Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

fruit-->niemożna ciągle sobie wszystkiego odmawiąć. jeśli zjeszkawałek czekolady( 1 kawałek ) to świat się nie zawali. a będzesz się katować to cię wkoncu dopadnie tak że zjesz całą tabliczkei bedziesz się zadreczać w poczuciu winy . Ale mi wyszło pąpatyczna gatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co porabiaja reszte odchudzaczek? szczupła franciszka,alexandria i reszta nie odzywają sie już troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak robicie te kwiatki i minki? Mogłabym zapytać córki ,ale nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg--> dobre pytanie ja wiem tylko o jednej :) tej wlasnie, a reszta moze metodą prób i błędów 🌻 :* ;P :P ;/ :/ zobaczymy co mi z tego wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to juz wiem kwiatek to--> [ kwiat ] ale bez spacji przed i po wyrazie, : ) bez spacji, to uśmiech, : ( znów bez spacji to smutny, a : P tez bez spacji to z jęzorem i powinno wyjść: 🌻, :) :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reszta to tak,też bes spacji[ usta ],[ love ],[ śpioch ]😴CHYBA? 👄😍 Już po warzywnym obiedzie.Dziewczyny nie ma co tak do konca rezygnować ze slodyczy.Ja juz pisałam ,że podiadam.Może to spadanie idzie wolniej ale nie chcę sie kidys dopaśc jak glupaia.Zreszta widze,że nie mam takich napadow.Juz mi sie to nie zdarza.Jak dopada taka chec to zjedz sobie corny,ten dietetyczny.W smaku nie za bardzo ale ma niej kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten z roześmianą gębą to ma być w kwadratowym nawiasie?{D:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziecie czytać moje posty upstrzone dziwnymi znaczkami to się nie zdziwcie , to zna czy że się ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie . co oznacza to na dole- chcę otrzymywać powiadomienia...itd.. Ja chcę ito nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mój czas się kończy zaraz wrócą domownicy bardzo głodni , potem ćórka będzie sie uczyć, ale postaram się zaglądnoć. Jutro i w piątek ide na cały dzień do pracy. trudno ,ale woadnie pare groszy za nadgodziny.Może wieczorem kogoś zastane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu jestem .Obiadek raczej skromny ,ale to przez lenistwo. Troche szpinaku+ 1/2 puszki tuńczyka. Rodzina pognała do kościoła a ja paskuda zostałam w domu.Troszke pokręciłam pedałkami ale totalne lenistwo mnie ogarneło.Cały dom pachnie duszonym karczkiem( obiad na jutro ipiątek bo ide do pracy). musze sie jakoś zmotywować może sobie coś zafunduje w nagrode za wytrwałość, jeśli wytrwam i będą efekty ,niedługo wypłacą 13-ke. Mnie sie tez coś należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja niestety mam problermy z kompem i teraz korzystam z kolezanki napisze tylko ze gratuluje ze tak swietnie dietke trzymacie,ja musze sie przyznac ze w piatek i sobote przesadziłam grubo z jedzeniem:( a tu podam Wam linka na rozwianie Waszych problemow;-) http://forum.o2.pl/emotikony.php pa pa wielki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej miłe panie, gdzie się podziewacie????Jutro mnie nie będzie cały dzień, zaglądne wieczorem. dorwałam się teraz do komputera bo córka sie uczyła i nie chciałam przeszkadzać. ale chyba wszyscy już poszli spać.jeśli ktoś jeszcze nie śpi to zapraszam mam duży kubek herbatki i chwilke jeszcze tu będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim milych snów, do jutra .Moc jest z nami!! PS.Ja chyba mam jakąś obsesje ,przez godzine wczytywałam się w przepisy kulinarne i nie były one niestety dietetyczne.prosze jutro dużo pisać to sobie wieczorem poczytam pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wieczorkiem na chwilke u mnie dzisiaj zwariowany dzień robiłam ogromne przemeblowanie do tej pory mieszkaliśmy z rodzicami pomagali jak dzieci były mniejsze teraz dzieci już sa samodzielne i postanowiliśmy że reorganizujemy dom i oni idą na dół a my na górce ciągalismy meble kanapy zgóry na dół z dołu na górę ubrania i wszystko inne nawet jeść nie było kiedy i w sumie dziś zjadłam tylko grahamkę i rybkę w galarecie a ruch było co niemiara jeszcze jutro czeka mnie trochę roboty ogarnąć co nieco i jeszcze z córką lecieć do okulisty będzie znów szalony dzień także wybaczcie że jutro nie będę częstm gościem lecę spać bo spałam po nocy tylko dwie godzinki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj grubo przesadzilam z ryba i surówkami-to nie byl dobry pomysl :( ehhhh a dzis odpokutowuje zielona herbata i sokiem pomidorowym-ostatnio sie na niego przerzucilam, bo na maslanke nie moge patrzec. ja kupuje taki tymbarku pikantny - 100ml ma tylko 13 kcal wiec jest ok. wpadne jeszcze w ciagu dnia-buziaki:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc moje drogie odchudzaczki. A mi tak jakos już dzień po tej sniadanoiwej wpadce zlecial naprawde postnie.Wieczorkiem uraczylam się jeszcze waflami ryzowymi. Ciagle pije.Oprócz wody wypijam chyba z 5,6 herbat.NA zmiane inna.Oczywiscie same ziolowe a nie czarna.Zreszta nie pilam tej juz bardzo dawno.wLSNIE ZPARZYLAM SOBIE mietówke.Jakoś po niej lepiej mi żołądek pracuje. A po tym piciu wcale nie odczuwam glodu.Nawet jak sie patrze na jedzenie to mi sie nie chce. Po oddaniu malej lece po mojego bombla do brata.Wczoraj poraz pierwszy nocowal sam poza domem,bez nas.Ch cial ,zeby przyjśc po niego pod wieczór.Myslalam,ze bedzie chcial juz rano.Ale on nie musi mieć towarzystwa.Bawisie sie swietnie sam. Ale sie jednak za nim stęsknilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-normalnie zamarzam. trzesie mnie i mam tylko ochote na jakies cieple jedzenie-wszystko jedno co. im dluzej na diecie tym bardziej widze, ze moj organizm potrzebuje jeszcze czegos oprocz zielska, drobiu, wody i herbat. ehh chyba sie przeziebilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruit organizm zauważył zmiane i musisz podeprzec sie witaminami.Ja jeszcze codziennie piję rozpuszczony magnez,bo on sie wypłukuje podczas ćwiczen.Wtedy czuje sie takie bóle jak przy grypie,robi sie zimno. Postanowilam ćwiczyc troche rano,a pod wieczór więcej,zeby odrazu wziąc przysznic i wskoczyc do wyrka.Wtedy nie zdążę zmarznąć. Jak to choroba cie łapie to sie kuruj i życze zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypilam sobie napój rozgrzewajacy.Skład prawie taki sam jak juz pisała. Wczoraj przez przypadek zobaczylam w telewizji.Tylko bylo tak.szklanka letniej wody,sok z polowy cytryny,troche miodu,szczypta imbiru i cynamonu.Smak-ogolnie da się znieśc. No ja już po steperze i po przysznicu.Zrobilam sobie piling kawowy.Uwielbiam to.czuje się po nim zajefajnie. Zycze udanej nocki i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzczki. nareszcie w domu, ajutro rano znowu marsz do pracy na cały dzień . musze się pochwalić. nie wytrztmałam i zważyłam się dzisiaj ijest sukces 1 kg . mniej !!! jestem bardzo zadowolona ,bo miałam stracha że coś mi przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim dobrej nocki. Zajrze do was jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wszystko boli-wlacznie z zebem po wizycie u dentysty,spada mi forma, i najchetniej bym to zapila. ide spac, bo mi zle rzeczy do glowy przychodza. trzymajcie sie, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×