Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

Meg goracy kubek to chyba dobry sposób na głodny organizm. Nigdy takich rzeczy nie jadłam,ale ostatnio doszłam do wniosku,że ma malo ckal i nie przeszkodzi w odchudzaniu.Mam w domu pare torebek rosołku.Raz na jakis czas sobie podjem jak mnie zlapie wilczy apetyt,albo jak nie będę miała pomysłu na obiadek dla siebie. Meg a gdzie ty włąściwie pracujesz.Ciagle chodzisz na te nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie nic nie jem i nie chudnę. I to nie to żebym się odchudzała. Obrzydza mnie myśl o żarciu i marzę o tym, żeby coś mi zaczęło smakować. Nawet nie wiedziałam, że to takie ważne.;) Może nie chudnę od końskiej dawki leków.:( Moja choroba przerodziła się w zapalenie płuc. Tak to jest jak się myśli więcej o pracy, niż o własnym zdrowiu. Za kilka dni rozstrzygnie się czy pójdę do szpitala, czy nie. Pozdrawiam i życzę kolejnych kilogramów w dół. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiciszka--->zdrowiej szybciutko i wracaj do nas. kropelka -->pracuje w akademik chyba i mnie coś bierze, boli mnie gardło i głowa.żaraz coś łykne profilaktycznie. Jutro wielki dzień--ważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy moge sie przyłaczyc??? ja mam 22 lata 62 kg prz 1,66 - moj cel 52!!!!!!!!!! uwielbiam jesc i to jest to :( jem wiecej niz moj mezczyzna... od kilku dni ograniczam jedzenie... nie stosuje zadnej diety szczegolnej bo wiem ze to u mnie nie przejdzie... dlatego dzisiaj np zjadłam pół buleczki z masłem i na obiad kasza+gulasz+surówka ogórkowo jabłkowa i teraz pomaranczko... nie wiem czy to duzo ale telepie mnie z głodu... trzese sie i połykam śline jak tylko pomysle o tym... ah ale co sie nie robi zeby byc piękną na wiosnę prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( zjadłam 2 bułki z pastą... :( mam takie wyrzuty sumienia ze koniec... ale bylam juz taka głodna ze prawie sie rozbeczałam... no tak bo bład robie bo za wczesnie obiad jem... od jutro obiad o 16 i wtedy wytrzymam!!!!!!!! hura!!!!!!!!! musi sie udac! a co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam nowe:)) słuchajcie miałam taki dzień na uczelni, że szkoda gadać. jestem wypomowana, a ponadto zła-tak nie lubie wazeliniarstwa, lizusów, a jedna z moich koleżanek z seminarium osiągnęła mistrzostwo w tej dziedzinie..... ja nic nie chudnę od piątku, a zjadłam; jogurt mały z musli, dwa jabłka, pół szkl. czarnego ryżu surówkę i półtora litra wody plus herbatka. czuje sie nażarta, napakowana. coś wczoraj szwankował serwer kafeterii chyba, bo czytalam wasza wczorajsza rozmowe i jakos sie wam pourywało. trzymajcie się. odezwe się jutro, bo bede w robocie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiunda ,witaj.Skarbie ty wcale nie ważysz dużo.Zalezy tez jaka masz budowę. A najważniejsze to to abys nie głodzila sie.Bo ne na tym to polega.Zamien jasne pieczywko na ciemne.Ja tak zrobiłam.Nie jem ziemniaków i makaronow właściwie też nie.Ryzjem ale w małych ilosciach i to brazowy. Zaczęłam duzo wcinac warzywka.Teraz stawiam głównie na mrozonki.Wypełniaja żołądek.Oczywiscie owoce tez jadam.Ostatnio przerzucilam sie na pomarańcze. Pij duzo wody mineralnej.Ona tez wypełni ci brzucho. A jak musisz coś przekasic to wez do reki np.pieczywkotypu wasa,lub ryżowe. JA jestem dzisiaj kosmicznie spiaca.Juz przed filmem wzięłam prysznic,żeby się szybciej polożyć.Jak dzieci zasna wskakuje do wyrka. Tak juz ze mna jest.Jak jestem sama to mam problemy ze snem i dlatego tak sie dzisiaj męcze A co u was słychować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim moje dziecko coś naknociło w komputerze. niby ma być lepiej ale ja tego nie ogarniam. ja twż zrobilam sobie dzień urody , zaczełam o 18. mała była na rekolekcjach a syna sprzedałam do koleżanki. mialam 1 godzine dla siebie. prysznic ,skrub itp,nawet maseczka. potem balsam i takie cudo na rozstępy,gwizdnelam corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka --> buszując w kosmetykach znalazłam balsam bielenda modelująco -wyszczuplający. czy to ten sam co ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Meg corce to chyba jeszcze na rozstepy nic nie jest potrzebne? Ale fajnie,że sie