Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

Meg no to moje gratulacje. FRUIT ty to sie kobieto trzymaj mocno i mysl pozytywnie. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej wazyłam się dzis choc nie powinnam-jest jak było, ale z drugiej strony to dobry znak, bo to oznacza, ze to rzeczywista waga, a nie tylko wypompowana woda z organizmu. ja dzis po jogurcie i malym cebulaku-naprawde malym:)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej. Ale sie wkurzylam.Kupilam wcziraj cykorie.Pytałam sie pani w sklepie,czy cykoria jest gorzka w smaku.Kojarze,ze jest bo piję cykorie.Ona jest taka troche gorzkawa,ale z mlekiem tego nie czuje. Pani zapewnila mnie ,że nie jest,a dzis sie okazalo,ze wyszlo na moim.Nie zjem tego swinstwa.Chcialam sobie zrobic z tego sałatke.Poprzesatlam juz tradycyjnie na pekińskiej.To chociaz zjem ze smakiem. dzisiaj znowu wypilam sobie ten niby magiczny napoj.Zastanawiem sie czy to ma jakiekolwiek dzialanie.No dawka witaminy c jaka tam jest na pewno mi nie zaszkodzi,a w tym czasie jest jak najbardziej wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kropelka, z cykorią to trzeba uważać, bo to raczej tylko jako dodatek sie nadaje, choc slyszalam, ze sa ponoc jakies sposoby coby ja pozbawic tej goryczki. ja dzis nie mam juz jakos natchnienia na jedzenie-nie wiem.... moze to przez przeziebienie. a najchetniej to bym poszla spac, bo buzia od ziewania mi sie nie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazlam -------------------------------------------------------------------------------- Jedną łyżkę stołową mieszanki musicie zalać wrzącą wodą, odstawić i zaparzać pod przykryciem 10-15minut. Pije się to cudo dwa razy dziennie - rano na czczo i wieczorem około 18. Każdy z zestawów należy stosować kolejno przez 21 dni. ZESTAW 1 -liść poziomki 20gram -bratki polne 15gram -krwawnik 10gram -kwiat tarniny 15gram -tasznik 25g -lukrecja 15g -korzeń kopru włoskiego 20g -mniszek 15g -owoce jałowca 15g Ziółka ułatwiają procesy trawienia, przeciwdziałają zaparciom i powodują szybkie chudnięcie. ZESTAW 2 -kora kruszyny 20g -liść jeżyny 15g -korzeń lubczyku 10g -dziewanna 15g -kwiat głogu 25g -rumianek 15g -liść borówki 20g -jałowiec 15g -szałwia 15g Przyspieszenie przemiany materii, usuwa wszelkie zanieczyszczenia i toksyny z krwi. ZESTAW 3 -rzepik 20g -mniszek 10g -kwiat bzu 15g -skrzyp 15g -kwiat cykorii podróżnika 40g -liść poziomki 10g -krwawnik 10 Pobudza wątrobę i żołądek do zwiększonego wydzielania soków i enzymów, poprawia wygląd skóry. ZESTAW 4 -liść jeżyny 20g -kwiat lipy 10g -liść pokrzywy 15g -rumianek 15g -kolendra 40g -ogórecznik 10g -macierzanka 10 Hamuje łaknienie i łagodzi wszelkie dolegliwości przewodu pokarmowego. I to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje miłe koleżanki niedoli . fruit-->uważaj znowu grypa szaleje ,zawieś odchudzanie na kołku i się wygrzej.łyknij jakieś witaminy.osłablony organizm szybciej łapie infekcje. dziśiaj koleżanka przyniosła mi do pracy cały stos gazet Super linia , (cz jakoś tam )o matko kochana ile tego tam jest ,dieta taka dieta śiaka.Nic nie pamiętam ztego co tam piszą tylko to że można zjeść 5 garści prażonej kukurydzy. Jutro w nocy w prac poczytam dokładnie, może coś fajnego znajde. dziśiaj na śniadanie zjadłam 1/2serka wiejskiego+ pomidor.Obiad woreczek ryżu + sos pomidorowy z torebki +ogurek kiszony.Tak mi się już chciało,że musiałam kupić ,a jadłam jak by to były jakieś frykasy!! nawet nie sprawdziłam ile to ma kalorii , żeby nie psuć sobie przyjemności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc do jutra ,trzymajcie się zdrowiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życze miłego dnia. DZiśiaj mam dużo zrobienia, dwa dni nie było mnie w domu i trzeba nadrobić,zaglądne do was jak zrobie sobie przerwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dzis po szklance jogurtu z musli i białej kawie. nie mam ochoty na jedzenie, a do tego dostałam @ ehhhh nawet nie staje na wadze bo i tak jest ze 2 kg wiecej. a na obiad dzis bedzie ryba z surówką. meg--> ja to nawet nie jestem przeziebiona tylko jakos mi tak cos z nosa leci-moze to alergiczne kropelka--> niezłe przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak się macie? :) Ja nareszcie się zmobilizowałam i jestem 5 dzień na I fazie sb.. Wczoraj się ważyłam.. -1,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanczi--> jestem nie kumata co to jest sb.moje gratulacje za wage. Moje śniadanko to 2 tosty z pełnoziarnistego chleba tostowego z marmoladką (odrobine) .Obiad brak pomysłu. teraz znikam zaglądne za godzinke. pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PONOWNIE cosik się mijamy, niestety ja na noc do pracy, ale sobie poscytam o tych dietach.Jutro niedziela więc wszyscy w domu,trzeba nadrobić zaległości rodzinne. Na obiad zjadłam troche barszczu