uda byly szczuplejsze.mam pelno tluszczu na nich.czy rower to dorby sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
ja na dziś zakończyłam przygotę z rowerkiem, spaliłąm około 520 kcal. Wieczorem sobie pobiegam i porobię brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam tez żel nivea :D ... good-bye cellulite .. a teraz dostałam @ :( ... pojezdze sobie o 19 ... w sobote pobiłam rekord :P ... za jednym razem spaliłam równy 1000 kcal na rowerku :D ... jedziłam prawie 2 godziny :P .... wczoraj godzinka .. ponad 520 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był ktoś może w klubie fitness na zajęciach ze spinningu na rowerach? Ile razy w tyg i jakie efekty? Pytam bo chcę się zapisać, a widzę tu same amatorki, tzn jeżdzące w domu (ja niestety nie mam miejsca na rower stac.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
ja też w dom jeżdze, wiec też Ci nie pomogę. Wczoraj łącznie 2 godzinki ćwiczyłam, godzina na rowerze i godzina gimnastyki. Dzis nie bede jezdzić na rowerku, no moze jak juz to wieczorkiem przed tv. Pozdrawiam lece na miasto :)paap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
pasadenka- ja chodze na spining. Pisalam juz wczesniej ;) Ja jescze jakis super efektow nie mam - chodze dopiero do 3 tyg. 1x w tyg - taka rozgrzewka ;) , od przyszlego tyg 2x . Na pewno poprawila mi sie kondycja, gdyz tam jezdzi sie wrecz wyczynowo - na stojaco, w roznych pozycjach, na siedzaco, w roznym tempie i obciazeniach. Po dziewuchach ,ktore chodza dluzej widze,ze efekty sa super. Bardzo sobie chwala. Z reszta, na spiningu tracisz wiecej kcal niz na zwyklym aerobiku. Pozdrawiam i polecam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
aha - wczesniej chodzilam na inne aerobiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Wlasnie zeszlam z rowerka, jezdzilam godzine, a teraz pedze obiad rodzince ugotowac:). Efektow na razie nie widze, choc jezdze codziennie po odzinie:( ale sie nie zalamuje, jeszcze troche musze nad dieta popracowac i mysle, ze efekty beda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcd
Dziewczyny nie wiem czy mam dobry licznik -jeździłam dziś 30 minut i pokazuje mi że spaliłam 530 kalorii - możliwe to jest??? w ogóle sie na tym nie znam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak \" mocno dałas czadu\" to mozliwe :D musisz napisac z jaka predkoscia i na jakim obciazeniu jechałaś ;) ... bo tak to trudno ocenic .. ja np. jade 35-40 h małe obiazenie - i po 30 min mam max jakies 300kcal ... a jade dosyc szybko ..wiec sama nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcd
jechałam tak na zmiane 5o km a potem 70km :) 40 minut -na niewielkim obciążeniu, żeby spalać tłuszcz (podobno jeśli obciążenie jest duże to wtedy wyrabia się mięśnie , więc jeżdże na minimalnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
A co to znaczy 50 i 70 km., chyba nie 70km/godz bo to chyba niemożliwe. Ja jeżdże dośc szybko i to jest (speed) ok36km/godz, ten speed miga mi na wyświetlaczu na zmiane z RPM, nie wiem co oznacza, ale też zwiększa się jak pedałuje szybciej i ja jeżdże z RPM ok 90-92. Pamiętam, jak chodziłam na siłownie to trener kazał mi jezdzic z RPM nie mniejszym niż 80. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
ostatnio przyznaje ze trochę zaniedbałam rower, ale cwicze juz 3 tyg a moze i nawet wiecej i zadnych ubytków na wadze nie widzę!!! Dzis sobie pojezdzę z godzinkę, a pozatym pojde na spacer moze :) ładny dzionek dziś jest!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Ja też żadnych efektów nie widze:O No ale sie nie poddaje. Od dziś zpisuje też dokładnie co jem, bo wtedy bardziej się kontroluję i na wagę stanę dopiero za miesiąc. Będzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
700 minut, 700 kcal prawie 50 km przejechałam :) było by super gdyby mi chociaz waga zjechała 1 kg, a tu nic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×