Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

Meg jak tam popijanie octu jabłkowego.Znosisz ten \"przyjemny\"smak? A może jednak darowłaś go sobie.Ja jednak polecilabym ci taletki z octem jabłkowym.Np.cidrex,jest tańszy od aplefitu i wydaje mi sie,że na dłuższa mete tabletki sa zdrowsze.Jednak to ocet i nieciekawie sie kojarzy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCHYDZTWO!! Wiem że dużo można zrobić dla urody ale ten ocet to bryyy..... Jednak go wole w sałatkach , właśnie dzisiaj robie sobie buraczki gotowane w plasterki z oliwą czosnkiemi octem balsamicznym. w takich zestawieniach to ja go bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taka miksturę wypilam kiedys 2 razy i powiedziałam sobie,że więcej tego swiństwa nie wezme do ust.Straszny smak,a jak w gardło piecze.Cały dzień w gardle potem czułam taki dyskomfort.Jednak z tabletkami nie ma takiego problemu. Może kiedys sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja też, musze sie nauczyć, ze moje potrzeby też sie liczą .koniec z Matką Polką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na obiadek szykuje sobie warzywka zmrozonki.DODAM jeszcze z2 pulprciki drobiowe i wszamam ze smakiem. Troche jest mi teraz ciezej z odczuwaniem głodu,mam problem.Jestem przed @ i jakos ciągle mnie ssie,ale staram sie temu zaradzic woda.Musze jeszcze kupic sobie dzisiaj maslankę,tez mi pomoże w zagłuszniu głodu.Ale to juz niedługo,ta męczarnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam zawsze problem zkupieniem sobie czegos.Cos sobie upatrze a potem zamiast sobie kupuje dzieciom albo mężowi.Chodze za czym kilka razy i tylko wzdycham jak sie na to cos patrze.Zeby nie mąz to nic bym nie kupowała.Tylko wtedy gdy juz zaistniałaby ostatecznośc. Te buty sportowe to chciałam juz kupić ponad rok temu ,ale zawsze miałam wytłumaczenie,że ich tak bardzo nie potrzebuje,albo założe córki adidasy jak będzie koniecznośc.I TAK TEZ BYLO.wKLADAŁAM JESZCZE TYDZIEŃ TEMU JEJ ,NIE NOSZONE JUZ,BUTY. Musimy tez o sobie jednak myslec,bo inaczej nasze pociechy naucza się,że tylko to co ich dotyczy jest wazne.Musza zauważyc,że mama tez człowiek i ma prawo do swoich fochów i swoich marzeń i takich innych. Inaczej wyrosna z nich samoluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam kiedyś (bardzo dawno temu)z koleżanką ujej babci to nam zrobiła taki koktajl z maślankii sałaty ,szczypiorku oraz ogórka zielonego - wszystko zmiksowała, pycha musze to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki chlodnik.Ja za czymś takim nie przepadam,choc właściwie nigdy tego nie próbowałam. aLE TO KWESTIA GUSTU. Spadam ,bo mala się zbudziła,a tak poza tym to śmigam wstawic ziemniaki.Mąz dzis na rano więc juz trzeba obiada robić. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swięta racja. Moja córka nie żada zbyt wiele ale widze jak wzdycha chodzi ogląda i woła mamo zobacz jakie piękne!!!! ale rozumie że nie ma na wszystko pieniedzy ,to mi sie udało jej wbić do głowy, a synek rozumie te sprawy zawsze mówi że jak będziemy mieli pieniązki to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa ja teraz też jestem w kuchni i zaraz spale obiad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc miłe panie ide lulu bo jutro raniutko do pracy zaglądne do was wieczorem. prosze sie meldować bo nie usne jak nie będę wiedzec co u was słychać. prosze się pilnowac ,żadnych pokus. ja też się postaram .pa pa .karaluchy pod poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc miłe panie ide lulu bo jutro raniutko do pracy zaglądne do was wieczorem. prosze sie meldować bo nie usne jak nie będę wiedzec co u was słychać. prosze się pilnowac ,żadnych pokus. ja też się postaram .pa pa .karaluchy pod poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo.Meg zapracowana,fruit tez pciezko pracuje umyslem wiec pozostalo mi powiedziec dobranoc i do poklikania. