Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katineczka18

KOBIETA W LUSTRZE-telenowela

Polecane posty

Ogląda ktoś tą superową telcie? Jestem jej wierną fanką i jak ja opglądam to nie mogę oderwać oczu od telewizora! Gorąco polecam na TV Puls. Forumowiczki dzielmy sie swoimi opiniami!!! Gorąco zachęcam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądają dobranockę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grateful for the answer
ja oglądałam ale głównie dlatego że trafiłam na chybił trafił-fajna podaj dokładny kanał i czas emisji oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppppppp
Na TV Puls o 17.00 a powtorii sa o 8.30 pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grateful for the answer
o to super właśńie po modzie hihi dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do greateful------> ja właśnie też zawsze oglądam to po modzie na sukces!!! Najlepszym aktorem jest Gabriell Mutti po mimo wieku super przystojniacha a no i Juan Tobias tez jest spoko a i zapomniałabym o Markosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grateful for the answer
ja to oglądałam tylko ze 3 odcinki tak więc nie za bardzo wiem kto jets kto ale jutro zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę polecam!!! Czytałam, że dalsze odcinki będą ciekawe i bardzo zaskakujące!!!!! Koniecznie obejrzyj ;))))) Jestem telemaniaczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ft
ojezu... poraziło mnie.... nie macie życia?? Moda na sukces, kobieta w lustrze, jesteś moim życiem.... co jeszcze? głupszych tytułów nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie ogladam
bo ogladam mi gorda bella na tele5 :) i polecam to telenowele najlepsza chyba jaka ogladalam, a kobiete w lustrze widzialam 2 razy hmm taka przecietna sie mi wydaja ta telcia nie mowie ze zla ale jakos nie wsciaga zreszta i tak pokrywa sie z moja wiec odpada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Ci sie podoba? Długo ogladasz? Co myślisz o aktorze który gra Gabriela Mutti? Fajny aktor jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriel to ojciec Markosa ;) ale Markos tez jest ok. Wiesz może co będzie w kolejnych odcinkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladał ktoś dzisiaj? Wszyscy myslą, że Xiomara zwariowała he he a biedaczka prawdę mówi. Najlepszy był płacz Barbary i to jej zamartwianie się nad losem biednej kuzyneczki. Ciekawe czy Julianha będzie pracować w tej Marbelli nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewidywalna
ta telenowela...no i wina martizty bedzie teraz ehh tak w kolo jak we wszystkich telenowelach..... ciekawa jestem tylko jak wyjasni sie to pokrewienstwo maritzy z tym markosem czy jak to sie tam pisze no bo ligiczne ze narazie niby z nich rodzenstwo ale cos sie musi stac zeby wyszlo ze nie sa rodzenstwem.... ja obstawiam i marcos i ta antonia to adoprotwane dzieci...bo mama maritzy mowila, ze jej ojciec nie mogl miec podobno dzieci a potem sie okazalo ze ma juz 2 .... a postac tego Pedra z lokami to mnie tak denerwuje!!wszyscy wiedza, ze on jest zly ale pozwalaja mu wchodzic do tej szkoly czemu go nie wywala raz na zawsze??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie 6to najgorzej denerwuje Ginger jak macha tym swoim tyłkiem a Pedro wyglada jak Pudel. A co myslicie o Antonii, córce Gabriela? Jaka on chuda!!!!!!!!! Ale najlepsza jest Xiomara i jej rzekoma choroba psychiatryczna ;) A no i Romero i ten jego manekin Barbary, który zawsze obściskuje ;) A i jego erotyczne sny z Barbarą ;0 Oglądał ktoś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduź
że ona miby ładna jest? ma tak sztucznie pomalowaną twarz, oczy i w ogóle.... paskudna a serial jeszcze gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> Eduż ten serial jest bardzo fajny!!! Czemu Ci sie nie podoba? Każdy jma swoje zdanie ;) Miło że sie wypowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa czyli ze adoptowany
no jednak tak cos czulam;) a wiesz w takim razie kim bedzie tzn kto bedzie jego prawdzimi rodzicami?? no i co z Antonia??:> dla mnie to nie jest rewelacyjny serial ale nawet dosc taki i sie wciagam powoli;) glowna aktoraka gra fajnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 14
dziewczyny! Kocham ten serial!!! ile macie lat i gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majeczka 14------> ja mam 18 i ze Śląska. Niestety nie wiem kto bedzie prawdziwymi rodzicami Markosa ale napewno się dowiemy !!! ;) Mi najbardziej podoba się Gabriell a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×