niestety ze śmietaną, ale wszystkie warzywa ugotowałam w kawałkach więc było ich więcej niż zupy. Nawet się najadłam ,kolacje postaram się sobie darować, może jakiś owoc jak mnie przyciśnie w pracy. dla mnie chyba najgorsze jest gotowanie dla rodziny ,a ja musze coś innego. Chyba popsuł misię monitor ,obraz całkiem sie rozjaśnił,prawie nic nie widzć i nie moge go wyregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze znikać czas do pracy . Miłego wieczoru , do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek. Dla mnie zaczoł się niezbyt dobrze ,mój synuś chyba ma angine, boli go gardło i ma problemy z żołądkiem oraz lekką temperature, więc jutro czeka mnie wyprawa do lekarza. Wczoraj w pracy pochłonełmr esztke serka wiejskiego z pomidorkiem(który nieopatrznie zostawiłam w lodówce). Dziśiaj na śniadanie jajecznica z 2 jajek smażona bez tłuszczu. Pół nocy wertowałam gazety, wszystkie te diety utwierdziły mnie wsłuszności mojej decyżji że najlepsza metoda to MŻ.prawie w każdej można stracić tygodniowo 1kg.Wszędzie radzą umiar ograniczenie pieczywa, cukru, ziemniaków itp.są tam fajne przepisy na posiłki.wiele z nich nawet bym nie pomyślała że jest niskokalorycznych.to są dobre teorie , pod warunkiem że cała rodzna będzie chciała zmienić nawyki żywieniowe., bo u mnie to każdy chce jeść inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt to moze byc problem, bo przeciez nie bedziesz cale zycie gotowala dwoch obiadow. ja dzis rano pol szkl jogurtu, zielona herbata i kawa biala. wydaje mi sie ze troche schudlam, ale nie waze sie przez ta przekleta @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff..chwilka przerwy ,moj synek nie wytrzymał do jutra i byliśmy dzisiaj u lekarza.Angina, dostał antybiotyk. najgorsze jest to że ma mdłości(troche gorzej ,ale nie będe opisywać) dałam mu difergan i teraz śpi.obiad zjadłam dzięki mojej mamie pamiętała i włożyła do zupy1udko +dużo ugotowanej marchewki.więc wcale mi nie było szkoda jak oni jedli udka pieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie wieczór. Mam nadzieje że noc minie spokojnie ,teraz sie wyspał ,z żołodkiem narazie ok. ale dalej ma wysoką gorączke.antybiotyk musze mu dac o 23.30,a ja już padam na nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. u mnie noc mineła nawet spokojnie,od rana na nogach(musiałam podać antybiotyk),Popijam2 kawe,jakośnie moge się dobudzić. Sniadanko 1grzanka,na obiad będzie kalafior. Może dzisiaj popedałuje troszke , bo mój roerek zarasta kurzem. Strasznie się rozleniwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilka na herbatke, mały leży w łózku,więc ja wziełam sie za przegład garderoby. Nie ma tego za wiele, to co mi się podoba musi jeszcze poczekać a reszta to takie okryj -bidy na czas odchudzania. Mam nadzieje że niedługo będe mogła nosić to co chce. Skączyła mi się czerwona herbata i nie mam czym się opijać, zrobiłam miętową ale coś mi nie pasuje. czuje jakieś ssanie. coś pustawo u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziwczyny. Meg mam nadzieje,ze dziecię niedługo bedzie ssie czuł lepiej. U mnie taka cisza.Mala zasneła,dzieci juz po feriach a szkole.Musialam sobie muzyczkę włączyc.Zreszta do moich ćwiczen dodalam troche tanca.Nogi same zaczynają mi chodzic kiedy slysze muzyke.Fakt to posta,ale to byla forma treningu a nie zabawa. Razem ma za soba jakies 45 minutek wyciskania potow. W sobote mierzylam się.A i tu 2 cm mniej w pasie.Juz mam mniej niz 80.Jednak to hula-hop robi swoje.Tak mysle,że jak bym stosowala jakas drakońska diete,to pewnie juz by mnie nie bylo widac.Ale po co się katowac.A co najgorsze nabrac potem z nawiazka to co ubylo. Do lata jeszcze troche czasu wiec mysle,że to tempo jest ok.Ja sie czuje dobrze,a nawet bardzo dobrze.Mam w sobie tyle energii.Trudno uwierzyc,ale nie czuje tych moich prawie 35 lat. Jednak sport robi swoje. Kiedy staje przed lustrem to az milo.Nie jest to szczyt moich marzen,ale wydaje mi sie,że figura moja nie odpowiada kilogramom. Wczoraj byli u nas znajomi.Jak milo bylo zobaczyc i uslyszeć pochwałe.Czyli widać i to jak mówia bardzo. No ale jak nie ma byc widac ubytku 9 kg,a szczególnie straty obwodu w pasie i dupsku. Ale się nachwaliła,sorrki,ale mam taki power,że aż życie jest piekniejsze. Trzymajcie sie kochane,zycze milego dnia I wskakiwac na machiny spalajace.🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sukces,znalazłam swoje płytki z cwiczeniami,abs i fat burning.Chceje dorzucic do swojego zestawu cwiczen,ale niw eim czy znajdę na nie czas.U mnie troche żle w domu bedzie,bo mam małe pokoje.Al;e cos pokombinuje i choć troche może mi wyjdzie.Choc po kilkanaście minut co pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje gratulacje!!!!!!! Kropelka--> podziwiam cię za zapał ,skąd ty masz tyle energii? fruit--> tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×