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja juz stracilam cierpliwosc do siebie samej. nie jem za duzo-w zasadzie nie dojadam od ponad miesiaca, a mam znow kiloram wiecej niz w zeszlym tygodniu. ja tego po prostu nie pojmuje. a do tego mam jakis ch***** nastroj. nie wiem moze to wina przesilenia albo cos. wczoraj na uczelni bylo strasznie. coraz bardziej do mnie dociera ze to powoli koniec studiow - nie wiem czy do tego juz doroslam. a poza tym to nie jest normalne, zeby byc stale samej. ide sobie narazie, bo wprowadzam jakas smetna atmosfere..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruit ty sie nie wygłupiaj tylko i masz tu zagladac i sie udzielac.Trudy łatwiej pokonuje sie wtowarzystwie.Nie wolno sie zniechecać. Tak w ogole to pozdrawiam i wpadne potem może,bo w chwili obecnej opósciła mnie wena twórcza do pisania.Jakos chce mi sie spac ajuz wypilam 2kawki.Ale to tylko takie siuski rozpuszczalne,wiec dzialania nie ma.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEny wciąz brak:( Meg ,kobito pracujaca,jak sie czujesz po tylu godzinach pracy? Mam nadzieje,ze jeszcze dychasz.🌻 Fruit tak niestety jest,ze kilogramy najpierw szybko ulatuja,a potem jest stop.A szczegolnie wtedy gdy sie je za malo.Organizm każdą nadwyzke magazynuje i wtedy przemiana sie spowalnia a co za tym idzie kilogramy stoja.Trzeba niestety być cierpliwym.Tak to juz jest. Trzymaj sie i główka do góry.Nie zniechecaj sie ,bo byloby szkoda dotychczasowej walki. papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór miłe panie całe 2 dni od rana do wieczora w pracy , a w domu chore dziecko to za dużo jutro będe nadrabiać zaległości. Chyba już nikogo nie ma , będe jeszcze chwile może ktoś się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meg. Mój syn jeszcze kaszle,ale doszlam do wniosku,ze to na tle alergicznym.Porzedni wieczór dałam mu tabletke na alergię.I do rana zero kaszlu.Nawet długo spal,bo nie zbudzil go kaszel.Dziskupilam tabletki i podalam mu tez przed snem.Mam nadzieję,że zadziałaja.Wtedy bede juz umiała opanowac ten kaszelek. A twojemu maleństwu tez życzę zdrówka. Zmykam szykować kolacje dla M.Zaraz wroci z pracy.A jutro na rano.Alez mu pomieszali te zmiany. Może w koncu wypali nam ten aquapark w sobote. papa Meg twoja obecnosc mnie odblokowała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruit --> przestań bredzić, masz nas a my mamy ciebie. jutro pogadamy zaglądnijtutaj. kropelka jutro wam napisze jak mi zrobili pomiary na tkanke tłuszczową czy coć tam z firmy Herbalife.teraz znikam lulu bo wy juz chyba śpicie. pa pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ccześc dziewczyny:) wczoraj byli u nas w pracy wynając sale na prelekcje o miażdzycy i zdrowym żywieniu. mieli taki przyząd do mieżenia,sama niewiem czego ,wyskakiwało tamtyśiac pomiarów i odczytywali to wedłóg tabelki. Ja zdowolona z siebie( rano się ważyłam 65.600!!!!)poddałam sie badaniu ,a tu niespodzianka jak zaczeła czytać to okazało sie że mam wszystkie odczyty bardzo złe.nic nie zrozumiałam bo to było robione w biegu. dostałam ulotki z Herbalife na której zaznaczyli jakie preparaty powinnam stosować. Jeden za 88zł. przy innych nie napisali ceny. dowiem sie wiecej jak wróca na prelekcje. ale wniosek ogólny to że powinnam zostawić u nich całą pensje, to będe piekna młoda i zdrowa . jak powiedziałam że właśnie sie odchudzam to pani powiedziała że utrata kilogramów nie świadczy o tym że pozbyłam sie tego co złe z organizmu a może odwrotnie . powinnam to omówić z ich konsultantem to mi doradzi co jest dobre . wpadłam tylko na chwile bo mam dużo roboty , zagłądne po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu siedzenie kosmicznie dlugo u lekarza. I tym razem nici z naszego aquaparku.Lipa,nie