Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

kropelka --> dzieki, ja juz po obiedzie,troche mięsa gotowanego z rosołu, sałata lodowa.i troche warzyw z rosołu. było pyszne. wieczorem ide do pracy więc nie wiem co będe jadła zawsze mowie że nic ,a robie inaczej. W domu troche spokojniej, wszyscy najedzeni to i mniej ruchliwi . ale stosunki dalej raczej oziębłe,pograliśmy z synem w gre planszową, jak przystało na niedzielne popołudnie.trzeba napiś się herbatki na lepsze trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj czytałam o occie winnym- dziewczyny pisały że pomaga.Trzeba nastawić 1szklanke wody+1łyżka octu + łyżeczka miodu, zostawić na noc i rano wypić. ponoć pomaga przy przemianie materii, czsami nawet bardzo.Ja lubie ocet winny dużo go używam w kuchni, doprawiam nim swoje salatki. Używam też balsamicznego i ziolowe. to by mi chyba smakowało.czy coś słyszałyście na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz o tym słyszalam.Ale to zalezy chyba od organizmu.Kiedys spróbowałam wypic.Straszne w smaku i dałam sobie spokój. zmykam,bo maly ma wysoka goraczke. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oporanku. Własnie wróciłam z pracy, mały jeszeze śpi wiecpije kawke i moge poklikac. kropelka--> mam nadzieje że z małym to nic grożnego. Mój jeszcze został wdomu , cieknie mu z nosa ,dopiero w środe ide do pracy więc niech siedzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam ,mały wstał,ide mu zrobić śniadańko. troszke poczytałam, kawka wypita i trzeba zabrać sie do roboty. dziśiaj jestem w domu to będe was dręczyć. fruit--gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruit ,hello,gdzie sie nam zgubiłaś????????????????? Jak tam stawy? Meg miłego odpoczynku.Na 11 mąz idzie z malym do lekarza.Zobaczymy co mu dolega.ale goraczke ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello,hello,jest tu kto. Wrócilismy od lekarza.Obylo się bez antybiotyku,ale nie ma chodzenia do szkoły.A gorączka może jeszcze potrzymać z 2 dni. Spadam wykorzystac moment,że męża nia ma. A dziś ma nocke,buuu,jak ja tego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie zmoglo mnie i sie połozyłam, teraz musze się dobudzić.Moze kawa pomoze.nie lubie tego stanu ,niby wyspana, ale cały dzień do bani. kropelka--. dobrze ze z małym to nic poważnego.chyba że dopiero sie okaże zczego ta gorączka. FRuit zamiłkła, może jest cały dzień na uczelni? DZisiaj obiad będze cudowany jest zupa pomidorowa a reszte to co w lodówce.Dla mnie nie mam koncepcji-zjedli mi troche gotowanego męsa co sobie zostawiłam. Kropelka-->bardzo ci współczuje, ze mąż idzie na nocke,ale to znaczy że moge liczyć na twojw towazrystwo wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:)) już sie odnalazłam. wczoraj miałam dzień bez komputera a dzis od rana w robocie. miałam podpisanie umowy i takiego upierdliwego klienta wiec nie bylo jak sie odezwac:) ja dzis na jogurcie z musli i kawce. kupilam w koncu ten proszek zasadowy, ktory kiedys mi tak pomogl-mam nadzieje ze teraz tez pomoze, bo moje wlosy, stawy i cala reszta wola o pomste do nieba. odezwe sie jeszcze dzis, bo jutro caly dzien na uczelni. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruit--> ciesze sie że u CIebie wszystko ok. może male spotkanko wieczorem jak się dopchamy do klawiatury? Może kropelka się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murowane.Jak maz juz wyjdzie i dzieciaczki beda w wyrkach to ja zabije sobie tą samotnosc siadajac do kompa. oddam sie zupelnie waszemu towarzystwu. papa do wieczornego poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super !!!babski wieczór!!To mi było potrzebne ! fruit --> mam nadzieje że iTy się przyłączysz. Pa pa znikam ,robić dobre wrażenie na rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje i splywam. czuje sie dzis nazarta, gruba i wstretna choc zjadlam raptem jogurt wypilam kawe, zjadlam surowke i malego kotleta. ehhh do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruit-->prosze tak nie mówić, jeśli możesz to poklikaj z nami wieczorem. kropelka daj znać jak sie wyrobisz,Ja już sie obrobiłam . Rodzina ogląda M jak Miłośc,a ja powiedzialam że mam wychodne, ąż się smieje żebym nie zapomniała kluczy i póżno nie wracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica jestem Chciałam najpierw zrobic sobie prysznic ale musze przypilnować dzieci,żeby nie wyłazily z łóżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tego nie zrobie to rozproszą mi sie po katach i beda zasypiac do jutra.Mały jak nie ma gorączki to chce mu sie wygłupow. Zaparzyłam sobie kawke do pilingu.Potem go sobie zrobie. jEST tam kto???hop,hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 1/2 rodziny już spi(czyli mąz i syn ) córkaogląda coś na polsacie i ciągle mi ględzi nad uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w niedziele wrealu taki żel do ciała.Wczoraj go wypróbowała.Jakis dziwny zapach ma .Przesladuje mnie cały dzień.Jest z firmy Bilenda.Jest na celulit i te sprawy. Pisze,że rozgrzewajacy.I rzeczywiście.Grzeje jak cholerka.Tak jak Evelain chlodzi tak on mocno rozgrzewa.Takie mrowienie sie po nim czuje.Dziwne i troche malo przyjemne uczucie.Jestem ciekawa czy efekty będzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze pamietać otym occie żeby nastawić na noc jutro wypije i zobaczymy jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na polsacie jest dziesiaj Skarb Narodu.Bardzo fajny filmik.Juz jakis czas temu ogladalismy. No to wczesnie twój mąż chadza spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo, ogląda tylko m jakmiłośc. a rano wstaje o5 i sie nudzi ,najgorzej jest na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten balsam ma w skladzie cynamon i koffeine,czyli super srodki na skóre.Zastanawiam sie czy jak sobie wcześniej zrobie ten piling kawowo-cynamonowy,to czy ten balasam nie za bardzo mnie rozgrzeje.Skóra po nim jest taka czerwona.Chyba z czegos zrezygnuje,bo przedobrze i jutro będe wygladała jak poparzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze uzupelnic swoje kosmetyki bo mam tylko balsam i jakiś skrub do ciala.Latem mialam fajny balsam brązująco-wyszczuplający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupilam plytke z Pilates. Już sobie spróbowalam o co tam kaman.Są to powolne ćwiczenia rozciagajace.Trzeba najpierw sie nauczyc bo żle się ćwiczy jak ciągle trzeba słuchac co ta babka mówi i jak to sie wykonuje. Ale spocic to sie nie spocilam wcale.Jednak fat burning czuje sie bardziej w kosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na wakacjach tlucze się tak glośno że wszystkich budzi a jak wstawał synek to i ja musialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dodatek do Claudii.-diety- Wstępnie przegladała co tam jest ale ja się nie nadaję na takie pilnownie i jechanie na gotowym spisie. Zawsze cos mi tam nie odpowiada. A znalazłam tam też opis tego napoju z imbirem.Więc to nie bzdura. Pije to codziennie.Raz albo 2. Zaczęłam nawet dodawac ten imbir do herbatek,które wypijam w ciągu dnia.Jakos podchodzi mi ten smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi gaśnie monitor już od kilku dni szaleje, chyba czeka mnie nowy wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×