zrelaksowałaś.Tak powinno byc. No to w koncu wiem dlaczego tak smigasz na te nocki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jest jej potrzebne, ma budowe po mnie ,wąska talia szerokie biodrai uda.Zawsze była szkielet a w wieku 14-15 lat zaczeła nabierać ciała bardzo szybko i zaczwły jej sie robić , zaluje że nie zaczeła dziąłać od razu, twraz jest lepiej ,ale i tak troche widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie rozstępy to pestaka w porownaniu do tych co sa po porodzie.Wtedy jak rodzilam pierwsze dziecie to nie bylo takich cudów.A potem to juz nie dawalo efektu skoro juz były.Mam straszny brzychol .Ale jakos sobie daje ztym rade.Nie zmywa mio to snu z powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też, ale ona dopiero będzie w ciąży. zrobiłam sobie ten ocet, wipije rano, jak dam rade.. błłe.. jakoś wyśmienicie nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do pracy. będe się ważyć. trzymajcie kciuki, schudnąć to nie schudłam, ale mam nadzieje ze nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg przczytałam dzisiaj,że ten ocet to na dłuższa mete nie jest zdrowy.Bardzo żle wpływa na żołądek.Może zafunduj sobie ocet winny w tabletkach.Jest o wiele bardziej bezpiczny. Ja dzis zaszalałam.Kupiłam bio cla z zielona herbata.Juz od jakiegos czasu sie ztym nosila i w koncu.Zobacze czy bedzie widac jakies przyspieszone efekty.mam nadzieje,że tak.Przy tych moich cwiczeniach to dodatkowa pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy czy to wypije ,ja nie lubie miodu. mnie tez by się przydały jakieś wspomagacze, ale nasze finanse cieniutkie .może z wiosnną bedzie wiecej pracy, ale wtedy to męża nie będe widywać wcale. pisze i kłuce się jednocześnie z córką , chyba zaraz oszaleje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to MEG masz bardzo podzielna uwage.Do wyrka sloneczko zagonic.Niech da mame spokojnie sie zrelaksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nasze pociechy to tak bardzo lubia zbyt czesto pdnosic glos.Jakis nerwowy rocznik,czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona właśnie demonstracyjnie poszła spać,a komputer stoi u niej.może spać ma taki sen że z armaty można strzelać zawsze wstaje i gasze jej telewizor,ale jej chodzi o komputer ze nie może poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestey,trzeba iśc czasmi na ustepstwa.Mama też czlowiek i chce do świata,no nie?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ustępst jest mama. a komputer był tylko jej i ta zmiana niezbyt jej się podoba.ma nowoczesną mame ..ha.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kąpieli przestała mnie łupać glowa i teraz znowu zaczeła, uf.. mam nadzieje że niedlugo jej to buntowanie przejdzie byl nie na brata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg kochana,fajnie mi sie gada,Ale łep to zaraz mi rypnie o klawiature.Oczy same sie zamykaja.Szkoda,że nie ma nikogo kto dotrzymalby ci towarzystwa. Ja lecę lulu. Życzę dobrej nocki i dobrego humorku rano.A zlosci córki mina.Musi sie przyzwycaić do przemian mamy. papa DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapsodia
cześć mam pytanie otuz pare łdnych lat temu miałam operacje wyrostka no i mam blizne!! więc chodzi o to ze ostatnio schudłam 10 kg SUKCES!!!!! 10 kg temu nie przeszkadzała mi blizna po wyrostku!!! nobo brzuch i był wiekszy i pójscie na basen czy pokazanie brzuszka!! nawet mowy o tym nie było!! dziś juz waże 63 kg przy 164 cm!!! no i mam jeszcze w zamiarze troche schudnąć ze względu na tą blizne po niewaz moj brzuch tam gdzie jest blizna to ta strona jest znacznie mniejsza od tej bez blizny!!! próbowałam juz brzuszków , motylka typu ab gymnic na ta wieksza strone i nic nie daje nadal jedna strona brzucha jest duza większa!!! Mialam otyłość brzuszna wiec sadełka jeszcze troche zostało no nie duzo ale ta strona bez blizny naprzwde jest duzo większa, moze mial lub ma kotos podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm cos tu pusto dzis. ja po dwoch kawach, gotowanej piersi i surowce. jestem glodna, ale za pozno zeby jesc, a do tego gardlo mnie boli-jakies cholerne przesilenie:( a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×