jedziemy.Tym razem nie obylo sie bez antybiotyku.Jednak z kaszlu wyklula sie choroba.I jeszcze jeden tydzień siedzenia w domu. Moze i dobrze,ze dostał ten antybiotyk,to w końcu przestanie go meczyć ten kaszel.Normalnie codziennie rano daje taki koncert,ze masakra.Ponad 1/2 godz.go meczy.Dobrze,ze poszłam znowu do lekarza. No widzisz Meg co to nie robia aby zachęcic do kupowania firmowych produktów.Nawet odczyty masz zle.Nie daj sie zwieśc.Aby oczyscić organizm z toksyn wystarczy pić sobie szklanke wody z sokiem z cytryny.A to nie kosztuje zbyt wiele. Jak ty przy swojej wadze(a gratuluje)masz takie złe wyniki to ja to juz jestem mega skupisko toksyn.Pewnie to cudo odczytaloby,że jestem chodzącym olowiem,pomomo tego,że juz ponad miesiac stosuje oczyszczanie organizmu.Głownie za pomoca citroseptu. Ale reklama,dżwignia handlu pozdrawiam Fruit a ty to chyba klapsiora chcesz,hop,hop.WRACAJ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc znowu wpadam na chwilke,dzisiaj już chyba mnie nie będzie musze wcześniej jechać do pracy,bo mąz jedzie obejrzeć nową budowe , a utobus mam w tym samym czasie wiec już o 17jade do pracy. Ja chyba wybiore sie do lekarza w poniedziałek. pa.pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc. moje panie coś nie bardzo rozmowne jesteście, cichutko tu wczoraj było, nie mam co poczytać. fruit--> gdzie jesteś odezwij się!! Za oknem bardzo paskudnie, pada i zimnica ,a miałam w planie mycie okien. obiadek już wstawiony mają być golabki ale co będzie to sie zobaczy . Kapusta była fatalna ,liściem można zabić takie twarde i pękały przy zawijaniu . wstyd mi się przyznać ,co wczoraj jadlam w pracy SMALEC,na czrnym chlebku.Koleżanka zrobiła domowy nie mogłam nic zrobić . Próbowałam sie bronić ale skapitulowałam po 2 godzinach.on był wspaniały ,Zaden kawałek tortu nie może sie znim równać. no i rachunek sumienia zrobiony ,dziśiaj spale to na rowerku.zmykam do kuchni-pa .pa zaglądne za chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej cichutko, nikogo nie było. wiadomo sobota trzeba nadgonić zaległości z całego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze życie rodzinne i towarzyskie kwitnie. pewnie odezwiecie sie w poniedzialek niestety ja ide na cały dzień do pracy. dajcie znać co u was. jak dam rade to zaglne wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór. A fe... bardzo brzydko ,nikt nie zagląda tutaj? Zapomniałyście oswojej koleżance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki Meg ,ze tak cie zaniedbalam,ale jak to w weekend jest,nie ma na to za bardzo czasu.A ogólnie dzisiaj nie jestem do życia.Strasznie mnie gnebi podbrzusze,Mega ból.Tak mam raz na jakis czas,że @ jest dla mnie bardzo uciazliwe i zwijam sie z bólu.Moze do wieczorka mi przejdzi i sobie wtedy poklikam. Mąz ma nocke wiec będzie okazja pogadac.Miejmy nadzieje:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORRKI Ogromniaste.Nie wyszlo mi wczoraj. Mały dał taki mega koncert,ja bylam padnieta,po wczorajszej nocce i polozylam sie szybko spać.Całągo dzine go męczyl kaszel jak sie uspokoilo to byla 21.30,poszłam sie umyc i do wyrka.Moment odjechalam.Poprzednia noc prawie nie spałam przez bol podbrzusza i przez kaszel synka. Dzis juz mniej mnie boli,ale mala maja mi przywieżc,bo sie umówiłam,że będe czekała.Wiec wykorzystałam ta chwilke aby wpasc i coś skrobnąc. Przez ten ból to właściwie zero ruchu. Nie mogę nic robić.Teraz chociaz siedzę z pilka miedzy kolanami i ćwicze wewnetrzna partie ud.Takie nic ale na wiekszy wysilek musze poczekac jeszcze z 2 dni. Ma skra te kobiece dolegliwosci.Ale przez to czuje sie taka cięzka.W czoraj zjadłam po 18 gołąbka.CIęzka sprawa,nie wiem jak to odpokutuję.Ale cóz ,trudno sie mówi. Pozdrawiam cie MEG I cała nieobecna gromadke. papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×